Назад
Як радіти життю? 8 правил як почати просто жити

Навигация по разделу
просто жить

Як навчитися радіти життю?

Як просто жити і як навчитися радіти життю кожен день? 8 щоденних порад, які допоможуть відчути себе щасливішими.

Щастя – мета нашого життя. Але часто стан щастя вислизає, а всі поради «забити», «бути позитивним» або «розслабитися» викликають тільки роздратування. Життя втратило яскраві фарби, а поганий настрій став щоденним? Тривожні думки не дають розслабитися ні на секунду? Досить сумувати. Ловіть 8 щоденних порад про те, як навчитися просто жити. Приділяйте їм 5-10 хвилин щодня, щоб відчути себе щасливішими.

Звичайно, бажання просто жити не передбачає стан овоча в примітивному варіанті або зведення існування в культ ледаря. Але чим брати на себе рішення Вселенських проблем, куди простіше сконцентруватися на власному Щасті. Адже тільки спробувавши, ви зрозумієте, що саме у вас не вийшло.

1. Якщо справа вимагає менше 2 хвилин, зроби його негайно.

Багато хто знає, як незакінчені справи-вампіри висмоктують з нас енергію. Незавершені дрібниці не так критичні, але це тільки на перший погляд.

Невимита чашка, неприбрана ліжко, незакінчений ремонт – всі ці справи, накопичуючись, перетворюють життя в хаос. Побутові проблеми мають здатність переповзати з дому в робочий кабінет. У підсумку-пошта переповнена листами, документи не роздруковані, а колеги тижнями чекають відповіді на свої запити. Ось так дрібниці позначаються на особистої ефективності .

Висновок. завдяки правилу «2 хвилин» ви перетворите поточний момент в свого союзника. Просто зробіть це негайно.

2. Не концентруйтеся на речах, які ви не можете контролювати.

На своїх тренінгах Тоні Роббінс розповідає, що 80% людей сконцентровані на речах, що не піддаються контролю.

Що ми не можемо контролювати? Погоду і думка людей, глобальні економічні кризи, прогрес, зміна темпу життя і особливості свого організму. Що можемо взяти під контроль? Свої реакції на негативне ставлення, нетактовні висловлювання і хамство, свої доходи і витрати, час, проведений в соцмережах і витрачений на читання дійсно корисних книг, кількість калорій і кроків, пройдених за день. Хоча, якщо чесно, ми і самі себе не завжди здатні контролювати.

Висновок. бажання контролювати все є джерелом наших вічних страждань. Краще перестати битися і радіти життю таким, яким воно є.

Пройти тест: дитина, дорослий, батько

3. Читайте історії успіху і неуспіху.

Коли ми бачимо акторів і режисерів на червоній доріжці або лауреатів Нобелівської премії, здається, що такими усміхненими і впевнені в собі вони народилися на світ.

Селебріті і відомі бізнесмени сьогодні охоче діляться історією свого тернистого шляху. Вони виступають з лекціями, пишуть книги, дають інтерв'ю діловим виданням і проводять тренінги. Основна думка більшості послань: багатство і слава не падають з неба. Для того щоб досягти висот потрібно вчитися, орати і ризикувати. Крім цього в книгах є багато інших корисних думок про тонкощі ведення бізнесу і відносинах з людьми.

Висновок. концентруватися тільки на поганому або повністю ігнорувати негативні моменти – свідомо програшна позиція. У всьому потрібен баланс. Для кожної справи варто скласти список питань на тему «що так» і «що не так» і тільки після цього робити для себе висновки.

4. Чи не додумуйте думки замість інших людей і не узагальнюйте.

Ви йдете по вулиці і симпатичний молодий чоловік подивився на вас «якось не так». Спочатку додумуємо» він подумав, що я одягнена не по моді«, потім узагальнюємо»ну так, все симпатичні чоловіки самозакохані егоїсти". Весь, настрій зіпсовано. Не у нього, а у вас.

Якщо людина вам добре знайомий – просто зважитеся і з'ясуйте ситуацію питаннями: «що ти мав на увазі», «можеш висловитися конкретніше» або «чи правильно я тебе зрозумів (ла)». Іноді іншому комфортніше пояснити ситуацію, ніж дивуватися з приводу вашого незадоволеного особи. Якщо людина вам незнайомий – змиріться: його думки далекі від вашої персони і зайнятий він виключно своїми проблемами.

Висновок. набагато цікавіше знаходити закономірності в поведінці людей і робити свої висновки.

5. Не витрачайте своє життя на придушення злості.

Одна хвилина гніву знижує рівень імунітету на 1 годину. І вже якщо це така потужна емоція , з нею краще познайомитися ближче.

Гнів необхідний у повсякденному житті. Потрібно навчитися її відстежувати і правильно трансформувати. Якщо ми трансформуємо злість в образу , в провину, агресію або внутрішні переживання – емоція стане руйнівною. В такому випадку злість не отримує виходу, накопичується переповнює. Бах! Вибух, сварка , лють, депресія , втрата зв'язку з тими, ким дорожиш. Позитивний аспект злості проявляється тоді, коли її енергія спрямована на вирішення ситуації. Тоді злість можна назвати спортивної або азартної.

Висновок. злість нейтральна, в яке русло ви її направите, таке забарвлення і отримає ваша емоція.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

6. Складіть список подяки.

Останнім часом модним стало звинувачувати в своїх невдачах батьків. Дитячі конфлікти, образи і недодану любов обговорюють на шоу і в статтях. Пора подумати про те, за що ми можемо бути вдячні батькам і життя .

Якщо важко написати книгу про вдячність, почніть з 5 пунктів. Візьміть маленький клаптик паперу і напишіть все, що прийде на розум. Покладіть папірець в гаманець або записну книжку і кожен день перечитуйте. Після декількох днів такої практики ви напевно захочете поповнити список кількома пунктами. Тоді знадобиться лист побільше. Поступово сформується одна з найважливіших звичок , здатних зробити нас щасливішими – ведення щоденника подяки . Кожен раз, висловлюючи подяку, постарайтеся подумки затриматися в цьому відчутті і відстежити свої емоції.

Висновок. щодня вимовляйте «дякую " і звертайте увагу на дрібниці, які вчать вас бути трохи щасливішими та мудріший .

7. Придумайте свій спосіб медитації.

Медитація - це спосіб розслабити м'язи мозку і просто перевести дух. Її практикують багато людей, яких прийнято називати успішними.

Медитація допомагає боротися зі стресом, поліпшити концентрацію на ділі або певному моменті. Як вона це робить? В першу чергу-допомагаючи призупинити постійний БІГ думок. Якщо раніше людина могла з гордістю заявити:» Я не можу не думати", то сьогодні це, скоріше, недолік. Постійний « білий шум » у мозку і свідомості забирає багато енергії, не дає заснути і зрозуміти – чого ж хочеться в житті. Медитація тим і хороша, що для неї немає строгих законів. Вона здатна вирішити саме ваші персональні проблеми. медитувати можна де завгодно: в ліжку відразу після пробудження або перед сном, на біговій доріжці, під час прогулянки в парку, під час відмокання у ванній. Вам добре-значить, медитація пройшла успішно.

Висновок. медитації можна навчитися самостійно. На допомогу бажаючим є корисні додатки для смартфонів.

8. Не починайте складні справи, поки не розберетеся з простими.

Це як в математиці – поки не вивчите розподіл в стовпчик, інтеграли вам не подужати.

На жаль, в школі нас вчать писати і рахувати, але не розповідають про стосунки на роботу або в сім'ї, не присвячують в тонкощі душевних мук і сумнівів. Тому ми часто не знаємо, з чого почати і замахуємося на занадто складні речі. Мріємо побудувати міцну сім'ю і не вміємо налагодити простий діалог, мріємо про власну справу, але не готові витратити на додаткове навчання ні копійки, прагнемо до високих заробітків і не здатні контролювати свої витрати.

Порада. ви все ще вірите в запаморочливий успіх і раптову удачу? Почитайте історії людей, які виграли велику суму в лотерею. Або ще раз забийте в рядку пошукача імена акторів, які стали знаменитими в дитячому віці. Можливо, реальні історії допоможуть підкоригувати власні мрії.

Пройти тест на тип особистості

Зараз читають
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Настрій: що це таке і від чого залежить??
Що таке настрій і які фактори можуть на нього впливати? Які види настрою ...
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Оратор: хто це такий і як ним стати??
Хто такий оратор і якими якостями він повинен володіти? 6 порад як підго ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Вумбілдинг: що це таке, навіщо потрібен і основні вправи
Що таке вумбілдинг і як він пов'язаний з різними вправами для зміцнення ...
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами: проста схема, яка допоможе стати багатшими кожному
Управління особистими фінансами завжди була дуже актуальна тема, а в нин ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Пофігізм: що це таке і 3 способи стати реальним пофігістом??
Що таке пофігізм і чому це поняття вважають негативним? Які види пофігіз ...
Новое youtube видео