Назад
Головні питання Для дівчат, які варто задати перед відносинами

Навигация по разделу
вопросы девушке

9 важливих питань для дівчини, щоб дізнатися про неї найголовніше

Питання для дівчат не такі прості. Можна завчити хоч 500 звичайних, але не дізнатися про дівчину нічого. А можна задати ці 7 і вони вирішать все

Набридло задавати прості, поверхневі, смішні запитання на побаченні? Здавалося б, обговорено буквально все, але в розмові як і раніше відчувається напруга і абсолютне нерозуміння? Ці проблеми виходить швидко вирішити, якщо відразу направити бесіду в потрібне русло. Однак про що ж тоді розмовляти? Як дізнатися свою обраницю, вибравши тільки певні теми для обговорення? У статті описані саме ті питання для дівчат, які найкраще допоможуть вивчити їх характер, погляди і принципи.

1. У вас було щасливе дитинство?

Умови дорослішання, модель сім'ї, рівень конфліктності в ній, стиль виховання значною мірою впливають на становлення і розвиток особистості . Так, одні люди переживають сімейні травми легше, ніж інші, але в будь-якому випадку такі проблеми залишають відбиток. Чим серйознішою була ситуація, тим більша ймовірність того, що у людини залишаться серйозні комплекси . Якщо дівчина росла або досі живе в гнітючій, нестабільній або відверто насильницькій обстановці, у неї може проявитися:

 • Страх залишитися на самоті . Виражається в двох варіантах & 8212; рабському служінні або істериках . У першому випадку особистість повністю розчиняється у відносинах, у неї відсутні власні цілі, мрії, амбіції, інтереси, вона живе чужими поглядами. У другому &8212; людина закочує скандали кожен раз, коли йому здається, що його можуть кинути. Навіть якщо це явно не так;
 • Неадекватна ревнощі . Стеження за чоловіком, перевірка його гаджетів ,сварки на тлі безпідставних підозр, спроби вистежити інформацію через знайомих хлопця & 8212; далеко не повний список можливих труднощів;
 • Почуття власності . Жінок з такою рисою відрізняє посилений егоїзм. Їх не особливо цікавлять почуття або думка їх обранців, тому вони будуть завойовувати або утримати їх будь-якими методами. У хід піде весь набір хитрощів & 8212; від побутового шантажу до сумнівних приворотних зілля;
 • Залежність . Люди з цією проблемою абсолютно не вміють самостійно себе розважати. Така дівчина буде по сто разів дзвонити хлопцеві на роботу, скаржитися на нудьга , підробляючи погане самопочуття в моменти, коли він вирішить провести час з друзями / родичами без неї;
 • Інфантильність . Панянки такого типу поводяться по-дитячому в ситуаціях, що вимагають дорослого серйозного підходу. Вони не хочуть як-небудь розвиватися, брати відповідальність за свої вчинки, вирішувати проблеми, зате мають багато невідповідних запитів.

Якщо у нової знайомої були/є якісь проблеми в сім'ї, є сенс задати їй пару навідних питань, щоб визначити наявність/відсутність/ступінь подібних комплексів. Наприклад: " що ти вважаєш зрадою або серйозним приводом для ревнощі ?", "Чим би ти зайнялася, якби тобі раптом відключили інтернет «а на вулиці була б занадто погана погода, щоб куди-небудь йти?» . А ось копатися в деталях конфліктів з її дитинства явно не найкраща ідея.

Якщо ж у панянки в цьому плані все добре, вона швидше за все буде шукати чоловіка, з яким вона зможе створити схожу сім'ю. В такому випадку бажано докладніше розпитати даму про її батьків, адже їх взаємини &8212; це її персональний ідеал.

Пройти тест на характер людини

2. Що ти робиш, коли тобі нудно?

Це питання допоможе визначити, чи є у дівчини комплекс залежності та/або інфантильності. У панянки, яка піклується про особистісний розвиток, вміє знаходити для себе заняття, відповідь буде готовий вже через кілька секунд. Вона перерахує кілька своїх захоплень, що дозволить дізнатися її спільні інтереси і пріоритети, зрозуміти, наскільки вона різнобічна.

Якщо ж дама звикла веселитися за рахунок свого молодого чоловіка (причому як фінансово ,так і емоційно) , її видадуть такі фрази:

 • " Я не знаю» , " поняття не маю» , " не скажу» і подібні;
 • " важко сказати» , " Не можу відповісти відразу» без продовження думки;
 • «багато чого» без уточнення / перерахування занять;
 • " йду гуляти з друзями», якщо це єдина відповідь;
 • " а ти що?» & 8212; відповідь питанням на питання або спроби змінити тему;
 • " Іду на шопінг / в бар / кальянну / казино» &8212; тільки шкідливі звички.

Тривале мовчання теж може стати тривожним сигналом, так само як і занадто великий список масштабних хобі . Якщо перелік складається з дрібних занять на зразок " слухаю музику, граю з собакою, малюю, катаюся на велосипеді» , це нормально. Але якщо в моменти короткочасної нудьги жінка біжить замовляти тур на Еверест, купувати страусину ферму, збирати речі для переїзду і записуватися у волонтери одночасно, то, можливо, є проблема. Доведеться задуматися, чи не обманює співрозмовниця. Такий ажіотаж ще часом свідчить про психологічну проблему, коли людина намагається чим завгодно заткнути «внутрішню діру».

3. Ти задоволена своїм життям?

Питання на визначення оптимізму-песимізму. Хлопцеві перш доведеться зрозуміти, яка партнерка йому потрібна &8212; весела, життєрадісна або вдумлива, завбачлива, обережна. Звичайно, зустрічаються дівчата, які поєднують ці якості, але все одно одна сторона хоч трохи переважає над другою.

Втім, навіть найзавзятіші, але адекватні песимістки не стануть скаржитися на життя на перших побаченнях . Так що якщо жінка вже на старті знайомства починає розповідати про свої проблеми і вселенської несправедливості в яскравих фарбах, пора задуматися, чи варто з нею спілкуватися. Або вона сварливий скиглій, або їй явно щось потрібно від хлопця, і це щось &8212; зовсім не здорові стосунки.

Це ж питання визначає і інші риси характеру :

 • Активність / інертність . Якщо її не влаштовують умови, в яких вона живе, але вона не докладає зусиль, щоб все виправити, це говорить про її пасивність;
 • Амбітність/невпевненість . Її життя явно залишає бажати кращого, але її все влаштовує? Навряд чи варто чекати від неї змін, діяльності, зростання;
 • Детальність/ поверховість . Що робить її щасливою? Загальний стан справ або Дрібниці життя?

Не всі люди замислюються над цією темою, тому не факт, що дівчина зможе дати швидку відповідь. В такому випадку краще спробувати разом з нею знайти відповідь. Заодно можна поспостерігати, як вона ставиться до розбору своїх думок, почуттів, і зрозуміти, логік вона чи емоціонал.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

4. Чим ти пишаєшся?

Таке питання визначить не тільки те, Хвалькувата дівчина і які у неї інтереси, але також її діяльність і ставлення до себе. Вкрай складно будувати щось з людиною, що має нестабільну або занижену самооцінку . Якщо їй складно об'єктивно себе хвалити і це не спроба набити собі ціну, все говорить про неважливе зарозумілості. чим це загрожує у відносинах? Дівчина буде:

 • Відмовлятися від компліментів або не стане вірити їм, зате зациклиться на своїх мінусах, а це поганий настрій, сварки , ниття або відсторонення;
 • Боятися змінити своє життя на краще, розвиватися в цілому, а значить &8212; з нею буде нудно ;
 • Відчувати труднощі при знайомстві/спілкуванні з родичами і друзями свого хлопця;
 • Уникати будь-яких ситуацій, де її мінуси можуть хоч трохи проявитися. Іноді це серйозно ускладнює і обмежує життя ;
 • Заздрити успіхам партнера або порівнювати себе з ним, підкреслюючи, який він хороший, а вона нікчема. Про щиру спільну радість залишається тільки мріяти.

Однак людей із заниженою самооцінкою дуже багато . Чи означає Це, що доведеться їх усіх відсівати? Ні, можна вибирати тих, хто готовий боротися зі своїми комплексами. Це відмінна партія для чоловіків, які і самі хотіли б поліпшити зарозумілість. Проходити такий шлях краще і легше разом.

Останнє: дівчина може пишатися реальними нагородами, на кшталт медалей, грамот, виграних тендерів і подібних призів. Але якщо приводом її гордості стає якийсь одиничний вчинок, вироблення звички або риси характеру, теж чудово. Обидва варіанти підходять, навіть якщо на перший погляд досягнення здається невеликим. У кожного свій шлях і темп розвитку.

5. Ти віриш в долю і вирішеність життя?

Всі люди частково забобонні. У кого-то є прикмети або талісман на удачу, хтось вірить сонникам і гороскопам. Це нормально, поки все знаходиться в межах розумного. Інша справа, якщо людина буквально всі події свого життя вважає свідомо передбаченими кимось або чимось згори. Якщо дівчина фанатично дотримується думки про вирішеність подій, це може вилитися в:

 • Депресія . Думка про власне безсилля і повне підпорядкування навряд чи когось робить щасливим;
 • Страх або небажання брати відповідальність . Навіщо щось робити, якщо все і так вже вирішено? Це вигідне пасивне мислення;
 • Легковажність . Навряд чи людина стане успішним, якщо він просто буде чекати, поки цей самий успіх звалиться йому на голову.

Ще одна проблема &8212; пошук «судженого». Є жінки, які не вірять у випадковості і намагаються знайти «того самого», передбаченого вищими силами. Інші вважають, що вибір партнера & 8212; справа зовсім не захмарних інстанцій, а самої людини.

Для відносин підходять обидві категорії панянок, але у кожної є свої недоліки і переваги. Наприклад, ось особливості дівчат, які вірять в " шлюби, укладені на небесах»:

 • Романтичні, вміють організовувати відповідну атмосферу, часто легкі на підйом;
 • Не завжди бачать справжню суть хлопця, нерідко приписуючи йому надумані якості і вимагаючи його відповідати їм;
 • Не поспішають розривати відносини (всерйоз у всякому разі), навіть якщо все йде шкереберть, закривають очі на недоліки;
 • Рідко виявляються готовими до труднощів спільного життя або шлюбу, бачать багато крізь рожеві окуляри;
 • В житті покладаються більше на інтуїцію , відрізняються слабкою ініціативою, але їх легше вразити.

Трохи інакше йдуть справи у жінок, які звикли вважати, що ніяких суджених не існує. їх типові прикмети :

 • Готові працювати над проблемами, не уникаючи/ігноруючи їх;
 • Розривають відносини, якщо бачать, що людина їм більше не підходить або їх темп розвитку виявився швидшим, ніж у їхніх партнерів;
 • Може побудувати стосунки з будь-якою психологічно зрілою людиною, з якою є спільні цілі / погляди;
 • Оцінюють суть партнера, намагаючись побачити її максимально об'єктивно, хоча частіше виявляються циніками , бувають грубуватими, занадто прямолінійними;
 • Їх важче дивувати, радувати, вони не ведуться на дрібниці, хоча уважні до деталей в поведінці своїх знайомих.

6. Ти б хотіла жити в мегаполісі?

Це питання переваг та загальних цілей. Люди з різними характерами і навіть темпераментами можуть створити міцну щасливу сім'ю. Однак якщо їх цілі в житті занадто відрізняються, такий союз протримається недовго. Квартирне питання і тема спільного проживання здаються банальними, але вони грають важливі ролі.

Якщо один з пари хоче жити у Великому Місті, користуючись усіма благами цивілізації, а другий виступає за тихий затишок передмістя і його природи, виникне конфлікт інтересів . Вихід можна знайти в роздільному проживанні, але цей варіант підходить далеко не всім.

Обговорення такої теми також допомагає оцінити глибину та кількість запитів. Великі вимоги від життя самі по собі &8212; це непогано, так само як і скромні. І проблеми, власне, таяться не в них, а в сумісності поглядів.

7. У вас багато друзів?

Рівень товариськості, міцність і тривалість зв'язків, орієнтація на інтро - або екстраверсію &8212; лише частина особливостей, які можна дізнатися, задавши таке питання. Якщо у дівчини широке коло спілкування, велика кількість друзів (саме їх, а не знайомих / сусідів / колег), швидше за все вона:

 • Не поспішає поглиблювати відносини з ким-небудь, може боятися випливають проблем, відповідальності або не має досвіду таких зв'язків (тут же можлива наявність психологічної травми );
 • Вміє зацікавлювати, у неї хороші комунікативні навички, швидше за все непогано розвинене вміння фліртувати (хоча не факт, що вона часто або бездумно його використовує);
 • Буде часто перебувати в колі інших людей, що особливо важливо розуміти ревнивому хлопцеві;
 • Не готова відмовлятися від друзів на користь особистого життя. Спілкування поза сім'єю для неї дуже важливо, тому без нього вона буде нещасною.

У неї мало / немає друзів? можливо, проблема (якщо це взагалі проблема для неї) полягає в поганій соціалізації, характері, депресії . Однак частіше виявляється, що це дівчина- інтроверт , а вузьке коло знайомств &8212; просто комфортна особливість для неї. В такому випадку вона ймовірніше:

 • Віддає перевагу якості кількості, не любить суєти навколо себе, але близьким намагається приділяти достатню кількість часу;
 • Не поспішає ділитися особистими фактами, буде сходитися з хлопцем повільно і поступово;
 • Навряд чи буде рада постійному спілкуванню з родичами, друзями свого молодого чоловіка, навіть якщо вони їй будуть подобатися;
 • Відстоює особистий простір, для неї важливо виділяти деякий час виключно на себе і свої інтереси. Дуже активному товариському хлопцеві доведеться займати себе чимось на ці періоди.

І екстраверти , і інтроверти можуть чудово справлятися зі своїми ролями у стосунках. Важлива саме ступінь сумісності пари і готовність рухатися в одному напрямку.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

8. Чи є у тебе теми-табу?

Цю тему краще підняти як мінімум з ввічливості і поваги до співрозмовника. Мало кому подобається обговорювати при перших зустрічах релігію, політику, економіку, колишніх або занадто серйозні речі. Однак це загальні теми- табу , які все одно рано чи пізно спливуть. А є ті частини розмови, які болючі або просто малоприємні саме для конкретної дівчини. Зазвичай це:

 • Занадто особиста інформація;
 • Психологічні, а часом і фізичні травми;
 • Невирішені проблеми;
 • Конфузи, невдачі з минулого;
 • Таємниці інших людей (пов'язані зі своїми).

Швидше за все співрозмовниця все ж вирішить сама розповісти про подібні моменти, але це станеться набагато пізніше, коли відносини стануть більш довірчими. До того моменту краще не турбувати її розпитуваннями, давши їй час підготуватися до цієї бесіди і упевнитися, що вона може присвятити хлопця в усі деталі.

До речі, часто темою-табу стає розмова про сім'ю. Що робити, якщо знайома зовсім не хоче спілкуватися про своїх родичів, дитинство, а це важлива інформація? Хоча відомості про її минуле можуть багато розповісти, краще все ж не ризикувати і відмовитися від подальшого розбору даної частини. До того ж, це не єдиний спосіб дізнатися дівчину.

9. Яким ти бачиш своє ідеальне майбутнє?

Ця тема показує те, наскільки жінка замислюється про своє майбутнє, чи розраховує вона при цьому на себе або інших людей, які у неї амбіції. І найголовніше &8212; її відповідь можна порівняти зі своїми очікуваннями від життя. Дрібниці можуть відрізнятися, в цьому немає нічого поганого. Однак якщо розповідь дівчини і думки самого хлопця являють собою дві різні, що суперечать один одному картини &8212; немає сенсу віднімати час один у одного.

Проблема багатьох &8212; спроби «перекроїти» себе або партнера, щоб бачення майбутнього в результаті збіглося. чим це закінчується:

 • Як мінімум один з пари виявляється нещасним, заробляє собі невроз;
 • Претензії з часом посилюються, частішають сварки, партнери віддаляються ще сильніше, втрачається емоційний зв'язок;
 • Невиправдані очікування виливаються в образи і звинувачення, зростає ризик зрад, остаточного і хворобливого розриву;
 • Проблеми і неповноцінність особистого життя негативно позначаються на інших сферах;
 • Спроби відповідати чужому ідеалу, придушення власних поглядів &8212; відмінна база не тільки для депресії, але також для напрацювання і посилення поганих звичок (алкоголізм, Ігроманія і т.п.).

Шукати ідеального партнера або людини, якого можна під цей ідеал «підігнати», &8212; дві протилежні, але все ж проблеми. Люди не змінюються швидко і з чиєїсь примхи . Бездоганних "половинок", з якими б взагалі не виникало проблем, теж не існує. Набагато краще знайти того, чиї недоліки можна прийняти, і будувати спільні плани без зайвих жертв з обох сторін. " яким ти бачиш своє майбутнє?» &8212; хороша профілактика таких проблем і один з надійних індикаторів сумісності.

Перераховані питання Для дівчат допомагають легше знайти спільну мову зі своєю супутницею, краще і швидше дізнатися її, визначити загальну Сумісність. Крім того, ці ж теми бажано обговорювати не тільки з коханими, але також з друзями, адже вони сприяють зближенню і взаєморозумінню в будь-яких відносинах. Якщо задавати їх правильно, намагатися аналізувати відповіді, то навіть одного-двох розмов буде досить, щоб зрозуміти, вийде побудувати щось зі співрозмовницею чи ні.

Пройти тест на сумісність

Зараз читають
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Порожнеча в душі: що це і як її заповнити? 7 способів
Що робити, якщо на душі порожнеча? Як визначити, чи є порожнеча в душі і ...
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Цілеспрямованість: що це таке і як її розвинути??
Що таке цілеспрямованість і як вона допомагає впевнено рухатися в обрано ...
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з людьми: 8 правил
Як правильно розмовляти з оточуючими, щоб вони проявляли щирий інтерес? ...
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і що значить красива мова??
Як навчитися красиво говорити і в чому особливості красивої мови? 6 спос ...
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину? 10 швидких способів її вразити
Як підкорити дівчину, якщо часу не так багато? Чи доведеться готуватися ...
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Ласкаві слова чоловікові: як їх говорити і 50 прикладів
Як говорити ласкаві слова чоловікові? Які прізвиська краще вибирати для ...
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Когнітивний дисонанс: що це таке і в чому його причина??
Що таке когнітивний дисонанс і як наш мозок зменшує психологічну напругу ...
Новое youtube видео