Назад
Психологія справжніх чоловіків і їх ставлення до жінок.

Навигация по разделу
психология мужчин

Що таке психологія чоловіків?

Що таке психологія чоловіків і які у неї особливості? Які стереотипи про чоловіків сформувало суспільство і наскільки вони актуальні?

Історично так склалося, що ми різні. Ми-чоловіки і жінки. Ведемо себе по-різному, пріоритети розставляємо, розмовляємо, жестикулюємо, машину водимо, вважаємо за краще різні телепередачі і види спорту, почуття висловлюємо. У всьому різні, а в одному однакові. Ми-люди. З притаманними нам потребами, якостями, страхами, бажаннями, мріями. Завжди чомусь протиставлені один одному. Кажуть, від жінок добра не чекай, а всі чоловіки сволочі. І ще кажуть, що курей доять.

Взаємовідносини статей це те, на чому грунтується світло. Це те, звідки бере початок суспільство, світ людей, чудовий і суперечливий. Взаємини будуються на любові , згоді, повазі, тому так важливий наріжний камінь будь – яких взаємин-взаєморозуміння.

Ключ до розуміння об'єкта Лі, суб'єкта лі-це пізнання та прийняття іншої людини. В даному випадку, інший &8212; це чоловік. Істота не завжди доброзичливе, часто замкнуте, можливо, безвідповідальне, але нескінченно впевнене в собі і своїй перевазі над слабкою статтю. Тим часом, інший це не тільки чоловік, але перш за все людина. Значить, особистість. Свідомий.

Чоловік може все що завгодно.

Помилку роблять ті, хто вважає, що психологія чоловіків примітивна. Немає такого поняття-примітивна психологія. Така психологія лежить в області поведінкових інстинктів, які притаманні хіба що акулам та крокодилам.

Людина, чоловік чи жінка, влаштовані куди як складніше. Навіть первісні чоловіки і жінки міркували більше крокодилів, інакше як би вони вижили.

Природа матінка розпорядилася так, що чоловік був добувачем, мисливцем, землеробом, воїном, переможцем і батьком. Одного лише не міг чоловік. Не може і до цього дня. Стати матір'ю. Він може брати участь в зачатті життя, але не зможе виносити, привести на світ і вигодувати малюка. Ось так і повелося споконвіку: жінка при дітях, чоловік на полюванні або війні. Жінка побут упорядковує. Чоловік охороняє кордони. Твердо знав кожен, хто вони один одному і що від них вимагається. Розуміли обидва, що один без одного пропадуть.

Нині доблесний воїн і спритний мисливець відійшли в минуле. На їх місце прийшов сучасний чоловік. Для них безсумнівно важлива самореалізація . На відміну від жінки, яка часто кінцевою зупинкою вважає успішне заміжжя і троє дітей, чоловік звертає велику увагу на кар'єрний ріст, роботу, адже чоловіка частіше, ніж жінку судять по діяннях його.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Психологія чоловіків і тяжіючі стереотипи.

Цікаво, але факт-суспільство багато в чому визначає чоловічу психологію . Все ще сильні і тяжіють над нами стереотипи :

  1. Чоловікам сльози не до лиця.
  2. Чоловік повинен терпіти біль, зубну, головну, душевну.
  3. Чоловік повинен бути успішним.
  4. Чоловік повинен багато заробляти.
  5. Чоловік повинен бути владним.
  6. Чоловік це стіна. За ним завжди безпечно, тепло і сухо.

Продовжувати можна до нескінченності. Не всі стереотипи погані, але деякі, очевидно, абсурдні. Так, чоловіки, зовні скалоподобние, раптом ламаються під гнітом усіляких «повинен», менш стійкі скисають, а нахабні посилають всіх і вся до біса собачим і живуть за принципом «нікому нічого не винен».

Чоловіче сприйняття відрізняється від жіночого. Жінки уважні до дрібниць і болісно реагують на різкі зміни. Чоловіки бачать картинку цілком і вважають зміни невід'ємною частиною життя.

Чоловіки, як правило, більш наполегливі, воліють діяти прямо і відкрито, крім того, вони візуали , покладаються на те, що бачать і рідко будуть вникати в приховане невдоволення партнера. Представники сильної статі негативно ставляться до одноманітного праці, нудним рутинним діям і часом бувають непоступливі і вперті.

Змагатися не можна співпрацювати.

Тим часом, чоловік може бути і вразливий, і ніжний, і непослідовний. Адже, в становленні особистості грає роль аж ніяк не поєднання хромосом, а перш за все виховання і навколишній світ.

Нинішній світ такий, що якості мисливця і завойовника затребувані все менше, а кам'яну стіну дешевше купити.

Нині до всіх бід додалася ще одна – Жінки все менше нагадують жінок, слабких, які потребують захисту, мудрих матерів сімейства. Жінки все більше схожі на чоловіків у спідниці, займають керівні посади, голять голови і йдуть в армію, наймають нянь і мчать на роботу. Чи знайдеться така чоловіча сфера, де не надокучила б жіноча головка.

Ось так, крім «повинен» суспільство нав'язує чоловікові мимовільного суперника, колишнього колись добрим союзником – жінку, з якою чоловікові треба сім'ю будувати, а не змагатися в бігу по кар'єрних сходах і на полі бою.

Справді, які з нас суперники, якщо мета у нас єдина, досягти її можна тільки співпрацюючи.

Пройти тест Фрейда

додаткова інформація:
Зараз читають
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Афірмації Луїзи Хей на здоров'я, любов і успіх
Хто така Луїза Хей і чому її афірмації такі особливі? Приклади позитивни ...
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Дисципліна: що це таке і 5 способів її в собі розвинути
Що таке дисципліна і які є її види? Навіщо потрібна дисципліна? 5 надійн ...
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Як цілуватися в перший раз: 5 видів поцілунків і загальні правила
Якими бувають поцілунки? Чим відрізняються їх техніки? Як цілуватися в п ...
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Синдром жертви-хто найчастіше страждає і що з цим робити??
Складно уявити людину, яка хоче опинитися в позиції жертви. Що таке синд ...
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Ефективна мультифункціональність і Кайрос-менеджмент
Тема даної публікації під назвою «ефективна мультифункціональність» тіль ...
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Скептицизм: що це таке і як пов'язаний з критичним мисленням??
Що таке скептицизм? Як використовується у філософії, науці та характерис ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео