Назад
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??

Навигация по разделу
измена

Що таке зрада, її види, причини і ознаки?

Що таке обман і чому це відбувається? Як визначити потенційного зрадника? За якими ознаками можна дізнатися, що кохана людина зраджує?

Як проявляється зрада? Де та відправна точка, після якої можна з упевненістю сказати, що людина «пішла наліво»? Запобігати невірності набагато легше, знаючи її психологію. А засвоївши типові прикмети вітряної особистості, можна уникнути неприємного знайомства, свідомо позбавивши себе від стресів на любовному фронті.

Що таке обман?

Зрада — це втрата вірності, зрада почуттів коханої людини або інтересів групи (і більше) людей. Однак рамки її визначення досить розмиті.

Чи можна звинувачувати в зраді хлопця, який перебуває у відносинах і періодично переглядає порнографію? Чи можна вважати зрадою ситуацію, в якій дружина фліртує з іншими чоловіками, щоб підвищити самооцінку ? Або невірність &8212; це лише фізичний контакт? І знову ж таки: поцілунок з іншим партнером &8212; це зрада чи ні?

Частіше під адюльтером мають на увазі секс на стороні. Однак по факту межі зради визначаються кожною людиною індивідуально . Ось чому цю тему краще відразу обумовлювати в будь-яких відносинах. А тепер трохи цифр:

 • 75% чоловіків і 45% жінок зраджують постійним партнерам . Ця статистика часто коливається, що доводить: зізнаються (навіть інкогніто) далеко не всі;
 • Кожна 10-та дитина росте не з біологічним батьком (і не завжди знає про це);
 • Якщо людина підозрює свою пару в зраді, шанс того, що це дійсно правда, становить 85%;
 • 55% хлопців заперечують реальні зради, навіть якщо їх " приперли до стінки», а докази очевидні;
 • Дівчата частіше зраджують, будучи у віці 25-34 років. Основна причина &8212; незадоволення сексуальним життям;
 • 84% чоловіків і 68% дружин зрадили б своїм подружжю за умови, що ті про це ніколи б не дізналися.

Хіба не вражаюча статистика? вільні стосунки для багатьох здаються нормою, особливо з огляду на сучасний уклад життя. Деякі не вважають оральні ласки зрадою. Є й ті, хто не розглядають статевий зв'язок з людиною своєї статі як «похід наліво».

Всі ці точки зору мають право на існування. Однак, вступаючи в нові відносини, краще відразу переконатися, що власні погляди з цього питання збігаються з думкою коханої людини. Так, про всяк випадок.

Пройти тест: чи зраджує мені чоловік?

Види зрад.

1. Фізична і моральна.

Визначити рамки першої набагато простіше. І все ж навіть вона не завжди однозначна. Фізичний контакт адже відбувається на різних рівнях. Це може бути:

 • Занадто довгі дотики (тривалі обійми, тримання за руку);
 • Дотик до інтимних точок (від колін, сідниць, грудей до статевих органів);
 • Поцілунки( в губи, шию, живіт, іноді навіть в руку або щоку);
 • Петтінг, відверто збуджуючі рухи;
 • Оральні ласки;
 • Стандартний інтим.

При моральній невірності нічого з цього може і не відбуватися. Партнер буде завжди приходити додому вчасно, і від нього ніколи не стане пахнути чужим парфумом. Однак у його голові та думках відбудеться ключова зміна &8212; він поставить іншу людину вище, ніж того, з ким перебуває в парі . Стане захоплюватися ним в більшій мірі.

У випадку з моральною зрадою справа не обов'язково стосується любовної та сексуальної сфери. Хлопець скаже, що дружина начальника готує краще, і його дівчина піде, грюкнувши дверима. Або, наприклад, дружина в пориві сварки дорікне благовірного в тому, що заробіток їх сусіда набагато вище. І все. Вона не оцінила чоловіка і його вміння, дорікнула, порівняла. Для деяких це вже серйозна зрада.

2. Випадкова і цілеспрямована.

Остання пояснюється простіше. Головне в її здійсненні & 8212; бажання і готовність до дії. Тобто зрадник свідомо йде на ризик бути спійманим, образити того, хто йому довіряє, зіпсувати репутацію &8212; свою і чужу в тому числі.

Такий адюльтер обмірковують днями, тижнями, місяцями і навіть роками. А можуть зважитися на нього спонтанно просто тому, що ситуація виявилася підходящою або з'явився відповідний привід.

Випадкова зрада відбувається частіше в стані афекту . Переживання зрадника після неї набувають один з наступних характерів:

 1. «Я не повинен був цього робити. Я відчуваю провину і хочу скоріше про це забути. Це була випадковість, яка ніколи не повториться».
 2. «я допустив(Ла) помилку, але мене можна виправдати. Навряд чи я колись це повторю, хоча в житті трапляється всяке».
 3. «не шкодую про те, що сталося. Якщо повернути все назад, а все одно вчинив(а) б так само, тому що це того варте».
 4. «мені сподобалося, і я хочу повторювати це знову і знову. Якщо випаде можливість, я відразу зважуся на такий крок».

Парадокс. з одного боку, будь-яка зрада &8212; це погано, з іншого &8212; вона ж допомагає дізнатися себе і проявити те, що неусвідомлено придушувалося. Ось чому повторюються історії, в яких зразковий чоловік несподівано йде в затяжний загул. Хоча після такого вчинку людина цілком може повести себе чесно, розповісти партнеру про все і розірвати відносини/шлюб або щиро попросити вибачення.

Пройти тест на зраду дружини

Як взагалі можна змінити "випадково"? хіба вибір не завжди залишається за самим зрадником? Приклади неспеціальної зради:

 • Зґвалтування, сексуальний зв'язок через Серйозний шантаж, примус;
 • Статевий акт під дією наркотичних або психотропних речовин (алкоголь & 8212; в цю ж категорію);
 • Стан афекту, коли емоції і інстинкти повністю пригнічують розум і адекватність;
 • Гіпноз. Можливо, містика (хто вірить) на кшталт привороту або псування;
 • Недомовленість у відносинах (один думає, що вони все ще разом, а інший &8212; що розлучилися).

Ще одна категорія ситуацій викликають гіркий сміх, тому що партнер змінив, тому що... переплутав. Віриться чи ні, але такі випадки теж бувають правдою. « там було темно, а він/вона так схожий(а) на тебе» . Якщо все дійсно відбувається ненавмисно, то правда відкривається на середині шляху«" а потім я зрозумів (а), що це не твої голос / манера поведінки/зростання/параметри / родимки» . Як правило, при таких обставинах до самого сексу ніхто не доходить. Однак винятки є скрізь.

3. Одинична і систематична.

«якщо змінив раз &8212; змінить і другий» &8212; міф. Адюльтери дійсно можуть відбуватися одноразово і ніколи не повторюватися. Тому що людина усвідомила свою помилку. Або йому не сподобалося ховатися, приховуючи правду. Або просто не було з ким, не підвернулася можливість.

Факт в тому, що не завжди зрадники йдуть на зраду вдруге. Залежить від типу особистості і його оточення.

А ось змінити систематичного зрадника точно не можна . Від блуду його не врятує ні інший партнер, навіть самий ідеальний, ні справжня любов , ні навіть особисте бажання залишатися вірним. Цей типаж людей не створений для міцних довірчих відносин. Він задовольняється або вільним союзом, або не обтяжує себе їм зовсім. У шлюбі ж & 8212; змінює, змінює, а потім знову змінює. Що, втім, не заважає йому про це шкодувати, любити чоловіка і дивитися на нього очима побитої собаки.

Пройти тест на сумісність

4. За рівнем і статусом взаємин.

 • Подружня &8212; перелюб у шлюбі (іноді в цивільному або ж на стадії заручин).
 • Любов &8212; невірність у будь-якому типі романтичних стосунків.
 • Дружня &8212; зрада друга або групи приятелів. Нанесення їм моральної (часом і фізичної) шкоди або перехід на бік ворогів.
 • Ідейна &8212; зрада собі і однодумцям, що полягає у відступі від конкретного способу мислення. Вона часто відбувається з невпевненими в собі людьми зі слабким, занадто податливим характером.
 • Державна &8212; масштабне Юридичний злочин, в якому особистість завдає шкоди своїй країні, нерідко на користь іншої держави.

Чому люди обманюють?

Згідно з науковими працями різнопрофільних психологів, причини нестійкості перед спокусою полягають в:

 1. Незадоволеності у відносинах, нестачі або, навпаки, надлишку якостей партнера або якихось подій в житті пари (в тому числі нудьга , сварки «докори" він / вона &8212; Ідеал, Я не дотягую» );
 2. Бажанні «зробити на зло», жадобі помсти. Звідси випливає проблема невміння розмовляти, вирішувати проблеми дорослим шляхом, інфантильність;
 3. «ефект клітини» або страху прихильності. Працює в двох напрямках. « серйозні стосунки, шлюб &8212; це в'язниця. Не хочу відчувати себе в'язнем» . Або «що робити, якщо Мене кинуть? Боюся залишатися на самоті, знайду запасний варіант &8212; так спокійніше» .

Як не дивно, але інтрижка на стороні може довгий час рятувати відносини. Наприклад, людина відчуває щирі почуття з приводу своєї сім'ї, не хоче її втрачати. Однак йому явно не вистачає нових відчуттів або віддушини. Він знаходить все це на стороні і живе собі задоволено. Нервово, з побоюванням, але задоволено.

Навіть одноразові зв'язку при всій своїй антигуманності часом приносять користь. Людина відчуває на собі увагу, підйом тонусу, сил, починає виглядати краще, подобатися собі зовні. Рутина переривається одним яскравим сплеском емоцій, який зберігається надовго. настрій зрадника відбивається на домочадців навіть після закінчення позашлюбного роману &8212; вечері стають смачніше, а ночі &8212; спекотніше.

Однак це ніяк не заклик до зрад, адже вони завжди залишають ризик розкриття, а значить &8212; і болю, розчарування, сліз.

Пройти тест: чи любить він мене?

Ознаки зрадника.

1. Психологічний.

Патологічно невірні люди нерідко мають характерні прикмети. Досить придивитися уважніше до характеру знайомого &8212; і можна буде легко з'ясувати, чи відноситься він до категорії вітряних осіб.

Типові зрадники &8212; це найчастіше:

 1. Невпевнені в собі особистості, залежні від схвалення оточуючих. Маючи низька самооцінка , потребують уваги;
 2. Егоїсти , зневажливо ставляться до чужих почуттів. Вважають, що в невірності немає нічого сверхужасного і легко можуть її виправдати. Правда, тільки якщо мова йде про їх зраду. Якщо зраджують їм, вони впадають в лють, повністю ігноруючи власні проколи;
 3. Нестійкі особи з погано сформованим «я». Вони сила волі або слабка і пригнічена, або геть відсутня. Легко піддаються впливу.

Упереджені до алкоголю також нерідко виявляються в «групі ризику».

2. Поведінкові.

Якщо партнер зраджує, в його поведінці відзначаються зміни. Як вони проявляються:

 • Холодність, відчуженість, замкнутість, задумливість, стан»трансу";
 • Бажання виглядати краще, використовувати парфумерію і косметику, одяг, що підкреслює плюси фігури;
 • У жінок &8212; припинення домашньої готування або явне небажання до такого заняття;
 • Посилення гігієнічного догляду за собою (часте прийняття душу, використання крем-гелів для інтимних зон);
 • Посилене роздратування при вигляді помилок подружжя або постійного партнера. Причіпки, глузування, нерідко на публіці;
 • Втрата сексуального інтересу. Хоча спочатку він може навіть посилитися, проте рано радіти &8212; швидше за все партнер при цьому представляє когось іншого.

Варто відзначити, що прикмети, як правило, не приходять поодинці. Якщо є тільки один-два ознаки, це може свідчити про іншу проблему. Також, якщо партнер спочатку поводився так (наприклад, він просто інтроверт і завжди «собі на думці»), то це не означає, що він зраджує.

Зрада не завжди проявляє себе як точка неповернення. Іноді вона виступає симптомом, звернувши увагу на який можна врятувати відносини від розриву. І все ж, незалежно від свого виду, невірність боляче ранить. Саме тому набагато легше заздалегідь влаштувати «профілактику» адюльтера або обійти стороною вітряного людини, ніж розсьорбувати наслідки.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Самолюбство і самоповага: що це таке і в чому відмінність??
Самолюбство і самоповага: що це таке і в чому відмінність??
Що таке самолюбство і що таке самоповага? Де проходить грань між ними і ...
Чи може людина змінитися? 11 порад
Чи може людина змінитися? 11 порад
Чи може людина кардинально змінитися за короткий період? Як обійти душев ...
Як зробити так, щоб бажання здійснилося: 5 технік
Як зробити так, щоб бажання здійснилося: 5 технік
Що потрібно зробити, щоб здійснилося бажання? Яку техніку для цього вибр ...
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Внутрішня сила: що це таке і в чому її секрети??
Що таке внутрішня сила людини і звідки вона береться? Суть цього поняття ...
Пропозиція вийти заміж: 9 грубих помилок
Пропозиція вийти заміж: 9 грубих помилок
Як зробити пропозицію вийти заміж, не зіпсувавши його безглуздою помилко ...
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Розстановки за Хеллінгером і що таке сімейні системні розстановки??
Що таке розстановки по Хеллінгеру? Працюючі закони сімейних розстановок. ...
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Педант: хто це такий, які бувають і як їх розпізнати
Хто такий педант і чому він відрізняється підвищеною охайністю, точністю ...
Новое youtube видео