Назад
Я нічого не хочу: 7 цікавих рішень

Навигация по разделу
ничего не надо

Чому я нічого не хочу і що з цим робити?

чому буває стан, коли я нічого не хочу? Як бути, коли все втрачає сенс? Як знайти мету? Причини і 7 порад як бути

«мені нічого не треба і тепер я не знаю, що мені дійсно хочеться. Як відновити смак до життя?",- така думка може з'явитися у кожного. Не обов'язково, щоб ми завжди чогось хотіли, але, якщо почуття порожнечі завжди переслідує, важливо знайти причини. Коли настає насичення життям і коли ми перестаємо прагнути до цілей? Як розбудити в собі внутрішню енергію і почати цінувати кожен момент? Якщо рутина загнала в глухий кут, а життя не в радість — сідайте зручніше і ми починаємо.

Чому буває стан "я нічого не хочу"?

Вставати щоранку на роботу, можливо, відводити дитину в школу або бігти прогрівати машину, а попереду ще дві години дороги в пробках. Щоденні справи можуть не тільки відняти бажання скласти руки, але і повністю занурити в депресію . Думки» я нічого не хочу " викликають ту саму порожнечу, яка робить людину байдужим до навколишнього світу.

Вічні плани зробити 100 справ до кінця дня, відкрити двері квартири і відразу лягти спати, а завтра знову напружений день. Як починати новий день не з головного болю, а легкості і відчуття щастя ? Не дарма кажуть:»хочеться закрити очі і не думати ні про що". Це правило дійсно допомагає на мить відволіктися, але не повністю позбавити від дилеми.

Відсутність бажання - це відповідна реакція організму і психіки на перенасичення справами. Якщо день складається з дзвінка будильника, біганини з однієї частини міста в іншу, нервових телефонних розмов з клієнтами-хочеться схопитися за голову і сказати " досить!». Сон дозволяє заповнити енергію, яку ми витрачаємо за весь день.

Якщо фізичного або морального навантаження настільки багато, тоді людина поступово виснажується і втрачає дорогоцінну енергію. Нас нічого не радує, коли все на світі втрачає сенс, а ти вже знаходишся на вершині айсберга. Відчуття "вичавленого лимона" забирає будь-який настрій встати і діяти, незважаючи навіть, що сьогодні вихідний і є всі можливості.

Під впливом обов'язків, боргів, надлишку інформації та новин, постійних скарг з боку людина перестає концентруватися на собі. Увага розсіюється на будь-які дрібниці, які виснажують не тільки запас часу, але і життєву енергію . Знайомі, рідні, суспільство в цілому може непомітно робити людину байдужим до самого себе і відволікати його з будь-якого приводу. Як не дати думки "нічого не хочу" пробратися вглиб свідомості , повністю відібравши смак до життя ? Щоб кругообіг життя не завдавав критичної шкоди особистості, важливо захотіти (підкреслюємо це слово) побачити прекрасну сторону світу, прислухатися до самого себе.

Пройти тест на депресію

Що робити, якщо я нічого не хочу робити?

Нічого не радує — значить, вже багато речей в житті перестали нести конкретну цінність. Якщо раніше робота, періодичні поїздки на один і той же курорт, зустрічі з однокласниками були в радість, то сьогодні вони навпаки можуть нервувати. Коли все ніби йде своєю чергою, є благополуччя, але кожен день асоціюється з «нічим», важливо шукати причину в цінностях і свободі особистості.

Якщо ставиться до багатьох справ легковажно і не надавати цьому особливого значення, тоді вони не будуть цікавити людину. Відсутність бажання виникає, коли свобода людини знаходиться під постійним впливом. Як можливо думати про відкриття свого бізнесу, якщо працювати без вихідних і навіть не розвивати стратегію? Як можна захотіти позбутися боргів, якщо лінь покрила з головою? бажання має підкріплюватися змістом, тобто заради чого ми взагалі це повинні робити. Кожен вчинок варто підкріплювати питанням " для чого це мені потрібно? Яка з цього користь?».

Нам нічого не потрібно , якщо бездумно виконувати список справ на автопілоті і під кінець дня уткнутися з телевізор з чіпсами в руках. Настрій повторювати дії, але з особливою мотивацією - ключ до пошуку сенсу. Він підтримує нас в тонусі. У світі існує згубна тенденція під назвою «просто». Багато хто просто ходять на роботу, просто заводять сім'ю, просто їздять на відпочинок, просто зустрічаються зі знайомими. Варто задуматися і деякі мотиви стануть здаватися зовсім зайвими.

Моральна втома виникає якраз в той момент, коли життя втрачає фарби і стирає рамки. День у день вперто слідувати розпорядку, але навіть не насолоджуватися моментом, не подумати про сенс всього, що відбувається — такі дії в корені помилкові. Людина постійно знаходиться в стані сварки , злості, заздрості , але він не прагне навіть вийти з цього замкнутого кола.

Щоб життя не стала безглуздою остаточно, важливо вийти зі свого звичного способу мислення. Допомогти піти від життєвої метушні допоможуть наступні поради.

Пройти тест на впевненість у собі

1. Захистити себе від усього непотрібного.

Нам нічого не треба, якщо все відразу навалитися, не дасть навіть часу на роздуми. З усіх боків ми отримуємо непотрібну інформацію, яку потрібно фільтрувати. "Споживати" варто тільки якісний "продукт", який як мінімум не забирає енергію, а краще дарує її. Відчуття порожнечі часто виникає після цілого дня, проведеного в інтернеті або на нудній роботі. Такий вид пасивного "відпочинку" тільки знижує впевненість, забирає будь-яке бажання. Щоб сконцентрувати думки варто включити улюблену музику, прийняти ванну, залишитися в кінці кінців наодинці. Думки люблять особистий простір, яке зайнято тільки важливим.

