Назад
Як дізнатися, що дружина зраджує: 11 ознак і причини

Навигация по разделу
как узнать изменяет ли жена

Як дізнатися, чи зраджує дружина і чому?

Як дізнатися, чи зраджує дружина з кимось і чому вона це робить? Як позбутися від невідомості і визначити, вірна дружина чи ні? 11 ознак

Статистика жіночих змін коливається в залежності від географічних даних, віку опитуваних, типу адюльтера (одноразовий або постійний). І це якщо не брати до уваги такого фактора, як брехня у відповідях. Згідно з різними джерелами, в 40-70% сімей дружини зраджують подружжю або робили це в минулому. І хоча розрив між показниками великий, навіть мінімальна його цифра змушує задуматися і мимоволі придивитися до своєї благовірної. Так як дізнатися, чи зраджує дружина?

Ознаки, що дружина зраджує чоловікові.

1. Прискіпливість до зовнішності.

Вона починає чіплятися до своєї зовнішності. Ось так ось раптом, без об'єктивної причини. На питання, з чого це вона вирішила пофарбувати волосся і проміняти джинси на сукні, злиться або відповідає щось нерозбірливе. Зазвичай зрадниці починають:

 • Купувати сексуальне напівпрозоре нижню білизну, кофти з глибокими декольте, короткі шорти / спідниці;
 • Надягати підбори, коли йдуть кудись без чоловіка, хоча раніше воліли інше взуття;
 • Ретельніше дотримуватися гігієни, частіше згадувати про гоління ніг і інтимних зон;
 • Приймати душ / ванну не тільки згідно звичного щоденного "ритуалу", а й перед виходом кудись;
 • Накладати "парадний" макіяж, манікюр, використовувати духи, крему більше колишнього;
 • Боротися з недоліками фігури &8212; тренуватися, дотримуватися правильного харчування , ходити в салони, хоча раніше «не було можливості/часу/сил».

В цілому вона починає вести себе так, як в перші роки знайомства з чоловіком. Вона знову намагається вразити, тільки швидше за все вже не Дружина. Не свого, у всякому разі.

2. Байдужість до оцінки чоловіка.

На вулиці &8212; вона богиня, будь-які збори &8212; це пошук і усунення мінусів. Однак вдома вона перестає за собою доглядати так, як раніше. Їй стає все одно, чи приваблює вона чоловіка. Халати, дивні і часом навіть лякають маски, Бігуді & 8212; чоловік стає свідком зворотного боку краси.

Дружина тепер не прагне зачарувати, спокусити благовірного, їй плювати, як він на неї реагує. Будь-який компліменти і критика проходять повз її вуха, не зачіпаючи зрадницьких струн вітряної душі.

Пройти тест на зраду дружини

3. Завал на роботі / навчанні.

Шеф-садист, кінець робочого кварталу, тендер, колега/одногрупник, який попросив підмінити або не бажає допомагати в спільному проекті, несвоєчасна сесія, «хвости». Список величезний.

Зустріти ввечері? Не варто. Проводити "на роботу в суботу"? Не-а. приїхати, допомогти зі справами? Категорично ні.

Вона попросить або навіть зажадає не приходити до її місця роботи/навчання. Буде мотивувати потребою в Свобода , довірі, висуне аргумент на кшталт « Дівчата засміють» , « що ти як з маленькою?» . А може подати брехню в красивій обгортці « Не хочу, щоб ти напружувався / ти ж так втомився / там так холодно, захворієш ще» .

4. Подружка.

Напевно у неї є подруги, проте останнім часом вона якось аж надто зачастила до них в гості. Або Дружина згадала про своїх однокласників, одногрупників, колег з колишньої роботи і вирішила побачити всіх разом.

Питати у подруг про свою благовірної, де ж її носило до 3-х ночі, &8212; часто марна трата часу. Очевидно, вони будуть приховувати її «захоплення». Або, що нерідко, теж не будуть в курсі. Тому що Ліда / Катя / Оля дійсно приходила в гості, але пішла о 21:00. А ось де вона була весь інший час &8212; навіть ФСБ не вирахує.

Ще одна ситуація &8212; у неї «нова подруга», з якою вона не особливо поспішає знайомити чоловіка. Чи варто говорити, що її може зовсім не існувати? Або, можливо, під «подругою» буде матися на увазі хтось із зовсім не дружніми намірами.

5. Нове хобі.

Йога, танці, кулінарні курси, мистецькі майстер-класи, літературні гуртки, про які вона раніше навіть не згадувала. Правда, ходить вона на них якось нерегулярно або занадто часто, рекламу/сайт не показує, про місце, де все відбувається, говорить неясно.

Показати, чому навчилася, не хоче &8212; соромиться, напевно. Чим займалися на заняттях згадує не відразу. Втім, через пару тижнів або місяців ця проблема зникає &8212; брехня входить в звичку і стає не таким складним.

Пройти тест на сумісність

6. Батарея села.

У неї постійно, навіть у позаробочий час, вимкнений телефон, хоча раніше такого не було. Хіт-парад відмазок:

 • Батарея села, зарядку будинку забула;
 • Було термінове непередбачене збори, не могла включити;
 • Телефон глючить постійно, зламався, напевно;
 • Забула включити після роботи;
 • Не помітила, як залишила телефон вдома.

Ще можливі варіанти «образилася», «Ти занадто часто дзвониш», «набридли смс-ки від оператора», «хотіла побути одна». При одноразовому вживанні часто виявляються правдою. А ось при регулярному повторенні... здогадатися не складно.

7. Обмеження доступу до гаджетів.

Її ноутбук і тим більше смартфон &8212; заборонена зона для чоловіка. З колючими дротами, злими вискаленими собаками і такого ж виду наглядачами. При наближенні ворога (чоловіка) до позначеного ділянці негайно включається сирена. Зазвичай вона звучить як " Не чіпай!"на найвищих нотах. Швидкість перехоплення збільшується до режиму "гепард".

Розмовляє дружина тепер в іншій кімнаті і приглушеним голосом. Всі гаджети запаролені і завжди при ній.

8. Зміни в сексі.

Точно тільки одне &8212; як раніше вже не буде. Є кілька варіантів розвитку подій:

 • Дружина стала більш пристрасною в ліжку, у неї часто грайливий настрій, більше " не болить голова "» особливо, коли вона повертається звідкись);
 • Дружина раптом почала експериментувати, просити чоловіка про щось нове, в чому вона напрочуд хороша;
 • Вона холодна, постійно не в настрої, відштовхує чоловіка, якщо він проявляє найменшу ласку.

Іноді ОДИН стан переходить в інший.

9. Ігнорування чоловіка.

Вона більше не помічає чоловіка. Поїв він, виспався чи, сходив на роботу, засмутився через щось &8212; дружина цього не бачить або реагує якось мляво. Ще кілька прийме:

 • Перестає готувати, прибирати;
 • Не хвалить, не називає ласкавими прізвиськами;
 • Припиняє слухати розповіді чоловіка;
 • Весь час будує плани без участі чоловіка;
 • Часто «витає в хмарах»;
 • Лягає спати раніше.

Проте вона з вражаючим умінням може поєднувати цю ознаку разом з наступною, контрастною прикметою.

10. Дратівливість.

Чоловік її дратує. Вона чіпляється до кожної дрібниці, кричить, жевріє, засуджує його якості і дії, навіть якщо раніше вони їй подобалися. Будь-які помилки свого благовірного роздуває до розмірів доісторичного мамонта. Може висміювати або огризатися при його друзях.

Її критика часто не обґрунтована, але при цьому жорстока. Про причини таких змін, природно, не говорить, тільки злиться ще більше. Іноді спеціально провокує сварки в перервах між режимами "я тебе не помічаю".

Пройти тест на ревнощі

11. Дивні подарунки.

