Назад
Що я хочу? 7 незвичайних ідей як отримати відповідь

Навигация по разделу
что я хочу

що я хочу від життя? 7 способів знайти відповідь

що я хочу від життя насправді і навіщо? Чи Живу я своїми бажаннями? 7 способів, які допоможуть відповісти на це питання.

Все йде своєю чергою: сюжет звичний, ролі зрозумілі, кадр змінюється кадром. Але на якомусь етапі головний герой обов'язково запитає: "А що я хочу від життя? Це моя роль? Чи щасливий я насправді? Подібні питання можуть змінити все життя, а пошук відповідей подарувати неоцінений досвід. Почати можна прямо зараз, дізнавшись про 6 кроків, що ведуть до успіху. Але для початку бажано ознайомитися з симптомами невизначеного» стану.

Ознаки того, що людина не знає, що хоче насправді:

  • Питання " що замовимо на сніданок?", "Латте або американо?", "На метро або пішки?"змушують коливатися, змінюючи за 1 хвилину по кілька разів рішення.
  • Виникає різке бажання кудись піти (в кіно, наприклад), але як тільки фільм починається, людина розуміє, що не хоче його дивитися.
  • Періодично накочує відчуття порожнечі або туги , що призводить до апатії .
  • Відсутній бажання щось робити, рухатися в звичному ритмі.
  • Іноді складається думка, що спостерігаєш за собою з боку.
  • Будь-який тиск з проханнями щось вирішити заганяє в «глухий кут» і викликає роздратування.

А тепер переходимо до рішень.

Пройти тест на тип особистості

1. А де тут "я"?

Турботливі батьки звикли «самі знати, що краще». Вони прагнуть вирішити всі проблемні питання за своїх дітей, захистити їх від «негативного впливу» зовнішнього світу або фінансових труднощів. Саме тому питання про виборі професії вирішують не випускники, а їхні досвідчені близькі. "Підеш на юриста", - каже знаючий батько. "Учитель-ось престижна і стабільна робота" &8212; втручається бабуся. "Заміниш мене в бухгалтерії, місце вже нагріте", & 8212; включається мама.

Так і виходить, що талановитий художник, який зміг би стати в майбутньому висококласним дизайнером, піддається умовлянням дорослих. Він вступає на нелюбимий факультет, влаштовується на нелюбиму роботу і проживає не своє життя. Але ж змінити внутрішньо можна в будь-яку секунду. Головне-відкинути те, що нав'язано кимось з боку. Виникнення питань " де в цьому всьому справжній я?«і " що я хочу від життя?"є не тільки ознакою зрілості, а й мотивуючою до особистого зростання пігулкою.

2. Скласти на себе досьє.

Приділяючи багато часу роботі, проблемам близьких або постам інших людей в соціальних мережах, ми абсолютно забуваємо про себе. Мова не про зовнішність або розвагах, а про пізнання самого себе. Сучасне життя схоже на гонку, де поспішаючи «все встигнути», втрачаєш головне – розуміння, чого хочеш від життя насправді. Знайти його допоможе досьє, складене у відвертій бесіді з самим собою. Для цього необхідно згадати, що подобалося робити в дитинстві, до чого є схильності, чи не заритий в землю талант ?

Помічниками в детективній роботі можуть стати дитячі фотографії, отримані колись грамоти або нагороди, а також психологічні дослідження. В Інтернеті багато психологічних тестів , які допомагають краще пізнати себе, звернувши увагу на якості, які, можливо, залишилися в тіні. Може піти на користь спілкування з психологами, відвідування майстер-класів або участь у вебінарах, спрямованих на вивчення особистості.

3. Що написано пером …

Думки і розмови – це одне, а запис на аркуші паперу – крок відповідальний. Може, таке твердження звучить жартівливо, але варто людині взяти в руки ручку, як на нього тут же знаходить «ступор». Для того щоб написати перший рядок потрібно як мінімум зосередитися, зібратися, сконцентруватися. На цьому етапі бажано виконати кілька вправ.

  • Напишіть про свої мрії та бажання. Чим конкретніше вони будуть сформульовані, тим легше виявиться подальша робота.
  • Продовжити пропозиції: «я хочу ...», «я не хочу ...». Це може бути що завгодно, але бажано, щоб кількість пропозицій в загальній сумі не перевищувала 14 позицій.
  • Тепер настав час стати Алладіном, якому пощастило знайти чарівну лампу з Джином. А далі - все як у знаменитій історії: Джин готовий виконати тільки три бажання. Цур, міняти рішення не можна! Гарненько перечитавши і обдумавши всі пункти, можна сміливо виділяти три основних «хотіння». Навіть, якщо казковий герой про них забуде, орієнтири, до чого прагнути, тепер будуть.

4. Погляд у майбутнє.

Багато молодих людей звикли жити сьогодні, забуваючи запитати себе: « що я хочу досягти в житті?"А даремно. Адже саме цей діалог визначає курс руху, стиль життя , рівень роботи над собою і багато іншого. Щоб зрозуміти, в який бік направлятися, досить намалювати (не має значення усно або письмово) себе через 10, 20 і 30 років.

Якщо уява створила, наприклад, позитивний образ успішного лікаря на власній машині, то, швидше за все, потрібно намагатися отримати якісну освіту і хорошу практику. Але якщо силует лікаря здається нещасним, роздратованим або втомленим, то, може бути, шлях обраний помилково?

Людина з майбутнього просто зобов'язаний бути усміхненим і щасливим, в іншому випадку – все не має сенсу.

Пройти тест на психологічний вік

5. Цікавий експеримент.

Зрозуміти, що я хочу робити і чим займатися можна методом проб і помилок. У світі є багато різноманітних способів знайти себе , спробувавши щось кардинально нове. Можливо, шиття гаманців, зйомка документальних фільмів або ведення блогу стане ідеальним заняттям. А їли немає? Значить, набутий досвід покаже напрямок, в якому рухатися точно не треба. Адже розуміння, чого я не хочу, вміло відокремлює зерна від плевел.

6. За порадою до ментора.

Знайти для себе ментора (людини, що має успішний досвід в подібній ситуації) - хороше рішення для тих, хто застряг на життєвому роздоріжжі з риторичним питанням: «та що я хочу, врешті-решт?». Ним може стати будь-яка близька по духу знаменитість або знайомий, що викликає захоплення. Поради, напуття, підтримка таких людей допомагають впоратися з нахлинула розгубленістю.

Менторську або терапевтичну допомогу надають також хороші фільми і змістовні книги, герої яких стають прикладом для наслідування, а також уявними наставниками .

7. Натиснути на паузу.

Щоб визначити свої бажання або знайти своє призначення потрібен час. Зрозуміло, знайти себе хочеться тут і зараз , але це не вдавалося навіть мудрецям. Їхати в гори для самітництва теж не обов'язково, але почекати паузу необхідно. Час заспокоює, напоумляє, остуджує емоції . Поспішаючи в пошуку відповідей на непрості питання, ми ризикуємо пропустити щось дійсно важливе. А недовга відстрочка в прийнятті рішення може допомогти ще рас оцінити ситуацію, визначити дії, передбачити їх наслідки.

Питання " Чого я хочу від життя?"не є риторичним чи абстрактним. Довести це може будь-яка людина, яка, відчувши симптоми «невизначеного стану», зробила 6 кроків, щоб знайти свою відповідь. Навіщо це потрібно? Психологи стверджують, що всі успішні і щасливі люди точно знають, чого хочуть, але жоден з них не був народжений з цими знаннями. Мотивує? Діліться з друзями.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Як навчитися любити себе? 6 головних кроків
Як навчитися любити себе? 6 головних кроків
Як навчитися любити себе, забути про комплекси і почати повноцінно жити? ...
Біхевіоризм: що це таке, необіхевіоризм і соціобіхевіоризм
Біхевіоризм: що це таке, необіхевіоризм і соціобіхевіоризм
Що таке біхевіоризм, звідки він походить і що вивчає? Як допомагає дослі ...
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку? Психологія і фізіологія процесу
Як закохати в себе жінку за допомогою всебічного підходу? Які психологіч ...
Мораль: що це таке, моральні принципи і моральність.
Мораль: що це таке, моральні принципи і моральність.
Що таке мораль? Чому вона буває внутрішньої і соціальної? Моральний прин ...
Толерантність: що це таке, її історія і навіщо вона потрібна??
Толерантність: що це таке, її історія і навіщо вона потрібна??
Що таке толерантність? Які є відмінності її визначення в різних словника ...
Рефлексія: що це таке, походження та визначення.
Рефлексія: що це таке, походження та визначення.
Що таке рефлексія як філософське, теологічне, наукове та психологічне яв ...
Мандраж: що це таке і 7 порад як з ним впорається??
Мандраж: що це таке і 7 порад як з ним впорається??
Що таке мандраж і коли він виникає? 7 отлтічних порад, які допоможуть вп ...
Новое youtube видео