Назад
Зрада чоловіка: 9 причин чоловічої невірності

Навигация по разделу
измена мужа

зрада чоловіка або Чому чоловіки зраджують?

зрада чоловіка-чому вона сталася? Хто винен у такій проблемі? Чи завжди чоловіки зраджують несвідомо і не можуть противитися своїй природі?

Зрада чоловіка &8212; важкий удар для будь-якої жінки. Але що якщо такому вчинку є виправдання або хоча б логічне пояснення? Психологи часто називають адюльтер проблемою обох партнерів. Однак чи може зраджена жінка бути винною в невірності свого чоловіка? 9 причин зрад, які зустрічаються найбільш часто в шлюбі, &8212; далі в розділах статті.

1. Рутина і нудьга.

Тривалі відносини помітно приїдаються, якщо над ними не працювати. Однак чоловіки, які відчувають нудьга у шлюбі, не поспішають покращувати ситуацію. Як правило, з однієї з двох причин:

 • Їм ніколи , на них покладено (дружинами або ними самими ж) занадто багато обов'язків, у них мало часу для вирішення сімейних складнощів;
 • О ні в упор не вважають себе винними в ситуації, що склалася і, природно, не намагаються внести свій внесок у розвиток сім'ї.

Якщо ж чоловік усвідомлює, що в особистому житті настав повний штиль, і при цьому намагається все виправити, найчастіше у нього це виходить. Якщо немає, то така категорія людей зазвичай просто обриває відносини і тільки після цього шукає інші.

Ч то взагалі мається на увазі під рутиною в чоловічому розумінні?

 • Одноманітний секс і що ще гірше &8212; «за розкладом».
 • Застрягання в циклі «робота-дім-робота».
 • Систематично повторювана поведінка дружини (наприклад, постійно «пиляє» або нейтрально реагує практично на все).
 • Надмірно суворий графік домашніх справ («у понеділок і четвер ми їмо рибу, в середу &8212; тільки овочі, в суботу &8212; прибирання, кожну другу неділю їдемо до мами»).
 • Відносно часте придушення особистих інтересів і поривів заради банальних (і не критичних) обов'язків.

Щоб не упустити свого чоловіка через таку причину, важливо придивлятися до його настрою , не ігнорувати його бажання , намагатися вносити різноманітність. Не обов'язково міняти все кардинально. Досить дозволити собі імпровізувати. Можна спонтанно сходити в будь-яке кафе, замість нудної готування і прибирання. Попросити бабусь посидіти з дітьми і провести романтичний день, присвячений тільки один одному. Відправитися в похід, парк розваг або будь-яке незнайоме місце. Разом поміняти стиль одягу.

Пройти тест: чи зраджує мені чоловік?

2. Ризик і небезпека.

Деякі чоловіки дуже люблять відчувати себе «агентами під прикриттям». Їм подобається ризик і все, що з ним пов'язано. Вони залежні від адреналіну, який виробляється від розуміння, що їх можуть зловити на гарячому. Як правило, їх не особливо цікавлять навіть самі коханки. Весь фокус & 8212; на гострих відчуттях.

Є категорія людей, які потребує постійного азарту, але при цьому навіть не замислюється про зраді . Чому так?

Більш успішні чоловіки з адекватною самооцінкою змінюють рідше, так як вони вміють знаходити ризик в інших сферах свого життя. Вони:

 • Займаються екстремальними видами спорту;
 • Вибирають професії, що вимагають активності, швидкості виконання;
 • Не бояться пробувати хобі , які дозволяють відчувати драйв, небезпека, емоційне збудження.

У інших чоловіків виникає бажання шукати свою дозу адреналіну в зрадах через незадоволеність життям або психологічної травми . Змінити таку людину своїми силами і бажанням практично неможливо. Для цього потрібна допомога фахівця і особисте бажання чоловіка працювати над ситуацією.

3. Сексуальна незадоволеність.

Одна з найбільш банальних, але, на жаль, поширених причин. На перших етапах відносин секс просто приголомшливий. Є новизна, є інтрига, є прагнення пробувати нове в ліжку. І найголовніше &8212; є бажання подобатися і страх здатися «колодою». Ось чому деякі жінки після пари місяців відносин з «ненаситних кішечок» раптом перетворюються в «пацієнтів неврології» з вічними головними болями.

З роками різноманітності не додається, чого не сказати про рутинно-побутових справах. Як же можна зробити інтимне життя більш яскравою?

 • Купити спеціальні іграшки, сексуальну білизну, мастила, феромони.
 • Дізнайтеся більше про рольові ігри, їх види та правила.
 • Спробувати новий вид інтиму або «відточити майстерність» (в інтернеті повно матеріалу щодо поліпшення техніки оральних ласк, наприклад).
 • Практикуйте спонтанність. не можна прив'язувати секс до конкретного часу або місця. Якщо він планується, як чергова робота по дому на зразок миття посуду, & 8212; це провал.
 • Ніяких 10-хвилинок під час рекламних пауз! Краще навчитися повністю налаштовуватися на процес і не відволікатися на киплячу каструлю на плиті, кричить кота або зіпсувалася зачіску.
 • Відверто ділитися своїми сексуальними фантазіями один з одним.

Ще одна заковика &8212; різний рівень розкутості і страх розповісти про незвичайні бажання. Якщо для чоловіка секс в громадському місці норма, а дружина перед процесом на клітку з папугою накидає тканину, це проблема. Тут знову-таки допоможе хороший фахівець &8212; сексолог або психотерапевт .

Пройти тест Фрейда

4. Помста і бунт.

Надмірний контроль з боку партнерки теж може підштовхнути до адюльтеру. Якщо дружина весь час копається в телефоні, листуваннях, звинувачує в невірності через 10-хвилинного запізнення після роботи, чоловік зірветься. Причому в таких ситуаціях чоловіча логіка гранично проста«" якщо вона вже виносить мені мозок через зради, то нехай хоча б робить це небезпідставно» .

Те ж саме відбувається в сім'ях, де дружина постійно критикує, принижує чоловіка або самовиражається за рахунок нього. Моральний пресинг & 8212; малоприємна штука, яка закінчується імпульсивними рішеннями. Після зрад такого виду чоловіки можуть відчувати почуття провини. Однак чим більше благовірна продовжує гнобити, тим менше жалю і каяття залишається у її обранця.

5. Специфічний світогляд.

Деякі чоловіки свято впевнені, що бути полігамними самцями &8212; це у них в крові. А проти заклику природи йти ніяк не можна, адже це все одно що намагатися жити без їжі і води.

Люди такого типу ігнорують століття еволюції та соціального розвитку для себе, але не готові прийняти таку ж позицію щодо інших. У їхньому мисленні є величезний парадокс.

факти про природу полігамії ключові загвоздки
у природі сенс існування самця дійсно зводиться до того, щоб запліднити якомога більше самок. хто бачив лева, який рве на собі гриву і втікає з прайду через те, що левиці завагітніли від нього? У житті людей же &8212; це цілком типовий випадок.
якщо самка йде до сильнішого самця, який зайняв місце попереднього лідера, &8212; це нормально. Догляд жінки до іншого, більш успішному чоловікові розцінюється полігамним чоловіком як зрада і продажність.
самець-ватажок піклується про безпеку всієї зграї (табуна, отари, прайду і т.д.). полігамний чоловік не готовий брати на себе відповідальність за жінок, з якими він спить.

Людина з подібним світоглядом вкрай інфантильний і не готовий до сімейного життя. Щоб уникнути невдалого шлюбу, важливо спочатку торкатися теми про зрадах і обговорювати ставлення до них.

Пройти тест на сумісність

6. Уражене его.

Сучасні дівчата все більше намагаються відмовлятися від ролей домогосподарок на користь кар'єрного та особистісного зростання. Зараз жіночий заробіток прирівнюється до чоловічого. А особливо амбітні нерідко отримують більше, ніж їхні чоловіки. Важко знайти чоловіка, який буде щиро радий тому, що дохід його дружини перевищує його власний.

Поруч з успішною жінкою чоловік може гостріше відчувати свої невдачі. Навіть за умови, що дружина поважає свого обранця і ніколи не ставить йому в докір більш низький дохід, чоловіче самолюбство все одно залишається ураженим. І тут є дві поправки:

 1. Не обов'язково йдеться лише про матеріальний аспект . Дівчина може бути більш популярною, майстерною в якомусь занятті. Або її просто набагато частіше хвалять (розумниця, красуня, господиня);
 2. Причиною такого ставлення служить занижена самооцінка (часто разом з інфантильністю) або глибока психологічна травма.

Відбувається перелом у свідомості. чоловік знаходить жінку, яка досягла менше, ніж він сам. З нею він відчуває себе більш успішним, сильним, впливовим. У певному сенсі він навіть самовиражається за рахунок неї. Поруч з дружиною ж він втрачає силу духу, впевненість.

З такими людьми краще або зовсім не сходитися, або вчитися нагадувати їм про їх же успіхи, показувати, що вони &8212; головні у відносинах. Причому робити це доведеться постійно.

7. Несерйозні стосунки.

Тут все просто: зраджує, бо не поважає дружину. Він її не любить, цінувати теж не поспішає. Оформив шлюб же тільки тому, що:

 • Родичі постійно насідали і вимагали одружитися;
 • " всі друзі вже з сім'ями, а я & 8212; без»;
 • Дівчина випадково завагітніла і довелося;
 • Був занадто молодий, поспішив;
 • Колись любив, але зараз почуття пройшли.

Як правило, такі союзи дуже швидко закінчуються розлученнями, причому частіше з ініціативи дружини.

8. Невроз і підозрілість.

Чоловіки-ревнивці бачать зраду практично скрізь. Вони настільки бояться, що їх обраниці знайдуть когось на стороні, що стають справжніми неврастеніками. Постійна напруга знаходить вихід в невірності самих чоловіків. Більш того, вони бувають вкрай агресивними.

Логіка така: « або вона мені вже зрадила, і я їй помщуся; або вона скоро змінить, і вже краще я першим це зроблю» . Причина знову ж таки в невпевненості або травмі.

Пройти тест на ревнощі

9. Зміни в дружині.

У карикатурах дружин зображують з бігуді, в домашніх халатах, зі страшними масками на обличчі і в принципі в занедбаному вигляді. І хоча такі малюнки &8212; це лише сатирично перебільшені пародії, багато жінок (але не всі) насправді занадто розслабляються у шлюбі.

« Люби не за зовнішність, а за мій внутрішній світ» &8212; слабка відмазка. Ці дружини рідко намагаються розвиватися, а їх «внутрішній світ» прирівнюється до розміру найпростішого міні-акваріума. В результаті такі особи припиняють:

 • Стежити за зовнішнім виглядом і ретельно дотримуватися гігієни. Мова йде не про макіяж і укладанні, а про банальний догляд &8212; акуратні нігті, чисте волосся, свіжий подих;
 • Розвиватися в кар'єрі (« чому? Я ж заміжня, чоловік забезпечить» );
 • Вчитися новому, пробувати різні заняття, знаходити нові інтереси (« мені ніколи, У мене чоловік і діти» );
 • Намагатися радувати (саме радувати, а не служити) чоловіка (« він перший повинен, а потім вже я» ).

Звичайно, подібна трансформація не відбувається за місяць. Однак вибиратися з настільки запущеного образу ще довше і складніше.

Щоб зрада чоловіка ніколи не виявилася реальністю, доведеться навчитися слухати свого чоловіка і намагатися разом з ним працювати над відносинами. Розвивати свій шлюб & 8212; зовсім не означає беззаперечно догоджати чоловікові і потурати його примхам. Однак чоловіки цінують обраниць, які вміють йти на компроміси і спокійно, але ефективно вирішувати конфлікти .

Пройти тест на сексуальність

Зараз читають
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Хронічна втома: що це таке, її причини і як боротися??
Що таке хронічна втома і як вона проявляється? Які причини такого стану ...
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Тренінг особистісного зростання: що це таке і як вибрати??
Що таке тренінг особистісного зростання і чому це пошуки власної мотивац ...
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Швидкочитання: що це таке і як навчиться??
Що таке швидкочитання і чи ефективно воно? Як швидко читати книги, витяг ...
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Знайомство з чоловіком: 10 головних помилок
Яких помилок краще уникати, щоб знайомство з чоловіком виявилося успішни ...
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зацікавити хлопця? 7 необхідних умов
Як зробити перший крок і зацікавити хлопця? Які є психологічні хитрощі? ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео