Назад
Карта бажань: що це таке і як її зробити правильно??

Навигация по разделу
карта желаний

Що таке Карта бажань і як її правильно скласти?

Що таке Карта бажань і як її скласти? Як правильно намалювати всі 9 секторів, щоб її активувати в 2020?

Серед технік здійснення мрії карта бажань вважається однією з найпростіших і дієвих. Зробити її неважко, головне, розташувати бажання з різних сфер в потрібних секторах.

Що таке Карта бажань?

Карта бажань — це інструмент, запозичений з фен-шуй, що сприяє здійсненню мрії. Це легкий і ефективний спосіб швидко домогтися задуманого. Перед тим як скласти карту бажань, потрібно зрозуміти, що вона не є магічним артефактом, а носить суто психологічний ефект. Її створення допомагає людині сконцентруватися на тому, що важливо, чітко зрозуміти, чого хочеться і сформувати цей образ в голові.

Якщо часто дивитися на карту бажання, воно почне друкуватися в підсвідомості . Тобто людина навіть неусвідомлено буде рухатися у напрямку до мети. Даний ефект ще знаменитий під назвою візуалізація. Оформити карту потрібно таким чином, щоб вона подобалася. Для цього можна використовувати картинки або текст. Все залежить від того, як легше людині візуалізувати.

Переводячи все це в систему фен-шуй, дія дошки з бажаннями обгрунтовано взаємозв'язком людських думок і Всесвіту. Якщо чітко формулювати мрії, Всесвіт відгукнеться і сприяє їх виконанню.

Як правильно зробити карту бажань?

Для початку потрібно зрозуміти, чого саме хочеться, краще чітко сформулювати на папері (чернетці). Мрії формулюються в теперішньому часі, ніби вони виконуються зараз: я струнка, я приваблива, у мене завжди хороше настрій , я багатий, я успішний, я власник червоного BMW.

Щоб налаштуватися на потрібну хвилю, розслабтеся, краще побути на самоті або зайнятися медитацією . Одним людям легше думається в тиші, іншим – На природі, третім допомагає розслаблююча музика.

Далі потрібно вирішити, якою буде дошка – текстової або ілюстрованої . У другому випадку необхідно підібрати картинки, які найбільш відповідають мріям. Дошка робиться самостійно, потрібно відчути кожне бажання , пробачити через себе. Можна застосовувати будь-які допоміжні матеріали: лінійки, трафарети, олівці, кольоровий Папір. Головне, щоб отриманий результат надихнув свого творця і викликав у нього хороші емоції .

Пройти тест на тип особистості

Сектори в карті бажань.

Перед тим як зробити карту бажань, потрібно вивчити сектора, які повинні в ній бути. Всього їх 9, вони відповідають сфери життя . У фен-шуй вони зіставлені зі сторонами світла і конкретним кольорам. Ватман необхідно розділити на 9 частин, кожну з яких потрібно зафарбувати в певний відтінок. Зробити це можна за допомогою фарб, фломастерів, олівців або просто заклеїти сектор кольоровим папером.

Карта бажань створюється приблизно таким чином:

багатство

(цей сектор забарвлюється в ліловий колір)

Слава

(відтінок цієї зони повинен бути червоним)

шлюб і любов.

(підійдуть рожевий, червоний, а також відтінки землі)

Сім'я

(їй відповідає зелений колір)

 

Ваше фото

творчість та діти

(даному сектору потрібно надати золотий, срібний або білий)

знання та мудрість

(можна використовувати коричневі тони і бежевий)

Кар'єра

(цей сектор робиться чорним, блакитним або синім)

Подорожі та помічники

(відтінки золота, срібла, білий)

сектора карты желаний

Якщо ви вирішите скласти карту бажань, приклад її заповнення виглядає наступним чином:

· я притягую гроші.

· Я заробляю достатньо, щоб задовольнити свої потреби та бажання.

· у мене власна двокімнатна квартира.

· я виграла конкурс краси.

· я відомий.

· я користуюся авторитетом у своїх колег.

· Я взаємно кохана.

· я виходжу заміж.

· ми з моєю дівчиною підходимо один одному за інтересами, цілями та цінностями.

· мій будинок завжди наповнений затишком.

· У мене теплі стосунки з батьками.

· у мене багато друзів.

тут може бути фото автора, або якості, якими хочеться володіти. Наприклад,» я важу 50 кг«,»Я впевнений у собі". · я вмію грати на скрипці.

· я вагітна.

· я закінчила картину.

· Я вивчаю англійську мову.

· я успішно вступив до університету на бюджет.

· Я отримав водійські права.

· мене підвищили.

· мені підняли зарплату.

· я відкрив власне підприємство.

· я відпочиваю в Парижі.

· я двічі на рік буваю за кордоном.

Центральний сектор.

Ця зона відображає здоров'я і риси характеру . Якщо сюди поміщається фотографія, то на ній людина повинна бути в гарному настрої, і він повинен подобатися собі. Момент, коли було зроблено знімок, повинен бути щасливим, щоб він не викликав негативних асоціацій. Якщо є мета скинути вагу, можна вирізати фото іншої людини з тією фігурою, якою хочеться володіти, але приробити зображення своєї голови.

Якщо обраний текстовий варіант таблиці, то тут потрібно описати емоції, риси характеру або фізичні якості, які хочеться мати. Наприклад,» я щасливий«,»я приваблива".

Пройти тест на характер людини

Слава.

Картинки, які показують самореалізацію, пов'язані з визнанням варто поміщати в цю зону карти бажань. Як зробити її? Сюди можна поміщати зображення кубків, медалей, людини, що стоїть на вершині гори.

Любов.

У цьому секторі можна писати будь-які бажання, пов'язані з відносинами і закоханостями. Якщо кохана людина вже є, можна розмістити в цій зоні спільне фото і підписати " взаємна любов ", "міцні відносини" « " взаєморозуміння, любов і повага ».

Якщо коханої людини поки немає, то варто знайти зображення такого чоловіка чи дівчини, які за типажем максимально відповідали вашому смаку. Можна поруч описати риси характеру, якими майбутня пара повинна володіти. Також можна помістити тут картинки-асоціації, наприклад, кільця, сердечка.

Багатство.

Цей сектор відповідає за здійснення мрії, яка пов'язана з процвітанням. Всі "грошові" бажання потрібно розмістити тут-покупка квартири, підвищення заробітної плати, придбання автомобіля. Якщо це карта бажань по фен-шуй, то тут можна розмістити зображення грошових талісманів багатства – Хотей, монета.

Можна підібрати фото бажаної квартири або машини і зверху на них приклеїти своє фото, це буде асоціювати, що ви вже там перебуваєте. Пам'ятайте, що потрібно бути конкретним, тому що замість мерседеса можна отримати Жигулі.

Діти та творчість.

Цей сектор допоможе підвищити шанс завагітніти, народити здорову дитину. Для цього потрібно помістити тут зображення жінки, що тримає немовля в руках або щасливої родини. Також в цю зону слід поміщати картинки, пов'язані з хобі і творчістю. Якщо хочеться навчитися грати на фортепіано, то потрібно помістити саме його картинку.

Знання.

Ця зона буде заряджати мотивацією досягати свою мета , навчатися новому, займатися самовдосконаленням. Можна розмістити тут найменування університету, в який хочеться вступити, країну, мову якої хочеться вивчити.

Кар'єра.

Тут вказується Бажана посада, професія. Може зображуватися фото нового кабінету, людини в костюмі. Тут може розміщуватися все, що пов'язано з кар'єрою і бізнесом.

Сім'я.

Ця зона вносить гармонію в життя . Вона покращує відносини з близькими, до цієї категорії відносяться не тільки родичі, а й друзі. Сюди можна помістити картинки, на яких зображена велика дружна сім'я і дружня компанія.

Подорожі.

З подорожами все просто, достатньо розмістити фото місця, в якому хочеться побувати. До помічників належать люди, організації та релігійні організації. Наприклад, помічником при отриманні кредиту виступає банк, при лікуванні – лікар. Крім того можна попросити про захист Бога, ангелів, святих.

Активація карти бажань: фен шуй.

Тепер, коли зрозуміло, як робити карту бажань, потрібно правильно підібрати для цього час, так вважають прихильники фен-шуй. Робити це рекомендують, коли Місяць у фазі росту. Найбільш вдалий час-перші 14 днів китайського нового року. Відклавши творчість потрібно під час затемнень.

Карта бажань працює і без дотримання китайських традицій . Почати творити можна в зручний час, головне, гарний настрій і бажання змінити .

Повісити результат своєї творчості потрібно в місці, досить прихованому від сторонніх, але постійно попадається на очі автору. Карта бажань активується також шляхом візуалізації. Потрібно загадати просте легко здійсненне бажання, наприклад, чашку какао. Подумайте про напій, відчуєте його тепло, аромат, приємний м'який смак. Потім необхідно знайти місце для цього бажання на своїй дошці, а після її створення, піти і купити або зробити собі какао. Так, відкриється канал із Всесвітом і здійсниться перша мрія. А як відомо, перший крок один з найважливіших.

Пройти тест на психологічний вік

Зараз читають
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе краще? 7 ідей
Як пізнати себе, коли немає чітких життєвих орієнтирів? Чому легко заплу ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Що таке емоційний інтелект і що входить в це поняття? Які є вправи для й ...
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті? 11 порад
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті і зацікавити її? Чи так це важко ...
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця: 20 порад на будь-який випадок
Як поцілувати хлопця першої і взяти ініціативу в свої руки? Як натякнути ...
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис або користь помірного булінгу
Психологічний гормезис — це помірне вплив стресових факторів на психіку, ...
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Кураж: що це таке і як його зловити в потрібний момент??
Що таке кураж? Чому стан куражу означає перевершити свої фізичні та емоц ...
Новое youtube видео