Назад
Чого хочуть жінки: 3 основні потреби

Навигация по разделу
что хочет женщина

чого хочуть жінки?

чого хочуть жінки? Багатьом відомо про те, що бажання жінки досить важко зрозуміти певному чоловікові, та й всім особинам чоловічої статі, в принципі.

Багатьом відомо про те, що бажання жінки досить важко зрозуміти певному чоловікові, та й всім особинам чоловічої статі, в принципі. Однак варто відзначити, що в житті у кожної окремої жінки настає такий момент, коли вона сама не знає, чого саме хоче .

Такі ситуації трапляються в самих різних сферах життя. Особливо часто при виборі косметики, а також & 8212; в особистій. В останній ситуації кожної окремої дівчини не тільки складно вибрати окремого партнера, але і особливо, чоловіка, з якою останньої б хотілося прожити все своє життя.

Це пов'язано безпосередньо з тим, що жінка &8212; берегиня вогнища, і їй просто не можна помилятися при виборі того чи іншого чоловіка, адже від того, наскільки відповідальним буде людина, наскільки він буде відданим і багато іншого, і залежить те, наскільки захочеться довіритися жінці даній людині, а також, наскільки вона буде щаслива в принципі.

Чого хоче жінка в загальному?

Це досить складне питання, оскільки жінка на ділі хоче дуже навіть багато, і від цього, в свою чергу залежить той факт, на що конкретно вона робить упор, до якої саме мети вона прагне найбільше. Бувають жінки, які прагнуть до грошей &8212; це кар'єристки. Для них головне &8212; матеріальний стан, до якого останні готові прагнути вдень і вночі.

Такі типи особистості , найчастіше, прагнуть всього домогтися самі, оскільки у них занадто багато гордості для того, щоб прийняти чужу допомогу. Однак прагнення до грошей розвинене і У інших жінок-ледарів, єдиним завданням для яких в житті є вдосконалення себе &8212; неповторною і єдиною. Такі жінки, найчастіше, ведуть змістовний спосіб життя і повністю існують за рахунок свого статевого партнера. Однак для того, щоб їм не було нудно &8212; іноді собі знаходять непильну, нескладну роботу із середнім доходом.

Дуже часто такі особистості перетворюються в кар'єристок, які надалі, починають всього домагатися самі. Однак це відбувається вже ближче до старості, коли особина розуміє, що незабаром її доглянутий зовнішній вигляд зблякне і вона буде нікому не потрібна. Бувають і інші утриманки. Наприклад, їм не потрібно багатство обранця, а тільки, щоб останній якомога більше міг робити за неї саму.
У такій ситуації, жінки дуже часто сильніше чоловіки морально, і саме в таких ситуаціях виростають справжнісінькі підкаблучники. І нарешті, практично ідеальний тип жінки & 8212; сімейна. Така дівчина в основному прагне до гармонії. Особливо її приваблює можливість створення сім'ї, народження дітей. Таким дівчатам дуже важливий затишок в домі, Краса. Вони люблять доглядати за своїм обранцем. Але не в традиційному плані, а всього лише показувати, що така жінка &8212; досить хороша господиня і на ній варто одружитися.

Бажання дівчини в плані кар'єри

Найчастіше, кар'єра, стає однією з найважливіших областей в житті для сучасної дівчини. У той час, як матріархат поступово розвивається неймовірними темпами, а дівчата хочуть стає все більш незалежними і самостійними, для них категорично важливо даний напрямок. Напевно це пов'язано з тим, що у багатьох таких дівчат в дитинстві був відсутній один з батьків і вони не відчували належної уваги. Відповідно, намагалися домогтися певних результатом батьківської&171; недолюбленности & 187; самостійно. І вже з малих років, з підліткового віку, такі дівчата починали самостійно заробляти собі на одяг, і навіть ділитися своїм заробітком зі старшими.

Однак не для всіх важлива кар'єра. Деяким дівчатам не потрібно щось нове, вони недостатньо для цього активні, в принципі. Їм дуже комфортно сидіти на одному місці, нікуди не поспішати, і не розвиватися. Так, це типова природа дівчини. А судячи з даного психотипу, цілком можна сказати про те, що все ж до сих пір можна застосувати традиційне поняття про жінку, як про господиню і берегині вогнища. Таким жінкам не дуже важлива кар'єра. Куди для них важливіше відчувати себе комфортно, повертатися в теплий будинок, бути щасливою і багато іншого.

Що потрібно дівчата в особистому житті?

Тут знову ж &171;кожному &8212; своє&187;. Залежно від самої дівчини, можна відзначити і її таємні і явні бажання. Одні особини світло і неупереджено вірять в принца на білому коні, інші & 8212; на Мерседесі, але приверніть увагу хлопця, який вам подобається просто не вміють.  Однак зазвичай в таких бажаннях і уявлення про особисте життя у більшості жінок різні. Одні цінують священні узи шлюбу, сім'ю, іншим необхідна постійна підтримка, треті &8212; просто користуються &171;улюбленим&187; людиною, а також активно ним маніпулюють. Однак в будь-якому випадку, все ж дівчата в особистому житті Хочеться бути щасливою. На жаль, багато Цей простий і зрозумілий факт просто не визнають і думають, що все саме з собою утворюється, в той час, як більшість сучасних відбулися або просто самостійних дівчат дуже навіть часто здатні відштовхувати будь-якого чоловіка. Так, в основному, вони хочуть цим сказати &171; Візьми мене незважаючи ні на що&187;. Але на ділі, це злісне поведінку відлякує дуже багатьох.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Що таке хронічна втома і як вона проявляється? Які причини такого стану ...
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Що таке тренінг особистісного зростання і чому це пошуки власної мотивац ...
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Що таке швидкочитання і чи ефективно воно? Як швидко читати книги, витяг ...
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Яких помилок краще уникати, щоб знайомство з чоловіком виявилося успішни ...
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зробити перший крок і зацікавити хлопця? Які є психологічні хитрощі? ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео