Назад
Як пізнати себе краще? 7 ідей

Навигация по разделу
как узнать себя

Як пізнати себе заново?

Як пізнати себе, коли немає чітких життєвих орієнтирів? Чому легко заплутатися в собі і як не стати жертвою обставин?

Без життєвих орієнтирів доля людини здається нікчемною, а плисти за течією — це пряма дорога до нещастя. Так не хочеться бути сірою масою! Як дізнатися себе з нового боку, якщо вічно відчувати стрес і інший негатив? Чому соціальні стандарти роблять особистість заручником системи? Які підводні камені чекають нас на шляху самореалізації і що варто очікувати? Якщо кожен день можна порівняти з каторгою, а ви перетворюєтеся в «вичавлений лимон» — це стаття буде для Вас корисна.

Чому важливо пізнати себе?

«я втратила себе і тепер живу, як напризволяще. Я зайшла занадто далеко, що тепер мені важко вибратися із замкнутого кола. Як розставити все по поличках, якщо мене багато відволікає, а я не можу сконцентруватися на важливому?». Подібна думка може виникнути у кожної дівчини, яка переживає криза сімейного життя , на роботі або взагалі не знає, що їй робити далі.

Якщо ще вчора все було добре, а сьогодні ти бачиш, як скочуєшся на соціальне дно — пора дзвонити в дзвін. Тривога через зовнішніх факторів (начальник, подруга, хлопець) і внутрішніх (комплекси з приводу зовнішності, низька самооцінка ) разом руйнують цілісну картину світу.

Якщо не дістає одного елемента, який приносить заряд енергії, робив кави з ранку або приносив непоганий прибуток, то огидні думки самі починають лізти в голову. Заплуталася в собі, а навколишній світ не підлаштовується під тебе і все частіше збиває з пантелику? Потрібно запастися амбіціями вибратися з» щурячих перегонів", від яких, отже, нудно. Тобто перестати звинувачувати все, закриватися в собі, в першу чергу, не йти по слизькій дорозі, а тверезо дивитися на ситуацію в цілому.

Пройти тест на самооцінку

« добре, а як дізнатися себе, якщо довго перебуваєш в розбитому стані. Це тягнеться вже як рік. Алкоголь, відчуття депресії, втрачена робота і постійні поневіряння в Інтернеті — все це відняло здатність мислити тверезо. Як мені почати думати про зміни, якщо я не розумію, де мені знайти вихід? ». Багато хто навіть не уявляють, що з ними може трапитися в недалекому майбутньому.

Наявність соціальних благ, компанії людей, які нам приносять задоволення, відносин, перш за все, статусу — все це не застраховане від різких змін. Шахраї вкрали заощадження, а тепер мрії про власне житло полетіли, «як фанера над Парижем».

Для багатьох дівчат перший роман — це сигнал для створення міцних сімейних відносин...а тут цей же чоловік вже таємно зустрічається з іншого. Нас мучать невдачі на шляху до гарної роботи, відкриття бізнесу, спроби «важливих» людей. Все це вивалюється на людину, яка не була готова до такого повороту подій. Він остаточно закривається в собі, навіть не розглянувши другий шанс або альтернативний шлях.

Стан неусвідомленості робить людину жертвою, адже він просто не очікував такого повороту подій. Сумна доля робить колись впевнену в собі, успішну, здорову дівчину на подобу сумній субстанції, яка докотилася до самого низу. У пориві гніву на навколишній світ ми захищаємося від тих, хто здатний нам допомогти, цінує нас. Егоїзм здатний зробити людину грубим, дратівливим, песимістичним, що вже знижує шанс стати на ноги. Чим довше ми перебуваємо в такому стані, тим стрімкіше руйнуються перспективи.

Якщо думати « я втратила себе через проблеми, які на мене навалилися«, то краще запитати " як ефективніше їх уникати і не дозволяти їм впливати на тебе? ». Це немов впасти в калюжу і вирішити — залишитися там швидше обтруситися від бруду. Стан "втраченої людини" можна порівняти з логічною задачею. Чим більше крутити одну ситуацію, тим важче буде розплутати цей кубик Рубіка.

Нерідко, дрібниці, дрібні негаразди здатні вивести нас з колії на довгий час. Навіщо звинувачувати себе після серйозного провалу, відчувати докори сумління, йти в довгі роздуми, якщо можна уникнути повторення цього. Відносини, які вже пройшли, багато місяців приносять душевний біль , нав'язливі думки ... а навіщо? Навіщо концентрувати на тому, що вже пройшло крізь, краще подбати про краще майбутнє, поки є час. Взагалі, коли заплуталася в собі, важливо не засиджуватися в цьому стані довго. Так і не далеко до повного безладу як в голові, так і життя.

Способи краще пізнати себе.

Тільки сильний по натурі людина захоче пізнати себе, щоб стати лідером по життю. Як дізнатися хто я такий, якщо не бути перед собою відкритим, щирим і не довіритися внутрішнім почуттям? Впевненість у своєму житті виникає, коли ми починаємо краще розуміти причини свого успіху та невдачі. Найбільш ефективним методом створення гармонійної особистості є медитація . Про це знають всі, але користуються одиниці. Така практика не тільки дозволяє сконцентруватися, а й зібрати всі думки воєдино. Важливо дати розуму час на відпочинок, почути порожнечу.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

В цей час потрібно «навести фокус» на стан гармонії і відсторонитися від всієї суєти, нісенітниці, яка не дає спокою. Такі сеанси роблять дівчину організованою, менш схильною до перепадів настрою, вільної від рамок. Щоб не заплутатися внутрішньо, важливо задати собі питання:

  • До чого я прагну. Чіткий орієнтир до дії покаже, що заважає це зробити і від чого потрібно відмовитися.
  • Що я роблю для досягнення успіху? Багато справ, стан зайнятості, політ думок — все це шум, без якого простіше жити. Потрібно навчитися мінімалізму. Цей стиль можна застосувати не тільки в інтер'єрі (що, до речі, рекомендується), але і в психології. Важливо приділити увагу конкретним речам, які реально працюють для вашого блага.
  • Що я роблю проти свого успіху? Не вистачає часу на реалізацію планів, а ти постійно ходиш на тусовки? Набридло бути млявою і байдужою до всього, але ти не намагаєшся спілкуватися з оточуючими? Варто відкинути "шкідливі звички", які витрачають час, гроші, сили.
  • Що я повноцінно можу зробити для мого щастя? Успіх-це сполучна щастя. Адже, на ньому ми всі сконцентровані. Часом, нам не так важливі гроші, як важливо визнання. Нам може не подобається спілкування з колегами, але ми хочемо піднятися по кар'єрних сходах. Потрібно дивитися вперед з урахуванням подальших перспектив.

Як пізнати себе краще?

1. Навчитися спокою.

Заплуталася в собі, але так і не навчилася робити обдумані вчинки? Це як бути в трясовині і намагатися рухатися, від чого ти ще більше тонеш. Важливо взяти себе в руки, чітко зрозумійте себе і на що варто приділити найбільше уваги. У стані розгубленості пішохід може зробити невірний рух і... тому, ніяких різких рухів, а тільки умиротворення, холоднокровність, ніякої паніки.

2. Перестати розпорошуватися.

Безлад потрібен, щоб збити тебе з пантелику, але в чому тоді толк? У кожного повинна бути стратегія на найближчий час. Це якраз не дозволяє людині розвалюватися і падати від будь-яких змін. Потрібно провести аналіз своїх ідей, які приносять найбільше захоплення. Якісні, цікаві думки варто записати на папері і навпаки відзначити те, що для цього можливо зробити в реальності. Стратегія дозволяє переглянути погляд на ситуацію, а твереза голова нам зараз дуже потрібна!

3. Не витрачати енергію на стрес.

Як дізнатися себе, якщо постійно виходити з-під контролю, скаженіти направо і наліво? Стрес (він же негатив) є обважнювачем, мішком. Поступово цей мішок наповнюється, навантажуючи людини з новою силою. Під гнітом вже важче впоратися, тому не можна дозволяти заганяти себе в кут. Стрес "прекрасно" забирає енергію, без якої нам не бути веселими, вільними, впевненими. Тоді будь-який процес починається не з» я сьогодні буду...«, а вже з фрази»мені важко сконцентруватися, я не зможу з цим впоратися". Негативний потік емоцій звужує шанси на те, що ми перевернемо гори.

Пройти тест на стрес

4. Відокремити істину від нав'язаних цінностей.

Не смачно їсти неочищений гранат, Ось також і жити важко, якщо не відокремлювати важливі речі від зайвих. Навколо стільки сміття, провокацій, фальшивих цінностей, вульгарного виховання і застарілих норм, що рефлекторно ми закриваємося або йдемо стрімголов в невідомість.

Коли дитині в дитинстві вселяли, що потрібно вчитися, це потрібно тобі для роботи, а потім він розуміє, що він не хоче в університет, а хоче бути актором — тут виникає збій в системі. Бажання працювати над собою, а не над чужими ідеалами робить людину заручником обставин. Тут якраз виникає заплутаність від безвиході — йти за стандартною програмою або постаратися втекти до своєї мрії. Вихід із зони комфорту багатьом дається важко, через що вони роками протирають вхід в двері, навіть в них не постукавши.

5. Задуматися про свою велику справу.

Кожен повинен мати мету, а якщо її немає, то життя порожнє. Коли ти заблукав, у тебе є два виходи — «зацьковувати» себе думками про нікчемність існування або розчистити собі шлях до цієї мети. Важливо поглянути на своє життя збоку як стороння людина.

5. Задуматися про свою велику справу.

Якщо ти живеш в «стайні», яку давно не чистили від безглуздих дій, порожніх ідей, то варто почати мислити системно. Якщо розглянути свою ситуацію згори, то можна помітити відкриті можливості. Ми можемо вперто битися об одну стіну, але не бачимо, що поруч лежить вихід. Варто приділити увагу своїм внутрішнім цінностям, які підказують нам шляхи самореалізації.

6. Вимкнути режим драматурга.

Заплуталася в собі, а всі не розуміють тебе, нехтують тобою? Це привід не будувати з себе жертву, а зробити собі моральну струс. Вибратися з порожнього місця можна, якщо змусити себе брати відповідальність за свої дії. Будь-яка дія несуть наслідки, які можуть бути причиною твого «Я заплуталася, не можу тепер вибратися». Можна включити режим "слабкою і беззахисною дівчинки"» але це буквально на короткий час! Далі потрібно відшукати сили і не впадати у відчай.

Ви дізналися, як знайти себе і своє місце в житті. Зміни на краще не змусять вас довго чекати і зовсім скоро ви будете вдячні такому життєвому досвіду. Стан пошуку потрібно кожному для розуміння свого майбутнього. Цілком можливо, зараз у вас відбувається новий етап, який подарує прекрасні перспективи. Вірте в себе і покладайтеся на свої сили. У вас все вийде!

Пройти тест: Шкала самоповаги

Зараз читають
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Погано на душі і важко, а може це корисно? 6 ідей
Що робити, якщо погано на душі і все навколо перестає радувати? Чи можна ...
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе? 7 відповідей на найголовніше питання в житті
Як знайти себе в цьому житті і що в цьому може допомогти? 7 ефективних с ...
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час: 5 робочих технік
Як знайти час і які є ефективні прийоми, що полегшують управління часом? ...
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант: 7 надійних способів
Як знайти свій талант і дізнатися його? Хоча кожен талановитий по своєму ...
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні: 7 основних правил
Як поводитися на першому побаченні, щоб гарантовано піти на друге? Як вз ...
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Самосаботаж або чому ми не хочемо робити те, що важливо
Всі ми час від часу стикаємося з проблемою самосаботажа, коли знаємо, що ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Новое youtube видео