Назад
Як залучити удачу в своє життя? 21 спосіб.

Навигация по разделу
как привлечь удачу

Як залучити удачу?

Як залучити удачу і везіння до себе? 21 спосіб як налаштуватися на удачу в житті, грошах і будинку. Чи можливо якось на удачу вплинути?

Часом справи йдуть не дуже добре, і людина впадає в депресію. Єдине, що починає його турбувати – як залучити удачу і швидше стати успішним. Чомусь ці думки тільки відлякують успіх, ні на крок не наближаючи до нього. Що ж робити в такому випадку? Як залучити удачу і везіння? Чи існують універсальні прийоми, або кожен повинен підібрати відповідні саме йому? Чому Фортуна посміхається не всім? Яких правил необхідно дотримуватися, щоб залучити удачу? У чому взагалі люди найчастіше намагаються стати успішними? Обговоримо це детальніше.

Як залучити удачу в грошах?

Оскільки в нашому світі основне мірило успіху — гроші, то і почнемо ознайомлення з удачею саме в цій площині. Ще за часів стародавнього Шумеру і Єгипту люди намагалися зрозуміти, які правила і ритуали здатні зробити їх багатими.

Езотерики запевняють, що існує певна енергія, яка зумовлює благополуччя людини. Як стати везучим, з урахуванням цієї інформації? - Навчитися підключатися до енергетичного потоку. У цьому допоможуть основні правила багатства:

 1. Шанобливе ставлення до грошей;
 2. Оптимізм і впевненість у своїх силах;
 3. Спілкування з людьми, заможними та успішними;
 4. Вміння цінувати свою працю і час;
 5. Перетворення від працівника до самозайнятої людини;
 6. Оточіть себе грошовими символами;
 7. Регулярний підрахунок своїх активів.

Залучення удачі у фінансових питаннях – наука тонка. Не варто розраховувати на успіх, якщо байдуже ставитися до самого процесу. Враховуючи всю відповідальність цього питання, зупинимося на правилах залучення грошової удачі детальніше.

Пройти тест на тип особистості

1. Шанобливе ставлення до грошей.

Фінансовий успіх багато в чому залежить від сприйняття грошей. Для одного вони зло, для іншого – добро. Безумовно, гроші не повинні ставати сенсом життя . Але і презирливе ставлення до них не допустимо. Якщо людина налаштовує себе на думку про те, що багатим бути погано, то і стати таким у нього навряд чи вийде. Немає нічого поганого у фінансовому успіху. Так що, один з порад, як залучити грошову удачу – навчитися поважати гроші.

2. Оптимізм і впевненість у своїх силах.

Крім шанобливого ставлення до фінансових ресурсів, слід навчитися вірити в себе . Адже думки матеріальні, і та людина, яка налаштовує себе на перемогу, має помітно більше шансів її домогтися. Те, про що він думає, поступово втілюється в його вчинках, притягує відповідних людей і події. У комплексі все це змінює його життя на краще. Як залучити удачу ? - Повірити в те, що вона неодмінно буде.

3. Спілкування з людьми, заможними і успішними.

«Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти». У справедливості цього крилатого висловлювання сумніватися не доводиться. особистість людини формується під впливом багатьох факторів, в числі яких коло спілкування. Індивідуум стає як би частиною колективного підсвідомого, яке пронизує його психіку , прищеплюючи певні ціннісні орієнтири. Безумовно, якщо слідувати стопами успішних друзів, набагато зрозуміліше буде, як стати везучим.

4. Вміння цінувати свою працю і час.

Багато чітко розуміють, коли їм доводиться платити за стандартну послугу більше, ніж вона цього коштує. Наприклад, зловити приватного таксиста вийде в рази дорожче, ніж викликати машину через оператора. Купити морозиво в кіоску на річці, теж менш економно, ніж в магазині. Терміновий виклик майстра, аналогічно буде пов'язаний із зайвими витратами.

Зрозуміло, що це викликає негативні емоції та образу . Чому ж працювати за копійки не так прикро? Працівник аналогічно втрачає гроші. Тільки не віддає їх іншому, а просто недоотримує. Хороший прийом, як залучити фінансову удачу – навчитися цінувати свій робочий час і вимагати адекватну оплату праці.

5. Перетворення з працівника в самозайнятої людини.

Навіть хороший роботодавець, ніколи не буде цінувати свого співробітника так, як він реально заслуговує. Надійний спосіб залучити грошову удачу – навчитися працювати на самого себе. Лише в такому випадку людина стає повноправним господарем своїх фінансів, не залежачи від рішення свого керівництва. Світ відкриває можливості для самореалізації : від фрілансу до відкриття бізнесу.

6. Оточення себе грошовими символами.

Крім езотеричного сенсу, оточення себе символами грошей і багатства, благотворно впливає і на психіку людини. У володаря талісмана зміцнюється впевненість у своїх силах і завтрашньому дні. В голову швидше приходять думки, як залучити удачу, а гроші самі собою йдуть в руки. До найбільш відомих і популярних грошовим талісманам відносяться:

 • Акваріум із золотими рибками;
 • Грошове дерево;
 • Статуетка трехлапой жаби з монеткою в роті;
 • Фігурка Хотея - одного з семи богів щастя;
 • Три китайські монетки з дірочками;
 • Модель вітрильника, або картина з ним;
 • Фонтан з циркулюючою водою.

Ці символи допоможуть залучити удачу тільки в тому випадку, якщо вірити в їх ефективність.

7. Регулярний підрахунок своїх активів.

З дитинства ми чули приказку про те, що «гроші люблять рахунок». Це не означає, що їх слід весь час перераховувати, не випускаючи з рук. Хоча, психологи стверджують, що регулярне перераховування грошей благотворно впливає на емоційний фон людини.

Йдеться про інше – про контроль своїх витрат і доходів. Якщо навчитися витрачати менше, ніж заробляти – це допомагає залучити удачу в фінансову сферу свого життя.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Як залучити удачу в своє життя?

Гроші, безумовно, важлива частина нашого життя, але не єдина. Дуже важливе питання, особливо для молоді, - «як залучити удачу в любові?»

З цього приводу також є цілий список практичних рекомендацій :

 1. Починати кожен день з посмішки;
 2. Повірити в свою неповторність;
 3. Стати цікавим в першу чергу для самого себе;
 4. Відпустити в минуле всі негативні емоції ;
 5. Слухати "голос" свого серця;
 6. Сприймати навколишній світ доброзичливим і красивим;
 7. Навчитися мріяти.

Як залучити удачу і щасливу любов ? Перш за все-відчинити для неї «двері» своєї душі і серця. Вірити в те, що в світі є людина, яка буде щаслива поруч. Чекати зустрічі з ним / з нею.

Як і при залученні удачі у фінансових справах, романтичні стосунки також залежать від позитивного настрою і впевненості в своїх силах. Чим більше людина вірить в себе і своє майбутнє, тим більше шансів у нього стати дійсно успішним і щасливим.

Якщо комусь все-таки необхідно відчувати підтримку вищих сил, можна ознайомитися з потужними талісманами любові і щастя:

 • Парні статуетки дельфінів, птахів (голуби, Лебеді, журавлі) або людей;
 • Місячна фея;
 • Ваза жовтого або червоного кольору;
 • Парний підсвічник з жовтого селеніту;
 • Півонії, фіалки, яскраво-червоні троянди;
 • Мішечок любові з травами і пахощами;
 • Закохані зайчики;
 • Серця;
 • Амурчики (купідони);
 • Дорогоцінні камені (Бірюза, рубін, гранат, смарагд, аметист).

Як залучити удачу в будинок?

Сімейні пари більше замислюються з приводу того, як наповнити достатком і благополуччям свій будинок. Для цього також придумано багато ритуалів, талісманів і правил поведінки:

 1. Будинок повинен бути чистим і прибраним;
 2. Не допускаються витоку води, оскільки саме ця стихія асоціюється з грошовим благополуччям;
 3. Для залучення достатку, найкраще гроші зберігати на кухні;
 4. Після відходу гостей, рекомендується витрусити скатертину на вулиці, що символізує захист від пліток;
 5. Небажано виносити сміття з дому в негоду, адже це відлякує удачу;
 6. Слід подбати про позитивну "погоду" в будинку, підтримці здорового емоційного фону в сім'ї;
 7. Приміщення повинні добре провітрюватися і завжди бути зі свіжим повітрям.

Частина з цих порад, як привернути до себе удачу, несуть швидше духовний сенс. Але основна маса спирається на абсолютно об'єктивні судження . Якщо в будинку підтримувати чистоту і порядок, а у відносинах між мешканцями – мир і взаєморозуміння, то набагато легше стати щасливим у всіх аспектах життя.

Задаючи питання " Як залучити удачу?", слід засвоїти, що вона не є подарунком. Удача і везіння приходять до тих, хто прикладає зусилля для їх досягнення. Не варто думати, що на цьому шляху людина повинна спиратися суто на свої внутрішні можливості. Існує цілий ряд талісманів і символів, які допомагають впустити в своє життя удачу. Але одними лише амулетами відбутися не вийде. Також, необхідно налаштувати своє мислення на позитивний лад, відповідно себе вести, тим самим залучаючи везіння.

Пройти тест на характер людини

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео