Назад
Зрада дружини: причини, ознаки і що робити??

Навигация по разделу
измена жены

чому відбувається зрада дружини чоловікові і як цьому запобігти?

якими можуть бути причини зради дружини? Як вони проявляються? Яку роль в цьому відіграє байдужість? Чи можна запобігти жіночій невірності?

Все &8212; як у всіх: по суботах генеральне прибирання, по неділях &8212; поїздка до тещі, раз на місяць &8212; з дітьми в парк. Навіть на відпочинок щорічно виходить вибиратися. Розміреному сімейному укладу, здавалося б, нічого не загрожує. Як раптом на горизонті виникає проблема, яка вмить звертає в прах всю ідилічну картину, & 8212; зрада дружини. Давня, довго триває.

Чому? Заради чого? Як і коли до цього дійшло? І чи можна було все запобігти?

Чому жінки обманюють?

Насильство та шантаж. "Випадково" через алкоголь. Нова, а може, і перша справжня любов . Все це далеко не найпоширеніші причини. Якщо задуматися, то вони всі відбуваються несподівано для самої зрадниці. Далі ж будуть перераховані мотиви, які штовхають на спеціальний адюльтер і відбуваються цілком усвідомлено.

1. Помста.

Тому що хлопець поводиться грубо і відпускає сальні жарти в її сторону. Або тому що сказав, що у продавщиці квітів в будинку навпроти обличчя симпатичне. Це може бути суща дрібниця, але повторюється вже вкотре. Є жінки, які вважають за краще це обговорювати і знаходити компроміс. Зрадниці вибирають більш радикальні кроки.

Заради справедливості варто сказати, що найчастіше дівчата змінюють в помсту за ту ж зраду з боку свого обранця. Нерідко на такий вчинок їх штовхає дійсно серйозний проступок чоловіка.

2. Холодність і байдужість.

Рідко коли початок відносин проходить без «цукерково-букетного періоду». У цей момент чоловік часто дарує подарунки, обсипає компліментами , поводиться галантно, чемно.

Час проходить, напруження емоцій починає вщухати. Допомога або увагу від жінки починають сприйматися як самі собою зрозумілі. У той же час зовнішній інтерес хлопця теж починає пропадати. Він:

 • Перестає говорити приємні слова , висловлювати подяку своїй супутниці;
 • Ігнорує її потребу поговорити. Фраза « нам потрібно поговорити» викликає у нього тільки роздратування, спроби уникнути бесіди;
 • Більшою мірою проявляє негативні риси &8212; неакуратність, різкість і т. д.;
 • Припиняє цікавитися її справами, настроєм. Не витрачає час на підтримку і подібні важливі речі;
 • Рідше допомагає в домашніх справах, бурчить, якщо в побуті щось йде не так.

Такий відвертий пофігізм і прийняття всієї турботи, ласки як належного зовсім не подобається жінці. Вона піде шукати нестачу поваги , інтересу, визнання на сторону. До того, хто влаштує їй ремейк «цукерково-букетного» етапу з усіма компліментами, обожнюванням і захопленням її характером і зовнішністю.

Пройти тест на зраду дружини

3. Незадоволеність сексом.

У цю категорію відносяться такі проблеми:

 • Нехтування її потребою в задоволенні, повторення дій, які їй явно не подобаються, відсутність попередніх ласк, поцілунків ;
 • «секс по п'ятницях» &8212; відчуття обов'язку, жорстких рамок не додає задоволення. Сексуальне життя розквітає у своїй спонтанності. Фінанси вимагають систематичності і рахунки, інтим & 8212; немає;
 • Докори, знущальні жарти по відношенню до її вмінням в ліжку, зовнішнім виглядом;
 • Занедбаність власної форми. Так, жінки люблять вухами, але їх очі нікуди не діваються. Якщо чоловік повністю забиває на свою зовнішність і тим більше гігієну, секс з ним помітно погіршується;
 • Прісність, одноманітність, стандартність інтимного життя, відмова в якомусь виді сексу;
 • Її страх здатися «збоченою», дивною через свої таємні фантазії, залишитися незрозумілою, розкритикованою.

У такій ситуації вона стане шукати того, хто буде уважним до її бажань в ліжку і здійснить її еротичні мрії.

4. Спроби підвищити самооцінку.

" якщо на мене кидають захоплені погляди &8212; значить я хороша» . Через таку думку деякі жінки обходяться лише фліртом з іншими чоловіками. Однак більшості цього мало, вони переходять до поцілунків, побачень і, нарешті, до прямої зради.

Якщо дівчина весь час відчуває себе негарною, дурною, несексуальною, то хлопець, який скаже їй пару компліментів, з великою ймовірністю заслужить її інтерес і прихильність.

Ревнощі чоловіка при цьому також підвищує самооцінку .

Пройти тест на емпатію

5. Рутина.

Все за планом, за графіком, ніякої новизни і імпровізації. Він навряд чи спонтанно візьме відгул на роботі, відвезе дітей тещі посеред робочого тижня, щоб зводити свою дружину в ресторан/кіно/театр, а потім влаштувати спекотну ніч.

Поява дітей, вихованців, сивого волосся, а також багаторічне співжиття не скасовують потреби в побаченнях. Бажано хоч зрідка виділяти час, присвячений тільки партнеру. Романтика і непередбачуваність (в хорошому сенсі) роблять навіть самий довгостроковий союз щасливим.

6. Сварка.

Непорозуміння, суперечки &8212; справи життєві. Це природні, навіть закономірні події, які трапляються, коли дві дорослі людини зі сформованими характерами, поглядами на життя намагаються жити разом.

Однак якщо будь-яка різниця, дрібні непорозуміння постійно виливаються в тонну гучної лайки, взаємних образ, це тривожний сигнал. Вона піде туди, де буде спокійно і тихо, якщо чоловік:

 • Не намагається обговорювати складні ситуації, ухиляється від реального вирішення проблем;
 • Провокує скандали, зривається на дружині (через втому або неприємностей на роботі, наприклад);
 • Найменшу критику і прохання щось змінити сприймає в багнети, йде на конфлікт ;
 • Занадто емоційно реагує на дрібниці, за секунду переходячи на тон пораненого вепра;
 • Виявляє ознаки пасивної або активної агресії &8212; штовхається, ляпає, жартівливо жартує, принижує;
 • Скидається всі проблеми на дружину, відмовляючись визнавати навіть очевидну свою провину;
 • Бачить причину кожної сварки в надмірній емоційності, істеричності своєї благовірної.

Якщо на горизонті раптом з'явиться чоловік, що підтримує її в правоті, охороняє її спокій, коли вона з ним, дружина цілком ймовірно почне часто у нього «гостювати».

7. Ревнощі.

Це причина, яка працює в двох напрямках. Дівчина задумається про інтрижку на стороні, якщо її хлопець постійно і без вагомої причини:

 • Чіпляється до неї, влаштовує допити з приводу її оточення ,зокрема & 8212; чоловічого;
 • Вимагає детальних звітів про всі її дії, місцезнаходження;
 • Люто гортає її листування, лайки, коментарі в соцмережах, телефонні контакти, історію дзвінків або браузера в пошуках компромату;
 • Використовує жартівливі або сальні жарти про її вірність;
 • Контролює кожен її крок, помітно обмежуючи її свободу.

Зворотна ситуація: якщо чоловік відверто дає приводи для ревнощі , його жінка задумається, чи варто їй зберігати вірність. Причому чоловік не обов'язково повинен змінювати. Він може фліртувати з іншими, повертатися з роботи пізніше звичайного, відключати телефон і йти, не кажучи куди і на скільки, але ні з ким не буде спати або цілуватися. Однак навіть такої ситуації достатньо, щоб дружина зважилася на зраду.

Пройти тест на ревнощі

8. Відсутність підтримки.

Вона втомилася, їй набридло тягнути все на собі, в черговий раз не дочекавшись допомоги, про який просила вже стільки разів. А там, за межею рабського царства нескінченної роботи по дому, фінансових негараздів, інших турбот вона знаходить того, хто дозволяє їй розслабитися. Він знімає з неї тягар відповідальності, вирішує її проблеми і взагалі ставиться до неї, як до принцеси-білоручки.

