Назад
Як дізнатися свою долю використовуючи психологію і самоаналіз??

Навигация по разделу
как узнать свою судьбу

Як дізнатися свою долю?

Як дізнатися свою долю і як в цьому допоможе самоаналіз? Як вона залежить від позитивного мислення? Чому люди хочуть знати свою долю?

Боязнь майбутнього, невпевненість в собі змушують людей замислюватися над тим, як дізнатися свою долю. Звичайно, можна вдатися до допомоги віщунів, але існують і інші більш прості техніки. Провівши легкий самоаналіз, людина зможе побачити, що для нього підготував Фатум, співпрацювати з ним або керувати ним.

Чому люди хочуть знати свою долю?

1. Почуття безпеки.

Якби людина заздалегідь знав, де його підстерігають небезпеки, а за яким поворотом щастя, жилося б йому легше і безпечніше. Але життя влаштоване інакше. Кожен день приймаючи рішення, людина надає мікровпливу на свою долю, сам того не помічаючи. 100% безпеки не дасть ніхто і ніколи, з цим потрібно просто змиритися.

2. Цікавість.

Багато людей сприймають віщування, як жарт. Було б здорово дізнатися, що підготував Фатум, але серйозно до цього ставитися причин немає. Але якщо хтось скаже, що людину чекає успіх у справах, мозок дасть невеликий заряд впевненості в собі , навіть якщо не буде вірити в передбачення.

Пройти тест на впевненість у собі

3. Перекладання відповідальності.

Як було б легко жити , якби в усьому можна було звинувачувати інших. Погана карма, родове прокляття або тотальне невезіння – все це витівки розгніваної Всесвіту. Але варто повернути управління в свої руки, і виявляється, що всі прийняті рішення, недосконалі дії, тільки на нашій совісті. І за все це потрібно нести відповідальність .

4. Низька самооцінка.

Якщо довго нівелювати думку людини, він сам починає вірити, що нічого не варто, а значить, його власна доля йому непідвладна. Але жити» в темряві " незатишно, тому хочеться пролити світло на те, що робити, як уникнути помилок, які ще більше угроблять особистість.

5. Забобон.

Який день сприятливий для стрижки або укладення серйозної угоди? Що буде якщо Чорний кіт перебіжить дорогу? Ці та інші питання виникають в голові у забобонних людей. Їм потрібні відповіді, і вони знаходять їх в таємничих прогнозах, замість того, щоб вірити, що кожен день апріорі вдалий, а чорний кіт – це тварина, здатне впливати лише на свою долю.

Як дізнатися долю?

Перед тим як дізнатися долю, потрібно чітко усвідомити, що людина сама її вершить. Уявіть, що заходите в літак. Можна зайняти місце капітана, пасажира, другого пілота – від цього зміниться роль у власному житті.

  • Капітан приймає рішення, керує польотом.
  • Пасажир повністю залежить від обставин та інших людей.
  • Другий пілот воліє перекладати відповідальність, але також зможе при необхідності взяти штурвал в свої руки.

Визначення позиції дуже важливо для передбачення, так як дозволяє знайти початкову точку відліку. Є кілька методів психологічного ворожіння.

Психологічний тренд.

В математиці тренд – це закономірна тенденція зміни чого-небудь. Тобто зробити висновки про майбутнє можна, спираючись на минуле і сьогодення. Якщо справи йдуть добре зараз, то велика ймовірність, що і в перспективі вони будуть так само вдалі, але за умови, що і інші показники залишаться постійними. Наприклад, додаток зусиль, приділення уваги, наявність бажання . Якщо вони зміняться, то і крива долі змінить свій напрямок.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

Ланцюжок варіантів.

Типове «ворожіння» на початку року. Потрібно взяти аркуш паперу і написати на ньому все цілі на рік. Потім необхідно розписати, що потрібно зробити для досягнення кожної з них покроково. Краще дробити мета на дуже дрібні, аж до «домовитися про зустріч з Васею», «зустрітися з Васею». Також можна розглянути варіант, при якому гіпотетичний Вася не прийде на зустріч або відмовить у допомозі. Так з'явиться карта альтернативних доль.

Віддача.

Прикладаючи зусилля, ставлячи цілі і роблячи кроки по їх здійсненню, людина може розраховувати на те, що його старання окупляться. Можна познайомитися з сподобалася дівчиною, вивчитися професії, яка подобається або скиглити, що життя несправедлива і нічого не робити. Віддача буде відповідною діям.

Визначення долі та мислення.

Людина притягує те, чого найбільше хоче або те, чого найбільше боїться. Так влаштований мозок. Розглянемо простий приклад. Людина, що відкладає гроші, легше перенесе втрату роботи. У нього не буде необхідності погоджуватися на першу-ліпшу посаду тільки тому, що центральне місце буде відведено питанню виживання, а не бажанням поліпшити життя. Як це пов'язано з визначенням долі і мисленням?

Це просто! Людина з "заначкою" - це або параноїк, що живе в страху або заповзятливий оптиміст , який розуміє, що це всього лише страховка, яку також легко можна витратити на довгоочікувану відпустку. Дізнавшись лінію мислення, можна передбачити поведінку людини в майбутньому.

Оптиміст

  • Думки. я вірю, що у мене все вийде, але про всяк випадок я буду відкладати гроші. Якщо щось піде не так, я буду готовий до цієї ситуації. Якщо ж все піде по планом , я зможу частину заощаджень витратити на покупку нового телевізора.
  • Доля. навіть у разі виникнення труднощів, людина перенесе їх легше, адже він був до них готовий, але при цьому збереже позитивне мислення . Статистика показує, що такі люди швидше відходять від невдач і продовжують рух до цілей. Негативні події не роблять сильного впливу на подальшу долю.

Песиміст

  • Думки. життя занадто небезпечна, мене в будь-який момент можуть звільнити, мені потрібні заощадження. Я не буду витрачати занадто багато грошей, відмовлюся від покупок, скорочу витрати. Нехай від цього постраждає якість життя зараз, але зате я буду готовий, якщо щось піде не так.
  • Доля. коли настане криза, а він неодмінно настане з таким мисленням, людина продовжить жити в страху і дефіциті, але тепер уже в страху витрачати ті гроші, які він відклав. Під тиском власної невпевненості і панічного стану він буде приймати рішення не на свою користь. Велика ймовірність, що він залишиться сліпий навіть до тих рятувальних кіл, які буде підкидати йому Всесвіт. Потрібні люди, обставини будуть проходити повз.

Ніхто не знає, як визначити свою долю з точністю в 100%. Можна тільки спробувати спрогнозувати життя, докладати зусиль, впливати на події та обставини. Іншими словами-вершити долю.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Життя безглузде або чому так іноді здається? 7 рішень
Життя безглузде або чому так іноді здається? 7 рішень
Що робити, якщо здається, що життя безглузде і не вдається? Чи потрібно ...
Призначення людини і 5 головних помилок в його пошуку
Призначення людини і 5 головних помилок в його пошуку
Як з'являється призначення людини? Це історії довгого пошуку або збіг ви ...
Мудрість: що це таке і яке має значення??
Мудрість: що це таке і яке має значення??
Що таке мудрість і чи залежить вона від віку? Чи існують відмінності між ...
Спогади: що це таке і чи можна від них позбутися??
Спогади: що це таке і чи можна від них позбутися??
Що таке спогади і які є їх види? Якими бувають приємні спогади, і як бор ...
Прийняття себе: що це таке і чому це важливо??
Прийняття себе: що це таке і чому це важливо??
Що таке прийняття себе і чому це важливий етап в особистісному розвитку? ...
Комплімент: що це таке, як його говорити і відповідати??
Комплімент: що це таке, як його говорити і відповідати??
Що таке комплімент і які бувають? Як його робити і як на нього реагувати ...
Друге побачення: як запросити і 16 тим для розмови
Друге побачення: як запросити і 16 тим для розмови
Як запросити дівчину на друге побачення? Як це правильно зробити? Які те ...
Новое youtube видео