Назад
Як стати щасливим? 7 основних правил

Навигация по разделу
как стать счастливым

Як стати щасливою людиною і що для цього потрібно?

Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти гармонію і почуття повного задоволення життям

Сьогодні довго і пильно вивчати свій внутрішній світ – популярне заняття. Але після ретельної ревізії наповнюють нас емоцій і станів, ми найчастіше так і не виявляємо там щастя. Парадокс, правда? Куди поділися радість, легкість, гармонія? Як стати щасливим? Ця стаття пропонує 7 дієвих способів знайти баланс і почуття повного задоволення своїм життям.

1. Прислухатися до себе.

Найчастіше питанням «як бути щасливим " задаються люди, схильні до рефлексії і творчого мислення . Саме ці якості приходять на допомогу в процесі здобуття щастя, адже насамперед слід "відокремити зерна від плевел"» а власні бажання & 8212; від нав'язаних стереотипів . Буває, дівчинку ростили з метою присвятити себе сім'ї, а вона відчуває непереборну тягу до запуску космічних ракет або вивчення підводного світу Біскайської затоки. Або син військових в п'ятому поколінні хоче відкрити салон краси або вирощувати самі рожеві в світі тюльпани.

Наше виховання і оточення накладає незгладимий відбиток на наші думки і плани, іноді геть заглушаючи власні мрії. Про це свідчить незадоволеність своїм життям при уявному загальному благополуччі. Якщо подібне почуття виникає все частіше, можливо, слід до нього прислухатися? Вимовити вголос «що означає Бути щасливим?"і терпляче, щиро, доброзичливо записати відповідь. Після чого переключитися на кілька інших справ, наведених нижче-тут починається захоплююча подорож, яке може змінити життя .

Пройти тест на самооцінку

2. Рухатися.

Іноді наші дні перетворюються в рутинну низку однакових сірих буднів, а колись ширяють в животі трепетних метеликів змінюють скребуть на серце кішки. Причини такого душевного стану дуже різноманітні, але підсумком найчастіше стає бажання сховатися глибше. Або краще втекти?

Результати психологічних досліджень голосують за другий варіант. Рухатися можна в бік парку або скверу. На бігову доріжку найближчого тренажерного залу. Нехай навіть в клас сальси! Адже фізична активність насичує кров киснем і сприяє виробленню гормонів радості ендорфінів. Таким чином самопочуття поліпшується, працездатність підвищується, тривожні почуття йдуть. А підтягнуте тіло в якості приємного бонусу може мотивувати бігти назустріч щастя вже сьогодні.

3. Зробити світ яскравішим.

Про вплив кольору на психоемоційний стан людини було відомо вже в Стародавній Індії. Пізнання східних мудреців сьогодні підкріплені спостереженнями вчених. Наприклад, для схуднення слід їсти з синьою посуду, а щоб бути щасливим варто оточити себе жовто-помаранчевими і світло-зеленими предметами. Ця палітра вселяє оптимізм, дружелюбність, впевненість у своїх силах і сонячний настрій. Така гамма може бути використана в деталях інтер'єру, аксесуарах, одязі. Важливо звернути увагу: потрібний колірний акцент бажано помістити в поле вашого зору.

4. Усвідомлено харчуватися.

Кольори можна додати не тільки гардеробу, але і вмісту тарілок. Ми & 8212; це те, що ми їмо. Або як їмо. Секрет щасливої трапези для кожного свій. Іноді варто спробувати відмовитися від мучного, іноді &8212; від м'яса. Або спробувати замінити перекус на ходу вишуканими стравами за столом і обзавестися ножем для устриць.

Вживати продукти, вирощені в радіусі ста миль або вечеряти у вечірньому вбранні під кларнетовий квінтет Брамса. Головне &8212; є, звертати увагу на їжу, насичуючи організм калоріями, а душу – позитивними емоціями .

5. Доторкнутися до прекрасного.

Наприклад, познайомитися ближче з Едуард Мане і Клодом Моне і таки навчитися розрізняти французьких імпресіоністів. Освоїти гітару або скрипку, розучити мазурку або бачату, валяти, плести, вишивати, навіть художньо вирізати лобзиком. Світ мистецтва різноманітний і широкий, в ньому кожен зможе знайти заняття до душі, здатне цю душу радувати.

Останні 80 років арт-терапія переможно крокує по планеті, сприяючи підвищення самооцінки і розвитку творчих здібностей своїх шанувальників. Ви теж можете спробувати виразити себе за допомогою фарб, звуків або танцювальних па – і в повній мірі відчути щастя створення чогось нового. Якщо сідати за написання роману або симфонії поки зарано, можна переглянути шедеври кінематографа за останні сто років, і почерпнути натхнення для подальших звершень.

Пройти тест на тип сприйняття

6. Творити добро.

Англо-американська група вчених-математиків довела еволюційну перевагу альтруїзму у порівнянні з егоїстичною моделлю поведінки. Тепер весь світ знає, що допомагати ближньому не тільки корисно, а й вигідно для всіх учасників процесу.

Неможливо бути щасливим в оточенні нещасних побратимів, а надання допомоги приносить почуття радості і задоволення, в тому числі самому благодійнику. У добрих вчинках важлива не» сума пожертвування", а загальний посил і спрямованість – робити хороше при першій можливості. І поступитися бабусі місце в транспорті теж вважається.

7. Дружити з сусідами.

Аристотель називав людину суспільною твариною. Великий грек не хотів нікого образити, тільки підкреслити виняткову роль соціуму для становлення особистості. Через 2 000 років людство придумало Інтернет і глобальні соціальні мережі в надії стати ближче один одному. Вийшло, відверто кажучи, криво. Але потреба в спілкуванні нікуди не зникла, а стати щасливим без її задоволення навряд чи вийде.

Психологи помітили цікаву деталь: для гармонійного існування нам однаково потрібні як міцні дружні зв'язки, так і «соціальні погладжування». Останнім словосполученням називають легке, поверхневе взаємодія з малознайомими людьми.

Наприклад, привітання пекаря в найближчій до будинку булочної, доброзичливий кивок кондуктора на щоденному маршруті, питання про погоду сусіда з верхнього поверху. Зовні малозначні, ці контакти дають відчуття згуртованості, безпеки, і навіть знімна квартира знаходить риси тихою, затишній гавані.

Синій птах щастя любить сміливих, рішучих, діяльних. Дотримуючись щодня хоча б одному з вище наведених рад, ви зумієте її приручити. Як стати щасливим? Складніше, ніж продовжувати бути нещасним. Але кожен, одного разу задався цим питанням, а після, спробувавши запропонований нами інструментарій, здатний досягти своєї мети . Трохи завзятості, жменька позитивних думок, трохи більше уваги оточуючим, трохи менше самокритики, плюс повага до власних бажань ... і вчорашня мрія сьогодні стає реальністю. Все у ваших руках!

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Які бувають емоції людей і чи завжди відображаються на обличчі? Як за ви ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Що таке позитив і чи завжди він доречний? Добре чи погано мати лише пози ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео