Назад
Чому я така дура і не як всі? Синдром "білої ворони"

Навигация по разделу
почему я такая

Чому я така особлива або як не бути ізгоєм?

Чому я така дурня, не як усі? Як позбутися від комплексів і поважати свою індивідуальність? Що таке синдром «білої ворони» і що з ним робити?

Від думки «чому я така не як всі інші?"хочеться уткнутися в подушку і не виходити в навколишній світ. Як перестати думати, що ти "не від світу цього"? Чому деяких людей вважають " білими воронами» і як не стати сірою масою? Якщо відчуття власної унікальності заважає вільно жити — це стаття присвячена спеціально для вас. Що можна зробити для особистого щастя, налагодивши відносини з іншими? Дочитайте до кінця, і ви більше не відчуєте синдром «чужака».

Чому я така як є зараз?

Виходиш на вулицю і відверто розумієш, що всі ці люди ніби чужі тобі. Відчуття відчуженості супроводжує по дорозі на роботу, в торговому центрі, в електричці. Як жити зі своїм синдромом унікальності, не відчуваючи дискомфорт? Якщо людина усвідомлює, що він не вписується в загальноприйняті рамки — його можуть переслідувати страхи при спілкуванні, байдужість до всього посереднього. Як залишатися самим собою, але не піти в свій внутрішній світ ідеалів?

Коли ти думаєш «я така як є і нехай думають, що я прибулець з іншого світу» - це тільки заганяє тебе в глухий кут. Часом дівчина з нестандартною зовнішністю від природи стає заручницею комплексів . Що говорити, навіть особистість з думками про щось вищому, недосяжному вже не вписується в звичні рамки. Нестандартний звички , внутрішній світ — це не привід прагне стати як всі, але привід, щоб подумати про взаємини з іншими.

Чому я така духовна, а вони всі егоїсти і обмежені ідеєю багатства? на передній план виходять цінності. Саме від них кожен відштовхується і будує свій імідж в суспільстві. Люди ставлять пріоритети, від яких вони залежні. Ось йде хлопець спортивної статури і на його обличчі непохитна міміка. А ось ще дама з похмурою гримасою, яка грубіянить своїй подрузі. А ти йдеш вся така позитивна, думаєш " чому я така особлива і можу радіти кожному моменту, а вони немов складаються з порожнечі».

Вміння розпізнавати психологію кожного перехожого, усвідомлювати світ навколо в його справжніх фарбах - це все прагнення до істині . Філософія відчуженості від всієї цієї сірої маси, часом, робить людину ізгоєм. Від цієї думки він сам страждає, але не може зрозуміти, як йому застосувати свій потенціал .

Жінка з синдромом альбіноса змушена ходити в довгій накидці, яка захищає її від ультрафіолету. Вона банально не може сісти в транспорт, так як на неї все стазу витріщаються і фотографують. Вона відчуває дискомфорт в компанії колег, а на роботу її навряд чи взяли. Що говорити, вона боїться заводити стосунки, адже думає, що я ніхто, і мене ніхто не полюбить.

Як прийняти себе в істинному образі і прагне пробивати вікно в життя? Важливо відпустити біль, вміти дякую кривдників, адже вони дають необхідний досвід. Пережиті події дозволяють людині або змиритися з долею і продовжувати страждати, або цінувати свою «фішку» і вміти її піднести. Такій людині як ця жінка і мільйони інших людей важливо усвідомити, що вони не самотні. Чому б не подумати "я така як є і не можу нічого з цим вдіяти, а, значить, я перестану себе за це звинувачувати"?

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Я не така як всі або як жити в гармонії?

Хтось вважає себе "білою вороною", тоді як це визначити? Існують особливі прикмети:

  • Люди називають таку людину дивною і намагаються максимально уникати контакту з нею. Подібні проблеми особистість часом переживає з дитячого або підліткового віку.
  • У дитинстві дитина мала незвичайну поведінку, тому батьки намагалися його перевиховати. Через це формується невпевненість у собі .
  • Деякі багато часу живуть ізольовано від суспільства. Коли настає час соціалізації, то вони не можуть знайти підхід навіть в самих звичайних речах.
  • "білі ворони" прагнуть приховати власний потенціал, щоб знизити критику в їх бік. Їх талант багато років не знаходить застосування, і вони відчувають душевний біль .
  • У ранньому віці людину всіляко принижували і демонстрували його як посміховисько. З часом ця образа переросла в егоїзм і небажання розуміти інших людей.
  • Особистість принципово випала з системи і не бажає в неї повертатися. Фізичний світ її менше хвилює, ніж духовний і в її оточенні тільки «обрані».

Я не така як всі і як мені з цим жити? у кожного можуть трапитися епізоди життя, коли ти несхожий на інших. Досить навести приклад особистості з тонкою душевною природою. Якщо з боку присутній грубість, моральний тиск, тоді така людина просто замикається в собі. Йому важливо знайти розуміння, жити творчо , а його затискають в строгі рамки, і він кидається з кута в кут, як загнане тварина.

Пройти тест на невпевненість у собі

Найкраще навести приклад історії однієї дівчини. Зараз їй 35 років, а ще з 17 років вона почала відчувати глибоку заздрість ДО ІНШИХ. "Чому я така негарна, у мене недостатньо грошей, вони розумніші за мене, їх поважають?». Всі такі "чому" кололи її в душу, не давали спокою. Вона бачила світ досконалим, а себе опускала до рівня нікчемності. Їй стало важко самовиражатися в колі знайомих, вона рідше виходила на зустрічі, щоб даремно не страждати. Думка» я огидна, а вони красуні, я бідна, а вони багаті " довела її до відчаю. Все посилювало небажання людей з нею і труднощі в пошуку романтичних відносин.

Одного разу вона наважилася і захотіла поговорити про це з мамою. Вона розплакалася і запитала «що мені робити?». Відповідь батька відкрив їй очі:»Не будуй недосяжних ідеалів, почни любити себе в своєму істинному образі". У цей день героїня зателефонувала давній знайомій, вмовила піти з нею на шопінг. Через пару годин дівчина приміряла такі наряди, які бачила тільки на гламурних красунь. Після цього вона пішла в салон краси і змінила зачіску. У підсумку, в дзеркалі вона побачила не «сіру мишу» з порожнім поглядом, а ефектну брюнетку з палаючими очима.

Потрібно слідувати своїй мрії і не обманювати себе дурними шаблонами. Знайти взаєморозуміння, сказати впевнено»я не така як всі, але я це ціную". Ось короткі поради, які допоможуть вийти із замкнутого кола:

  • Перестати бути жертвою . загнаного оленя мисливець відразу помічає і вже не бажає відпускати. У колективі, сім'ї, з друзями важливо бути нарівні з іншими. Впевнена людина стає цінним для інших, а з його думкою починають рахуватися.
  • Цінуйте особистий простір. як не бути "козлом відпущення"? Не дозволяти іншим залазити в особистий простір і будувати там свої правила! Межі існують скрізь, а якщо хтось претендує на твою свободу-таких людей потрібно уникати або дати чітко зрозуміти.
  • Вміти прощати інших. рідні, колеги, хто-завгодно може неусвідомлено нагнітати обстановку. Варто відпустити всю образу і не зациклюватися на негативі. Якщо оточуючі зрозуміють, що тобі байдуже їх поведінку, вони перестануть працювати на публіку.
  • Прийняти відповідальність за себе самого. світ прекрасний, але люди в ньому не завжди є подарунком. Важливо налагодити гармонію зі своїм оточенням і вибудовувати особисте щастя всіма силами. Не можна очікувати від долі винятків. Бажаний результат приходить тільки через усвідомлені дії.

Вітаємо! Ви пройшли короткий курс " чому я така особлива або як жити в гармонії». Стаття заснована на реальному досвіді тисячі людей, які змогли знайти застосування своєї унікальності. Можна весь час прикидатися нормальним, але все життя страждати від мовчання. Важливо прийняти себе і бути вдячним за все, що ми маємо. Бережіть себе і не переживайте через дрібниці!

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Що таке саморозвиток і чому це основа для вдосконалення людини? Які у нь ...
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Хто такий невдаха і за якими ознаками його можна визначити? Механізми пе ...
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Які існують способи розвитку пам'яті? Якими методами користуються відомі ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Що таке егоцентризм, вроджене це якість або набуте? У чому відмінність в ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео