Назад
Правила життя і її закони: 13 перевірених принципів

Навигация по разделу
правила жизни

основні правила життя і її закони.

які є правила життя і чому вони визначають людину? 13 законів життя, які дозволять жити простіше.

Не обов'язково дотримуватися правил життя, щоб бути успішним і щасливим, досить їх знати і враховувати при прийнятті рішень. Інша справа-принципи. Вони як корисні звички, основа, на якій будується характер. Обзавівшись правильними принципами, можна домогтися успіху. Саме вони визначають такі людські якості як мудрість, завзятість, чеснота. Знаючи, які життєві закони важливі для людини, можна побачити його наскрізь.

Якщо запитати про сенс буття закоханого, він назве ім'я другої половинки, мати перерахує своїх дітей, кар'єрист розповість про амбіції і цілі. Суть життя полягає в тому, щоб прожити її щасливо, задіявши принцип розумного егоїзму. Що буде робити жінка, коли діти виростуть і покинуть рідну домівку? Як надійде закоханий, якщо почуття охолонуть?

Розумний егоїзм полягає в тому, щоб спочатку стати щасливим самому, а тільки потім перетворитися в джерело радості для інших. А що є щастя, яким шляхом до нього йти, кожен вирішує індивідуально. Щоб зрозуміти, життя не вдалося або все добре, досить озирнутися назад. Якщо не виникає бажання що-небудь поміняти, значить життя вдалося. Так які ж є закони життя?

1. Все має кінець.

Найкраще це правило життя описує притча про царя Соломона і його знамените висловлювання: «і це пройде». Суть закону в тому, що будь-яка подія, хороша чи погана, завжди добігає кінця. Що б не відбувалося в житті, воно не вічне, тому потрібно цінувати позитивні моменти і вміти стійко переносити біль, адже за нею слід полегшення і новий початок.

2. Істина одна, але правда у кожного своя.

З дитинства нас вчать: «роби з людьми так, як хочеш, щоб чинили з тобою». Але ось, чого не говорять, так це того, що людина, з яким чиниш добре, необов'язково відповість тим же. Люди по-різному дивляться на ситуацію. Те, що одному здається благим наміром, для іншого – ведмежа послуга. Корисно буде навчитися мислити широко, намагатися побачити картину з чужого боку, щоб краще розуміти оточуючих.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

3. Взаємини важливіше поганих ситуацій.

В житті можуть відбуватися сварки , складні ситуації, які стають нелегким випробуванням для шлюбу, дружби, сім'ї. У такі моменти потрібно пам'ятати закон життя 1. Це все закінчиться! Набагато важливіше зберегти міцні відносини і стійко перенести негаразди, зміцнивши узи.

4. Відповідальність несеться за рішення, а не за поради.

У важкі хвилини друзі, батьки можуть дати життєві поради. Людина, прийняття рішень , грунтуючись на чужих рекомендаціях, повинен усвідомлювати, що наслідки, якими б вони не були, ляжуть виключно на його плечі. Не можна звинувачувати людину за те, що він дав підказку, висловив свою думку. Зрештою, тільки вам вирішувати, як вчинити з отриманою інформацією.

5. Події зовні-відображення внутрішнього світу.

При виникненні проблем, людина, як правило, вважає, що світ ополчився проти нього. Але боротися з невідомим ворогом-це як виступати проти вітряків. Доцільніше проаналізувати ситуацію і зрозуміти, що призвело до неї. Можливо, справа в поведінці, рисах характеру , а зовсім не в тому, що хтось ззовні хоче нашкодити вам. Люди тягнуться до тих, хто випромінює радість, добро і позитив , цураючись тих, хто вічно скаржиться, пліткує і налаштований вороже.

6. Гроші і дружба нарізно.

Фінанси стоять на першому місці серед причин сварок і суперечок. Правило» Друг пізнається в біді " непорушно, але займаючи або позичаючи гроші, слід задуматися, як це може відбитися на взаєминах. Краще оформити кредит, взяти в борг у знайомих, ніж поставити під загрозу дружбу. Якщо довелося позичати у друзів, потрібно повернути кошти вчасно, заздалегідь попередити, якщо зробити це немає можливості.

7. Спочатку спробувати зробити самостійно, потім просити про допомогу.

Щоб розвиватися, потрібно робити речі, які здаються важкими. Домогтися успіху можна, тільки долаючи труднощі, виходячи із зони комфорту. Просити про допомогу не заборонено, але спочатку потрібно спробувати розібратися з проблемою самостійно, і тільки якщо це не під силу, вдатися до чужих порад. При цьому інша людина не повинна вирішувати ваші проблеми, корисніше буде, якщо він, виходячи зі свого досвіду, порекомендує як вчинити правильно, навчить, підтримає.

Пройти тест на впевненість у собі

8. Час-найцінніший ресурс.

Виділяти час варто на те, що дійсно важливо. Краще виключити непотрібні заняття і зустрічі, спілкування з ввічливості, обов'язки, які обтяжують. Звільнилися годинник варто витратити на освіту, творчість , хобі , спілкування з близькими, роботу, що приносить задоволення. Секрет життя в тому, що витрачений час не повертається, але можна насолоджуватися його плодами.

9. Мовчання-знак згоди.

Інші люди не можуть і не хочуть здогадуватися, що нас щось не влаштовує. Їм про це потрібно повідомляти, бажано в м'якій і доступній формі. Хочете нову посаду, проявіть свої сильні сторони, повідомте директору, що готові взяти на себе додаткові обов'язки. Якщо не складаються стосунки з другою половинкою, також потрібно обговорити спірні моменти. Велика ймовірність, що близькі люди не здогадуються про наявність проблем або просто не знають, як їх вирішити.

10. Обіцянки обов'язкові до виконання.

Те, що людина говорить, визначає його. Сказане або дане слово має вагу. Так складається репутація. Тому слід ретельніше обмірковувати, з ким і про що говорити, намагатися не давати обіцянок, у виконанні яких не впевнені. Сказавши зайве, можна зруйнувати відносини, зіпсувати думку про себе, взяти на себе зайве.

11. Помилятися нормально.

Перш ніж стати чемпіоном, доведеться набити шишки, пережити падіння. Саме завдяки невдачам людина вчиться перемагати. Життєва філософія говорить-потрібно сприймати помилки, як досвід, перетворювати поразки в знання. Іноді прикладене зусилля важливіше, ніж результат. Це треба пам'ятати, критикуючи інших за їх промахи.

12. Вірити в краще, готуватися до гіршого.

У житті немає нічого неможливого, є тільки невивчене або неопробованное. Приступаючи до будь-якої справи, потрібно вірити в успіх, але допускати можливість провалу і ставитися до цього спокійно. Завжди можна почати заново, продумати кілька шляхів вирішення.

13. Принциповість і гординя – різні речі.

Принциповість – захист своїх інтересів. гординя - сліпе відстоювання думки і боязнь здатися слабким. Людині варто бути гнучким, відмова від принципу буває корисніше, ніж спроба довести свою правоту.

Принципи життя можуть змінюватися з подіями, що відбуваються в ній, віком, досвідом. Іноді їх зміна веде до кращого, вона показує, що людина не стоїть на місці, він розвивається, стає сильнішою. Правила життя дотримуються, хочемо ми того чи ні. Але кожна людина сама вирішує, за якими законами йому жити, щоб стати щасливим.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео