Назад
Що таке повсякденність, як її подолати і чи треба

Навигация по разделу
повседневность

повсякденність як головна перешкода до успіху

Багато хто з нас дуже часто розуміють, що потрібно щось змінювати в своєму житті на краще, але дуже часто повсякденність заважає зробити перші кроки, а іноді і гальмує вже в процесі.

Багато з нас дуже часто розуміють, що потрібно щось міняти в своїй Життя на краще , придумати якусь стратегію проведення свого часу, яка приносила б нам більше інтересу до життя і грошей. Нас мучить монотонність наших буднів і одноманітність вихідних днів, нас не влаштовує наш рівень доходу, та й, взагалі, все давно вже набридло.

Що таке повсякденність?

Неважко уявити собі повсякденність звичайної людини, з невеликими радощами і проблемами, якими він себе оточив. Він, як і всі, ходить на роботу, можливо вже має сім'ю, друзів і певний список розваг. Найчастіше ці розваги полягають в перегляді телевізора і вживанні декількох келихів пива. Його грошей вистачає на те, щоб платити за житло, харчуватися, так-сяк одягатися і зрідка обдаровувати своєю участю близьких йому людей. Він вважає, що так правильно, тому що точно також живуть його батьки, друзі і знайомі. Він як усі! І так день за днем, тиждень за тижнем, рік за роком…

І ось, одного разу, приходить прозріння у вигляді одного простого питання: "що далі?"Здавалося б, думки, які просилися в його голову роками, нарешті, відвідують свідомість і починають приносити болісні внутрішні терзання. Він задумався про те, що можна спробувати поміняти роботу на більш оплачувану, або згадав, що відмінно розбирається в автомобілях і може з цього мати якийсь дохід. Він заліз в Інтернет і прочитав кілька книг про успішних людей, і про те, як домагатися своїх цілей. Він зарядився незрозумілою енергією і натхненням на щось таке, чого сам ще не може зрозуміти. Його не покидає думка про те, що потрібно щось зробити, зробити для того, що було цікавіше і якісніше жити у всіх сенсах цього слова, почніть нове життя .

Але минуло кілька днів і він згадав: «але у мене вже є робота. Я заробляю на ній скільки можу. Нам же вистачає! І, взагалі, навіщо потрібні всі ці зміни, адже і так досить все непогано». А тут ще й кращий друг, який є «відмінним» експертом в області успіху, за черговим келихом пива підтвердив правоту його сумнівів. Потім пройшло знову кілька днів, і знову приходять думки « " а може пошукати щось ще? А раптом вийти?"І знову в інтернет. І ще кілька книг про успішних людей. І цей круговорот самовпевнень може тривати до тих пір, поки звичне не пересилить уявне. Так відбувається в переважній більшості випадків. У чому проблема? Як переважити чашу ваг на зворотний бік? Як змусити себе рухатися вперед?

Повсякденність &8212; ваша зона комфорту.

Ми звикаємо до того, що маємо і нас починає це влаштовувати. Це незаперечний факт, на тему якого написано безліч робіт. Добре якщо ви звикли до достатку і наповненою яскравими подіями життя. Набагато гірше, якщо ви є учасником вище написаної історії. В цьому випадку, поняття комфорту дуже спотворене, воно, якщо хочете, побудовано на самовпевненні людини, що це правильно, що так і повинно бути. Для того, щоб почати шукати ідею, ставити перед собою цілі і діяти необхідно дуже сильно занизити стан своїх справ на сьогодні. Потрібно уявити, а часто і просто зрозуміти, що далі нікуди, що так більше не можна, що і я, і мої близькі заслуговують набагато більшого.

Побороти повсякденність або що я після себе зможу залишити гідного?

І, взагалі, хто я зараз в очах інших людей? Просто хороший хлопець чи чарівна дівчина? Але насправді цього дуже мало. Змініть свої внутрішні переконання, зробіть переоцінку цінностей у своїй голові; твердо зрозумійте, що є краще життя, що до неї потрібно просто йти назустріч. Процес руху невідривно і обов'язково пов'язаний з великою кількістю позитивних моментів, на відміну від процесу стояння на місці. А, як відомо, подібне притягує подібне. Очистіть свою голову від повсякденності, від старих стереотипів шляхом частого читання книг про особистісний ріст, саморозвиток, бізнес. Заведіть успішних і позитивних знайомих і більше проводите з ними часу, адже оточення – це велика складова частина вашого рівня життя. Якби ви жили тільки серед забезпечених людей, то і самі неодмінно б в цьому досягли успіху.

Всі ми з народження отримали рівні частки можливостей, але деякі з них ховаємо своїми ж руками. Задумайтеся про себе, про свій потенціал і вам належить найцікавіша і найважча робота на цьому світі, це робота над самим собою. Але після її закінчення, ви будете готові приймати рішення і рухатися тільки вперед! Пам'ятайте, що головне питання не в тому «що робити і чим зайнятися?", а в тому, ким необхідно стати для того, щоб щось робити і чимось зайнятися!

Зараз читають
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Що таке самореалізація людини і які є її види? Які основні ознаки, за як ...
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Що таке психологічний портрет і які пункти обов'язково включає в себе? В ...
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Як говорити ніжні слова правильно? Чи однакові вони для чоловіків і жіно ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Хто такий садист і як розпізнати побутового садиста? Як справлятися зі с ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео