Назад
Як жити далі або не знаю, що робити? 9 порад

Навигация по разделу
как жить дальше

Що робити, якщо не знаєш як жити далі?

9 простих і корисних відповідей на питання як жити далі, які підійдуть кожному. Тим, хто не знає що робити, щоб почати жити

Все рано чи пізно задають собі один і той же питання - як жити далі? Найчастіше це відбувається після втрати Близького, розставання, зради або інших подій, що вибивають землю з-під ніг. Хтось шукає відповіді на самоті, хтось серед галасливих компаній, а комусь не вистачає сил навіть відправитися в пошуки.

Для тих, хто хоче почати жити заново , але не знає, як це зробити і з чого почати, існує 9 простих, але ефективних порад. Якщо почати до них прислухатися прямо зараз, то все поступово стане на свої місця.

1. Залягти на дно.

Найнебезпечніше, що очікує людину, яка прийняла від долі ляпас, це прийняття необдуманих рішень. Коли емоції і почуття беруть верх, ретельно розрахувати дії ставати неможливо. Хорошим прикладом моделі поведінки послужать роздуми Скарлетт О'хари, головної героїні фільму «Віднесені вітром», яка у всіх складних ситуаціях намагалася знайти самовладання і вимовляла ключову фразу: «Я подумаю про це завтра».

Рішення зупинитися і, зробивши паузу, пережити те, що трапилося, дозволяє виграти час, щоб зважити всі за і проти.

2. Піклуватися про себе.

Негативні емоції, стреси, постійні переживання тільки посилюють скрутне становище. Для того, щоб знайти шляхи вирішення і зрозуміти, Як жити далі, потрібно мати не тільки психологічне, а й фізичне здоров'я. Звичний режим дня, повноцінний сон, раціональне харчування, щоденна прогулянка на свіжому повітрі сприяють поліпшенню загального стану організму. А чим краще людина себе почуває, тим вище ймовірність, що він впорається з будь-якими проблемами.

Пройти тест: Шкала самоповаги

3. Повірити в себе.

Часто ми недооцінюємо себе і власні сили. Добре, якщо хтось нагадає, що ми набагато сильніші, ніж думаємо. Але якщо підказки не буде, важливо усвідомити це самому і повірити, що вихід обов'язково знайдеться. Головне-зібратися, чітко продумавши алгоритм дій. Детальніше про те, як це зробити в наступних пунктах.

4. Віддатися спогадам.

Незалежно від місця знаходження потрібно спробувати розслабитися і перенестися туди, де колись було добре. Є одне правило-в цьому сюжеті не повинно існувати нікого, крім самого мрійника. Налаштуватися на візуалізацію допоможуть спокійна мелодія або ароматний чай.

Не має значення, де виявиться свідомість &8212; на улюбленому фруктовому дереві або в обіймах морської хвилі. Головне - щоб там було добре і затишно.

Сприятливо діють спогади про смішні історії, які часто відразу викликають посмішку.

Важливо знати! посмішка - це не лише прояв позитивних емоцій або спосіб невербального спілкування. Медичні вчені Гарварду довели, що залучення лицьових нервів для зображення посмішки можуть «обдурити» мозок, переконавши його, що все добре – небезпека відсутня.

Цей прийом допомагає пережити труднощі, не втративши самовладання.

5. Знайти співрозмовника.

Для того, щоб позбутися від гнітючої всепоглинаючої болю, людина повинна виговоритися. Хорошим співрозмовником вважається той, хто вміє слухати. Ним може виявитися близький друг, духовний наставник або фахівець в галузі психології. Якщо можливості поговорити з такими людьми немає, то домашня тварина або багаторічне дерево теж згодяться.

Ідеальним доповненням до цієї комунікативної терапії є спів та ор. Гучний надривистий крик позбавляє від негативних емоцій і сприяє поліпшенню загального психо-емоційного стану. Для цього зовсім не обов'язково Шукати безлюдні острови – відмінно підійдуть галасливі міські атракціони.

6. Поставити мету.

Важливим етапом в пошуку відповіді на питання, як жити далі, є постановка цілей. Вони не повинні бути абстрактними, далекоглядними і розпливчастими. Допомогти їх визначити і сформулювати можуть спогади про мрії, відкладених на невизначений час в довгий ящик. Саме мрії в переломний момент можуть стати конкретними і реальними цілями, досягати які потрібно тут і зараз , а не в далекому майбутньому.

Цілі важливо записати на аркуші паперу, визначивши першочерговість, а також приблизні терміни для досягнення.
Зібратися з думками допоможе техніка «останнього листа». Її сенс полягає в тому, щоб людина представила, нібито завтра помре, і написав в останньому листі все те, що так хотів здійснити до фатального моменту. Це допомагає зосередитися, абстрагуючись від факторів тиску.

Пройти тест на самооцінку

7. Шукати насолоду в дрібницях.

Для того, щоб хотілося жити далі, потрібно хоча б трохи відчути себе щасливим. Для цього достатньо отримати комплекс дрібних радощів: розслабляючий масаж, улюблене морозиво, цікавий фільм, покупка нової речі, водні процедури, в загальному, все те, що приносить найменше задоволення. Це відволікає від проблем і неприємностей, зануривши на деякий час в атмосферу спокою, рівноваги, гармонії.

8. Пробувати щось нове.

Часто людям складно зраджувати своїм звичкам і поглядам на життя. Їх влаштовує розпорядок і режим дня , в якому все знайоме і звично. Але з настанням переломного моменту більшість речей втрачає сенс, перевертаючи дійсність з ніг на голову.

Коли традиційне і буденне не дає відповіді на питання, чому не хочеться жити , значить, настав час впустити незвідане, незнайоме і щось абсолютно нове. Відмінно підійдуть Верхова їзда, стрибки з парашутом, уроки аргентинського танго або заняття збором благодійних коштів. Головне завдання-знайти захоплення, заняття, а згодом, можливо, навіть знайдіть своє покликання .

9. Не здаватися.

Вмінню програвати і починати все спочатку людина вчиться протягом усього життя. Освоюючи це ремесло, важливо пам'ятати, що здатися можна завжди, а боротьба – вибір сильних. Потрібно подивитися на ситуацію, що склалася з іншого боку, критично оцінивши свої вчинки, дії і рішення. Подібний аналіз дозволить запобігти неправильні кроки в майбутньому. Кожна спроба-це можливість удосконалитися. Зупинитися-означає Відмовитися від успіху.

Якщо слідувати наведеним радам, відповідь на питання, як далі жити з'явиться сам. Потрібно тільки усвідомити, що будь – який фініш-це завжди старт і безвихідних ситуацій не існує. А кожен переломний момент-випробування на міцність і готовність до зустрічі із заслуженим щастям. Пройшовши його, кожна людина є безсумнівним переможцем.

Пройти тест на депресію

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео