Назад
Як дізнатися, чи зраджує чоловік: 9 ознак зради

Навигация по разделу
как узнать изменяет ли муж

Як зрозуміти, що чоловік зраджує? 9 ознак

Як зрозуміти, чи зраджує чоловік з іншого? У глянцевих журналах описані десятки ознак чоловічої зради. Але чи завжди ці прикмети достовірні?

Жіноче чуття рідко підводить. Якщо всередині вже з'явилися підозри про невірність чоловіка, можливо, в парі дійсно з'явилася «третя-не-зайва». Однак не можна стверджувати напевно, не маючи на руках 100% доказів. Як дізнатися, чи зраджує чоловік напевно? Яким підозрілим прикметам можна довіряти, а які цілком можуть виявитися непорозумінням?

1. Зміна зовнішнього вигляду.

Так, він дійсно може почати частіше голитися, Змінити стиль одягу, захопитися оновленням гардероба заради коханки. Чи ні. Та хіба мало через що чоловік може вирішити переглянути свої смаки і ставлення до зовнішнього вигляду?

 • Захотілося.
 • З'явився конкурент.
 • Посилилися вимоги до дрес-коду на роботі.
 • Сусідська бабуся похвалила нову футболку тощо.

Якщо зрада вже сталася, то за логікою подій чоловікові нема чого змінюватися зовні і чепуритися. Його вже прийняли, люблять відразу дві жінки, його все влаштовує.

Хоча до однієї деталі все ж варто придивитися. Якщо чоловік раніше не був особливо прискіпливий до нижньої білизни, а тут раптом почав запасатися стопками трусів від Calvin Klein, це тривожний знак. Навряд чи він вирішив так «перетворитися» заради себе або дружини.

Пройти тест: чи зраджує мені чоловік?

2. Затримки на роботі.

21 століття можна з упевненістю назвати століттям трудоголізму і рабської експлуатації на роботі. Так що чоловік дійсно може затриматися у робочих справах і не один раз. І теж буде при цьому бурчати на дружину за її спроби його обійняти, тому що втомився і ненавидить весь світ після важкої зміни.

Як щодо корпоративів на які приходять без дружин? Відповідь проста &8212; начальник-жлоб. Дружини на фуршеті &8212; це додаткові витрати, які керівництво не хоче на себе брати.

Звичайно, не можна напевно стверджувати, що чоловік затримується на роботі, а не в гостях у чужої жінки. Однак звинувачувати благовірного в зраді, аргументуючи таку здогадку тільки його пізніми поверненнями по буднях, &8212; теж так собі ідея.

3. Часті розмови по телефону.

Якщо дружина дійсно вважає, що її чоловік буде довго розмовляти з коханкою будинку, значить вона вважає його повним ідіотом.

Якщо чоловік зраджує , він напевно відчуває страх викриття. Він буде робити все, щоб його не спіймали на гарячому. Потайливі розмови по телефону можуть вказувати на що завгодно, наприклад, він:

 • Готує сюрприз (краще перевірити календар на наявність швидких свят);
 • Обзавівся проблемами, про які боїться розповісти або не хоче турбувати;
 • Вирішує робочі питання усамітнено, щоб не відволікатися;
 • Відпускає з одним «чоловічі жарти», явно не призначені для тонкого жіночого вуха та ін.

Напружитися можна в тому випадку, якщо чоловік явно шукає привід втекти з квартири на кілька хвилин і бере з собою телефон. Наприклад, якщо він при всій своїй нелюбові до покупок пропонує сходити за продуктами. Або раптом вирішує, що на чверть заповнене відро для сміття &8212; це вже привід прогулятися і викинути сміття. При цьому геть відмовляється брати дружину з собою. Ось тоді вже зрозуміло &8212; пішов коханці дзвонити.

4. Погіршення інтимного життя.

Навіть найпалкіші почуття заспокоюються після кількох років рутини. Ні, вони не зникають назовсім, але «залягають на дно». Весь звички партнери вивчені, а різноманітності, як правило, небагато. любов і секс також стає більш м'яким, це природно. Щоб зробити його більш різноманітним, можна:

 • Разом відправитися в подорож, змінити обстановку;
 • Передати комусь дітей / вихованців / роботу на кілька днів і просто побути удвох;
 • Спробуйте щось нове (пози, локації, рольові ігри, іграшки тощо);
 • Натякнути на візит до сексолога (навряд чи чоловік погодитися піти до фахівця такого профілю, зате напевно спробує довести, що в ліжку все добре);
 • Прикупити еротичну білизну, взяти ініціативу в свої руки.

Обгрунтовано насторожитися можна, тільки якщо чоловік раптом ні з того ні з сього почав застосовувати щось нове в ліжку. Причому це» нове " у нього регулярно повторюється. Така ситуація може означати, що чоловік спробував експеримент на стороні і тепер намагається включити його в подружній секс. Часто він при цьому ігнорує реакцію дружини на новинку і періодично намагається нав'язати їй позу/гру/дію.

Пройти тест на сексуальність

5. Знахідки в його автомобілі.

Якщо у чоловіка є коханка, вона 100% була в його машині.  Невірний чоловік може пачками скуповувати ароматизатори для машини. Тому якщо з салону раптом почалися доноситися букети дешевих хімічних ароматів, пора задуматися.

Дружина також може дізнатися про суперницю ще з двох причин: чужа жіноча річ або ідеальний порядок в салоні, хоча раніше за чоловіком такої охайності не спостерігалося. Що може викликати підозри:

 • Наявність жіночого волосся на сидіннях;
 • Сережки, кільця, дрібні брязкальця, навіть нижню білизну, явно належать чужій жінці;
 • По-іншому відрегульоване пасажирське крісло;
 • Відбитки пальців, долонь, взагалі будь-яких частин тіла на стеклах (видно при запотіванні);
 • Сліди жіночої косметики (тональний крем, тіні, пудра &8212; обчислити складно, але буває, що і сильно помітно).

Загалом «залізний кінь» благовірного видасть його з потрохами. Однак і потрапити в салон з «інспекцією» буде не так просто. Цілком можливо, що чоловік не буде залишати дружину одну в салоні машини надовго.

6. Раптова щедрість.

Якщо чоловік, від якого не завжди можна було навіть на день народження дочекатися подарунка, почав купувати різні дрібнички і засипати квітами без приводу, це підозріло. Складно повірити, але навіть у зрадників іноді прокидається совість. Вона штовхає в бік почуття провини, яке починає вирувати, і чоловік раптом вирішує, що зможе заткнути його щедрістю.

Логіка приблизно така: « у мене є коханка, але і дружину відпускати не хочу. Мене гризе совість, тому я постараюся від неї відкупитися, задаривши дружину подарунками. Я &8212; зло, Моя щедрість &8212; добро. Все, вселенську рівновагу відновлено» .

Парадоксально, але такий розклад може зіграти на руку дружині. Справа навіть не у вигідних подарунках. Вся суть в тому, що чоловік таким чином намагається зберегти шлюб, а коханка &8212; його тимчасове захоплення. Цілком можливо, що він сам втомиться все приховувати і припинить зв'язок на стороні.

7. Презерватив.

Сімейні пари зазвичай припиняють користуватися ними або вдаються до них нерегулярно. Так що відкрита пачка презервативів в бардачку його машини, в кишені пальто, в сумці &8212; та де завгодно, крім домашніх місць, про які Дружина напевно знає, &8212; це поганий, але очевидний знак.

Якщо пара все ж використовує ці контрацептиви, свідченням зради можуть стати презервативи іншої марки або підвиду (з ароматизаторами, без мастила, зі специфічною поверхнею та ін.). Реакція чоловіка на знахідку дружини теж може багато про що розповісти. Вірний чоловік, який просто вирішив спробувати нові контрацептиви з дружиною, відреагує на це спокійно.

Найбільш наочний і жорстокий доказ зради, пов'язана з цим методом контрацепції: чоловік наполягає (не пропонує/просить) використовувати презервативи, хоча пара вже давно відмовилася від них. Є величезний шанс того, що він не тільки змінив, але ще і причепив собі на плечі шлейф Венери.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

8. Його телефон.

Смс-ки, телефонна книга, Історія дзвінків і браузера, пошта, соціальні мережі (якщо це смартфон) &8212; це його досьє і, можливо, компромат. Зрадник не обов'язково поводиться підозріло, тобто він не шушукается по телефону потайки і не пише комусь кожні 10 хвилин із загадковою посмішкою. Однак в його телефоні напевно буде відповідь на питання про його вірності.

Але, перевірка його телефону &8212; це не просто Вхід, це вривання в його особистий простір з тріскачками, феєрверками і бразильським карнавалом.

 • Якщо він винен , то це лише прискорить розлучення, а таке вторгнення явно зменшить в ньому почуття провини за ображену, вже колишню дружину.
 • Якщо він вірний , такий крок підірве геть довіру, погіршить взаємини і теж, цілком можливо, призведе до розставання.

Тому перед тим, як почати ритися в його телефоні, краще тричі подумати про наслідки. Жінкам не подобається, коли їх обранці в них сумніваються і лізуть копатися до них в Телефони. Чому ж чоловікам це повинно подобатися?

З іншого боку, що ж робити, якщо все ще здається, що благовірний змінює, а ознак немає або вони занадто розмиті?

9. Розмова.

Це особливо хороший варіант, якщо підозрює дружина непогано вивчила те, як змінюється міміка, жести, та й реакція чоловіка в цілому при різних емоційних станах . Далі можливий розвиток декількох сценаріїв:

 1. Він зізнається у скоєному і пара буде розбиратися з тим, як жити далі, які кроки робити;
 2. Чоловік заспокоїть свою обраницю, пояснить причину своєї дивної поведінки. Це сприяє ще більшому зближенню. Чоловікам теж важливо знати, що про них переживають і ними дорожать;
 3. Зрадник збреше, скаже, що у нього нікого немає. Однак його реакція видаватиме брехню.

Щодо останнього. Реакція кожної людини багато в чому Індивідуальна. Однак є кілька загальних ознак, які вказують на брехню і напруженість будь-якої людини. Це:

 • Бігаючі очі , уникнення прямого погляду. Або ж навпаки &8212; брехун буде намагатися утримувати зоровий контакт неприродно довго (довше 5-7 секунд);
 • Тремтіння, потовиділення рук , спроби сховати долоні (в кишені, за спину), почервоніння або збліднення шкіри обличчя (рідко), піт;
 • Дотики до носа, одергивание одягу, поправлення волосся, постійне обертання невеликого предмета в руках (ручки ,ключів, серветки і т. д.);
 • Прискорена мова, застереження, заїкання, невиразність вимовляються звуків;
 • Прискорене поверхневе дихання, розширені зіниці;
 • Суперечності в історіях , перекручування фактів, повторення одного і того ж аргументу.

Краще зібрати всі свої сили, щоб розмова відбулася спокійно. Це допоможе швидше докопатися до істини, якщо обранець невинний. І це ж спокій буде змушувати невірного чоловіка нервувати і видавати себе.

Іноді жінки, які не розуміють, як дізнатися, чи зраджує чоловік, будь-яке непорозуміння сприймають як справжній доказ. І даремно, адже навіть самі достовірні на перший погляд ознаки можуть виявитися безглуздим збігом обставин. Закривати очі на різкі зміни в дружині, звичайно, не найкраща ідея. Однак весь час його» пасти «і» пиляти " &8212; собі ж гірше. Зрештою саме через зайву недовіру і підозрілості дружини чоловік дійсно може втекти до коханки.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео