Назад
Ліки від ліні: 5 прийомів як подолати лінь назавжди

Навигация по разделу
лекарство от лени

ліки від ліні або як її подолати назавжди?

Чи можна говорити, що існує ліки від ліні? Якщо немає, то як подолати лінь максимально ефективно? 5 надійних способів

Лінь не хвороба в звичному розумінні цього слова, але її наслідки бувають серйозніше, ніж навіть після нездужання. У чому ж її небезпека? Чи є ліки від ліні? Чи можна вважати її діагнозом? Чи коректно говорити про медикаментозне лікування? Як подолати лінь за допомогою медицини? Або, це предмет дослідження зовсім інших фахівців? Як змусити себе не лінуватися, якщо цей стан не лікується таблетками? Поговоримо на тему основних прийомів, як впоратися з лінню.

Чи можна розглядати цей стан людини, як хворобливий стан? Швидше ні, ніж так, хоча лінь може бути викликана збоями в роботі організму. Тоді правильніше шукати не ліки від ліні, а спосіб вилікувати конкретне захворювання. Адже симптоми багатьох хвороб пов'язані із занепадом сил, депресією , апатією і іншими схожими проявами. Особливо при хронічних захворюваннях.

Це викликано постійним виснаженням організму, втратою необхідної енергії, яка витрачатися на підтримку внутрішніх резервів. Як вбити лінь? тільки шляхом перемоги над причиною захворювання, а далі піде відновлення сил.

Крім чисто фізіологічних збоїв, лінь можуть викликати психічні розлади . Це також медична проблема, тільки вже з розділу психіатрії . Як не лінуватися в такому випадку? Швидше за все, завдяки відвідуванню психотерапевта , або потужному зовнішньому стимулу , який буквально похитне людину, змусить його ворушитися.

Але, найчастіше, лінь не набуває таких катастрофічних масштабів і ліки від ліні полягає просто в правильній мотивації . Розглянемо кілька ефективних прийомів, як прибрати лінь.

Пройти тест на депресію

1. Повноцінний раціон.

Незалежно від того, якими причинами викликаний занепад сил, найкращі ліки від ліні – правильне харчування . Адже завдяки споживанню всіх необхідних поживних речовин з'являється енергія в людині і сили для активної діяльності. Головне не переїдати і скласти збалансований раціон, який обов'язково повинен містити фрукти і зелень. Також дуже корисними вважаються молочні продукти, риба, яйця. Вони наповнять організм відсутніми вітамінами і мінералами, тим самим підвищуючи емоційний і енергетичний рівень людини .

2. Здоровий сон і регулярний відпочинок.

Як це не парадоксально звучить, але лінуються менше ті, хто вміє якісно відпочивати. Таким чином слушна порада, як прибрати лінь зі свого життя – навчитися відновлювати сили. В першу чергу, звести в розряд аксіоми здоровий сон. Подібно до занять у тренажерному залі. М'язи ростуть не під час тренувань, а в період відновлення між ними. Також і в усьому іншому. Мозку потрібен час, щоб переробити щоденну інформацію. Для цього йому необхідно регулярно відпочивати. Тоді і нав'язлива фраза» мені лінь " буде звучати набагато рідше.

Сон – найкращі ліки, в тому числі і ліки від ліні. Під час нього оновлюються всі процеси організму, систематизується все, що сталося протягом дня. До слова, не менш корисний денний сон. Подрімати навіть на 10-15 хвилин після обіду буде набагато ефективніше, ніж годину «плювати» в стелю.

3. Правильна мотивація.

Ефективний прийом, як змусити себе не лінуватися-навчитися самомотивації . Справа в тому, що лінь виникає в мозку людини внаслідок нерозуміння ним важливості тієї чи іншої справи. Якщо хтось буде досить мотивований, то проблеми з небажанням виконати завдання не виникнуть.

Як впоратися з лінню в такому випадку? Чітко визначити значимість. Якщо такої немає, то витрачати свої сили і час не варто, якщо ж є, то слід приступити до негайного виконання. Можна сприймати це, як ліки від ліні, але скоріше мова йде про психологічної виверті.

Інтернет сповнений мотиваційної літератури та відео. Можна завантажити і встановити на робочий стіл комп'ютера зображення-мотиватор. Способів стимулювати себе до роботи вистачає, головне не лінуватися їх використовувати.

Пройти тест на самооцінку

4. Спілкування з активними людьми.

Як подолати лінь? - Навчитися цьому У інших. Перейняти їх досвід і завзяття. Наше оточення значно впливає на нас самих. Якщо спілкуватися з нелінійними людьми, то самому набагато простіше буде зрозуміти, як вбити лінь в своєму свідомості .

Крім того, активні друзі ніколи не дадуть занудьгувати. Вони весь час будуть придумувати що-небудь нове і цікаве, кудись прагнути, тим самим підштовхуючи людину до подібного способу життя . В даному випадку приймати ліки від ліні будуть всі разом, як своєрідний Груповий терапевтичний ефект.

5. Цікаве хобі.

Якщо робота, або повсякденні справи не викликають інтерес, поступово з'являється апатія або зневіра. Як змусити себе не лінуватися? Хоч на час відволіктися від сумних думок. Змістовний хобі і стане порятунком. Завдяки йому можна буде зробити емоційну перезарядку і з великим завзяттям приступити до звичних обов'язків.

Хобі перетвориться на справжні ліки від ліні в тому випадку, коли слі воно буде значно відрізнятися від тієї діяльності, яка почуття ліні викликала . Таким чином підбадьоритися вдасться набагато швидше.

Особливо ефективно чергування фізичної активності та інтелектуальної діяльності. Якщо хтось працює на будівництві, то під час перерви можна пограти в шахи. Якщо ж основна робота пов'язана з розумовою працею, то краще відновити сили, наприклад, за грою в настільний теніс.

У статті проаналізовано ефективні рекомендації, як подолати лінь. Навряд чи це» відкриє " для когось Америку, але такої мети поставлено не було. Кращі ліки від ліні-здоровий спосіб життя і правильний розпорядок дня . Якщо не залишити їй місця в своєму житті ні на фізіологічному рівні, ні на психологічному, то не доведеться шукати прийоми, як змусити себе не лінуватися.

Пройти тест на тип особистості

Зараз читають
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Психіатрія: що це таке, хто такий психіатр і коли до нього йти??
Що таке психіатрія і якими проблемами вона займається? Які застосовуютьс ...
Особистість: що це таке, структура і типи особистості в психології
Особистість: що це таке, структура і типи особистості в психології
Що таке особистість і чому вона володіє складною розгалуженою структурою ...
Яку книгу почитати або які книги варті цього??
Яку книгу почитати або які книги варті цього??
Топ 12 авторів книг, які варто почитати хоч раз в житті. Як правильно ви ...
Невербальна комунікація і вербальна: що це таке і в чому відмінність??
Невербальна комунікація і вербальна: що це таке і в чому відмінність??
Що таке невербальна комунікація? Типи і роль невербального спілкування. ...
Компліменти чоловікові: 100 прикладів на різні теми
Компліменти чоловікові: 100 прикладів на різні теми
Які компліменти чоловікові звучать доречно і приємно? Чи існують універс ...
Надрезультат: 6 лайфхаків для підвищення власної ефективності в бізнесі
Надрезультат: 6 лайфхаків для підвищення власної ефективності в бізнесі
Надрезультат: 6 лайфхаків для підвищення власної ефективності в бізнесі
Детектор брехні: що це таке, як перевіряють і чи можна його обдурити??
Детектор брехні: що це таке, як перевіряють і чи можна його обдурити??
Що таке детектор брехні і кого тестують. Як працює поліграф? Чому ми обм ...
Новое youtube видео