Причини, через які вона вирушить на пошуки " принца» або «решали»:

 • Всі домашні турботи повністю лягли на її плечі (прибирання ,готування, прання, прасування, винос сміття, ремонт і т. п.);
 • Розвиток, навчання, дозвілля та інші важливі справи дітей & 8212; повністю її обов'язок;
 • Вона в більшій мірі відповідає за фінансовий тил сім'ї, її це не влаштовує, грошей швидше за все все одно не вистачає, а чоловік не намагається все виправити;
 • Вона встигає поєднувати побут, дітей, роботу, навчання, гуртки з макраме і саморозвитку і ще купу справ, щоб «залишитися на плаву». А чоловік завжди занадто " зайнятий / втомлений / не в настрої», щоб взяти на себе хоча б частину обов'язків;
 • При виникненні проблем будинку, головним фахівцем з їх вирішення виступає дружина.

Як запобігти невірності подружжя?

Ці способи не гарантують 100-відсоткового результату. Особливо у відносинах з патологічною зрадницею. Однак їх дотримання дозволить розпізнати проблему у відносинах на ранніх етапах і істотно знизити ризик її посилення.

Якщо дотримання цих рекомендацій здається недостатнім або складним заняттям, можливо, настав час відвідати кабінет сімейного психотерапевта .

1. Ніжність і увагу.

Компліменти, сюрпризи (нехай навіть рідкісні, невеликі у вигляді квітів, сніданків в ліжко або романтичних записок) допомагають жінкам відчувати себе коханими, бажаними.

Сюди ж відноситься зовнішнє вираження почуттів &8212; обійми, поцілунки, тримання за руки, погладжування, та ж прелюдія перед сексом. У будинку, де турбота і участь стають постійними гостями, місця для Третього зайвого не залишається.

Пройти тест на сумісність

2. Розмови і вміння слухати.

Це те, що дійсно здатне врятувати як мінімум від половини причин, що ведуть до невірності. Згідно з підрахунками психолога Вілларда Хадлі, жінка потребує приблизно в 2 годинах уваги від свого обранця щодня .

Дружини хочуть, щоб їх подружжя уважно слухали їх, емоційно співпереживали, активно брали участь в обговореннях. Тобто сидіти з кам'яним обличчям, розмірковуючи про високі матерії, поки вона розповідає про подію на роботі, не вийде. Доведеться вникати повністю, забивати на егоїзм, лінь .

 • Якщо вона вирішить поговорити про речі, які її турбують, краще вислухати її.
 • Якщо вона плаче, не можна ігнорувати, йти, спихати все на її емоційність.
 • Якщо вона переходить на крик, значить вирішити проблему по-іншому, достукатися до партнера у неї не вийшло.

3. Щирість.

На початку відносин чоловік виступає надійним тилом, захисною стіною. У всякому разі, таким його бачить його жінка. Коли цей "лицар" починає раптом брехати &8212; неважливо, по дрібницях або по-крупному &8212; впевненість в ньому помітно слабшає. Те ж стосується скритності, замовчування, недомовок.

Якщо вона більше не вважає, що може покластися на нього, її інтерес, повага зменшуються, цілком можуть зійти нанівець. А там і до адюльтера недалеко. Тому правда, правда і тільки правда.

4. Постійна робота.

У фінансовому сенсі .

Більшість дружин віддають перевагу стабільності. Вони хочуть відчувати впевненість в тому, що їхні діти завжди будуть ситі і одягнені. Що свята залишаться святами, а не вічною економією. Що необхідний похід до лікаря не стане розкішшю. Що домашній затишок не зруйнується під дією непередбаченої грошової кризи.

Хто б що не говорив про меркантильність, але жіноча потреба бути впевненою в завтрашньому дні цілком зрозуміла.

В цілому .

Мало просто її слухати. Мало розуміти, що їй потрібна увага. важливо діяти . Назрів конфлікт & 8212; сісти, обговорити, знайти вихід, зробити спроби для усунення. усунення причин конфлікту , а не самої сварки як його результату.

Працювати над собою, над відносинами, над поліпшенням спільного життя. Мова йде не тільки про матеріальний аспект, але також про моральний, культурний, соціальний, духовний.

Щоб зрада дружини не перетворилася в реальність, важливо дотримуватися описаних порад. Уважність, відхід від сприйняття почуттів, турботи як звичайних речей, робота над відносинами зроблять вірність постійною гостею в будинку. Набагато легше відразу виключити причини, що ведуть до адюльтеру, ніж потім намагатися жити з тяжкими наслідками зради.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео