Назад
Що робити, коли все погано? 9 відповідей

Навигация по разделу
что делать когда все плохо

Що робити, якщо все погано? 9 порад

стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, як розрулити ситуацію, коли навалилося все і відразу

На питання "що робити, коли все погано" є одна проста відповідь-насолоджуватися моментом, щоб потім за ним не нудьгувати, адже скоро криза пройде і настане світла смуга! А якщо серйозно, то для того, щоб похмурі хмари над головою розійшлися, досить зробити простих 9 кроків, ефективність яких перевірена часом.

1. Потрібна конкретика.

У багатьох з нас добре розвинене вміння згущувати фарби. Для цього багато хто використовує прийом, відомий з теорії літератури як гіпербола. Його сенс полягає в навмисному перебільшенні для посилення ефекту, емоційного посилення і так далі. Найчастіше, під словосполученням « все погано » знаходиться гіперболізоване «щось конкретне».

Іншими словами, це певні моменти або ситуації, від яких залежить загальний стан людини. їх бажано знайти . Для цього знадобитися листок і ручка, які «стерпить» все погане. Швидше за все, вже з першого рядка виявиться, що приводів для депресії не так вже й багато.

Але ті причини, які є і конкретно визначені, створили ефект сніжної кулі, нахабно звалився на втомлені плечі. Якщо в голові звучить протягом довгого часу один і той же питання: «що робити, коли дуже погано?", розрулювати ситуацію, що склалася бажано почати прямо зараз. Що, власне кажучи, вже і відбувається.

Пройти тест на депресію

2. Негатив за борт.

Для того щоб впорається з нахлинули проблемами потрібні як мінімум ентузіазм і бажання . Але звідки їм взятися, коли все "з'їло «стан" нічого не потрібно »? Щоб змінити ситуацію доведеться зібрати останні краплі сил і кинути їх на цілюще заняття, яке у кожного своє.

Це може бути похід в лазню, їзда на велосипеді, катання на ковзанах, стрибки на батутах, в загальному, все те, що позбавить від негативу, замінивши його позитивом . Головне-фізично втомитися, виплеснути емоції криком або сміхом, а також переключитися. Це варто того, адже на кону – загальне психоемоційний стан . Саме воно визначає нашу готовність до боротьби за те, щоб все покращилося. Не варто забувати і про те, що здоровий дух знаходиться в здоровому тілі, тому смачна їжа і повноцінний сон – саме, то що «доктор приписав».

3. Чорний гумор.

Часом чорний гумор і самоіронія залишаються недооціненими помічниками в боротьбі з депресією, але ж про їх цілющі властивості в світі сучасної психотерапії відомо чимало. Можливо, варто задуматися, чого» не вистачає " для повної картини безпросвітності. Адже завжди може бути гірше. Сміх над собою, а це вважається ознакою сильної особистості , не тільки піднімає настрій, відлякуючи сніжний ком невдач, але і нагадує про те, що все насправді не так погано, як може бути.

Якщо самому важко шукати привід для сміху, значить, настав час йти в кіно, але тільки на комедію. Фільми надають терапевтичну дію, тому вибирати слід щось неймовірно вибухове.

4. Алгоритм дій.

Коли негативні емоції трохи пішли, до «чорного» списку пора повертатися. Навпроти кожного пункту, який» отруює життя " можна написати розгорнуту інструкцію, як надати самому собі екстрену медичну допомогу. Тобто продумати свої дії, так звані шляхи подолання виниклих проблем, щоб чітко визначити для себе, що робити, коли все погано.

Головне – не шукати глобальних і мудрованих рішень, а знаходити доступні і прості варіанти, зробити які легко.

5. Генеральне прибирання.

Варто зізнатися, що рідко у кого у всіх сферах життя ідеальний порядок. Багато різних справ роками відкладається в довгий ящик неосяжного розміру. Тепер саме час в цьому» довгому ящику " провести ревізію, зробивши тим самим генеральне прибирання в ньому.

Якщо захоплено зайнятися виконанням якоїсь справи, хоча б в одній життєвій сфері непомітно почнуться поліпшення. Декорування меблів, поїздка до далеких родичів, пересадка квітів стануть непоганим приводом для глобальних життєво важливих реформ.

6. Рівноваги як аксіома.

Багато вчених різних галузей сходяться на думці про те, що в світі все врівноважено. Якщо десь убуває, то незабаром в іншому місці з'являється. Так, в кожній неприємній ситуації є і друга сторона медалі, на якій яскравими фарбами намальована Веселка, потрібно тільки її розгледіти.

  • Порвалося плаття? З'явилася можливість оновити фасон, перешивши його в майстерні.
  • Звільнено з роботи? Настав час перепочити і знайти щось більш вартісне.
  • Пішов чоловік (дружина)? Так йому і треба, а у мене нове життя починається!

Пройти тест на психологічний вік

7. Цілюща смиренність.

Іноді людям, наспіх шукають, що робити, коли все погано, потрібно заспокоїтися і перестати робити що-небудь взагалі. Є речі, які від нас не залежать. Природно, тим, хто звик сам розпоряджатися своєю долею , змиритися з таким твердженням досить складно. Але ніхто не в силах передбачити хворобу, нещасний випадок або втрату близької.

Важливо намагатися пробачити свою долю, приймаючи її «подарунки» зі смиренням і вдячністю. Це важко, але ефективно, адже невелике смирення і розуміння притягує любов , а злість і образи - ненависть.

8. Добрий вчинок.

Якщо ми не знаємо, що робити, коли все погано, то весь світ здається несправедливим, зіпсованим, озлобленим. Якщо до пригніченого настрою додається сіра похмура погода, то зустріч з апатією гарантована. Щоб відігріти себе, допомагаючи добру перемагати зло, можна зробити щось хороше для іншої людини.

Це може бути що завгодно: благодійна вечеря, подарунки для дітей з особливими потребами, відвідування хворого тощо. В результаті виявиться, що це допомогло в першу чергу нам самим, адже щира подяка від оточуючих зцілює, з часом повертаючись добром в трикратному розмірі. А вміння ділитися і жертвувати призводить до зрілої розстановці пріоритетів і цінностей. Адже недарма кажуть, що рука дає ніколи не збідніє.

9. Погляд у дзеркало.

Якщо після деякого часу ситуація не покращилася, а тільки погіршилася, перейшовши в хронічну стадію програшу по всіх фронтах, то значить пора застосовувати важку артилерію. Нею є критичний самоаналіз своїх вчинків і поведінки. Справитися з цим допоможуть психотерапевт , духовний наставник або інша людина з хорошим життєвим досвідом.

Варто задати собі питання: "що я зробив не так?"«" Як реагую на прохання інших людей?", «Як ставлюся до виконання своїх обов'язків?». Головне-залишатися чесним перед собою. Тільки за такої умови можна побачити себе з боку. Визначивши, яка модель поведінки притягує неприємності, розірвати ланцюжок невдач стане набагато легше.

Ці 9 кроків створені для людини, яку мучить питання «Що робити, коли все погано?». Кожен крок-це невелика підказка, яка веде до відповіді. Скористатися ними зможе той, хто прийняв рішення діяти, рости і змінити своє життя на краще . Можливо, і в вашому оточенні є ті, кому в цю хвилину необхідна порада. Поділіться з ними публікацією, щоб допомогти впоратися з летять на голову грудкою проблем і запобігти початку льодовикового періоду.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео