Назад
Почни з себе: що це означає І як це зробити за 7 кроків??

Навигация по разделу
начни с себя

хочеш змінити своє життя &8212; почни з себе.

Почніть з себе, якщо хочете змін у своєму житті. Що це взагалі означає І чи можна цьому навчитися? Навіщо потрібно починати з себе?

Всі ми чули приказки « хочеш змінити світ-почни з себе «або" людина-коваль свого щастя ». Якби ми могли контролювати своє щастя з усіх боків, це поняття втратило б сенс. Наприклад, неможливо контролювати удачу або природний магнетизм. Однак, багато якостей, яким можна навчитися – знання самого себе, довіра до своїх талантів, вміння спілкуватися з іншими внутрішній спокій – здатні зробити нас щасливими. І всі ці якості приходять до нас зсередини. Як зібрати своє життя з маленьких фрагментів радості, успіху, благополуччя, гармонії? Як влитися в потік змін? Є кілька простих, але корисних порад. Про них і піде мова.

Нейролінгвістика – це нова наука на стику психології, неврології та лінгвістики. Вчені-нейролінгвісти досліджують, що ж таке відбувається у нас в голові, коли ми розмовляємо. Вони переконані, що для комунікації мова зовсім не потрібна. Інфузорій, наприклад, досить просто помахати щупальцями. Слова потрібні нашому мозку, щоб описати речі, яких ніхто не бачив: вищу математику чи Вічне кохання , наприклад. За допомогою слів ми створюємо власне програмне забезпечення, софт, як би сказали програмісти.

Як працює наш внутрішній софт (програма)? Все, що нас оточує, колись існувало тільки в уяві . Стів Джобс придумав айфон, а брати Райт – літак. І якщо у літака був хоч якийсь прототип, то про комп'ютери ніхто не чув. Стів Джобс створив їх у своїй реальності, щоб зробити частиною життя мільйонів людей.

Як ми можемо змінити себе? Ми можемо себе полагодити. Поміняти частину коду в програмному забезпеченні свого свідомості , і софт запрацює по-новому. Є мільйони порад, як це зробити і жодного точного рецепта. Треба пробувати, хоча б тому, що…

1. Все що у тебе є – ти давно придумав.

Згадайте своє враження від авангардного мистецтва. Дивишся на картину – випадково наляпали фарбою. Переводиш погляд на цінник з шістьма нулями, а ні, це намалювали. Чому так? Тому що автор картини в своїй реальності-великий художник. Він творить і оцінює картини з цієї точки зору. А ти-невдаха, місце якому в нудному офісі. А це вже твоя реальність.

Свій світ ми придумуємо з дитинства. Ми наділяємо сенсом поняття, які не можна помацати. Що таке добро і зло, історія і філософія? Перший невдалий досвід в любові створює нову реальність:»я невдаха, мені з дівчатами не щастить". З цією реальністю ми знову і знову намагаємося налагодити відносини, переконуємося в своїй правоті і перестаємо вірити.

Найпростіше сказати собі: « створіть себе , створіть іншу реальність. Додай до старих думок нові і дій, дій". Внутрішній ефір відразу починає віщати « " яку реальність? Ти хоч знаєш, чого хочеш?». Тут починається перший ступор: ми так швидко живемо, стрімко їмо, миттєво заводимо друзів і розлучаємося, що просто не встигаємо зрозуміти, що ми любимо. Але ж…

Пройти тест на тип особистості

2. Зрозумілі бажання-це вже нова реальність.

Ми боїмося розмінюватися на дрібниці. Мріємо про шикарну машину і не маємо прав, мріємо про прекрасного принца і боїмося виїхати з рідного селища. З бажаннями все той же: при спробі побажати досконале тіло, своє власне обм'якає в напрямку дивана. Якщо мета або мрія занадто велика – ми боїмося навіть думати про неї, тому що чекаємо провалу.

Спробуйте побажати малого: сісти в маленькому кафе, замовити каву і тістечко, на яке завжди дивилися крізь вітрину. Ви про нього не мріяли, але якщо воно існує – його можна захотіти. Потім можна захотіти пройтися зайву зупинку. Так у вашій реальності з'явиться ходьба. Але ходити одну зупинку протягом місяця - вже не досягнення. Хоча…

3. Рости в бік - теж розвиватися.

Якщо ми не ускладнюємо собі цілей, ми не розвиваємося. Ми відпрацьовуємо навички , заспокоюємося і перестаємо пишатися собою. Можливо, тому так нещасливі робітники, яким доводиться постійно робити одну і ту ж роботу.

Якщо людина не росте – він деградує. Якщо на шляху зростання дерева стає паркан – воно починає рости криво, навскіс, убік-куди завгодно. Воно росте. Ми собі не можемо дозволити такої розкоші – рости просто так. Ми начиталися книжок, постів, сходили на пару тренінгів і розуміємо: нам потрібна мета . Але за постійним поспіхом ми її просто не бачимо.

І тут внутрішній голос (благо, він працює без вихідних) надсилає нове повідомлення: "зупинись, задумайся, чого ти хочеш" і…

4. Візьміть паузу, просто подумайте.

Згадалося безтурботне дитинство? Коли лежиш і дивишся на хмари. Діти люблять мріяти. Вони вбираються на дерева, сидять на березі струмка, знаходять потайну скелю, щоб подумати про життя.

Найщасливіші бізнесмени час від часу дозволяють собі таку розкіш: посеред робочого дня залишитися наодинці з собою протягом години. Вони не бояться здивованих поглядів. Не бояться випасти з темпу життя. Вони представляють свою скелю.

Такі моменти не приходять просто так. До них потрібно готуватися: продумати місце і час, опрацювати обстановку, записати можливі питання до самого себе. Причому писати краще не абстрактно (вас адже ніхто не чує, не потрібно робити розумне обличчя). Краще зробити це простіше, адже…

Пройти тест на характер людини

5. Бути зрозумілим - не означає бути примітивним.

Знайома ситуація: ви надсилаєте лист із вказівками на 10 адрес. П'ятеро підлеглих роблять все так, як ви припускали, четверо припускаються помилок, а один зовсім не розуміє завдання. Як це виходить?

У цьому полягає вся складність розмови. Ми користуємося однаковими словами, але набагато більше значення ми віддаємо сенсу або контексту. Потрібно враховувати все: що ми говоримо, кому говоримо, яке у нас настрій , чи є історія попередніх стосунків і що ми думаємо один про одного. Ми любимо все ускладнювати. Тому використовуємо фрази:

ти мене не цінуєш замість: я зробив тобі подарунок, хочу від тебе отримати щось приємне
ви мене недооцінюєте замість: Я зробив 50% роботи, Чому мені не дали премію разом з усіма?
Всі баби стерви замість: Не кричи на мене, я тебе чую
у всіх діти як діти, а у мене телепень замість: Прибери в кімнаті, вигуляй собаку, інакше не отримаєш пароль від вайфая.

Іноді потрібно просто поговорити з людиною на його мові. І тоді питання вирішаться набагато швидше. Нехай переживання на тему «Як я буду виглядати при цьому» вас не турбують. Внутрішній голос в потрібний момент вимовить…

6. Заспокойся, іншим до тебе немає ніякого діла.

Чутливих людей повно в кожній компанії. Вони розповідають, як бояться піти в спортзал, тому що на них всі будуть показувати пальцем. Або завжди потрапляють в неприємні ситуації.

Так ось, інші думають перш за все про себе, про свої проблеми. У залі до вас нікому просто немає діла. А начальник злиться не на ваш звіт, а тому що у його машини пом'яли бампер. Іноді чужі вчинки і чужий настрій ніяк з нами не пов'язані. Це просто різні речі. Найкраще, що можна зробити в такій ситуації: думати про своє. Тому що зовсім не думати – ще складніше. Просто переключити тумблер власного внутрішнього радіо на приємну хвилю і…

Пройти тест на невпевненість у собі

7. Вимкнути радіо сумнівів.

Одна єдина перемога окрилює. Наприклад, ви вирішили з сьогоднішнього дня їсти менше. встановили на смартфоні програму і цілий день відзначали в ній калорії. Наступного дня з гордістю продемонстрували результат знайомим. Ще через день вже про нього і не згадали. Ось тут включається радіо сумнівів: "ти невдаха. Ти ніколи ні-чо-го не доводиш не те щоб до кінця, до половини». Роздратування викликає роздратування від роздратування. Таке посилення емоції призводить до депресії .

Ефір власного радіо неможливо перервати. Просто в загальному потоці думок варто відшукати одну підтримуючу: «але один день ти все ж витримав. Інші і цього не зробили». Поступово роздратування пропадає. Замість незадоволених підлеглих і родичів ви отримуєте відповідні посмішки разом з підтримкою. Тому що…

Маленька зміна сьогодні через десять років стане значущим досягненням.

Потрібно піклуватися про себе: робити паузи, виконувати маленькі бажання, не ускладнювати життя там, де в цьому немає потреби.

Люди змінюються поступово. Але через двадцять або сорок років ми будемо зовсім іншими людьми, з іншими пріоритетами і мріями, хоча зараз в це важко повірити.

Якщо не виходить відразу налаштувати ефір на потрібну хвилю, спробуйте просто перемикати канали. Сьогодні включіть "маленькі досягнення «а завтра знайдіть хвилю»почни з себе". Коли розумієш, що зможеш сам змінити своє життя, відразу стає легко. Хтось вже проходив цей шлях. Значить, і ти зможеш.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео