Назад
Я нікому не потрібна: звідки береться це почуття і що робити??

Навигация по разделу
я никому не нужна

Що робити, якщо я нікому не потрібна?

я нікому не потрібна і мене багато хто обходить стороною. Що зі мною не так і чому я не можу стати щасливою? Як відкинути такі думки?

«День перестає здаватися світлим, коли я залишаюся сама з собою. Я нікому не потрібна! Заради чого взагалі варто жити?",- з такою думкою стикається чимало жінок. Коли ти відчуваєш себе тягарем, а оточуючі все рідше помічають тебе, всередині відчувається порожнеча. Ні з ким поговорити по душам, все здається нікчемним і просто хочеться крізь землю провалитися. Як перестати страждати і навчитися цінувати себе? Ви не одна і у вас вдасться почати все спочатку! Дочитайте до кінця, і ви дізнаєтеся ряд цінних порад

Звідки береться почуття»нікому не потрібна"?

Коли з молодою людиною були хороші відносини і тут вони обірвалися, колеги мене ігнорують, а ще ця подруга, яка останнім часом не піднімає мої дзвінки — чому мене уникає весь світ? Подібне почуття супроводжує багатьом дівчатам на різних етапах життя. Хтось не може налагодити відносини з оточуючими у віці студентки, а хтось відчуває труднощі спілкування в почесному віці.

« Кому я потрібна і що я роблю не так в спробах не відчувати самотність? », — прекрасне питання, яке допомагає налаштуватися на нову хвилю змін. Коли дівчина відчуває себе тягарем для інших, вона автоматично огороджує себе від перспектив. Важко говорити про щасливі стосунки, дружбу з цікавими людьми, успіху в колективі, якщо постійно думати про своє нікчемне становище.

« я втратила себе і тепер не можу зібратися з силами почати все з чистого аркуша », — це відмінний сигнал, щоб почати діяти. Почуття відчуження виникає через конфлікт особистості з її оточенням. Коли дочка не відчувала любов батьків, дівчина не знала щирої любові партнера, не відчувала особливої підтримки від друзів — саме так і виникає внутрішня біль.

Якщо постійно запитувати себе: « Хіба я не заслуговую бути щасливою? Що я можу зробити максимально можливе для виходу з цього жаху? », тоді можна налаштувати себе на новий ритм життя. Коли внутрішній голос під тиском пережитих злетів і падінь, радощів і розчарувань говорить негайно все міняти — значить не можна зволікати! Бойова готовність-це саме те, що робить людину злим на себе і обставини з хорошого боку. Варто бути, а не здаватися мотивованим, а не поступово зариватися в пісок з головою і будувати з себе жертву !

Історія однієї дівчини говорить: «з усіх друзів школи, університету у неї залишилася всього одна подруга. Останнім часом відносини з нею пішли на спад — вона могла не відповідати на дзвінки, ігнорувати при вигляді на вулиці і проявляти фальшиву привітність. Наша героїня впала в глибоку депресію , так як їй просто потрібно було комусь висловитися, відчути банальну підтримку.

Відчуття власної нікчемності переслідувало її. Не кому зателефонувати, поплакатися і вже просто немає сил кинути погану звичку розкисати з будь-якого приводу. Наша героїня сказала собі: "я знаю «що я це заслужила, але тепер пора з усім "зав'язувати" і почніть нове життя . Кому я потрібна, як не собі самій? З мене досить!».

Пройти тест на депресію

З невеликої історії можна побачити, наскільки людині захотілося змінити обставини в хорошу сторону. Синдром "покинутої людини" виникає незалежно від віку, багатства чи статусу в суспільстві. Кожен рано чи пізно відчуває порожнечу, яку потрібно зайняти саморозвиток . Чим швидше ми усвідомлюємо, що час — найцінніший ресурс, який не можна витрачати на драми, тоді картина світу стане більш ясною.

Що робити якщо ти нікому не потрібна?

Фраза «Я нікому не потрібна» з вуст жінки означає Не претензії до хлопця, заздрісним подругам, а її щирі відчуття. Якщо всередині ти усвідомлюєш, що життя-це єдиний розлучення, сварки, конфлікти, комплекси , значить важливо проаналізувати ситуацію ближче. Що є коренем зла? Часто в дорослому житті жінка відчуває брак уваги, який їй не дали ще в дитинстві.

Виходить, що в образі дорослої людини ховається той же дитина з почуттям неповноцінності. Під впливом життєвих негараздів больові відчуття знову загострюються, як багато років тому. Щоб остаточно вийти з критичної точки потрібно задати питання: "Кому я потрібна і навіщо мені це потрібно як особистості?».

Коли ти один на безлюдному острові і бачиш корабель, нехай він навіть піратський — ти в будь-якому випадку будеш давати сигнали. Але наше життя-це не бухта, куди потрібно пускати кого-попало. Бажання бути коханою, почутою, зрозумілою не повинно бути сліпим завзяттям заволодіти чиїмось увагою.

Якщо дама хоче знайти гідного чоловіка — їй варто попрацювати над собою як зовні, так і морально. Їй не повинні лестити фальшиві компліменти недобросовісних чоловіків, для яких вона жертва на одну ніч. Реалії життя показують, наскільки важливо поважати і цінуйте себе , але і бути, одночасно, відкритою для оточуючих. Такий баланс не дозволить зробити себе обдуреною, але і допоможе привернути увагу оточуючих.

Пройти тест на самооцінку

Як перестати думати жінці, що вона нікому не потрібна:

1. Цінуйте хвилини самотності.

Можливо, саме зараз вищі сили зробили все, щоб вона подумала про перспективи розвитку і власних цілі . Коли завжди живеш тимчасовими захопленнями з іншими людьми, можеш запросто забути про особистісному зростанні .

2. Бути потрібною комусь.

Не можна завжди бути замкнутою і закриватися від ініціативи допомогти іншим. Суспільство цінує надійних і цілеспрямованих людей, які готові підтримати. Якщо дівчина готова проявити себе в якійсь сфері і йде на зустріч-люди почнуть помічати і цінувати її.

3. Перестати бути сірою мишкою.

Постійні «бу-бу-бу, я не така, вони всі такі» — від таких думок можна зійти з розуму. Не потрібно робити похмуре обличчя, постійно перетворювати день в кінець світу, не радіти самим звичайним моментам життя. Веселі і життєрадісні люди рідко залишаються самотні — до них тягнуться оточуючі.

4. Цінувати себе.

Чому я така , нікому не потрібна і все проходять повз? Потрібна розвивати повагу до своєї індивідуальності і прагне підкреслити її з цікавого боку. Чому б не Змінити стиль одягу, зачіску, макіяж, навчитися граціозно ходити і виробити поставу, зайнятися спортом? До самодостатнім людям хочеться підійти, заговорити, дізнатися щось нове і просто бути поруч.

5. Займатися благодійністю і подорожувати.

Це дві речі нерозривно пов'язані. Коли ми пізнаємо світ-ми відразу ж розкриваємо свій внутрішній потенціал . Невідоме розширює свідомість, яка допомагає зрозуміти значення справжніх цінностей. Допомагати дітям, літнім і неповноцінним людям, тваринам, навколишній природі — внутрішня порожнеча відразу ж заповнитися любов'ю і трепетом до зовнішнього світу.

" я нікому не потрібна? Я помилялася і тепер можу жити на повні груди без краплі забобонів», — сподіваємося, ми змогли подарувати вам подібне почуття. Не сумуйте не на хвилину і цінуйте кожен момент, коли ви можете сяяти внутрішньою енергією. P. S. потренуйтеся мислити позитивно і не піддаватися зайвий раз провокаціям з боку. Ви сильна і у вас вийде відчувати впевненість кожен день! Сподобалася стаття? Поділіться нею з тим, кому зараз потрібна підтримка.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Зміни в житті: як поміняти своє життя правильно??
Зміни в житті: як поміняти своє життя правильно??
Як залучити зміни в житті і не відкладати все до понеділка? Як поміняти ...
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Емоційний інтелект: що це таке і як його розвинути??
Що таке емоційний інтелект і що входить в це поняття? Які є вправи для й ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку за допомогою всебічного підходу? Які психологіч ...
Інтелігент: хто це такий і як натренувати інтелект??
Інтелігент: хто це такий і як натренувати інтелект??
Хто такий інтелігент і чому це дивне і неоднозначне поняття? Як стати ін ...
Зануда: хто це такий і як його розпізнати??
Зануда: хто це такий і як його розпізнати??
Хто такий зануда і чому він буває цілком нешкідливим, але може сильно ді ...
Типи людей: які бувають психотипи людей і навіщо їх ділять??
Типи людей: які бувають психотипи людей і навіщо їх ділять??
Що таке типи людей, хто і навіщо ділить людей на різні психологічні типи ...
Новое youtube видео