Назад
Мені погано: причини стану і 7 способів як бути

Навигация по разделу
мне плохо

мені погано або як перебороти кризу?

Як знайти вихід, якщо мені дуже погано? Як стати щасливим і чи можливо почати все з самого початку? 7 способів вирішення питання.

Чому мені погано настільки, що я не відчуваю тієї гармонії, як було раніше? Як позбутися моторошного почуття порожнечі, яке супроводжує мене скрізь? Від таких думок страждає душа, а бажання жити просто немає. Коли життя набуває статусу "все складно«, а день складається з одних тільки невдач і моральних стресів — пора сідати за штурвал свого»корабля". Направити на нове русло допоможе пошук причин, адже в них закладений «корінь зла». Допомога не за горами — просто дочитайте до кінця.

Мені дуже погано: чому так буває?

Коли ранок починається не з бадьорою зарядки і посмішки, а з сумом, повної безвиході — явно, потрібно задуматися над собою. Звідки виникає та глибокий смуток , з якої важко вибратися тижнями? Чому виникає душевний збій, і ти вже не та життєрадісна людина, а сіра тінь? негативні емоції чекають в самий невідповідний момент, коли ми цього не очікуємо. Ще вчора був роман з коханою людиною, достаток, мир, а сьогодні все шкереберть. Негатив може влетіти в життя, але важливо не дати йому тут залишитися. Коли все погано — душа болить , а з нею і пропадає енергія що-небудь робити. Важливо розібратися, в чому саме полягає причина смутку. У цього стану бувають явні, а також приховані риси.

Коли людина каже " допоможіть мені погано — - він може відчувати:

  • Проблеми в сім'ї - найпоширеніший випадок. В рамках нерозуміння з боку близьких, вічних сварок народжується замкнутість в собі. Негативні почуття виникають через недостатню любов, взаєморозуміння, підтримки.
  • Все дуже погано трапляється і на роботі . Колеги не розуміють, а ще цей Бос вічно критикує? Доводиться їхати годинами в іншу частину міста, а потім залишатися до ночі в офісі? Напружена зайнятість здатна з енергійної особистості зробити черствого сухаря. Нелояльний колектив-часта причина нервових зривів.
  • Мені погано за станом здоров'я . Коли відчуваєш свою слабкість, то хочеться плакати і повернутися до нормального стану. Звичне життя з легкими думками важко уявити без міцного здоров'я. Важливо не затягувати, звернутися до лікаря і привести себе у зворотну форму.
  • Як же мені погано, адже мене кинув кохана людина. ночі в сльозах, сумний погляд у вікно, апатія до навколишнього світу — все це навіває депресію. Складнощі у відносинах мало кого роблять радісним.

Людина також може говорити «мені погано», якщо він протягом довгого часу не міг вибратися з гіркого стану. Негатив має тенденцію перетворюватися на хронічну депресію , від якої важко знайти спокій. Одна причина здатна відбиватися на інший, що створює ланцюжок неприємних наслідків.

Пройти тест на депресію

Наприклад, студент університету має проблеми в спілкуванні з однокурсниками. Додому він вічно приходить в поганому настрої , ігнорує рідних на нервовому грунті, грубить їм. Це провокує батьків на скандал і починається словесна перепалка. При цьому дитина сім'ї перестає добре вчитися, що загрожує йому вильотом з бюджету на контракт. Сім'я не може дозволити оплачувати навчання, і син під хвилею депресії починає приймати алкоголь, курити. Це досить банальний приклад, але він має місце в реальному житті.

Подібно до такого випадку існують тисячі інших, а висновок один — люди самі заганяють себе в глухий кут. Варто розібратися з однією проблемою, що дозволить виключити появу наступних. Вихід з депресивного стану часто лежить у нас перед очима.

Що робити, коли мені погано?

Мені погано і це мене морально з'їдає день у день-допоможіть мені! Важливо негайно взяти себе в руки і зробити щось у вигляді моральної струсу. Відчуття власної безпорадності поступово робить особистість безконтрольною. Стреси все більше впливають на поведінку, багато перестає радувати, як раніше, а сильні почуття перестають моральної допомагати. У запущених випадках посварити себе за сильну схильність обставинам — кращий урок, який можна засвоїти.

Рада, слово з боку іноді не можуть пробити ту стіну нерозуміння, яку людина сама створила. Відчувається все погано настільки, що хочеться звести кінці з кінцями? Беремо волю в кулак, дзвонимо найважливішим людям, кому можна довіритися, і висловлюємо все, що накопичилося за цей час. Товариш, рідний завжди зрозуміють, допоможуть у важку хвилину. Можливо, весь цей час жертві не вистачає щирого розуміння, звільнення себе від всієї цієї плутанини.

Якщо почуття «мені погано» заволоділо вами, тоді прочитайте наші поради і вони вам неодмінно допоможуть.

1. Уникати самотності.

Коли все дуже погано — не потрібно ще більше добивати себе тишею. У такій обстановці людина нагнітає обстановку, стає вразливим. Як позбутися від душевного болю ? Важливо не виправдовувати свою поведінку і звинувачувати оточуючих у своїх бідах. За будь-яких обставин можна відволіктися. Чому б не прочитати книгу? Переглянути цікавий фільм або пройтися по магазинах? Як ідея прослухати улюблену музику, яка позбавить від внутрішнього бар'єру? Караоке, до речі, дуже добре допомагає.

Пройти тест на самотність

2. Оточити себе турботою.

Ця порада взаємодоповнює попередню. Позитивний заряд можна отримати від нерозлучних друзів, які в будь-яку хвилину зможуть під'їхати, покликати в кафе! Завжди знайдеться той, хто з тобою, як «не розлий вода». Мені дуже погано, але мене ніхто не підбадьорить! Що робити? Важливо розрядити обстановку і вийти у зовнішній світ. Чому б не познайомитися з цікавою людиною, не піти на довгоочікуване побачення, відкинути страхи і запропонувати комусь зустріч? Підбадьорити себе можна, якщо перестати думати про наболіле.

3. Побороти страх і виправити становище.

Що робити коли все погано ? Щоб не було такого, потрібно виправити ту фатальну помилку, яка є причиною всього. Проблема тягнеться вже багато місяців, а може року? Такий камінь на душі просто душить можливість жити повноцінно! Якщо мучить совість, то не потрібно боятися вибачитися, розповісти правду. Хочеться сказати про свої почуття — головне не в грубій формі, але зрозуміло, щоб людині було ясно. Страх гризе, позбавляє дару мови — з цим не потрібно миритися. Завжди можна загладити провину, що не тільки заспокоїть тебе, але і опонента.

4. Приділити час спорту.

Спорт-променистий вітамін, від якого тіло пурхає, душа полегшується, настрій оновлюється. Дихати вільної грудьми, в красивому, сильному тілі-це чи не щастя ? Регулярні заняття виховують силу волі . Саме її часто не вистачає для боротьби з моральною нудьга . Через кілька місяців фітнесу, спортзалу той, хто раніше був без сил з будь-якої причини, сьогодні буде впевнено триматися на плаву.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

5. Розважитися і розслабитися.

Коли погано на душі , варто дозволити собі розслабитися . Свято неможливе в похмурій, напруженій обстановці. Жахлива смуток розтопиться, якщо відправитися в довгоочікувану подорож, порадувати себе подарунком, запросити рідних в ресторан, виїхати за місто на природу. Чому б не відвідати СПА-центр для розслаблюючого масажу? А може піти на футбольний матч і гарненько повболівати за улюблену команду? Варто замінити звичне місце проживання на щось яскраве, як ми заграємо новими фарбами.

6. Правильне харчування і догляд за собою.

Мені погано, тому що я негарна, товста, серджуся з будь-якого приводу. Ми те, що ми їмо. Гастрономічний інтерес прокинувся в людині ще з давніх-давен і не загасає з тих пір. Ми їмо, щоб рухатися, думати, рости психічно і фізично. Відчути легкість в думках можна в здоровому тілі. Саме час позбутися від зайвих кілограмів, через які немає відчуття свободи.

Варто замінити поїдання тортиків на свіжі фрукти, а фаст-фуд на овочі, крупи, рибу. Всього повинно бути в міру, але ніколи не можна запускати себе до неподобства. У стані тривалої депресії людина з променистою посмішкою, тонкою талією, рівним тоном шкіри перетворюється на подобу нездорової особистості. P. S. чорний шоколад, чай, апельсини відмінно тонізують!

7. Позитивне мислення-найкращі ліки.

Чому мені так погано? Справа в мисленні! Важливо переглянути свій погляд на світ, не опускати руки, бачити перспективу в своєму майбутньому. Погані думки безпосередньо залишають відбиток на світогляді. Навіть в сірий день можна подумати про світ навколо, здоров'я, можливості ходити, бачити, мріяти. У кого - то зараз ну зовсім жахлива ситуація, а ми, часом, засмучуємося через дрібниці.

Ви молодці, що дійшли до переможного кінця цієї статті. Ми віримо, що тепер вас менше хвилює думка «мені погано і життя закінчено». Продовжіть сьогоднішній день з новими думками про хороше, знайдіть вихід з цієї пастки. Почати зміни на краще ніколи не пізно, а навіть корисно!

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео