Назад
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??

Навигация по разделу
чем заняться на работе

Що робити на роботі?

Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе знати? 10 + занять, які допоможуть провести час захоплююче і з користю.

Отже, прийшов час для оголошення найстрашнішого і найпотаємнішого секрету. Підготовка: слабкодухим прийняти заспокійливе, дітей відвести від екранів, штори закрити, з собакою домовитися про нерозголошення таємниці. Якщо все готово, то ось цей просвітній момент: абсолютно всі люди байдикують на робочому місці, коли не знають, чим зайнятися на роботі. Так, це трапляється з кожним &8212; з робітником, начальником. І навіть з начальником начальника. Змінити цього не можна, але можна витратити вільний час на щось корисне. У всякому разі, буде, що писати в пояснювальній.

1. Поліпшити фізичну форму.

Офісні клерки і всі, хто займається сидячою роботою, за допомогою вправ зможуть відновити нормальний кровотік, підвищити активність мозку. Тренування для людей, у яких рухлива робота, допоможуть їм рівномірно розподілити навантаження на різні групи м'язів. Це знизить шанс отримати травму або хронічне захворювання опорно-рухового апарату.

Заняття поділяються на три основні групи:

 1. Загальнозміцнюючі;
 2. Ізометричні;
 3. Вправи для конкретної групи м'язів.

До першої категорії відноситься Легка атлетика &8212; біг, швидка ходьба, стрибки. Також сюди можна зарахувати деякі статичні вправи &8212; планка, стійка на руках, наприклад. При бажанні кілька занять провести можна. Ще один корисний варіант &8212; розтяжка. Сідати на шпагат в офісі або робити «місток» біля свого виконроба все ж не особливо вдала ідея, а ось прості потягування і повороти корпусу будуть до речі.

Ізометричні тренування &8212; це вправи протидії. Зовні вони схожі зі статичними, так як все, що потрібно зробити &8212; це завмерти. Насправді такий комплекс змушує м'язи напружуватися максимально. Кілька прикладів:

 • Сісти на стілець, схопитися за нижню частину сидіння і потягнути вгору, намагаючись "підняти" стілець і себе;
 • Впертися в важку (в ідеалі &8212; непідйомну) стільницю знизу, намагаючись відірвати стіл від підлоги;
 • Взяти товстий ремінь і постаратися розірвати його, змінюючи при цьому положення рук (над головою, на рівні грудей і т.д.).

Жодне з цих дій виконати повністю не вийде, але напруга м'язів і ефект від тренувань порадують.

Третя група вправ націлена на підтримання тонусу тих м'язів, які на роботі задіяні найменше. У офісних працівників, наприклад, &8212; це тазостегнова частина і спина. Також краще не забувати про гімнастику для очей &8212; вона корисна для представників усіх професій.

2. Приділити час співробітникам.

Зазвичай на роботі нудьгують відразу кілька людей, а не один. Так що можна зробити спробу згуртувати колектив. Як це зробити?

 • Запропонувати спільну гру &8212; словесну, логічну або захопити з собою настільну.
 • Обговорити ситуацію в компанії, на виробництві, останні робочі події.
 • Влаштувати чаювання, закривши сплячого начальника в кабінеті.
 • Придумати привітання для колеги, який святкує день народження, поява на світ дитини, виплату іпотеки або... звільнення. Жарт. Хто взагалі здатний виплатити іпотеку?
 • Підтримати сумного співробітника, зробити щось приємне &8212; віднести документи замість нього, подарувати солодке.
 • Запропонувати спільний післяробочий відпочинок або веселий захід під час святкової відпустки.

Якщо бос аж надто грізний і не дозволяє розмовляти під час робочого процесу, то можна придумати власний шифр &8212; письмовий або жестовий. Або вивчити реальну мову жестів. Або знову закрити шефа в його кабінеті.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

3. Провести зарядку для мозку.

Це чудовий спосіб підвищити рівень інтелекту та Вгамуйте нудьгу . Можна:

 • Пройти тест на IQ;
 • Розгадати кросворд, судоку або ребус;
 • Знайти відповідь на головоломку;
 • Пограти в шаради « " Балду»;
 • Завантажити логічну або інтелектуальну гру;
 • Потренувати пам'ять або уважність .

Все це можна знайти в Інтернеті і зайняти себе на кілька десятків хвилин, а то й годин. Головною проблемою буде вже не нудьга, а спроба зупинитися і налаштуватися на роботу.

Якщо на робочому місці/об'єкті немає комп'ютера або ноутбука, а про чудесне Wi-Fi на телефоні залишається тільки мріяти, це привід заздалегідь купити пару друкованих видань. Кросворди, журнали з тестами, збірники логічних ігор допоможуть впоратися з нескінченно тягнеться часом.

4. Навести порядок.

На робочому столі, наприклад. Якщо не для феншуя, то заради власного фізичного і психічного здоров'я . Захаращеність і бардак викликають депресія &8212; це давно відомий факт. Пил, що накопичується на поверхні неприбраного столу, шкідлива для легенів, шкіри, очей. Сумний висновок: прибирати все ж доведеться.

Протерти стіл, монітор ноутбука, полити засохлий ще в минулому році фікус &8212; першорядні завдання. Також непогано було б розсортувати ділові папери, почистити папки на робочому столі комп'ютера (і, нарешті, видалити фотокомпромат з минулого корпоративу).

Якщо стіл вже прибраний, тоді можна взятися за прибирання в:

 • Пакеті, сумочці або портмоне (бажано, своїх);
 • Особистої тумбочці;
 • Шафці з верхнім одягом і змінним взуттям;
 • Кишенях;
 • Записнику, телефонних повідомленнях;
 • Робочої та особистої поштою.

Наводити порядок у всьому приміщенні, відмиваючи підлоги і протираючи підвіконня, все ж небажано. По-перше, прибиральниця буде сумувати через відібраний хліб. По-друге, при особливих стараннях бос може і знизити в посаді. До прибиральниці, природно. По-третє, серйозно? Хтось дійсно хоче самостійно віддраювати офіс?

Пройти тест на тип особистості

5. Згадати про живий куточку.

Згідно з легендою, десь в самому задушливому і курному куточку робочого приміщення знаходиться живий куточок. Тварин там може і не бути (на їхнє ж щастя), але рослини в горщиках зустрічаються. Якщо робити все одно нічого, можна відправитися на пошуки цих джунглів. Або створити їх, причому необов'язково саме в тому самому, забутому всіма кутку. Як це можна зробити?

 • Поставити невеликі Кактуси біля ноутбуків і комп'ютерів. Вони відмінно вбирають негативне опромінення.
 • Купити всім офісом квіткові горщики і посадити рослини на підвіконнях, спеціальних підставках на стінах або біля них.
 • Завести живого талісмана в робочому штаті. Або декількох. Хом'ячка або рибок, наприклад. Собаки &8212; подвійний варіант. З одного боку, нудьгувати ніхто не буде. З іншого &8212; працювати теж. Та й зустрічати клієнтів мокрим шорстким язиком і гавкотом буде якось неправильно.

Принадність розведення «живності» полягає ще і в тому, що воно позитивно позначається на самопочутті і працездатності. По-перше, рослини радують око, очищають повітря, а тварини піднімають настрій . По-друге, догляд за» підопічними " &8212; своєчасне провітрювання, зволоження, потрапляння сонячних променів &8212; добре позначається на здоров'ї самих працівників.

6. Звільнитися.

Щоб начальник не звільнив, можна звільнитися самому. Краще відразу прийняти той факт, що світ не крутиться навколо однієї посади. Існують сотні інших & 8212; аналогічних, суміжних або кардинально відрізняються. Якщо думка про нудьгу закрадається на роботі занадто часто &8212; це ознака того, що пора щось змінювати.

Особливо гострим питання стає, якщо нудно на роботі буває навіть при повному завантаженні. Людина, яка займається нелюбимим нудною справою, стає:

 • Депресивний, невротичний;
 • Хронічно втомленим, які перебувають у поганому або апатичному настрої;
 • Більш схильні до захворювань;
 • Замкнутий, відчужений;
 • Просто нещасним.

І в цьому випадку навіть ліани зі зграєю цуценят не допоможуть. Страшно прийняти зміни, лякає невідомість? Правда в тому, що втрачені роки щастя і здоров'я &8212; це порядком страшніше і гірше, ніж зміна посади.

Можливо, спроби вирішити, чим зайнятися на роботі, коли нудно, не вбережуть від заяви за власним бажанням, але нудьгу вже точно проженуть. А далі, хто знає? Може, звільнення виявиться величезним кроком назустріч своєму істинному призначення і щастя.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Що таке психіатрія і якими проблемами вона займається? Які застосовуютьс ...
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Психічні процеси: що це таке і як їх удосконалити??
Що таке психічні процеси? Як вони описуються, розділяються та взаємодіют ...
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Адиктивна поведінка: що це таке, як розпізнати і побороти??
Що таке адиктивна поведінка і які у нього прояви? Чек-лист для бажаючих ...
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Воля: що це таке і навіщо вона потрібна??
Що таке воля і як вона допомагає боротися з миттєвими слабкостями і бажа ...
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Креативна людина: хто це такий і як його розпізнати??
Хто така творча людина і як вона може генерувати творчі ідеї? Як можна р ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Новое youtube видео