У неї з'являються подарунки, причому із завидною регулярністю. Хто подарував? Та хто завгодно: подруга, вдячні клієнти, чуйні колеги, підлеглі, випадковий перехожий, «знайшла». Найчастіше це:

 • Нижня білизна;
 • Біжутерія;
 • Квіти;
 • Парфуми.

Не виключені також солодощі, м'які іграшки . Якщо вона не лікар, вчитель молодших класів або няня, то справи погані. Хоча і ці професії можуть зіграти злий жарт. Улюблений вихователь, якому дітлахи і їх батьки весь час дарують букети &8212; це ж так зручно. Зовсім не коханець, ні.

Запас її грошей різко збільшується. Вона сама собі купує нові речі. Але не за свої гроші і навіть не за фінанси чоловіка.

Справедливо сказати, що ці ознаки вкрай рідко з'являються по одному. Набагато частіше вони надаються цілим пакетом послуг і відносно різко, несподівано. Тому якщо улюблена жінка проявила тільки один-два «симптому невірності», краще пошукати інші пояснення її мінливості.

Чому вона "працює на два фронти"?

Якщо вона все ж змінює, то напрошується природне запитання « чому ти все ще зі мною?» .

На перший погляд здається логічним йти від партнера, якщо він раптом перестав влаштовувати, а на горизонті з'явився хтось «краще». Розлучилися &8212; і можна робити що завгодно. Однак на ділі Жінки все одно заводять коханців, не йдучи з сім'ї. І деякі, схоже, зовсім не хочуть змінювати такий розклад. Чому ж дівчина може вибирати такий шлях:

 • Чоловік і коханець взаємодоповнюють один одного. типовий приклад: чоловік добрий, турботливий, милий, але зате в Кавалері на стороні є така пристрасть, що ноги підкошуються. І від першого відмовлятися не хочеться, і друге манить;
 • У сімействі є маленькі діти. їй набрид чоловік, вона любить іншого, проте переживає за дитину, його психіку і як болісно він може реагувати на розлучення батьків;
 • Матеріальна залежність. вона боїться, що залишиться ні з чим, адже чоловік &8212; головний годувальник сім'ї. При цьому коханець, як правило, &8212; Типовий альфонс або знаходиться «в пошуках себе», не маючи можливості забезпечувати пару;
 • Страх перед громадською думкою. їй легше ховатися, зберігати важкий тягар таємниці, ніж зізнатися світові, що у неї недосконалий шлюб. Батьки не зрозуміють, подруги будуть дивно коситися ,сусідки & 8212; бурхливо обговорювати;
 • Запасний варіант, або занижена самооцінка. вона не впевнена в собі . Зустрічається з двома, щоб в разі чого хоч хтось залишився поруч. Її найбільший страх &8212; залишитися на самоті.

Більш рідкісні причини &8212; боязнь чоловіка (вб'є, якщо дізнається), жалість до нього (він добре до мене ставиться), помста (ось заведу коханця &8212; відразу одумається).

Пройти тест Фрейда

Чому жіноча зрада гірше чоловічої?

Це не упереджена думка, а цілком обґрунтований факт. Винятки попадатися можуть, але вони тільки підтверджують правило.

Етьєн Рей висловився найкраще з цього приводу: « змінюючи, жінка отримує набагато більше насолоди. Для чоловіка &8212; це незначний епізод. Її ж адюльтер завжди висловлює помсту, пристрасть або гріх».

Це пояснює, чому чоловічих одноразових зрад більше. Дами вважають за краще тривалі зв'язки, звикають до закоханих сильніше, довше затягують романи, тим самим збільшують кількість зрад, нехай навіть з одним чоловіком.

Обман &8212; це важкий удар. Однак постійна невизначеність, невідомість, безпорадність, страх зради – теж не найкращі компаньйони. Ознаки з цієї статті точно підкажуть, як дізнатися, чи зраджує дружина. Визначивши напевно чи є у дружини хтось на стороні, можна буде обміркувати ситуацію, знайти вихід, позбавити себе від мук. Прощати ж, змінюватися або розривати відносини &8212; це вже справа суто індивідуальна.

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео