Назад
Жити красиво, легко і для себе? 4 способи

Навигация по разделу
жить красиво

Як залишатися собою і жити красиво?

Як розбудити в собі бажання жити красиво і що цьому може заважати? Дозволити собі щастя допоможуть 4 техніки виявлення бажань і 1 малюнок.

Гормони щастя ми вміємо продукувати самі, але чомусь чекаємо його від інших. Щастя в любові очікуємо від шлюбу і чоловіка, визнання – від партнерів, ніжності – від дітей. А що якщо самому створювати позитивні моменти для синтезу власної радості? Не чекати, поки зміниться світ і оточення? Просто почати жити красиво, легко, яскраво? Просто хочете це зробити?

Розбудити власні «хотілки» допоможуть 4 практики видимих бажань. Вони розбудять інтуїцію, а інтуїція підкаже, куди рухатися далі. Для практик заготовте ручку і листочки паперу, доведеться багато писати.

Що означає жити красиво?

Якщо ми тільки мріємо жити красиво, значить, поки не можемо собі цього дозволити. Ніби чекаємо дозволу ззовні. Чому? Тому що придумуємо абсолютно нездійсненні умови для щастя - чи чужі, свої, неважливо. За словами психологів ці 2 думки переслідують клієнтів найчастіше.

  • Думка 1: для красивого життя потрібно багато грошей. Яхти, вілли, острови, дорогі авто, Леопарди в золотих нашийниках все ще нам недоступні? І що, Білл Гейтс з валізою грошей не стоїть на порозі нашого будинку? Тоді почекаємо.
  • Думка 2: щоб красиво жити, потрібно працювати не багато, а дуже багато. Постійний самовдосконалення , нові цілі і досягнення не призводять до "збуття мрій"? Значить, варто відкласти радості на завтра, адже сьогодні ми їх ще не заслужили.

Все це дрібниці, справді. Адже у нас є право вибору. Хочете жити красиво? Живучи. Просто додати в своє життя трохи щастя вам ніхто не заборонить.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Що таке жити сьогодні?

Ми постійно перебираємо в пам'яті минулі подій або переживаємо за майбутнє. Сьогоднішній день часто вислизає від уваги. А завтра сьогоднішній день знову стане минулим, гідним жалю. Але просто насолоджуватися моментами присутності "тут-і-зараз" заважають незручні думки.

  • Думка 1: жити одним днем означає Бути легковажним егоїстом . "Лови день!"- цей вислів Епікура часто сприймали як запрошення до нескінченних надмірностей. Але якщо задуматися, безглузді переживання про майбутнє тільки отруюють сьогоднішній день.
  • Думка 2: я занадто втомився, щоб ось так включитися в життя прямо зараз. Стрес, перевантаження, рутина, хронічна втома - це замкнене коло можна розірвати самостійно. Проблеми не закінчаться ніколи. А на надгробку будуть слова:»він багато працював і переживав".

Жити сьогоднішнім днем-це насолоджуватися повсякденністю, вміт отримувати задоволення від простих життєвих дрібниць, жити тут і зараз , не чекаючи Нового року.

Як жити красиво?

Хороша новина: не обов'язково боротися прямо за все хороше в житті. Іноді хороші речі трапляються просто так. Що для цього можна зробити?

1. Оновити гардеробчик бажань.

Уявіть, що відкриваєте ваше життя, як гардероб. Ось висить плаття, я його ніколи не носила, воно мені мало. Але чоловік колись сказав, що мені потрібно схуднути. Схудну-одягну сукню. А на поличці лежить чемоданчик – це тато хотів, щоб я був інженером. А ось ... Стоп. Пора від цього позбутися.

Прийшов час позбавити гардероб від леопардових лосин і теплих підштаників. А порожні полиці заповнити своїми життєвими речами.

Практика позбавлення від чужих бажань. Візьміть аркуш паперу, розділіть його на 3 стовпчики. У лівому напишіть всі бажання. Всі, які приходять в голову.

Перечитайте перше: хочу бігати вранці. Воно ваше? Ні? Тоді чиє? Ах так, мій колишній хлопець сказав (відзначаємо це в другому стовпці), що біг – це найкращий спорт. Хлопця давно вже немає на горизонті, а бажання пече десь всередині. Відмовитися або залишити – вирішуйте самі. Тільки робіть це вже від себе.

Пройти тест на самооцінку

Перечитайте друге: хочу завести собаку. Воно ваше? Так. Тоді чому не завели? Ах так, в дитинстві батьки лякали, що за собакою потрібно доглядати. Ви живете самостійно, але так і не завели цуценя. Залишити бажання? Так. Ще краще-відразу відправитися в собачий притулок.

Порада. Викреслюйте чужі бажання жирною лінією чорного кольору. Тоді ці рішення зафіксуються візуально.

2. Написати свій список зухвалих бажань.

Ми соромимося взяти найкрасивіше тістечко з підноса – тому що воно призначене для когось більш гідного. Боїмося попросити змінити радіохвилю, раптом наша музика комусь не сподобається. Ще б пак, адже все дитинство нам твердили: не ХОТИ, закатай губу, роби через не-хочу. І, підковані цією думкою ми все життя намагалися не уславитися цієї себелюбної особливої, яка постійно чогось хоче.

Настав час зарядити себе списком найбільш нереальних бажань. Можливо, ваш список прочитають в Міністерстві магії і вирішать виконати хоча б парочку.

Практика зухвалих бажань. Взяти аркуш паперу написати не просто все, а все, чого хочеться. Від чашки кави в новому кафе до вілли на Балі. Від пляшки мартіні до зустрічі з Леонардо Ді Капріо (Дженніфер Лопес). Від рецепту пасхального тіста до поїздки на гонки Формули-1. Робити це можна не за один раз. Уявіть, як приємно мчати до заповітного листочка, щоб записати ще одне приємне бажання.

Порада. Не нумеруйте, не звіряйтеся, не показуйте список нікому. Таке тренування підстьобне інтуїцію , а вона вже підкаже, як всі ці бажання виконати.

3. Придумати новий девіз свого життя.

Подумайте, як може жити легко і щасливо людина з девізом: «життя – як сходи в курнику. Коротка і вся в лайні"» Або щось подібне. Гасло всієї своєї життя ми транслюємо в поставі, розмовах з рідними, в кабінеті начальника. Ми проявляємо його у вчинках, діях, а, головне – в думках . А думки, вони матеріальні.
Пора придумати новий девіз життя за допомогою карти бажань .

Практика перетворення в аристократа. Згадати відразу одну фразу, яка змінить ваше життя не виходить? У цьому допоможе Карта бажань. Візьміть великий аркуш паперу (в 4 альбомних листа) і малюйте. Саме малюйте всі свої дитячі та дорослі мрії, забуті бажання, любов , турботу, рідних. Образи, які ми бачимо – найсильніші. Повірте, цю карту ви згадаєте до дрібниць навіть через кілька років. А сам процес допоможе розкрити фантазію і включити асоціації.

Порада. Почитайте про Майндмеппінге. Карта думок (Mind Map) - це ціла наука, а не просто метод малювання конспектів.

4. Забути, що вам вже 20+, 30+, 40+, 50+.

У 20 і 30 років ми відчуваємо себе молодими і незрілими, в 40 вже встигаємо постаріти, а в 50 думаємо про дачу і тихої пенсії. Щоб жити для себе не обов'язково все почніть з нуля . Іноді потрібно дозволити собі розслабитися і робити те, чого хочеться. Не задаватися питаннями: Як правильно жити , як жити простіше. А просто жити без оглядки на вік. І пам'ятати, що Мері Кей Еш відкрила компанію в 45 років, а Морган Фрімен тільки в 50 років отримав вартісну роль.

Практика успіху поза віком. Візьміть аркуш паперу, напишіть на ньому свій вік (нікому не показуйте). Відніміть від цієї цифри 10 &8212; це Ви 10 років тому. Напишіть на листку все, що хотіли б сказати собі. Не забудьте згадати про речі, які виявилися зовсім неважливими, хоча тоді змушували вас понервувати.
Візьміть інший лист. Додайте до віку 10 років-це ви через 10 років. поговоріть із собою , сьогоднішнім, з точки зору майбутнього віку.

Порада. У будь-якому віці не пізно наповнити своє життя сенсом. Приберіть цифру з віку, залиште тільки » + " – це буде вашим новим ставленням до життя.

Порада разом. Думаєте, що занадто зайняті для таких дурниць? І у вас немає часу на дитячі ігри на зразок карти бажань? Ви не самотні. Письменник Хел Елрод написав цілу книгу для зайнятих & 8212;»Магія ранку". Він розповідає, як за 10 ранкових хвилин посміхнутися, підбадьоритися, згадати і візуалізувати свої бажання, зробити зарядку і прочитати сторінку з книги по саморозвитку .

Важливо і те, що список практик можна урізати або доповнити на свій розсуд. Писати, домальовувати, викреслювати, правити – можна. А ось в чистовик переписувати не варто, раптом життя внесе нові корективи. Жити красиво-легко, якщо ви точно знаєте, чого хочете.

Пройти тест: Шкала самоповаги

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео