Назад
Я зрадила чоловікові: перші дії і що робити далі??

Навигация по разделу
изменила мужу

Що робити, якщо я зрадила чоловікові?

Як жити далі, якщо зрадила чоловікові? Що краще зробити в першу чергу? Чи варто зізнаватися в зраді хлопцеві? Чому відбувається зрада чоловікові?

Якщо жінка зрадила чоловікові, спільне життя пари вже не буде колишньою. Причому неважливо, дізнається чоловік про це чи ні. Однак якщо змін не уникнути, то чи варто в принципі визнаватися у своїй помилці? І чи завжди ці зміни негативні? Як вести себе після зради так, щоб мінімізувати збиток, нанесений чоловікові і собі?

Що робити, якщо зрадила чоловікові?

Це вже сталося. Неважливо чому саме &8212; чоловік не приділяв уваги, ображав, був поганий в ліжку або просто так склалися обставини. зрада сталася, з цим доведеться щось робити. Як правило, у жінки відразу виникають почуття провини, бажання зізнатися у всьому і одночасно страх це зробити.

Всередині &8212; каша з уривчастих думок, приправлена вируючими емоціями. З таким набором дуже легко наробити ще більше помилок. Як цього уникнути? Що краще зробити ще до відвертої розмови з чоловіком або рішення про все промовчати?

1. Взяти себе в руки.

Досягти спокою в такій ситуації дуже важко, але без нього не вийде раціонально обміркувати все, знайти оптимальне рішення. Краще виїхати кудись на пару днів, щоб не перебувати поруч з чоловіком. Його присутність буде сильно заважати. Можна відвідати батьків, переночувати у подруг, відправитися у відрядження або просто забронювати номер в готелі. а ось чого точно не можна робити, так це:

 • Бігти до коханця за розрадою . Навряд чи він виявиться надійним "спільником" і хорошим порадником;
 • Просити допомоги у подруг . Вирішувати проблему все одно доведеться самій. Не варто при цьому перекладати відповідальність за це рішення на інших. До того ж, одна з приятельок може виявитися великою "моралісткою" і розповісти про все дружину завчасно;
 • Посвячувати в усі батьків . Вони почнуть переживати і, цілком можливо, дадуть неправильну пораду. І це також буде перекладання відповідальності.

Щоб трохи заспокоїтися, бажано постаратися сприйняти свій вчинок не як кінець світу, а як чергову життєву проблему на кшталт неоплачених рахунків, сварки з чоловіком або наближається дедлайну на роботі. По суті все так і є, але тут зачіпається морально-духовна складова, почуття третьої сторони. Ось чому вина відчувається настільки гостро.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

2. Дізнатися причини.

Навіщо це потрібно, якщо зрада вже відбулася? Щоб зрозуміти, чи є сенс далі намагатися зберегти сім'ю. Очевидно, що якщо причиною адюльтера стало домашнє насильство з боку чоловіка, то боротися за такі відносини марно. Навіть якщо є діти, любов , Загальна іпотека.

Навряд чи страх самотності і зраду як наслідок невпевненості в собі можна назвати серйозними стимулами . На такій мотивації відносини довго не протримаються.

В яких ще випадках підтримувати шлюб після зради & 8212; не найкраще рішення?

 • Явне взаємне охолодження . Причому ознакою такої ситуації служать зовсім не сварки, а, навпаки, &8212; повний штиль.
 • Серйозні проблеми, які пара вже намагалася вирішити , але безуспішно. Наприклад,» не зійшлися характерами " може стати причиною розлучення, якщо подружжя вже намагалися йти на компроміси або зверталися за допомогою до фахівця, але не отримали бажаного результату.
 • Нова любов . Чи не інтрижка або простий роман на стороні від нудьги, а саме бажання жити з іншою людиною.
 • Повне небажання зберігати вірність. навіщо ховатися по кутах, забирати час свого чоловіка, якщо можна розлучитися і робити все, що захочеться, на правах вільної жінки?
 • Байдужість подружжя . Якщо він до зради ігнорував почуття, інтереси своєї пари, то чекати, що він раптом стане турботливим, уважним &8212; марна трата часу.

Інша справа, якщо зрада сталася ненавмисно &8212; під впливом алкоголю, наприклад. Або якщо, незалежно від причини невірності, все сприймається як помилка, що викликає сором, провину, бажання ніколи не повторювати такого. Щире прагнення зберегти сім'ю згодом може зіграти велику роль. Це головний козир тих, хто оступився, але хоче все виправити.

Пройти тест: чи любить він мене?

3. Здати аналізи на ІПСШ та ВІЛ.

Навіть якщо коханець виявиться другом дитинства, про якого відомо практично все, це не привід забувати про обережність. Що вже говорити про випадкового партнера. "Проблеми нижче пояса" далеко не завжди обговорюють навіть з найближчими. Крім того, про них не завжди знають, так як безліч з таких захворювань по початку проходять безсимптомно.

Своєчасний похід до гінеколога/венеролога, здача відповідних аналізів &8212; це дії, які дійсно можуть запобігти розвитку нових проблем.

4. Купити тест на вагітність.

Незважаючи на контрацепцію. Презервативи, ОК, спіраль, свічки і навіть все це разом може підвести. А якщо дівчина зрадила хлопцеві під дією нахлинули емоцій , контрацептиви &8212; це майже останнє, про що вона думала в той момент.

Природно, немає сенсу бігти за тестами відразу після сексу. Краще придбати їх напередодні очікуваного циклу.

Дізнатися результат важливо, так як зрада без вагітності &8212; це одна проблема, а з нею &8212; зовсім інша, і методи її вирішення будуть відрізнятися.

Як діяти далі?

Не можна відповісти однозначно, так як кожен випадок суто індивідуальний і включає специфічні особливості. Тому очевидне рішення для однієї пари може стати катастрофою для іншої. Багато в чому все залежить від особистих переконань, причини адюльтера, характеру , світогляду чоловіка, наявності дітей в сім'ї, навіть від матеріального становища.

Однак можна визначити плюси і мінуси кожного рішення, зрозуміти, який вихід буде оптимальним конкретно для свого шлюбу.

Пройти тест на сумісність

Варіант 1. Розповівши.

Це, мабуть, самий ризикований варіант, так як далеко не кожен чоловік готовий пробачити зраду , навіть незважаючи на сильні почуття. Тобто головний мінус такого рішення &8212; величезний ризик втратити все.

Інша проблема (за умови, що чоловік все-таки вирішить врятувати шлюб) &8212; важкий шлях відновлення. Довгі розмови, обговорення причин, повне відкриття почуттів, візити до сімейного психолога &8212; все це дуже виснажливо. Не виключено, що будуть зриви від обох сторін: сварки, звинувачення, бажання і спроби все припинити. Це шлях явно не для слабких або невпевнених у своєму виборі.

Однак для тих, хто твердо вірить, що хоче повернути щастя в сімейне життя, це рішення має свої плюси :

 • Втрата необхідності брехати, ховатися, переживати через свою брехню, її розкриття;
 • Шанс того, що щирість, старання отримати прощення будуть помічені, оцінені;
 • Ретельне опрацювання причини адюльтера, її виключення (так, дружину теж доведеться прикладати зусилля).

Дві рекомендації щодо цього варіанту. перша : не можна вимагати від чоловіка «звітувати». Знаючи про свою зраду, дружина може почати підозрювати чоловіка в тому ж. При цьому вона хвилюється з кожного приводу: прийшов з роботи на 10 хвилин пізніше, скинув дзвінок, поміняв стрижку, посміхнувся смс-ке і т.п. всі ці ознаки ще не свідчать про зраду, проте дружина відразу починає «пиляти», ніж налаштовує чоловіка проти себе.

Другий : не можна «прогинатися». Так, зрада & 8212; важка помилка, після якої доведеться довго повертати довіру. Однак вона не вимагає плазування, служіння. Такою поведінкою можна викликати тільки дві емоції &8212; жалість або огиду. Тому говорити про те, що це було неправильним вчинком, за який дуже шкода, важливо. Але не можна приймати на себе роль рабині і принижуватися. Це тільки відштовхне чоловіка.

Варіант 2. Забувши.

Найбільш частий вибір, проте жінки сприймають його як особисту каторгу. « я змінила, тепер мовчання і страх будуть моїм покаранням» . Через це багато хто потім починають відчувати себе жертвами, хоча самі ж роблять себе такими. Тому порада для тих, хто обрав такий шлях &8212; працювати над самопрощенням. Не менш важливо & 8212; намагатися не повторювати такого проступку, інакше немає сенсу намагатися зберегти сім'ю.

Основні мінуси &8212; страх розкриття правди, підозрілість на межі неврозу, низька ймовірність того, що причина адюльтера зникне. переваги вибору:

 • Можливість зберегти шлюб і колишню ситуацію, якщо чоловік не здогадається про зраду;
 • Втрата необхідності проходити через труднощі в спробах відновити довіру;
 • Мудрість, досвід (тільки якщо жінка буде вчитися надалі думати про наслідки своїх вчинків і зможе пробачити себе).

Варіант 3. Піти.

Варіант підходить тим, хто більше не хоче підтримувати стосунки або впевнений, що не може пробачити себе за свою помилку. Чи визнаватися при цьому дружину в зраді &8212; знову-таки індивідуальне рішення. Можна розповісти, написати лист, дати натяк або взагалі все приховати, щоб уникнути складнощів під час розлучення.

Порада з приводу цього рішення тільки один &8212; знайти хорошого адвоката, якщо не виходить вирішити всі з чоловіком самостійно/мирно і є спільні діти або майно.

Що робити, якщо змінила і тепер вагітна?

Тричі перевірити ще раз результат, причому обов'язково у лікаря. Якщо що, він скаже приблизний термін вагітності, що допоможе з'ясувати, чий це дитина &8212; чоловіка або коханця.

Якщо батьком виявиться не чоловік , то метод «промовчати і забути» вже не підійде. По-перше, чоловік може помітити відмінність у зовнішності або відразу обчислити, що дитина не його, особливо якщо в спальні давно затишшя. По-друге, коханець, можливо, захоче пред'явити права на «спадкоємця». У такій ситуації три варіанти:

 • Розповісти і сподіватися на диво-милість,
 • Піти і ростити малюка самої,
 • Розлучитися з чоловіком, зійтися з коханцем.

Варіант аборту краще не розглядати взагалі, так як це вкрай небезпечно для здоров'я і дуже складно приховати від чоловіка. Та й далеко не кожен лікар погодиться на таку операцію, навіть за великі гроші, які ще доведеться якось дістати. це не рішення. Це нова проблема.

Якщо батько &8212; чоловік , то шанси зберегти шлюб значно підвищуються. Але тільки за тієї умови, що є бажання це робити. В іншому випадку краще відразу подати на розлучення і дізнатися про оформлення аліментів. Коханець навряд чи стане забезпечувати чужу дитину.

Дружина, яка зрадила чоловікові, не завжди замислюється про причини свого вчинку. І даремно. Зрада & 8212; це і сімейна, і особистісна проблема. Через неї може зруйнуватися не тільки шлюб, але і самоповага . Що робити після & 8212; особистий вибір. Однак не можна фокусуватися тільки на відновленні сім'ї. Раз трапилася зрада, можливо, поточні відносини не так вже й важливі. Що робити, якщо неприємне відчуття всередині &8212; це не стільки почуття провини, скільки елементарний страх залишитися на самоті?

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео