Назад
Як жити правильно? 15 простих істин

Навигация по разделу
как жить

Як жити правильно? 15 порад

Як правильно жити і визначити чи все в житті так, як хотілося? 15 загальних порад, які допоможуть знайти відчуття, що все в житті йде, як треба.

Ніхто точно не скаже вам, як правильно жити, тому що це питання стосується моральних, етичних і навіть релігійних принципів, які кожен має свої. Але 15 простих порад допоможуть переглянути погляди на життя, визначити чи все в ній так, як хотілося б. Якщо всередині засіло почуття "неправильності", невірно обраного шляху, нещастя, ці нехитрі рекомендації допоможуть повернути життя в свої руки.

1. Розуміння своїх бажань.

Щоб зрозуміти, як треба жити щасливо, визначитеся зі своїми бажаннями. Найкраще написати список того, що хотілося б змінити або спробувати в житті. Корисно позначити терміни, наприклад, створити перелік тих речей, які потрібно зробити в житті до 30 (40, 50) років. Це своєрідне керівництво до дії, план , якому треба слідувати.

2. Відмова від того, що не подобається.

Нелюба робота, тяжкі відносини, внутрішні заборони – цьому не місце в правильному житті. Людина не стане рухатися до щасливого кохання, поки витрачає енергію на підтримку зжили себе зв'язків, не почне переглядати оголошення з цікавими вакансіями, займаючись нудним рутинною працею. Щоб прийшло щось нове, потрібно позбутися старого.

3. Позбавлення від шкідливих звичок.

Сюди відноситься не тільки алкоголь і куріння. Переїдання, зловживання фаст-фудом, недосип, навіть лінь , шкодять фізичному здоров'ю. Необхідно продумати раціон, виключити з нього надлишки жирного і солодкого, залишивши оптимальний мінімум. Вживання натуральних овочів і фруктів заповнить баланс вітамінів. Алкоголь допускається в розумних межах. Нікотину краще сказати рішуче "ні".

Пройти тест на впевненість у собі

4. Читання.

Якщо на паперові видання немає часу, можна послухати аудіоваріант в дорозі на роботу. Оптимальний місячний обсяг 2-4 книги. Не потрібно змушувати себе читати, можна вибрати улюблений жанр і насолоджуватися цікавим сюжетом. Читання розширює уява , збагачує словниковий запас. Завдяки спеціальній, навчальній літературі, книгам з психології людина знаходить нові знання, розуміння себе, оточуючих людей і процесів.

5. Активний, культурний, пізнавальний відпочинок.

Насичений відпочинок не дасть нудьгувати, подарує масу позитивних емоцій , подарує ідеї для розвитку. Для кіно, музеїв, театрів, поїздок на природу, екстремальних видів спорту знайдеться час на вихідних або у відпустці. Жити правильно, значить радіти кожному дню.

6. Заняття спортом.

Заняття йогою, пілатесом, тай-бо, фітнесом, вправами на брусах поліпшать тонус м'язів, підтягнуть тіло, подарують заряд емоцій. Якщо поки не вистачає часу на відвідування спортивного залу, можна ходити пішки по сходах, їздити на роботу на велосипеді або відмовитися від поїздок на транспорті на користь ходьби.

7. Ведення щоденника та аналіз досвіду.

Щоденник - кращий друг, якому можна вилити думки і скарги, розповісти про перемоги і мріях. Періодично варто перечитувати його, повертаючись до подій і почуттів з минулого. Це допоможе краще засвоювати отриманий досвід. Часто в житті повторюється одна і та ж ситуація, це відбувається, щоб людина чогось навчився, придбав цінний навик, щоденник допомагає провести роботу над помилками, вчинити правильніше, досягти мети.

Пройти тест на характер людини

8. Подорож.

Краще, якщо це будуть інші країни, відмінні по культурі, традиціям. Тоді значно розшириться світогляд, виникнуть нові ідеї і плани, з'явиться стимул до нових досягнень. Поїздки необов'язково повинні бути дорогими і далекими, але бажано, щоб вони були різноманітними. Можна на власні очі побачити, як правильно жити в горах, лісі, гуляти по дивних вулицях, познайомитися з аборигенами, спробувати стародавні традиційні страви.

9. Розширення кола інтересів.

Нове хобі , не пов'язане зі звичним життям, може стати приводом для розширення кола друзів, появи корисних контактів. Воно допомагає розвиватися як особистість, знаходити цікаві теми для розмов , створювати ланцюжок подій, які урізноманітнюють життя . Наприклад, заняття йогою призводять до захоплення медитацією , А та − до зацікавленості ароматичними свічками, які можна не просто купити, а зробити своїми руками. Так замість одного хобі стає вже три.

10. Досягнення цілей.

Мало просто знати, як потрібно жити, мрії і цілі з'являються у свідомості для того, щоб підштовхувати людину до їх звершення. Якщо в голові зародилася ідея, потрібно подумати, як її реалізувати. Інструкція може складатися з десятків дрібних, але реально здійсненних кроків, головне робити їх поступово і не втрачати віру в себе .

11. Очищення простору.

Людина зберігає багато сміття в будинку. Порожні коробки, одяг, який роками не носиться, речі»про всяк випадок". Прихильники Фен Шуй стверджують, що захаращення простору не дає циркулювати енергії Ци, тому людину переслідують невдачі. Слід іноді переглядати, що зберігається в ящиках і викидати те, що використовується рідко. Предмети, що мають цінність, можна подарувати або віддати на благодійність .

12. Добрі справи.

Іноді навіть дрібниць достатньо, щоб відчути, як життя входить в правильне русло. Подарувати квіти мамі, перевести стареньку через дорогу, погодувати бездомних кошенят, віднести старі речі в дитбудинок – є багато вчинків, які під силу зробити кожному, і вони нічого не будуть коштувати.

Пройти тест: Шкала самоповаги

13. Фінансові накопичення.

Було б непогано завести звичку щомісяця відкладати невелику суму в скарбничку. Це допоможе накопичити на бажану відпустку, новий холодильник, замість старого торохтить. Наявність "заначки" стане приводом уникнути кредиту, вона стане в нагоді, якщо настануть складні часи.

14. Свобода від чужої думки.

Вчинки з оглядкою на чужу думку позбавляють свободи вибору, обмежують, змушують жити чужим життям . Гонитва за престижем призводить до непомірних витрат, купівлі непотрібних речей. Набагато важливіше знайти в собі центр і навчитися любити себе таким, яким ви є, а не спиратися на оцінки оточуючих.

15. Розуміння важливості сьогодення.

Деякі люди живуть минулим, зробленими помилками, вчинками, на які так і не зважилися. Інші-занурюються в мрії про прийдешнє, втрачаючи з уваги сьогодення. Але ж життя – це момент тут і зараз , саме він є найважливішим. Якщо упустити його, то не залишиться, про що згадувати з ностальгією або на чому будувати майбутнє.

Щоб розібратися в тому, як навчитися жити правильно, потрібно навчитися слухати себе. Внутрішній голос підкаже, що є вірним саме для вас. Корисним буде пам'ятати, що особисті правила не є обов'язковими для інших, тому чекати, що хтось буде жити по ним недоцільно. Але досягнення гармонії з собою і повагу чужих принципів допоможе знайти однодумців і створити власну «правильну» Всесвіт.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Немає в житті щастя: причини і що з цим робити??
Немає в житті щастя: причини і що з цим робити??
Немає в житті щастя або ми самі не пускаємо його в своє життя? 4 причини ...
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Як перестати ревнувати? 10 необхідних послідовних кроків
Як перестати ревнувати? 10 необхідних послідовних кроків
Як перестати ревнувати і повернути мир, спокій, гармонію і довіру у відн ...
Що таке внутрішні переконання і як від них позбутися
Що таке внутрішні переконання і як від них позбутися
Що таке внутрішні переконання, чому частина з них є непрацюючими перекон ...
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Що таке розстановки по Хеллінгеру? Працюючі закони сімейних розстановок. ...
Моральність: що це таке, звідки сталося і як прищепити??
Моральність: що це таке, звідки сталося і як прищепити??
Що таке моральність? Чому моральність вважається синонімом моралі і в чо ...
Лицемірство: що це таке і як його розпізнати??
Лицемірство: що це таке і як його розпізнати??
Що таке лицемірство і навіщо люди лицемірять? Чому це може бути способом ...
Новое youtube видео