2. Знайти свої справжні цінності.

Я нічого не хочу, але ж я такий молодий, у мене є час, можливості! Щоб так не думати, важливо роздобути цінність життя. Кожен день нам подарований не просто так, тому всі думки, відчуття не повинні бути позбавлені сенсу. Заради чого я ходжу на навчання? Заради чого я витрачаю свій час в галасливій компанії? Заради що я хочу ранні стосунки? Відчуття можуть не підводити нас, а тільки підтверджувати справжні почуття. життя — це ресурс, який для когось є діамантом, а для когось спаленим вуглинкою.

3. Поставити мету і йти до неї.

Як можна твердо стояти, впевнено дивитися вперед, якщо абсолютно все робиться без конкретики. Саме чітке розуміння своїх дій і їх наслідків веде до прогресу. Давно є ідея подорожувати? Щоденна робота, вивчення іноземної мови тепер не повинні здаватися дрібницею. Хочеться виступати перед публікою?

Важливо навчитися ораторської майстерності , не боятися спілкуватися з різними людьми, бути відкритим до нових знайомств. Відсутність бажання не повинно відбивати енергію і підводити весь задум до нуля. Енергія не повинна вивільнятися даремно, її варто направляти на досягнення поставлених ідей .

Пройти тест: оптиміст або песиміст

4. Позбутися від усього негативу.

Негатив об'єднує в собі злість, образу на іншу людину, постійні скандали, брехня, інші неприємні почуття. Не варто замикатися в собі після чергової сварки — потрібно виключити шанс повторити це знову. Негатив дарує нам гіркоту, яка витрачає сили на довгі роздуми, надмірні нерви. Потрібно вміти прощати або благополучно розлучатися з людьми, які ставлять палиці в колеса.

5. Боротися з лінню.

Нерідко думка "я нічого не хочу" - це просто відмовка від відповідальності перед страхами, великими змінами. як подолати лінь ? В даному контексті, лінь-це не двигун прогресу, а її гальмо. Досягти красивої фігури, міцного здоров'я не можна, якщо не відмовляти собі в поглинанні тортиків, лежанні на дивані. Немає сил стриматися перед морозивом? Чому б не піти за пару кілометрів пішки в супермаркет, купити його, по дорозі додому його є &8230; а потім ще зайнятися фітнесом? Постійно млява людина повільна, без ініціативний, він не готовий робити зайвих рухів заради результату. Важливо виховати в собі силу волі , завзятість без спокуси відкласти «на завтра».

6. Пошук улюбленої справи.

Якщо хочеться закритися в собі і не впускати нікого в особистий простір, чому б не зайнятися улюбленою справою? Так, настає той момент, коли голова кипить і пора сказати «тайм-аут». Хобі дозволяє людині приділити час найпотаємнішому, нарешті розслабитися . Чому б іноді не дозволити собі побездельничать, але зі свідомістю справи.

Час морального або фізичного відпочинку варто провести максимально ефективно. Найчастіше 10 хвилин медитації краще за кілька годин перегляду телевізора. Це подарує необхідну енергію, якої могло і не вистачати для бажання що-небудь починати.

7. Зайнятися благодійністю.

Людині нічого не треба, якщо він піклується тільки про себе. Коли все чудово, будинок повна чаша, але для відчуття повноти чогось не вистачає-варто зайнятися благодійністю . Мільйони дітей, інвалідів, людей похилого віку, диких тварин, природа в цілому вимагають допомоги небайдужих. Бажання допомогти, зробити свій внесок у добробут суспільства, миру — це гідно великої поваги.

Чому б не перестати думати про дурниці, не позначити себе і піти на суботник у парку? Не витратити зайвий раз гроші на кафе, а виділити частину з цього на допомогу притулкам для тварин? Коли ми дбаємо про інших, відсутність бажання розвиватися зникає безслідно. любов , увагу будять моральні якості, які могли роками спати в особистості. Чому б не пролити трохи світла в сірі будні?

Сподіваємося, дана стаття допомогла вам позбутися думки «мені нічого не треба, я нічого не хочу». Дотримуючись хоча б частини порад, ви зможете звільнитися від нав'язливих думок і відчувати справжню свободу. Кожен день-ще один шанс стати краще, набути нових навичок і набратися сил для Великої Перемоги.

Пройти тест на емпатію

Зараз читають
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити з цим життям? 7 різних шляхів для розвитку
Че робити зі своїм життям, якщо здається що все не так? Як вийти з цього ...
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Самореалізація особистості: що це таке і які види бувають??
Що таке самореалізація людини і які є її види? Які основні ознаки, за як ...
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Психологічний портрет: що це таке і з чого складається??
Що таке психологічний портрет і які пункти обов'язково включає в себе? В ...
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Ніжні слова і як їх говорити коханим: + 40 прикладів
Як говорити ніжні слова правильно? Чи однакові вони для чоловіків і жіно ...
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Кращий спосіб як мотивувати себе просто
Як мотивувати себе на досягнення своїх цілей, особливо довгострокових. А ...
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Садист: хто це такий, причини агресії і як протистояти??
Хто такий садист і як розпізнати побутового садиста? Як справлятися зі с ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео