Назад
Як знайти справу свого життя? 7 способів

Навигация по разделу
дело жизни

Як знайти справу свого життя?

Як знайти справу свого життя і змінити її в кращу сторону? 7 ефективні рішень, які допоможуть знайти справу до душі.

Поки людина не знайде себе в цьому світі, він подібний заблукав кораблю, поневіряється по безмежним водам океану. Лише поява конкретних цілей, дозволяють йому причалити до потрібної пристані. Цей орієнтир-справа життя, яке включає в себе як професійні навички людини, так будь-які його таланти і вміння. Воно є тією дороговказною зіркою, яка допомагає нам вибрати вірний курс руху. Але, на жаль, багато його так і не знаходять. У статті розглянуті основні способи, як знайти справу до душі. Ці прості рекомендації можуть змінити життя людини в кращу сторону. Головне тільки захотіти спробувати.

1. Візуалізація свого ідеального дня.

Для того щоб визначити справу всього життя, часом досить уявити один її кращий день. У скільки прокинутися? Куди піти чи поїхати? Чим зайнятися? Де розташований офіс, яким він буде? Можливо, це лабораторія або цех. Що саме хочеться зробити? Майструвати щось, малювати, конструювати? Може бути, провести цілий день в спілкуванні з людьми. Подібних питань безліч і треба постаратися на них відповісти чесно.

Головне, при цьому ще представити всі події. До найдрібніших подробиць зануритися в уявний день. Відчути, наскільки ці переживання викликають відчуття щастя . Чим радісніше будуть емоції , тим правильніше шлях мрій. Потім проаналізувати побачене, зрозуміти, яким чином можна досягти його в реальності. Скласти покроковий план реалізації, почати поступове дотримання намічених цілей. Важливо завжди пам'ятати, що цей світ створюється нами самими і тільки від нас залежить, яким він буде.

Пройти тест на тип особистості

2. Не сидіти, склавши руки.

На відміну від призначення , яке саме знаходить свого обранця, справа життя – свідомий вибір кожного з нас. Нерозумно розраховувати на якесь осяяння, якщо весь час безвольно плисти за течією. Слід експериментувати, пробувати різні види діяльності. Спілкуватися з розумними людьми, дізнаючись щось нове. Не боятися, піднімаючись після кожного падіння.

Удача любить сміливих, рішучих, проактивних людей, які беруть відповідальність за своє життя на самих себе. Під лежачий камінь вода не тече. Якщо гора не йде до Магомеда, то йому самому варто рухатися в її бік. Ці прості приказки, насправді, несуть в собі есенцію людської мудрості . Головне пробувати, тоді все обов'язково вийде!

3. Визначити самі нелюбимі заняття.

Часом, ефективним способом зрозуміти свою справу життя, є метод від противного. Замість того, щоб шукати відповідні професії або хобі , варто усвідомити, що точно не викликає інтересу. До чого взагалі не охота приступати. Виключаючи з переліку спеціальностей ті, які не підходять, поступово вималюються ті, що можуть зацікавити. Потім варто скептично переглянути кожну з них і знову провести «чистку рядів». У підсумку, залишиться пара-трійка варіантів, на які варто звернути пильну увагу. Може це і не дасть точну відповідь на питання про справу життя, зате істотно звузить коло пошуку.

4. Метод кішки.

Якщо складно вибрати одне заняття серед усього їх різноманітності, можна на час уподібнитися представникам сімейства котячих. Досить оригінальна методика як знайти справу до душі. Вона полягає в тому, щоб представити можливість прожити дев'ять життів. Потім відповісти собі на питання, представниками яких професії хотілося б опинитися в кожній з них. Звичайно, не обов'язково придумувати всі дев'ять варіантів.

Досить взяти кілька і прожити кожен з них. Від навчання, до працевлаштування, кар'єри, пенсії. Проаналізувати всі ризики і можливості, вплив на здоров'я і сім'ю. Найголовніше, відстежити як змінюються відчуття в організмі, під час перемикання з однієї професії на іншу. Де сильніше відчувається інтерес, щастя. Що, можливо, починає викликати нудьгу і т. д.

Пройти тест на півкулі мозку

5. Ретельно проаналізувати свої сильні сторони.

У пошуках справи життя можуть виявитися дуже корисними здібності людини . Адже кожного з нас природа наділила певними талантами . Головне, зрозуміти їх і прийняти. Хтось швидше за всіх бігає і можливо краще йому стати спринтером, ніж шахістів. Інший обожнює доглядати за рослинами, і вміє це робити. Йому більше підійде роль флориста, а не поліцейського. Третій добре співає і правильніше йому стати вокалістом, ніж продавцем.

Насправді, сильних сторін може бути більше, ніж одна. Це навіть цікавіше, дозволяючи комбінувати свої таланти в несподіваних поєднаннях. Наприклад, співаючий таксист, офіціантка на роликах, косметолог-стиліст або жонглюючий бармен.

6. Перестати слухатися інших.

Сім'я – це звичайно дуже важливо. Але, якщо шукати справу всього життя, то їх «переконливі» поради можуть стати справжньою перешкодою. Звичайно, потомствений військовий дуже буде хотіти, щоб його син зв'язав свою життя з армією. Навіть, якщо синові це не цікаво. Якщо, він нічого важчого ложки підняти не може. І взагалі не син зовсім, а дочка!

Існує сімейна традиція, яку важливо поважати. Але, родичі часом не розуміють, що благо для них може виявитися непосильною ношею для їх сина. Кожна людина унікальна, тому має право сам вибирати свій шлях. Порція здорового егоїзму в цьому випадку не завадить. Зрештою, на кону стоїть справа життя, а з цим жартувати не можна!

7. Представити себе з боку.

Так уже заведено, що людині легше радити комусь іншому, ніж самому собі. Можна обдурити свій розум, перетворившись на час в стороннього спостерігача. Подумати, щоб можна було порадити самому собі, якби це була стороння людина. Оцінити себе, на скільки це можливо, з боку.

Швидше за все, кожен з нас може підказати іншому як знайти справу до душі. Не обов'язково, ці поради будуть слушними. Але, вони-вже хоч щось. Все-таки краще, ніж взагалі нічого не розуміти. Нехай хоч мізки в необхідному напрямку почнуть працювати. А там, хто його знає, може і думки в них з'являться правильні.

Якщо вже шукати справу життя, то займатися цим слід від щирого серця. Ми перерахували сім дієвих методів. Перепробувати їх не складе труднощів. Результат же, може здивувати. Головне бути уважним до самого себе, прислухатися до своїх бажань і мрій. Дуже часто, рішення задачі перебувати прямо у нас під носом. Варто тільки направити свої зусилля в потрібному напрямку і все обов'язково вийде.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Зараз читають
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя людини полягає і чи є у нього секрети??
У чому щастя? 8 дивовижних досліджень і 6 секретів щасливого життя, про ...
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Енергія людини: що це таке і як її підвищити??
Що таке енергія людини? 5 ефективних прийомів, як підвищити життєву енер ...
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися: 7 простих способів
Як навчитися розслаблятися з користю? 7 ефективних прийомів розслаблення ...
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Самопізнання: що це таке і з чого його почати??
Що таке самопізнання і які є етапи? Чек-лист з 44 питань для вивчення се ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Чоловіча і жіноча сексуальність: що це таке і в чому відмінність
Що таке сексуальність людини і як вона проявляється в його поведінці і з ...
Новое youtube видео