Назад
Як виконати бажання: 3 реальних керівництва з поясненнями

Навигация по разделу
как исполнить желание

3 дієвих способу, як виконати бажання

Як виконати бажання і які прийоми для цього є? Чи залежить це від самонавіювання? Чи можливо виконати бажання за 1 день?

Цікавлячись тим, як виконати бажання, люди шукають секретні техніки, вивчають історію талісманів і зіставляють гороскопи з розташуванням ретроградних планет. Немає нічого поганого у вірі в магію. Але працюють аж ніяк не камені, а самонавіювання людини, віра в те, що якийсь конкретний предмет приносить йому удачу.

1. Використовуємо талісмани.

Як це працює?

Техніка виконання бажань з використанням талісманів проста. Людина знаходить інформацію про те, що конкретний камінь приносить везіння саме йому. Ця гіпотеза може бути побудована на стародавніх переказах, навіть іноді підкріплюється історичними фактами, наприклад, «завдяки цьому кулону Клеопатра зводила всіх чоловіків з розуму», «Наполеон перемагав у боях, тому що носив цей амулет». Підбирати талісмани можна на основі астрологічної теорії, Овнам потрібні аметисти, Рибам потрібно купити сапфіри, Водоліям допоможе виконати бажання смарагд.

Психологічне пояснення.

Чи працюють талісмани? Так! Якщо в них вірити. Пояснюється це все легко. Людині іноді простіше повірити в те, що на його боці буде Фортуна, залучена маленьким чарівним талісманом. А ось вибудувати логічну ланцюжок, згідно з якою він сам доклав зусиль, щоб досягти задуманого, складно.

Як це використовувати?

Баланс важливий. Якщо перекласти відповідальність на талісмани і нічого не робити самому, мрія не збудеться. З психологічної точки зору краще діють талісмани, зроблені власними руками. Ніякої магії в цьому немає. В процесі виготовлення талісмана або проведенні ритуалу людина краще концентрується на власному бажання , промовляє його, приділяє увагу кожній його грані, чіткіше формулює.

Носячи в кишені щасливу монету або надягаючи на руку Гранатовий браслет, що притягає любов , людина здатна відчувати себе впевненіше .

Пройти тест на самооцінку

2. Договір із Всесвітом.

Як це працює?

Якщо ви давно замислюєтеся над тим, як виконати заповітне бажання, можна спробувати договір із Всесвітом. Є готові шаблони, можна скласти власний. Тут потрібно приділити увагу деталям. Договір із Всесвітом-це майже офіційний документ. У ньому повинні бути прописані права і обов'язки сторін, предмет договору, тобто саме бажання, терміни його виконання, штрафи за порушення зобов'язань обома сторонами.

Перш ніж виконати будь-яке бажання, Всесвіт повинен отримати від людини оплату , наприклад, допомога батькам, ранкові пробіжки, віру в себе і виконання бажання. А якщо Всесвіт не виконає мрію в строк, зобов'язана за кожен день прострочення давати натомість щось рівноцінне. Описувати бажання потрібно докладно, але при цьому краще зробити приписку, що здійснитися воно повинно найкращим способом для загадує, так як не кожна людина віддає собі звіт в тому, чого насправді хоче.

Психологічне пояснення.

Укласти договір із Всесвітом, значить, перекласти на неї відповідальність. Це буде корисно людям, зацикленим на виконанні мрії і відчувають напругу і занепад сил від марності докладених зусиль. Тепер можна трохи розслабитися , адже на руках офіційний контракт з вищою інстанцією.

По суті договір є тим же списком бажань , але до їх виконання підключається ще одна сторона, сильніша і могутніша. Почуття такої підтримки і допомагає людині знизити рівень тривоги і краще бачити можливості, що відкриваються.

Як це використовувати?

Якщо ви думаєте, як виконати бажання за 1 хвилину, то воно повинно відповідати цим термінам. Період втілення мрії в життя потрібно встановлювати реальний. Це допоможе трохи розслабитися і відпустити бажання , адже Всесвіт вже працює над ним. Завдання людини - бути готовим прийняти її дари. Та сама приписка про заохочення, якщо загадане не виповнюється в строк, буде налаштовувати на позитивний лад і пошук прекрасного, що повинно увійти в життя, поки не збулося основне бажання.

3. Молитва.

Як це працює?

Є думка, що існує молитва, яка виконує бажання. Молитися пропонується святим. Матрона відповідає за вдале дітонародження, Ксенія – за заміжжя. Покровителем студентів вважається Тетяна. Також у кожної людини є свій святий і Ангел Хранитель. Пропонується вивчити слова молитви напам'ять, але ефективніше промовляти бажання-прохання своїми словами, так формулювання вийде точніше.

Психологічне пояснення.

Людина, яка виховується в релігійному середовищі, найчастіше з дитинства наділена вірою в диво, Бога, заохочення за гідну поведінку. Такі люди оптимістичніше дивляться на світ, так як на їхньому боці Всевишній. Теологічна теорія вибудовувалася століттями, тому у неї сильне коріння.

Існують афоризми, що мають відношення до виконання бажань за допомогою прохань до Бога. Серед них є розумні і логічні. Наприклад:» на Бога надійся, а сам не зів'яв«,»зроби все можливе від себе, а неможливе довір Богу". Сенс у них схожий: навіть віра в Бога не повинна зупиняти людину від дій, які можуть наблизити його до втілення мрії.

Як це використовувати?

Так само, як і у випадку зі Всесвітом, людина відчуває протекцію вищих сил. Він відчуває себе захищеним, а значить, більш впевненим у собі . Щоденне читання молитов діє подібно співу мантр , допомагаючи налаштовуватися на хвилю бажання, концентруватися на ньому.

Як виконати бажання за 1 день?

Люди багато думають про те, як виконати свої бажання. Іноді більшість з них може бути втілено в життя протягом доби. Піти в спортзал, записатися на курси з підвищення кваліфікації, звільнитися, написати дівчині, з якою не наважувався заговорити – це все перші кроки у втіленні мрії. Важливо реально оцінити терміни, подумати, що хочеться отримати в результаті, і реагувати миттєво. Завжди є крок, який можна зробити зараз.

Якщо людина чогось хоче, значить знає, як виконати бажання, просто потрібно поритися всередині і зрозуміти це. Чим краще людина розбирається в собі , тим більше він буде задоволений, коли здійсниться мрія.

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Гнів: що це таке і його причини, 9 способів управління гнівом
Що таке гнів і чи є від нього користь? Які причини і наслідки його появи ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Відповідальність: що це таке і як перестати її боятися??
Що таке відповідальність і які є її види? Основні причини чому люди уник ...
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті правильно? 9 правил
Як писати статті щоб їх читали? Секрети ефективного заголовка і найпошир ...
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки: 8 основних чоловічих потреб
Чого хочуть чоловіки від нас, жінок. Існує маса стереотипів, проте наспр ...
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Упереджене ставлення: що це таке і як побороти упередженість??
Що таке упереджене ставлення-це результат еволюції, виховання чи нав'яза ...
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Туга: що це таке і 8 способів її побороти??
Що таке туга і чому вона з'являється? 8 перевірених способів як побороти ...
Новое youtube видео