Назад
Каверзні питання дівчатам? 10 фраз із секретом

Навигация по разделу
каверзные вопросы девушкам

каверзні питання дівчатам

які каверзні питання дівчатам можна задавати, щоб дізнатися їх справжню натуру і весело провести час разом? 10 прикладів - у цій статті

Здається, що співрозмовниця десь лукавить, щось недоговорює або просто не поспішає відкриватися? Прості питання по типу " чим ти захоплюєшся?» не допомагають побачити її справжній характер? Тоді пора ставити каверзні питання дівчатам. Ці фрази допоможуть краще розгледіти суть дами, застати її зненацька незвичайною темою, через що вона вже навряд чи зможе збрехати. А її реакція і сенс відповіді розкажуть про деталі, які не можна вловити з першого погляду або в розмові на банальні теми.

1. Скільки ти розповідаєш своїм подругам?

Багатьом чоловікам не подобається, коли їх обраниці діляться подробицями особистого життя, особливо відвертими або негативними, зі своїми друзями. Прагнення до інтимності і непублічності в цьому плані можна зрозуміти. Тому для тих, хто підтримує подібні погляди, краще шукати даму, що ставить межі в спілкуванні з друзями. Щоб зрозуміти, чи відноситься співрозмовниця до такого типажу, досить задати їй кілька уточнюючих питань.

 • Чи ділишся ти з подругами деталями свого статевого життя? Наскільки детально?
 • Якщо між нами станеться невелика сварка, розкажеш ти про це своїм друзям? А якщо велика сварка?
 • Твої подруги вже знають про те, що ми з тобою знайомі? Що ти розповіла їм про мене?
 • Кому б ти розповіла про те, що ми почали зустрічатися/одружилися, в першу чергу?
 • Яке значення для тебе має думка подруги про твого чоловіка?

Якщо жінка дуже відверта зі своїми подругами і хлопцеві це не дуже подобається, можна запитати, чи погодиться вона в цих відносинах серйозніше ставиться до приватності. Хоча, як правило, однієї бесіди і прохання буває мало для того, щоб дама, яка звикла до такої моделі спілкування, раптом захотіла змінити її.

Пройти тест на тип особистості

2. Ти готова до заміжжя?

Гарне запитання для визначення рівня самооцінки і цілей панянки. Відповідь також показує, наскільки серйозно вона ставиться до шлюбу, що вважає запорукою міцних і здорових відносин. Чи Готова вона давати щось натомість, а не тільки споживати ресурси чоловіки &8212; ще одна особливість, яку вийде дізнатися з її слів. Що насторожує? Якщо дівчина відповідає, що готова до заміжжя і аргументує це:

 • Своїм віком ("годинник цокає"»;
 • Тільки прагненням мати дітей;
 • Тим, що всі її знайомі вже заміжня;
 • Сильним бажанням стати " окільцьованою»;
 • Нічим, не може пояснити причини своєї «готовності».

Потенційна дружина розповість про ті свої якості, які будуть допомагати у взаєминах пари. Вона розумно пояснить, чому вважає себе досить зрілою і як, на її думку, виглядає міцна сім'я. У її словах &8212; логіка , чіткість і практичність. Дівчина, яка близька до ролі дружини і може нею стати в майбутньому, але поки не готова до цього, також приведе аргументи на користь своєї думки. Вона дасть хлопцеві зрозуміти, що саме їй важливо поліпшити, щоб вважати себе хорошою дружиною.

3. Як думаєш, я & 8212; Бабій? Чому?

Така фраза допоможе зрозуміти, яким співрозмовниця бачить хлопця. Це питання по суті своїй прирівнюється до «Що тобі не подобається в мені?» , але він більш обережний, завуальований. При цьому дівчина з більшою готовністю і відвертістю поділиться сумнівами щодо свого кавалера. У її відповіді також можна почути:

 • Як вона ставиться до зрадам , легковажності, які у неї рамки вірності;
 • Чи сприймає чоловіка адекватно, чи не створює ідеалізований образ у себе в голові;
 • Наскільки прямо і делікатно може говорити про чужі мінуси;
 • Чого очікує від свого обранця в плані поведінки і характеру ;
 • Наскільки серйозно розглядає хлопця як свою пару.

Вона може трохи прибрехати, сказавши, що не вважає співрозмовника бабієм. Однак в такому випадку у неї не вийде привести доводи на користь своєї думки. Вона відповість щось на зразок: «не знаю", "просто так здається" « " я тобі вірю» , ніяк не аргументуючи свої слова. У них буде прихована суть її упереджень або наївності.

4. Чи можна поцілувати дівчину на n-му побаченні?

Під n-м побаченням мається на увазі поточна зустріч або нинішній етап відносин. І реальна значимість питання полягає зовсім не в дозволі Поцілуй дівчину . Така фраза дозволить дізнатися:

 • Наскільки дівчина розкута . Якщо вона занадто довго не дає себе поцілувати, то, можливо, просто набиває собі ціну або недостатньо сильно зацікавлена в хлопця;
 • Як поводиться, коли трохи нервує . Чи змінює тему, впадає в ступор або, навпаки, починає дуже багато і швидко розмовляти, віджартовується чи;
 • Чи хоче вже поцілунку . Збентеження з посмішкою, прямий позитивну відповідь, Облизування або покусування губ говорять про те, що вона чекає, щоб її поцілували;
 • Наскільки вона пряма . Як вона відповідає? Чітко, гранично зрозуміло, відверто, не комплексуючи? Або ухильно, натяками, заливаючись фарбою?

Після такого питання дівчина дійсно стане чекати поцілунку в кінці зустрічі. Якщо вона явно його хоче, а чоловік при цьому залишить її ні з чим, вона може запідозрити, що з нею грають, і поміняти думку про співрозмовника не в кращу сторону.

Пройти тест на впевненість у собі

5. Через що я, по-твоєму, комплексую?

Ще один спосіб почути про себе всю таємницю, не питаючи про свої мінуси безпосередньо. Що позначають різні типи реакції на це питання:

 • Довго думає і розглядає хлопця & 8212; погано його знає, поки не в курсі його недоліків;
 • Негайно відповідає, що комплексів no &8212; ідеалізує хлопця або вважає його дуже впевненим (хоча це також може бути частиною ідеалізації);
 • Називає кілька можливих комплексів &8212; непогано вивчила співрозмовника, він їй цікавий. Однак серед перерахованих варіантів можуть ховатися речі, які їй самій в цьому чоловікові не подобаються;
 • Трохи втискає голову в плечі, робить винний погляд і зволікає з відповіддю &8212; переживає за почуття хлопця, хоча їй є що сказати. Не факт, що мінуси співрозмовника, які вона встигла побачити, для неї критичні.

Тут теж, як і в питаннях №3-4, виражається ступінь прямолінійності, чесності, скутості при незвичайних розмовах. Дочекавшись її відповіді, можна розповісти їй про свої реальні переживання, невпевненості в чомусь і запитати, як вона до цього ставиться. Тут виразиться ще й її рівень емпатії , прагнення зрозуміти іншу людину, вміння підтримувати.

6. Ти проти того, щоб твій хлопець дивився фільми 18+?

Відповідь відображає ступінь скутості дами, наскільки вона готова і взагалі дозволяє розмовляти на такі теми. Іноді ця фраза допомагає дівчині розкрити своє почуття гумору і вміння його розуміти.

Хоча питання сам по собі трохи комічний, серед пар дуже багато тих, хто свариться на грунті проблем в сексі або з розкутістю. Саме тому відповідь жінки дійсно краще сприймати всерйоз. Заради інтересу можна також запитати, як би вчинила дівчина, якби застала свого молодого чоловіка за переглядом порнографічного фільму:

 • Приєднався до перегляду;
 • Спокійно пояснила, що їй це не подобається і попросила припинити;
 • Образилася, влаштувала скандал або грала в " мовчанку»;
 • Переключила увагу на себе, запропонувавши секс;
 • Переключила увагу на що завгодно, крім сексу;
 • Зробила вигляд, що нічого не помітила;
 • Розірвала з ним стосунки.

Її відповідь відобразить ставлення до цього питання, реакцію на розбіжність поглядів, вміння це обговорювати і вирішувати подібні проблеми.

7. "Рай в курені" або заміж за нелюба, але багатого?

І гроші, і особисте життя &8212; дві дуже важливі частини. Виділити головну вкрай складно, та й немає особливої необхідності. Однак один компонент все ж буде переважувати в пріоритетах. І головне & 8212; зрозуміти, чи не суперечать ці принципи у хлопця і дівчини. А які відповіді самої дами можуть насторожити, незалежно від ступеня сумісності пари в таких поглядах:

 • Миттєвий однозначний вибір на користь відносин. Найчастіше це говорить про нещирість, спробі вразити за всяку ціну;
 • Уникнення відповіді в цілому &8212; неготовність визнавати свої "мінуси" або бути чесною;
 • Явний, майже категоричний упор на гроші і спроби дізнатися про доходи хлопця. Навіщо тоді дівчина взагалі спілкується з ним, сподівається на щось? І що вона готова запропонувати натомість?

Всім хочеться жити в достатку, це нормальне бажання . Однак лише до тих пір, поки це не включає маніпуляції над іншими людьми, спроби ощасливитися, зробивши при цьому кому-небудь боляче.

Пройти тест на сумісність

8. Я краще, ніж твій колишній?

Відмінності колишнього хлопця і нинішнього співрозмовника не грають великої ролі. Важливо те, як жінка відгукується про людей з минулого. Раз вона розлучилася з попереднім хлопцем, значить її щось не влаштовувало в їх відносинах. У якій манері вона говорить про такий негатив &8212; лакмусовий папірець її характеру. Що насторожує:

 • Агресія при згадці про екс-партнерів: крик, явна злість, нецензурна лексика, відверта зневага, зловтіха;
 • Звинувачення у всьому тільки колишніх хлопців, фокусування саме на їх мінусах і помилках;
 • Представлення себе як жертви , абсолютне заперечення своїх помилок;
 • Пряме повідомлення про те, що чоловік з минулого був кращим і нинішній співрозмовник з ним не зрівняється;
 • Поєднання декількох перерахованих пунктів.

Нормальною реакцією буде розповідь про попередні відносини в нейтральному ключі або навіть з краплею подяки за досвід. Якщо вона не хоче говорити про це, бо ще не готова, & 8212; краще не допитувати її далі, а проявити повага до її особистого простору.

9. Як тебе підкорити?

Дозволяє зрозуміти, чи знає дівчина чого хоче, чи в курсі вона своїх інтересів, чи не занадто вони мінливі. Навряд чи вона видасть чіткий інструктаж по завоюванню себе, але кілька ідей і думок все ж підкине. Які відповіді свідчать про те, що вона сама не розуміє власних бажань і з нею швидше за все буде складно?

 • "не знаю", " ніколи не думала про це» та інші розмиті фрази, а також довге мовчання.
 • «здогадайся сам», «а як ти вважаєш?» &8212; кокетство нарівні зі спробами зняти відповідальність за слова.
 • Суперечливі відповіді, як: «бути наполегливим, активним, при цьому не заважати, не маячити у мене перед очима» .
 • Загальні фрази: " просто любити» , " бути справжньою людиною» .
 • Непропорційні запити: " бути успішним, розумним, красивим президентом на ім'я Альфред і щоб група крові & 8212; обов'язково четверта» .

З такою дамою доведеться вгадувати, читати думки, бути готовим до примх і різкій зміні настрої , бажань. Зате вона точно сподобається хлопцям, які люблять заморочливі загадки, хаотичність і способи ускладнити собі життя.

10. Що тобі подобається самій в собі?

Самооцінка, характер, вміння красиво і зрозуміло виражатися &8212; ось що чоловік дізнається про свою обраницю з відповіді. Якщо вона поважає, любить себе в адекватній мірі, в неї навіть буде легше закохатися .

Зворотна замкнутість, Приниження своїх заслуг і даних &8212; ознаки того, що у відносинах потім можуть виникнути проблеми. Чоловікові доведеться виконувати роль доброго батька або психотерапевта і вирішувати чужі проблеми.

Каверзні питання дівчатам допоможуть краще розкрити їх характер, докопатися до правди, зрозуміти Сумісність в парі. Навіть якщо співрозмовниця в результаті не підійде на роль дівчини/дружини, такі теми &8212; хороший привід весело і невимушено провести час разом. Нові враження після такої розмови і цікаві висновки при цьому гарантовані. А ще такі фрази також сподобаються хлопцям, які люблять спостерігати, як панянки мило ніяковіють.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Життя безглузде або чому так іноді здається? 7 рішень
Життя безглузде або чому так іноді здається? 7 рішень
Що робити, якщо здається, що життя безглузде і не вдається? Чи потрібно ...
Як розібратися в собі і перестати себе обманювати??
Як розібратися в собі і перестати себе обманювати??
Як розібратися в собі і жити так, як хочеться? 5 ефективних способів сам ...
Призначення людини і 5 головних помилок в його пошуку
Призначення людини і 5 головних помилок в його пошуку
Як з'являється призначення людини? Це історії довгого пошуку або збіг ви ...
Як змінити свою долю раз і назавжди? 6 правил
Як змінити свою долю раз і назавжди? 6 правил
Як змінити свою долю звичайній людині? Які перешкоди можуть виникнути на ...
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка з урахуванням його темпераменту??
Як підкорити чоловіка, якщо він холерик, флегматик, сангвінік або меланх ...
Як зустрічатися з дівчиною? 10 головних правил
Як зустрічатися з дівчиною? 10 головних правил
Як зустрічатися з дівчиною так, щоб відносини були гармонійними? Чи є як ...
Менталітет: що це таке? Менталітет російської людини.
Менталітет: що це таке? Менталітет російської людини.
Що таке менталітет і яке його значення? Російський менталітет як характе ...
Новое youtube видео