Назад
Як фліртувати з дівчиною: 9 основних правил

Навигация по разделу
флирт

як фліртувати з дівчиною або основи флірту для чоловіків

як фліртувати з дівчиною і чи варто перед цим підготуватися? Які є незвичайні методики, які можуть здивувати дівчину? 9 порад

Нас з дитинства вчать, як правильно ходити, тримати ложку, читати, писати і правилам етикету. У школі ми вивчаємо великі дисципліни, вчимо вірші знаменитих поетів і практикуємо фізичні досліди. І при цьому нас не вчать одній найбільш важливій науці. Флірту і відносинам. У цій статті ти, приятель, дізнаєшся і зможеш спробувати нові лінії поведінки. Поведінка, яка притягує жінок!

Для початку згадаємо, що на землі є дві статі: чоловіки і жінки. При цьому у чоловіка більше схожості з самцем Лева, ніж з жінкою! Тому зрозуміти дівчат чисто виходячи з досвіду спілкування &8212; шлях нікуди. На щастя, є такі науки як біологія, психологія і соціальна динаміка. І є люди, які постаралися це зробити за тебе.

Головне що потрібно знати – жінки істоти емоційні. Логічно переконати дівчину, що ти їй подобаєшся або зайнятися сексом вельми безперспективний варіант. Якщо ви не вірите, вийдіть на вулицю і спробуйте! Так що найважливіше в спілкуванні з протилежною статтю &8212; викликати емоції.

1. Бути охайним і доглянутим.

Для чоловіка природна краса не так важлива, але бути красиво одягненим, охайним і добре пахне – обов'язок! І не треба слухати жінок, які кажуть: «ми проти метросексуалів». Це маячня. Повір, на Роберта Паттінсона йде більше ніж на середньостатистичну леді.

Стильний одяг і зачіска дуже навіть вітаються. Взуття повинна бути завжди чиста. Хороший загар-ознака здоров'я, тому непогано буде походити в солярій. Є правило трьох кольорів. На чоловікові має бути одягнене не більше трьох кольорів. Ремінь завжди під колір взуття. Не знаєш, як одягнутися – почитай журнал GQ і почни юзати Інтернет на цю тему.

2. Голос.

Чув, як лев гарчить?! Чоловіки, які мають гарний голос, мають підвищений успіх у жінок. І це правда. А саме потрібно вміти розмовляти грудним (оксамитовим) голосом. На щастя для всіх нас, голос можна поставити і дуже швидко.

Можна практикувати гроулінг, пошукати вправи в інтернеті або записатися на курси ораторського мистецтва . І раз ти читаєш цю статтю, значить, у тебе вже є мотивація зробити це. Та й жінки запрограмовані реагувати на чоловіків з гучним голосом. Не соромся говорити голосно, але не кричати.

Замість того, щоб бути крутим і пафосним , будьте розслабленими та доброзичливими. Будь завжди готовий до спілкування з жінками . Будь грайливим. Коли заходиш в яке – небудь приміщення або транспорт-посміхайся. Коли ти розслаблений, зав'язати спілкування не становить труднощів. Грайливість-направить спілкування в потрібне русло.

3. Очний контакт з дівчиною.

Завжди коли спілкуєшся з жінкою, дивись їй тільки в праве око! Результат буде на обличчя. І запам'ятай колір! Уважність до деталей, хороший бонус.

4. Викликай емоції.

Чим сильніше ти емоційно розкрутиш жінку, тим більше вона захоче бачити тебе знову.

Типи емоцій:

 • Сміх
 • Інтерес
 • Привабливість
 • Безпека
 • Збудження
 • Страх втрати

Коли твоє кожне спілкування з дівчатами, змушує їх тіло кип'ятитися від емоцій. Щоб цьому навчитися, потрібно практикувати фрази,» чоловічі " фішки і вміти змінювати напрямок розмови. Ти чоловік-дій! Ти-лідер! Ти завжди головний у відносинах!

Якщо дівчина сміється, то вона наполовину завойована . Приклад як швидко викликати сміх і інтерес у дівчини.

Спілкуєшся ти з якою-небудь жінкою (неважливо про що)... Тут ти перериваєш:

&8212; зачекайте! Перш ніж продовжити з тобою спілкуватися, мені потрібно задайте вам кілька питань ! Ок? (далі ставиш їй 5 найрізноманітніших питаннь) &8212; тебе коли-небудь звільняли з роботи? Ти віриш у долю? Ти часто ходиш по магазинах? Ти любиш рожевий? Ти боїшся ящірок?

Та й не треба обговорювати відповіді. Просто задав питання, отримав відповідь, задав наступний.

Все! В незалежності від її відповідей, ти кажеш: « це був тест! Ти-класна! Дай п'ять!» і даєш їй п'ять, а це вже дотик. Ця фішка викличе у неї як мінімум інтерес і сміх, тому що у неї навряд чи коли-небудь так переривалося спілкування.

Запитуєш дівчину, який би фільм вона порекомендувала подивитися. Потім дізнаєшся хто її улюблений актор. Коли вона скаже, незалежно від відповіді, ти їй видаєш:

&8212; «о боже! Ти нагадуєш мені мою 5-ю племінницю» і обіймаєш її.

Пройти тест Фрейда

5. Це не брехня-це флірт.

Не відповідайте прямо. Більшість чоловіків на питання про їх місце роботі, віці та особистому житті відповідають відразу «все як є». Це банально і нудно. Спробуй подражнити дівчину, перш ніж видати інформацію.

Наприклад, якщо вона запитує:

&8212; ким ти працюєш?

" Торгую білими рабами!) «або " ремонтую одноразові запальнички!) "точно розсмішить її. Навіть відповідь «а як ти думаєш?"краще, ніж відразу здавати всі карти. Інтрига-ще один ключ до успіху. Природно, потім ти можеш розповісти правду.

Попередження. Якщо ти працюєш двірником, краще скажи що каскадером.

6. Роби компліменти дівчині несподівано.

Кидайте їх, як пісок. Тут потрібно попрактикуватися знаходити в людині, то, що тобі подобатися і говорити про це з легкістю. Наприклад, під час розмови, ти розумієш, що у дівчини красиві брови. Перериваєш розмову компліментом :

&8212; ти знаєш, у тебе дуже виразні брови! (пауза) то про що ми говорили? І продовжуєш тему або починаєш нову. Важливо навчитися кидати компліменти з такою ж легкістю як запитати котра година. Коли ви вже в ліжку, можеш гаряче їй розписувати, як ти тонеш в її бездонних очах, на стадії флірту, це ні до чого.

7. Теми, на які корисно розмовляти.

Щоб залучити дівчину, найкраще спілкуватися з нею на теми, які жінки обожнюють обговорювати:

 • Відносини
 • Гороскопи
 • Магія та екстрасенси
 • Мода
 • Захоплення

Можеш підготуватися і почитати гороскоп або який-небудь психологічний тест. Це наповнить вашу комунікацію. Також можеш запитати поради, для свого друга, чи варто йому одружитися на дівчині, яка постійно пристає до тебе.

Це не брехня – це Чоловічий флірт. Як тільки ти створиш потяг, і дівчина буде думати, що ти не звичайний співрозмовник, тоді можеш і про політику їй втирати (краще не треба).

8. Візуалізація.

Скажіть слово «флірт». Подумай, що у тебе асоціюється з цим словом. Знайди свій образ, який буде тебе вводити в це грайливий балакучий стан. Тепер, коли захочеш пофліртувати з привабливою особою, використовуй цей образ як важіль, який запускає потрібну поведінку.

9. Людина не створена, щоб бути самотньою.

Ми соціальні істоти. Ми істоти, які створюють зв'язки. Сексуальні зв'язки. Флірт для чоловіків-це зброя, за допомогою якого, можна значно збільшити свої шанси знайти підходящого партнера і досягти дівчини . Цікавить тебе секс на одну ніч або може, ти шукаєш собі дружину, або хочеш цікавого спілкування, флірт, це те, що допоможе тобі виділитися з натовпу не грамотних чоловіків.

Бажаю всім чоловікам більше практики в захоплюючому спілкуванні з протилежною статтю.

Пройти тест на сумісність

додаткова інформація:
Зараз читають
Наставник: хто це такий, як знайти і навіщо потрібно наставництво??
Наставник: хто це такий, як знайти і навіщо потрібно наставництво??
Хто такий наставник і навіщо йому займатися наставництвом? Як знайти сво ...
Як змінити своє життя на краще? 10 простих секретів
Як змінити своє життя на краще? 10 простих секретів
Як змінити своє життя на краще, якщо все навколо здається не таким? 10 п ...
Конфлікт інтересів: що це таке і як ним керувати??
Конфлікт інтересів: що це таке і як ним керувати??
Що таке конфлікт інтересів і в чому його основна проблема? Як ним керува ...
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як зміцнити пам'ять і відновити її? Які фактори впливають на стан пам'ят ...
Види конфліктів і 6 порад як їх використовувати
Види конфліктів і 6 порад як їх використовувати
Як використовувати різні види конфліктів з користю для себе? Як навчитис ...
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік
Якщо чоловік зраджує, хочеться одночасно виплеснути біль і втекти від ус ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео