Назад
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік

Навигация по разделу
муж изменяет

що не можна робити, коли чоловік зраджує?

якщо чоловік зраджує, хочеться одночасно виплеснути біль і втекти від усього. Але як же вести себе правильно? Яких помилок краще не робити?

Жінка, яка дізналася, що чоловік зраджує їй, під дією нахлинули емоцій може наробити багато помилок. Вони часто призводять до важкого розлучення, втрати власного «я», депресії з суїцидальними думками, проблем з дітьми і т. д. як не можна себе вести після звістки про невірність чоловіка? Як вийти з такої ситуації з мінімальним збитком? Типові неправильні реакції на зраду, яких краще уникати, & 8212; далі в розділах статті.

1. Мовчазне мучеництво.

Дружина знає про зради, в курсі того, де і коли чоловік бачиться з коханкою. Все настільки очевидно, що навіть сам чоловік упевнений в тому, що його розкрили. Але жінка мовчить. Мовчить, терпить, на щось сподівається, продовжує готувати сніданки-вечері, гладити сорочки. Найпоширеніші причини такої поведінки :

 • Боїться, що чоловік піде, варто тільки заговорити про проблему (чому саме боїться, сама не може виразно сказати і придумує безглузді причини);
 • Не вважає інтрижку на стороні серйозною і впевнена, що благовірний рано чи пізно обірве цей зв'язок;
 • Давно не любить чоловіка і, цілком можливо, змінює сама.

Однак навіть для жінки, чиї почуття до чоловіка давно згасли, зрада &8212; це удар по самолюбству. Це колапс стабільності і надійності.

Чому не можна терпіти і мовчати про свої справжні емоції? така модель поведінки сильно б'є по самооцінці дружини і помітно принижує її в очах чоловіка. « мовчить &8212; значить її все влаштовує» &8212; логіка чоловіка в подібній ситуації. Ретельно приховувана біль і страх втратити все не змусять чоловіка повернутися в сім'ю. Більш того, вони дозволять йому бути ще більш нахабним у своїх вчинках.

Як же бути? плакати, говорити про свій біль, ночувати у подруг, забивати по початку на готування і прибирання, наполягати на необхідності побути наодинці з собою &8212; можна. Але головне & 8212; показати чоловікові своє здивування. Тобто не " Я так і знала! Говорила мені мама!", а приголомшене " як ти міг? Я ж тобі довіряла"»

Така реакція дозволить зайняти позицію " Я не заслужила такого звернення і вимагаю поваги до себе». Мовчання ж чоловік сприймає або як слабохарактерність, або як дурість і надмірну наївність.

Пройти тест: чи зраджує мені чоловік?

2. Віра в слова пліткарів.

Якщо якийсь «доброзичливець» сказав жінці, що їй зраджують, і вона повірила на слово, це, можливо, найбільша помилка в її житті. Щоб звинуватити чоловіка в невірності, знадобиться щось більше, ніж просто припущення з боку. Довіряти таким «джерелам» не найкраща ідея, так як вони могли:

 • Спеціально зіпсувати чужий шлюб, щоб отримати шанс на відносини з одним з подружжя або просто нашкодити;
 • Знати, переплутати "зрадника" з кимось іншим;
 • Не знати всіх деталей ситуації (не зустріч з коханкою в ресторані, а діловий обід; не обійми з розлучницею, а тепле привітання між братом і сестрою і т. д.);
 • Перебільшити ситуацію. Наприклад, чоловік дійсно фліртував з дівчиною на корпоративі, але це ще не означає, що він спав або хоча б цілувався з нею).

Чи варто перевіряти інформацію? можна, але не обов'язково. Залежить від бажання зберігати шлюб в разі підтвердження побоювань і нервозності на цьому грунті.

Однак в будь-якому випадку бажано охолодити запал пліткарів і обмежити їх доступ до особистого сімейного життя. Краще взагалі не спілкуватися з такими людьми. Здебільшого це особи, що лізуть за сенсаціями в «чужий город», так як свій вже давно «зів'яв». Їх поведінка буде зводитися до одного.

 • " кажеш, чоловік не зраджує? Ну і дура, що йому віриш! Перевірила? Погано перевірила, значить! Сьогодні він на жіночий манекен у вітрині задивився, а завтра вже трьох коханок заведе. Ну і що, що тільки один раз трубку не взяв? Змінює &8212; точно тобі кажу».
 • " все-таки змінює? А з ким? А де? А коли? А чому не помітила? Не знаєш? Так я тобі зараз у всіх подробицях розповім» (довічне нагадування про хворобливий епізод і обговорення з іншими «критиками» нової плітки з перекручуванням фактів.

Сусіди, колеги та інші малознайомі особистості &8212; не найкраща компанія для розмови про наболіле.

3. Розбірки з коханкою.

Яка б не була мета зустрічі з пасією чоловіка, нічим хорошим такий зіткнення не закінчиться.

 • Хочеться подивіться їй в очі і запитати, чи не мучить совість, чи добре їй живеться? Та відмінно їй живеться! Швидше за все вона в курсі, що зустрічається з одруженим чоловіком. Вона не готує, не стирає, не прибирає за ним. Зате завжди отримує секс і подарунки.
 • Є бажання поскандалити , вирвати волосся, подряпати очі? Звичайно, чому б не дати чоловікові ще один привід пошкодувати коханку і перейнятися огидою до дружини? Про почуття власної гідності не може бути й мови.
 • Йти і просто подивитися на розлучницю ? Навіщо? Хоч вона сіра миша, непоказна і тиха, хоч супермодель з ногами від вух, впевненості це не додасть. Красуня викличе комплекси , а простачка &8212; нові питання і терзання.
 • Сходити в гості, щоб поговорити по душам ? Чого взагалі очікувати від такої розмови? Що коханка кине чоловіка після розповіді про його бідних дітей і нещасну дружину? А потім обидві жінки під келих червоного разом поплачуть над важкою жіночою долею?

Імпульсивне рішення в будь-якому випадку ще більше відштовхне чоловіка, зробить коханку більш нахабною і поставить хрест на самоповазі . І тим більше зустріч з таємницею пасією чоловіка не допоможе повернути його в сім'ю або відновити гармонію в шлюбі.

4. Обмін зрадами.

«Око за око» &8212; вже давно не актуальна і не ефективна фраза. І все одно люди у відповідь на біль прагнуть заподіяти ще більше страждань. А далі все по колу & 8212; замкнутий цикл бездумної помсти. чому зраду не можна повертати?

 • Шанси відновити сім'ю значно знижуються.
 • Самооцінка падає, самоповага втрачається, огида до себе зростає.
 • Зрада в помсту &8212; це нова проблема, а не рішення старої.
 • Дружина стає винною так само, як і чоловік, а іноді і більше.
 • Новому коханцеві жінка теж не потрібна. Він просто використав випадок.

Щодо останнього . Здійснюючи помсту, жінка також шукає морального розради. Вона сподівається, що зможе відчути себе потрібною, сексуальною, бажаною. Причому їй важливо відчувати це постійно. І знайти все вона хоче за найкоротший термін. Швидко з'явився коханець не зможе і не захоче заповнювати її емоційне голодування. А у неї після хвилинного тріумфу (іноді без нього) з'явиться відчуття, що її брудно використовували. В результаті не буде ні чоловіка, ні коханця. Чи варто воно того?

Звичайно, після звістки про зраду хочеться вихлюпувати злість найнижчими способами. Однак стримавшись, жінка в майбутньому буде вдячна собі за мудрість і самоконтроль . Вона зможе гідно вийти з ситуації при будь-якому її результаті.

Пройти тест на сексуальність

5. Швидке прощення.

Те, що дістається без зусиль, як правило, не цінується . Якщо дружина пробачить чоловіка занадто швидко, він зрозуміє, що і інші його провини так само легко зійдуть йому з рук. Якщо немає бажання все життя бути всепрощаючою сестрою милосердя, то показати чоловікові, що жіноче прощення дорогого коштує.

У чоловіків добре розвинене те почуття, яке називають спортивним інтересом або мисливським інстинктом. Вони більше зацікавлені в тому, що передбачає погоню, суперництво, азарт, ризик. Однак ступінь потреби в цих відчуттях у кожного різна. Один почне зірки з неба діставати і благати повернутися, тільки коли дружина голосно грюкне дверима і піде. Другий подарує вирваний з сусідньої клумби букет, просто якщо побачить, як дружина привітно посміхається знайомому продавцеві. Цю різницю важливо розуміти.

Він хоче почати спочатку? відмінно, нехай буде все спочатку. Як і на початку відносин нехай будуть квіти, вірші, серенади, побачення , залицяння, загалом цукерково-букетний період. Нехай чекає і хвилюється, чи прийде його жінка до нього на зустріч чи ні. Перегинати палицю і тріпати йому нерви не можна, але крапля непередбачуваності і легкої примхливості не завадить.

Пройти тест на сумісність

6. Постійні скандали.

Зрада сталася, про це вже відомо всій родині. Далі рішення & 8212; залишатися і намагатися все налагодити або подавати на розлучення, ділити майно і т. д.

З другим варіантом все зрозуміло. Пара розлучається і починає планувати життя окремо один від одного. А ось з першим рішенням часто виникають проблеми. Дружині важко забути зраду, і вона не завжди розуміє, що поки не готова прощати. Похід до сімейного психолога міг би допомогти, але далеко не всі вирішуються на такий крок. що відбувається далі?

 • Дружина з будь-якого приводу пригадує проступок благовірного. Найменша сварка або непорозуміння &8212; вибух звинувачень з її боку.
 • Почуття провини чоловіка і його бажання зберегти шлюб починають стрімко зменшуватися, що збільшує ризик повторної зради або розлучення.
 • Дуже часто в епіцентр проблеми потрапляють діти, батьки, спільні друзі, так як починається «перетягування каната».
 • У дружини зростає невпевненість у собі і підозрілість. Вона бачить підступ в кожному вчинку чоловіка і постійно нервує через це.

З таким підходом ситуація буде тільки погіршуватися. Важливо розуміти, що якщо немає готовності прощати, то не варто себе змушувати робити це. Можна взяти тайм-аут, тимчасово пожити окремо, зібратися з думками і почекати, поки емоції трохи вщухнуть.

Якщо ж жінка твердо вирішила відстоювати своє сімейне щастя , докори, глузування, найневинніші жарти і навіть просто згадка про зраду & 8212; табу . Нехай це буде життя з чистого аркуша.

7. Налаштування дітей.

Якщо в сім'ї, де стався адюльтер, є дитина, все ускладнюється. Багато пар залишаються разом лише тому, що бояться травмувати дітей. Але вони навіть не підозрюють, що можуть піддавати малюків ще більшому стресу , ніж у випадку з розлученням.

Вирішили дійсно зберегти шлюб і працювати над ним? Гаразд. Однак якщо такого бажання немає, подружжя часто починають переманювати дітей на свою сторону і намагатися принизити партнера в їх очах. Згідно зі статистикою, жінки роблять це частіше. Типові фрази:

 • «не будь схожим на свого батька», «Ти &8212; вилитий батько " « " у батька пішов»;
 • «всі чоловіки &8212; зрадники", "ніколи не вір їм" « " і твій Саша / Петя / Вася теж такий»;
 • «ти завжди приймаєш сторону батька!", "Це не тато з тобою возився, поки ти хворів«," Я тебе виношувала, народжувала, мучилася, а ти до батька?!»;
 • «не дай йому котлет/ноутбук/грошей. Він не заслужив!"«"Не бери трубку, коли він дзвонить!».
 • «вибирай: або я, або він! З ким ти будеш жити? У сенсі не зі мною?! У вас більше немає матері!”.

Як би згодом не склалися стосунки з чоловіком, не можна нацьковувати дітей проти нього або вимагати припинити спілкування з ним. він завжди буде їхнім батьком . Те, що він виявився поганим чоловіком, ще не означає, що він поганий ТАТО. Впертість в цьому питанні може обернутися серйозними проблемами з дітьми.

Дуже важко дізнатися і сприйняти адекватно той факт, що чоловік зраджує. Однак намагаючись уникнути найбільш грубих помилок, можна відновити сімейне щастя і навіть примножити його. Якщо розлучення все ж неминучий, то правильна поведінка допоможе пережити його з мінімальними втратами і швидше почати нове, щасливе життя.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Внутрішній конфлікт: що це таке і 9 способів вирішення
Що таке внутрішній конфлікт і чому він трапляється, коли бажання людини ...
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Ранкова медитація: як проводити та її переваги.
Чому ранкова медитація вважається найкориснішою? Які у неї переваги? 7 п ...
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Особистий щоденник: що це таке і в чому його користь??
Що таке особистий щоденник і як він допомагає пізнати себе, проаналізува ...
Кайрос-менеджмент і креативність
Кайрос-менеджмент і креативність
Креативність – це творчий потенціал людини, що дозволяє йому генерувати ...
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток: 8 універсальних способів
Як знайти підробіток? Додатковий заробіток ще нікому не завадив. Про те, ...
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Галюцинації: що це таке, їх види та причини виникнення??
Що таке галюцинації? Як виникають слухові галюцинації? Як розрізняти гол ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео