Назад
Втомився від життя: 7 принципів, з якими доведеться розпрощатися

Навигация по разделу
устал от жизни

Що робити, якщо втомився від життя?

Що робити,якщо здається, що втомився від життя? Чому таке відбувається? Як це змінити? 7 стереотипів, яких ви не зобов'язані дотримуватися.

« втомився від життя, набридла суєта навколо, сил не вистачає навіть на посмішку » &8212; з цими думками прокидається кожен п'ятий чоловік. І невтішна статистика продовжує зростати. Не всі знайдуть в собі сміливість зізнатися в такому стані близьким, тим більше записатися до психотерапевта. Ярлики» глава«,» лідер«,» захисник " так сильно прижилися в суспільстві, що сильній статі елементарно соромно говорити про свої переживання. Проте у чоловіків є почуття, емоції, потреба їх висловлювати. Тому краще відразу відкинути кілька суспільно нав'язаних штампів.

1. Я зобов'язаний заробляти більше.

Соціум засуджує, якщо в парі жінка заробляє більше. Але на ділі в такій ситуації немає нічого поганого. Витрачати сили на додатковий підробіток, коли грошей вистачає, або просити партнерку звільнитися сенсу немає. Якщо дівчина при хороших фінансових умовах починає дорікати в матеріальному питанні або і зовсім принижувати, це привід серйозно з нею поговорити.

Ще один варіант: молода людина працює на одній-двох роботах, його дівчина безробітна. Це допустима ситуація, якщо супутниця:

 • Повністю відповідає за домашній затишок &8212; миє, готує, прибирає тощо.;
 • Знаходиться в декреті або виховує кілька маленьких дітей;
 • Здобуває освіту;
 • Перебуває в активному пошуку вакансій;
 • Не має можливості ходити в офіс, може працювати тільки вдома.

Якщо ж чоловік працює, а його благовірна тільки витрачає гроші, це як мінімум нечесно. Люди-паразити &8212; партнери, друзі, родичі & 8212; забирають час і сили. Потурати їх примхам собі на шкоду &8212; погана ідея.
Замислюватися про більш високий заробіток бажано тим, хто або не працює зовсім, або страждає від гострої нестачі фінансів.

2. Проявляти почуття заборонено.

Немає нічого страшного в тому, щоб відкрито радіти перемогам, сумувати при невдачах, пускати сльозу під час перегляду зворушливого моменту у фільмі. Це нормально. Те ж стосується і прохань про підтримку. Якщо в житті настала чорна смуга, можна звернутися за допомогою і порадою до близьких, поділитися проблемою з партнером.

Похід до психотерапевту &8212; серйозний крок, але це також і рішення багатьох складнощів. У суспільстві вкоренилася думка, ніби до таких лікарів можуть ходити тільки жінки, так як вони більш емоційні. Однак чоловіки також глибоко переживають всі події, різниця лише в тому, що вони набагато рідше це показують. Якщо набратися сміливості і відвідати кабінет такого доктора, він допоможе:

 • Впоратися з депресії , стресом, моральною втомою;
 • Вірити в себе ;
 • Знайти сенс, мета в житті , визначити справжні бажання;
 • Відшукати способи самореалізації;
 • Вибрати правильний шлях на шляху до мрії;
 • Краще розуміти оточуючих, будувати з ними здорові відносини;
 • Навчитися любити себе , не грати чужі ролі.

Пройти тест на впевненість у собі

3. Чоловік повинен бути брутальним.

Хлопчики грають у футбол, дівчатка &8212; в ляльки. Хлопці ремонтують мотоцикли, дівчата & 8212; куховарять. І ще тисячі абсурдних гендерних стереотипів.

Порада одна: робити те, що подобається, що надихає і радує, що змушує вранці відкривати очі. Якщо молода людина не хоче працювати на будівництві, а мріє про кар'єру танцюриста &8212; це нормально. Якщо він любить готувати, а не копатися в купі заліза &8212; це теж норма. Хоче присвятити життя сім'ї, а не величезним заробіткам &8212; відмінно. Набагато гірше роками відповідати помилковим стандартним, ламати себе, а потім ненавидіти життя.

4. Міцного алкоголю багато не буває.

Збори в гаражі або барі з друзями, випивка самі по собі бувають хорошим відпочинком. Хочеться зустрітися з товаришами і культурно посидіти &8212; чудова ідея. Але якщо в компанії блукає думка про те, що запій &8212; це прекрасно і інші думки не приймаються, пора міняти коло спілкування. Тривожні сигнали в таких ситуаціях:

 • Жодна зустріч, навіть 10-хвилинна не проходить без алкоголю;
 • Знайомі не сприймають відмову від алкоголю або засуджують його;
 • "приятелі" згадують про один одного тільки напередодні вечірки;
 • Вечори закінчуються гучними сварками або бійками;
 • У суспільстві цих людей весь час виникає бажання напитися до відключки;
 • Алкогольних напоїв завжди багато, і вони дуже міцні.

Можна періодично зустрічатися з друзями на футбольних матчах і випивати пару келихів пива. Замовляти вино на сімейних вечерях теж вважається нормальним дозвіллям. Святкувати День народження колеги з адекватною кількістю віскі, бренді, рому або коньяку також не викличе проблем. Але тільки до тих пір, поки цього хочеться в розумній мірі і поки ніхто не буде проти відмови від алкогольної добавки.

5. Ніякої метушні із зовнішністю.

Доглядати за собою і бути стильним не соромно. Це говорить про акуратність, вихованості, хорошу самооцінку . Жіноча стать слабка по відношенню до чоловіків, які носять випрасуваний одяг, стежать за зачіскою і бородою, смачно пахнуть новим парфумом. Якщо людина так піклується про свій імідж, зовнішній вигляд, він знає, що таке репутація і відповідальність .

Наприклад: клієнту знадобилася Юридична допомога. Він дізнається про двох фахівців, вирішує для вірності зустрітися з обома. Заходить в кабінет першого, бачить звичайного чоловіка в злегка пом'ятому діловому костюмі, з трохи скуйовдженим волоссям і щетиною. У другому офісі його чекає юрист, який знає хто такий барбер, і часто користується його послугами. Він у недорогому, але акуратному костюмі. Чи треба говорити, чию допомогу вибере клієнт?

Пройти тест на самооцінку

6. Я & 8212; лідер і відповідальний за все.

Не можна поодинці тягнути на собі все. Чужа відповідальність &8212; проблема інших людей. Сестра сіла за кермо в нетверезому вигляді, отримала за це штраф і просить сплатити його? Нехай сама виправляє свою помилку. Дівчина вирішила купити занадто дорогу білизну, тепер їй не вистачає на помаду &8212; наступного разу буде економити. Краще не поспішати вручати допомогу тим, хто сам винен в проблемах і при цьому не хоче цього змінювати. Чоловік відповідальний тільки за:

 • Особиста поведінка, вчинки;
 • Власний зовнішній вигляд;
 • Своїх неповнолітніх дітей, їх виховання;
 • Престарілих батьків;
 • Тварин, яких приручили;
 • Робоче місце, результати праці.

В інших випадках &8212; справа вибору. Брати на себе непосильну ношу &8212; значить забути про особисті потреби, приватного життя, радощі від неї. Краще відразу окреслити межі своєї відповідальності і не дозволяти іншим нав'язувати щось за їх межами.

7. Дерево, будинок, син & 8212; без відхилень.

Банальний сценарій, якому навчають з самого дитинства. По-перше, все можна замінити на квітку, дачу і дочка. По-друге, якщо душа не тягнеться до такого розкладу, навіщо себе примушувати? Є тільки кілька правил, яких бажано дотримуватися:

 • Переконайтеся, що спосіб життя нікому не шкодить;
 • Відразу говорити про свої наміри, не вводячи оточуючих в оману;
 • Чітко вирішити для себе чого хочеться, дотримуватися запланованого курсу без коливань, метань від одного до іншого (якщо сумніви є &8212; значить не той шлях);
 • Упевнитися, що через 10, 20, 50 років не буде жалю про прийняте рішення.

Якщо не хочеться сім'ї, досить сказати про це прямо, не даючи помилкових надій. Це набагато краще, ніж наступні сварки, зради в сім'ї. Немає бажання продовжувати сімейний бізнес &8212; дати зрозуміти це. Одна сварка після цього не зрівняється з безцільно втраченими роками, якщо піти проти своєї волі .

Якщо сильно втомився від життя, пора припиняти грати за чужими правилами. Кожна людина індивідуальна і мріє про своє. Визнання суспільства полестить самолюбству, але не стане джерелом свободи і щастя. стереотипи &8212; це непідйомні камені, що перегороджують шлях. Їх практично неможливо зрушити з місця, але і розвертатися назад теж не має сенсу. Такі перешкоди краще просто обходити, а потім назавжди забувати про них.

Пройти тест на психологічний вік

Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео