Назад
Дружина зраджує чоловікові: 8 обов'язкових кроків

Навигация по разделу
жена изменяет

Що робити, якщо дружина зраджує чоловікові?

Як поводитися, якщо дружина зрадила? Чи можна якось повернути минуле сімейне щастя або все обов'язково закінчиться розлученням? 8 порад

Як жити з тим, що дружина зраджує? Розлучитися? Але як же щасливі роки, діти, любов, банальне звикання і навіть спільно нажите майно? Пробачити? А чи реально це?Як діяти далі, як зробити вибір з мінімальним збитком для себе, &8212; докладно в статті.

1. Не приховувати емоцій.

Які почуття зазвичай відчуває той, кому змінили? Біль, образа , розчарування, огида, приниження і гнів &8212; природні реакції на зраду. І їх не можна в собі «закупорювати». Постраждала сторона має повне право на вираження цих емоцій .Однак все варто робити з розумом.

Звичайно, в першу секунду після відкриття такої правди хочеться все трощити, кричати, мстити. Хтось відразу біжить за пляшкою, згадує всю нецензурну лексику або шукає відокремлене місце, щоб нарешті дозволити собі заплакати. Кожен переживає біль по-своєму. і вихлюпувати цей негатив корисно .

Але не варто йти на крайні безповоротні кроки, про які потім доведеться шкодувати &8212; кидатися в бійку, завдавати помірний фізичний або моральну шкоду собі або зрадниці, змінювати у відповідь.

 • По-перше, хто знає, як обернеться ситуація потім? Раптом все виявиться непорозумінням або наклепом. Або виникне бажання врятувати відносини.
 • По-друге , якщо в сім'ї є діти, на них це безпосередньо відіб'ється.
 • По-третє , до образи і іншим негативним емоціям потім додасться ще й почуття провини. Люди часто шкодують про те, що вони зробили імпульсивно. Навіщо додавати ще один привід для самобичування ?
 • По-четверте , легше після таких вчинків не стане. Біль нікуди не дінеться, а тільки ляже подвійним вантажем.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Як тоді бути?

Розмовляти, відкривати свій біль, думки, наскільки це вважається природним і потрібним. « ти мене зрадила і мені важко. Я не знаю поки, Як нам бути далі» . « Я не очікував від вас зради, це було низько з Вашого боку» . « Не хочу бачити вас зараз. Те, що ти зробила, було мерзенним і принизливим» .

Ці та подібні фрази без прямого переходу на особистості допоможуть і виплеснути емоції, і не пошкодувати потім про сказане. Іншими словами, можна засуджувати її нечесний вчинок, говорити про свої переживання і про те, як це позначиться на всій родині. Але краще утримуватися від образ дружини як людини в цілому, особливо при інших людях, принаймні поки що .

2. Почути її версію подій.

Зрада &8212; вчинок який дуже складно виправдати. Якщо, звичайно, вона дійсно сталася, а не виявилася простим непорозумінням.

Однак навіть якщо адюльтер був, все одно важливо, перемагаючи свою образу, дізнатися, як же сама дружина бачить ситуацію. Якщо дружина виявилася патологічної зрадницею або пішла до іншого чоловіка, тому що полюбила його, навряд чи щось вийде відновити.

І частково це добре . Це тупикові і болючі ситуації, але вони позбавляють від сумнівів з приводу того, що робити далі. Такі причини не викликають потім почуття провини а-ля « можливо, я міг щось зробити, але так і не зробив» .

Бувають і інші мотиви , і вони не такі однозначні, як хотілося б:

 • Переспала з іншим, тому що виявилася жертвою шантажу (чоловік пригрозив звільненням, фізичною розправою або чимось в цьому роді);
 • Пішла на зраду по дурості або будучи в стані алкогольного сп'яніння, але при цьому сильно і щиро шкодує про це, робить спроби залишитися з чоловіком, повернути його довіру;
 • Знайшла когось на стороні, тому що є серйозні проблеми в шлюбі, які не можна (або як їй здається не можна) виправити. При цьому швидше за все не пішла з кінцями, тому що є дитина від чоловіка.

Жодна з цих причин в результаті не зробить життя колишнім, не вилікує повністю нанесену рану. Однак вона дасть логічне пояснення, чому ж супутниця життя раптом вирішила все зіпсувати.

Пройти тест на зраду дружини

3. Збільшити дистанцію.

Мотив її вчинку відомий &8212; тепер прийшов час віддалитися від неї. Дуже складно обмірковувати своє рішення, коли ходяча причина болю маячить перед очима.

 1. Бажано виїхати на час &8212; в іншу квартиру або навіть місто, щоб не бачити дружину деякий час і присвятити час своїм роздумам без відволікань. І так, Дружина в цьому плані &8212; головний відволікаючий фактор .
 2. Якщо немає можливості кудись з'їхати, можна хоча б ночувати в різних кімнатах, звівши всі контакти до мінімуму. Втім, це не допоможе, якщо пара живе в однокімнатній квартирі. В такому випадку є третій варіант.
 3. Заявити зрадниці: « Я не хочу, щоб ти мене торкалася, називала ласкавими прізвиськами або дбала про мене, як раніше. Я (тебе все ще люблю, але) (поки) не можу змиритися з твоїм вчинком, тому мені важко, коли ти робиш що-небудь з перерахованого» .

Потерпілий має на це повне право. ніякі відмазки на кшталт «подумай про сім'ю», «а як же діти», «якби любив, то пробачив би» не є аргументами.

Віддалившись від дружини, чоловік дізнається ближче іншої людини &8212; себе. І це правильно, період усамітнення не повинен стати самозаточенням. він потрібен для того, щоб відкрити власні бажання , обміркувати обставини, що склалися, визначити цілі, намітити план дій .

Нерідко після жіночої зради чоловік стає амбітним, піднімається по кар'єрних сходах, відкидає зайве, починає частіше ризикувати і насолоджуватися життям. Не відразу, звичайно, але з часом. Головне &8212; не дати своєї самооцінці впасти на дно.

4. Почути себе.

Дуже важливо зрозуміти, чи є взагалі бажання і сили виправляти ситуацію. Чи залишилася любов , хороші спогади, за які ще хочеться боротися? Тому що якщо так, то це буде важкий, довгий шлях. Немає сенсу проходити весь етап або навіть починати його, якщо людина не впевнена, що хоче бути з тим, хто йому зрадив. Можна задати кілька питань собі:

 • Чи не буду я пригадувати їй її проступок при найменших сварках, якщо вирішу залишитися?
 • Чи зможу я потім спокійно реагувати, коли їй хтось буде дзвонити або вона затримається на роботі всього на пару хвилин, згадає якогось чоловіка в оповіданні і т. д.?
 • Діти можуть бути не в курсі всієї картини, але вони напевно помітять і відчують зміни у відносинах батьків. Як їм це пояснити?
 • Які правила доведеться встановити, щоб зробити спільне життя кращим?
 • Чи не буду я відчувати огиду в ліжку &8212; під час або після сексу з нею?

Ні на одне з цих питань не вийде дати однозначну відповідь. Справа тільки в тому &8212; чи хочеться взагалі напружуватися і знаходити вихід з кожної ситуації. Якщо так, то пора братися за справу, якщо ні &8212; порада та сама.

Пройти тест на сумісність

5. Зробити фінальний крок.

Можливий список справ, якщо вирішив розлучитися :

 • Офіційно подати на розлучення;
 • Визначитися щодо розділу майна, хто буде доглядати за вихованцями;
 • З'ясувати, з ким залишаться діти і узгодити графік зустрічей з ними для батька, з яким вони не будуть жити;
 • Поговорити з дітьми, батьками, можливо, спільними друзями і пояснити їм ситуацію;
 • Якщо з'являться труднощі, найняти адвоката по шлюборозлучним процесам;
 • Забезпечити себе житлом( з'їхати до батьків, на дачу, на знімну квартиру або відстояти право на нинішнє житло)

Що можна зробити, якщо вирішив пробачити і залишитися :

 • Звернутися за допомогою до сімейного психотерапевту ;
 • Провести серйозну розмову з дружиною і переконатися, що вона теж хоче відновити сім'ю;
 • Влаштувати другий медовий місяць, поїхати кудись і побути тільки удвох;
 • Викинути весь мотлох з дому, змінити розстановку меблів в квартирі, зробити капітальний ремонт або взагалі змінити житло / місто / країну, щоб Стара обстановка не нагадувала про хворобливий період;
 • Пояснити дітям, що мама з татом переживають криза відносин і їм потрібен час, щоб впоратися з цим.

Обидва варіанти складні, вимагають багато нервів і сил. Краще спочатку все ретельно обміркувати, щоб потім не шкодувати про своє рішення на півдорозі до результату.

А тепер ще пару ідей того, що робити не можна.

6. Не кидатися до ніг.

Ніхто не цінує те, що дістається без зусиль. Якщо дружина зрадила чоловікові , а він при цьому ще й благає її залишитися, нічого доброго з цього не вийде. Жінка не стане дорожити чоловіком, а він тільки принизиться і заподіє собі ще більше болю.

Чоловікові точно не стане краще, якщо до відданих почуттів додасться ще й уражена гордість .

7. Не спалювати імпульсивно всі мости.

Доведеться бути передбачливим, незважаючи на те, що це дуже складно в такій ситуації. Хоча дружина вже» наламала дров", немає сенсу посилювати все необдуманими вчинками або словами. Розсьорбувати потім буде ще складніше.

Що зроблено, того не повернути, а сварки і остаточний розрив можуть пробудити почуття провини, безпорадності і ще більшої загнаності в кут.

8. Не просити поради у друзів.

Добре, якщо серед друзів виявиться досвідчений психолог, але такі товариші зустрічаються, відверто кажучи, вкрай рідко. Звичайно, можна поділитися з найближчими, перевіреними приятелями своїм горем. Але тільки для того, щоб вилити душу, позбутися від важких думок, емоцій. поради краще не питати .

 • Якщо це спільні друзі, вони можуть стати на бік дружини. Або, навпаки, потім з дружиною почнуться сварки з приводу того, що чоловік «переманив» всіх на свою сторону і взагалі розігрує з себе жертву (хоча чоловік дійсно постраждала сторона).
 • Вони порадять «терміново розлучитися», навіть не розібравшись у всій ситуації, просто тому що їх другові боляче. Їх можна зрозуміти, але не їм потім жити з думкою, що все можна було виправити.
 • Знайдеться хтось, хто скаже «подумайте про дітей» чи щось інше. Навіть в очевидно тупиковій ситуації це змусить сумніватися в своєму рішенні. Іншими словами, це буде не самостійний вибір, а навіювання з боку.
 • «коли друг виявився раптом...». Одному з цих людей може бути просто вигідно, щоб чоловік прийняв певне рішення. Давно закохана подруга, яка побачила свій шанс. Таємний залицяльник дружини, в якому з'явилася Надія.
 • Як би в результаті не вирішилася ситуація, приятелі залишаться мовчазними (чи ні) свідками неприємної події і вічним нагадуванням про нього.

Близькі знайомі &8212; це добре, але рішення щодо особистого життя приймаються самостійно і незалежно від їх думки.

Те, що дружина зраджує, не закінчується зруйнованим щастям і втратою сенсу життя . Часто це поштовх до змін в собі « " відкриття очей», саморозвитку . Чи залишаться подружжя при цьому разом або розійдуться &8212; це все одно нехай і важкий, але безцінний урок. Або він змусить поглянути на себе з іншого боку, або навчить по-іншому, більш обережно вибирати людей.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео