Назад
Рух-це життя? 6 головних правил

Навигация по разделу
Движение - это жизнь

Як слідувати принципу «рух-це життя»?

6 правил, які допоможуть зрозуміти, що рух - це життя. Що значить життя на повній потужності? Як цьому може заважати лінь?

Все, що ми робимо – від робочих нарад до прогулянок з дітьми, – ми робимо з максимальною самовіддачею. Ставимо собі сотні завдань і нагадувань в смартфоні, мало спимо, їмо і читаємо на ходу. Навіть хвороби проводимо не в ліжку, а за монітором комп'ютера. Включеність в режимі 24/7 вимотує настільки, що залишається одне бажання: зарядити Внутрішні акумулятори, щоб знову почати життя на повній потужності.

Людина – це складна енергетична система. Якщо одного заряджає злість і відчай, іншого – екстрим, то третьому досить полежати в ароматній ванні, щоб вийти в світ іншою людиною. Тому так важливо знайти своє "місце сили". І поки чарівну розетку ще не винайшли, залишається сконструювати підзарядку за своїм особистим дизайном.

Таємний витік енергії можна порівняти з ситуацією, коли до Вашого вайфаю підключається хитрий сусід. Хитруна поки не видно, але інтернет зависає, а швидкість роботи падає. Для комп'ютера є стандартні програми, а для нас – свої варіанти перевірки.

1. Доробити справи.

Недороблені справи – це справжні пожирачі часу. У щоденниках ділових людей вони позначені як «неважливі і нетермінові», а в повсякденному житті називаються просто: «зроблю коли-небудь потім». Здається, як немита чашка чи нередагована таблиця здатні зменшити мою потужність? Виявляється, ще як можуть.

У народній мудрості є класні порівняння: «ноги не йдуть» або «руки не доходять». Незроблені справи можна порівняти з прив'язаними до ніг або рук мікроскопічними якірцями. Один, звичайно, нездатний уповільнити хід. А коли їх вже десятки? В результаті власна життя нагадує рух під товщею води: начебто зусиль витрачається маса, а результат нульовий.

Що робити? Написати список незавершених дрібниць, після чого виділити час для їх завершення. Будинки: провести прибирання, дрібний ремонт, позбутися від непотрібних сувенірів, старого одягу, іграшок. На роботі: розгребти в пошті папку» непрочитані листи", обнулити список завдань з категорії неважливих-і-нетермінових: виконати або взагалі викреслити їх з щоденника. Зрізу відчуєте прилив енергії.

Пройти тест на тип особистості

2. Перестати лінуватися.

Лінь - це захист організму від непотрібних або безглуздих дій. Згадайте ситуації, коли не можете встати на ранок перед нарадою, на якому точно буде «розбір польотів». І навіть позитивні афірмації «я молодець, я зможу» в парі з чашкою сильної кави не додають ні краплі енергії. Зате в бутік за знижками, та хоч пішки, та на інший кінець міста – легко.

Сигнал виходить з голови. Якщо внутрішні механізми створюють тертя, рух сповільнюється, енергія різко падає. Ніякі стусани свідомості на кшталт "давай, зберися, ти повинен" не додадуть сил і не приберуть почуття глобальної втоми . Не допоможе навіть зміна діяльності або тривалий відпочинок. Щоб продовжити роботу потрібно розібратися з джерелом опору.

Як перестати лінуватися ? Чи не обзивати себе «ледачою жопой», а попрацювати головою. По-перше, визнати саму ситуацію. По-друге-спробувати розібратися в цьому самостійно. Для цього варто підключити інтуїцію , щоб зрозуміти: робота над проектом не рухається, тому що клієнт просто неприємний як людина, а в злісні розбірки в колективі вбивають бажання встати і піти на роботу. По-третє: попросити допомоги у колеги-якщо справа стосується клієнта, у друзів, рідних або у психолога.

3. Витік енергії.

Крім старих образ , хвилювань про майбутнє, вигаданих страхів « "токсичного" оточення, нелюбимої роботи і власного перфекціонізму , є список причин, які забирають сили в буквальному сенсі.
Організм просто страждає від:

  • Неправильного харчування без білків і клітковини, але з надлишком вуглеводів і кофеїну.
  • Нестачі вітамінів і мікроелементів (цинку або селену, наприклад).
  • Відсутність сну або роботи вночі.
  • Відсутності спорту навіть в мінімальному його прояві.
  • Гормональних або інших порушень, виявити які можуть тільки лікарі.

Але найбільше ми страждаємо від нестачі в організмі сміху, посмішок, веселощів, приємних слів і простих життєвих «обнімашек». Поповнити їх запас набагато простіше, ніж жувати капустяні листи. Але є ще кілька способів розворушити свою енергію.

Поєднати рух і життя на повній потужності можна тільки чергуванням періодів активності з відпочинком. Адже нескінченне лежання на дивані без "викиду" енергії точно так само призводить до занепаду сил , як і безперервний біг. Біг на довгу дистанцію потрібно перетворити в серію спринтерських забігів і чергувати їх з періодами відпочинку.

4. Відпочинок під час роботи.

Парадокс , але в нашій корпоративній культурі перекур прирівнюється мало не до узаконеного ритуалу. Тоді як п'ятихвилинна Прогулянка навколо офісу викликає підозри в ухилянні від обов'язків. Але ж вся природа і наші гени наповнені пульсаціями: періодами активності і спокою.

Стрес стає таким собі внутрішнім наркотиком. Бажанням постійно відчувати прилив адреналіну і пояснюється тяга відкладати справи на завтра, а потім виконати все за одну ніч в авральному режимі. Але організм цього не прощає. Спершу він тактовно подає сигнали втоми у вигляді позіхання, голоду і втрати уваги. А потім покладе вас з ліжко в самий невідповідний момент: застудою з високою температурою або серцевим нападом.

Що робити? Чергувати періоди роботи з повною самовіддачею і розслаблення . Для початку & 8212; вимкнути звук в телефоні і фонову музику. Наскільки це важливо знають автомобілісти: коли вони знаходяться в незнайомій місцевості і бояться пропустити потрібний поворот, вони несвідомо вимикають радіо. Тому що сторонні звуки заважають сконцентруватися. Потім встановіть таймер на 45-50 і весь цей час займайтеся над поставленим завданням. Зате коли спрацює таймер, під улюблену мелодію можна пройтися або порухатися.

Пройти тест на характер людини

5. Відпочивати під час відпочинку.

Управління часом захопив нас настільки, що змінив наші погляди на відпочинок. Замість спілкування за столом ми гортаємо стрічки соцмереж, а біг на біговій доріжці поєднуємо з прослуховуванням мотиваційних тренінгів. Просте лежання на дивані викликає гостре почуття сорому, адже відпочинок обов'язково повинен бути активним.

Мабуть, найпоширеніша причина того, що ми перестали відпочивати «просто так» &8212; це нечіткі межі між робочим і неробочим часом. Коли наші мами і тата вставали з робочого місця або вимикали верстат – вони йшли додому займатися своїми справами. Сьогодні ж мобільні телефони просто не дають розслабитися, а повідомлення про електронний лист викликає нервовий тик: а раптом хтось написав щось дуже важливе.

Що робити? Зайнятися чимось без жорсткої мети або фотографій для мереж, якщо ви жінка. А для чоловіків-відмовитися від змагань або подолань.

Мета &8212; відчути кайф не від результату, а від самого процесу. Розібрати шафу, помити вікна, зайнятися вишивкою або в'язанням – все це схоже на страшний сон феміністок, але це допомагає. Відремонтувати стілець або повісити полички в гаражі – такі заняття не тільки поповнять енергію, а й відвернуть чоловіків і синів від планшетів.

6. Залишити себе в спокої.

Якщо не вдається з ходу визначити свої «місця сили», є кілька незвичайних способів повернути собі втрачену енергію. Вони допоможуть просто розслабитися, покращать настрій і концентрацію.

  • Використовувати позитивні емоції як паливо для життя на повній потужності.
  • Розвивати в собі почуття співпереживання, емпатії , навички спілкування.
  • Не дозволяйте мозку розслаблятися. Найкраще заняття для мізків-це читання, вивчення мов, творчість , фантазія .
  • Підключати духовну енергію і глибинні цінності.

Звичайно, періоди застою будуть траплятися, але вони не стануть занадто довгими, якщо поставитися серйозно до питання поповнення енергії. Поступово мудрий організм перебудується на новий ритм і сам підкаже, чим зайнятися на цей раз, щоб синусоїда енергії знову поповзла вгору.

Життя на повній потужності можлива, якщо грамотно встановити баланс між витратою енергії і її відновленням. Перше, що потрібно зробити – це зізнатися, що методи управління своїми ресурсами вимагають виправлення. Потім-визначити місця витоку дорогоцінної енергії. Друге-дозволити собі відпочивати і розслаблятися. А там енергія сама почне керувати вами, тільки дайте їй час.

Пройти тест на емпатію

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео