Назад
Енергетика людини: що це таке і як її відновити??

Навигация по разделу
энергетика человека

Що таке енергетика людини і як її посилити?

Що таке енергетика людини? Способи її підвищення і відновлення. Класифікація людей по їх енергетиці.

Людина – явище складне і багатогранне. У ньому гармонійно переплелися біологічна і соціальна складова, психологія і духовність. На їх перетині виник ще більш екзотичний феномен – енергетика людини. Що це таке? У чому її сенс? Чому вона виснажується? Як підвищити свою енергетику? Чи можна це зробити самостійно? Як захистити свій енергетичний потенціал?

Що таке енергетика людини?

Енергетика людини — це його тонус, життєва активність. Її не варто плутати з енергією людини , яка визначає буття. Енергетика-швидше запас енергії, її активність. У певні періоди їй властиво вичерпуватися. Це впливає на самопочуття. В інші моменти вона заповнюється і людина перебуває на піку своїх можливостей. З чим це пов'язано? Відповіді будуть далі по тексту. Для початку, визначимо природу цього явища.

Вона присутня у всіх формах існування матерії. У випадку живих істот прийнято говорити про біоенергетику, яка не є синонімом аури чи біополя. Біоенергетика активно вивчається офіційною наукою. В першу чергу-біофізикою і біохімією. вона має на увазі сукупність всіх енергетичних процесів , що відбуваються в організмі і приводять його в рух. Біополе-передбачувана оболонка з тонкої субстанції, яка огортає фізичне тіло, підтримуючи в ньому життя.

Біоенергетика входить в більш масштабне поняття енергетики людини. У чому його масштабність? Просто людина вже давно вийшов за рамки біологічної природи . Він наділений розумом, має складну соціальну структуру. У зв'язку з цим, прийнято говорити також про психічну енергію. Багато хто стверджує наявність духовної складової. Яким же чином всі ці компоненти формують енергетику людини?

Пройти тест на тип особистості

Біологічні процеси підтримуються розщепленням макромолекул, які потрапляють в організм з їжею. В процесі їх розпаду виділяється енергія, яка приводить в рух кожну клітину людського тіла. вища нервова діяльність нагадує складний комп'ютер , поширюючи сигнали подібно електрики, що йде по проводах. Таким чином, психічна активність також залежить від правильного споживання необхідних поживних речовин.

Крім біологічного компонента, енергетика людини тісно пов'язана з його духовним потенціалом . Згідно езотеричним вченням існує кілька тіл людини, які накладаються одне на інше. Відомий російський окультист Олена Блаватська та її послідовники запропонували існування семи оболонок людини:

 • Фізична - посудина для наступних енергетичних тіл;
 • Ефірна - каркас для життєвої енергії;
 • Астральна - оболонка емоцій , бажань, почуттів;
 • Психічний - рівень волі, знань, розумових процесів;
 • Кармічна - сфера вчинків, долі;
 • Буддійська - душа людини;
 • Атмічна - дух і призначення .

Чим далі ці оболонки від фізичного тіла, тим менше впливу на них надають біологічні процеси. Тим ближче вони до чистої енергії та розуму Всесвіту. Одні в це вірять, інші ні, але виснаження енергетики відчувається відразу ж.

Як відновити енергетику?

Подібно до фізичного здоров'я, енергетичний потенціал також може змінюватися. Причому відбуватися ці зміни здатні в обидві сторони: або зменшуватися, або збільшуватися. Не завжди це залежить від самої людини. Подібно вірусам або мікробам, що руйнують організм, зустрічаються «енергетичні паразити», здатні послабити тонкі тіла. Це всілякі прокляття, пристріти, енергетичний «вампіризм» та інші негативні явища. Впливають вони, перш за все, на ефірне тіло, висмоктуючи з нього життєві сили.

Людина і сам може зіпсувати свою ауру. Також, як наркотики і алкоголь, що знищують фізичну оболонку, погані думки, слова і помисли руйнують енергетику особистості .

Значить духовні практики, подібно фізкультурі або загартовування, дозволяють привести себе в тонус, Очистити чакри (енергетичні центри), «підлатати» біополе. Відмова від негативу і самопізнання - кращий прийом, як підвищити свою енергетику. Осягаючи себе, людина знаходить свій життєвий шлях . Це помітно спрощує його життя, наслідком чого стає умиротворення і відчуття радості .

Не варто забувати і про зв'язок фізичного та енергетичного тіл . Біологічна оболонка людини важлива не менше, ніж інші. Відповідно, дуже важливо підтримувати її на належному рівні. Для цього стати в нагоді правильне харчування , здоровий сон, активний спосіб життя, заняття йогою і регулярне перебування на свіжому повітрі.

Варто навчиться розпізнавати в своєму оточенні людей з негативною енергетикою і зводити спілкування з ними до мінімуму. Це нагадує ситуацію, коли хто-небудь поруч починає тривалий час кашляти. У мозку спрацьовує психологічний захист і стоїть поруч людина відходить, щоб не заразитися. Подібним чином варто відгороджуватися і від енергетично нехороших індивідуумів. Для цього бажано розібратися в класифікації Енергетик людини. Дане вміння дозволить досить швидко визначати тип співрозмовника і розуміти, як з ним спілкуватися далі.

Які типи енергетики людини бувають?

Як і різні темпераменти або характери , можна виділити певну типологію енерготипів людини:

 • « Дзеркала " - в рівній мірі віддають співрозмовнику стільки ж, скільки і отримують;
 • « П'явки "- синонім "вампірам", які повільно і впевнено висмоктують життєві сили зі своїх»жертв";
 • « стіни " - сильні люди, що відштовхують від себе будь-який негатив;
 • « прилипали "- своєрідні "вампіри навпаки", вихлюпують на інших весь негатив, що в них накопичився;
 • « самоїди " - люди, схильні до постійних самокопаній;
 • « поглиначі "- яскраво виражені "помічники", охочі влізти в чужу енергетику і щось там " нахімічити»;
 • « Рослини "- до них відносяться "енергетичні донори", які віддають іншим свої життєві сили;
 • « фільтри " - сильні особистості, здатні фільтрувати весь негатив, вивільняючи тільки позитивну енергетику;
 • « посередники » – люди, яким властиво займатися енергообміном, передаючи отриманий негатив далі.

Цей перелік дозволяє визначити свій енергетичний типаж і спробувати зрозуміти співрозмовника. Якщо комусь вдасться позбутися від "п'явок», «прилипав» і "поглиначів", то енергетика такої людини отримає більше шансів для накопичення і збільшення.

Питання " Як підвищити свою енергетику?", хвилює багато людей, але найчастіше, вони неправильно трактують своє фізичне самопочуття. Їм досить просто виспатися, добре поїсти і трохи прогулятися на свіжому повітрі. Якщо ж дійсно порушена енергетика людини, то необхідно подбати про духовну складову. У цьому допоможе позбавлення від негативу у власному свідомості і поведінці, а також чистка свого найближчого «енергетичного оточення».

Пройти тест на темперамент

Зараз читають
Самооцінка особистості: що це таке, її види і як формується??
Самооцінка особистості: що це таке, її види і як формується??
Що таке самооцінка особистості? Як вона формується і які види бувають? У ...
Сильно втомилася від усього? 7 ідей що з цим робити
Сильно втомилася від усього? 7 ідей що з цим робити
Що робити, якщо втомилася від усього і немає сил рухатися вперед? Які пр ...
Як почати життя з чистого аркуша правильно: 7 ідей
Як почати життя з чистого аркуша правильно: 7 ідей
Як почати життя з чистого аркуша і відкинути лінь? Як задуматися про змі ...
Як почати жити заново незважаючи ні на що? 7 ідей
Як почати жити заново незважаючи ні на що? 7 ідей
Як почати жити заново і побудувати себе з чистого аркуша? Як зуміти пере ...
Як боротися з ревнощами близьких і як знайти причину??
Як боротися з ревнощами близьких і як знайти причину??
Як боротися з ревнощами батьків, дітей,подружжя, друзів? Чи підійде зага ...
Як зачарувати чоловіка за допомогою мови тіла??
Як зачарувати чоловіка за допомогою мови тіла??
Як зачарувати чоловіка, використовуючи його несвідомі інстинкти? За допо ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Новое youtube видео