Назад
Як спокусити чоловіка: 3 базових ради для першого знайомства

Навигация по разделу
как соблазнят мужчин

Як спокусити чоловіка? Поради першого знайомства

Як спокусити чоловіка на вулиці, в клубі або інтернеті? Чи є основні правила, які працюють завжди і діють гарантовано?

Багатьом дівчатам мистецтво спокушати дано при народженні, а що ж потрібно знати тим, у кого від природи інші таланти, та й фігура далека від голлівудського стандарту? Зрозуміло, що заняття фітнесом, дієти, гарний одяг-це дуже важливі інструменти при досягненні своєї мети, але іноді буває так, що все це є, а успіху немає і, незрозуміло, як потрібно себе вести, щоб Сподобатися Хлопцеві?

Ніхто не стане заперечувати, що визначальну роль у розвитку майбутніх відносин грає перше знайомство. Від того, як і де воно відбулося, залежить приблизно 80% подальшого успіху.

Як спокусити чоловіка на вулиці?

Існує думка, що знайомитися на вулиці нібито непристойно, але все це дрібниці: вулиця – прекрасне місце для знайомства, особливо якщо ти товариська і не відчуваєш зайвої боязкості. Безсумнівна перевага вуличного знайомства-в його несподіванки. Якщо підійшов на вулиці хлопець починає обсипати тебе компліментами, то на них необхідно правильно і тонко реагувати. Головне, не переграти. Зрозуміло, що якщо хлопець робить грубі і неоднозначні компліменти , треба негайно розвертатися і йти, тому що мета його ясна, і вдосконалювати мистецтво спокушання в даному випадку абсолютно безглуздо.

Якщо компліменти ненав'язливі, та й сам хлопець сподобався, можна відповісти йому стриманою прихильною посмішкою, проявити трохи кокетства. Тут порада полягає в тому, що вести себе треба максимально природно, не намагатися показати себе такою, якою насправді ти не є. По-перше, він, так чи інакше, це відчує, а по – друге-ти не зможеш довго грати ту роль, яку вибрала, намагаючись сподобатися. Манірність, манірність – це вороги мистецтва спокушання. Запам'ятай, чоловіків відштовхують жінки, в поведінці яких відчувається неприродність.

Пройти тест на сексуальність

Як можна спокусити хлопця в клубі?

Цей вид знайомства також має свої переваги. По-перше, в клубі хлопець, навіть якщо він прийшов туди в супроводі своєї дівчини або в компанії друзів, однозначно налаштований на те, щоб приємно провести час: до цього привертає сама атмосфера подібного роду місць. Тут зазвичай всі відкриті для спілкування і привітні, тому приверніть увагу хлопця і сподобатися при знайомстві не складе особливих труднощів.

Легкість, невимушеність, аура гарного настрою – твої вірні союзники. Головне-не тримай себе відсторонено, посміхайся, даючи тим самим зрозуміти, що у тебе немає, і не може бути ніяких проблем. Якщо хлопець побачить, що ти ведеш себе активно, що ти тут – не чужа, а «своя в дошку», він відразу ж зафіксують на тобі увагу і буде внутрішньо готовий для спілкування саме з тобою. Відчувши, що передумови створені – відразу ж бери бика за роги: погоджуйся на танець, посміхайся у відповідь на компліменти, викликай на відвертість, не відмовляйся від коктейлю – готуй базу для переростання знайомства в більш тісні відносини і поглиблення в процесі залучення уваги хлопця.

Спокусити чоловіка через Інтернет.

Можливо, тобі доводилося чути, що Знайомства в Інтернеті – доля боязких або невдачливих. Не вір подібної нісенітниці! Якщо ти-не схильна до авантюризму, і не любиш діяти навмання, Інтернет для тебе найбільш прийнятний спосіб знайомства. Сьогодні в Мережі існує безліч сайтів знайомств, якими можна скористатися в будь-який час доби, перебуваючи вдома або на роботі. При цьому цілком можливе знайомство з серйозними намірами.

Знайомитися через Інтернет вигідно ще й тому, що тут завжди можна не просто вибрати хлопця собі до смаку, але і переконатися в правильності зробленого вибору, не створюючи при цьому проблем ні собі, ні об'єкту твоєї уваги. Так, спокушання в Інтернеті – перш за все захоплююча гра, своєрідна віртуальна сцена, виходячи на яку кожен хлопець може «надіти на себе» будь-яку маску-аватар хлопця мрії, або скористатися фотографією красеня-друга.

Однак маска приховує обличчя, але не душу, і дуже скоро після початку знайомства ти побачиш, з ким маєш справу. Взаємна симпатія виникне лише після того, як ви обидва переконаєтеся в схожості інтересів і намірів. І тоді без ризику для свого і його самолюбства ти можеш «Скинути маску» і переводити знайомство з віртуальної площини в реальну.

Як краще позиціонувати себе, розміщуючи свою анкету на сайті знайомств? Тут існують свої особливості - » чіплялки", суть яких полягає в тому, щоб заінтригувати, викликати і утримати інтерес хлопця саме до тебе, адже анкет тисячі, і вибір на твою користь багато в чому обумовлений саме інтригою.

Зрозуміло, найкраща інтрига – професійно виконане фото, тим більше, що хлопці прекрасно знають: жінки у величезній більшості не схильні використовувати чужі фотографії та анімаційні картинки-аватари. Пам'ятай: гарне фото — обов'язкова запорука успіху. Краще використовувати не одну, а кілька фотографій, в різних ракурсах, в різному одязі, з різними сюжетами, з виразом обличчя від безтурботно – грайливого до ніжно-турботливого і романтичного.

Заповнюючи поле " анкетні дані» , намагайся говорити про себе тільки правду. Про те, що виставляє тебе не в кращому світлі, краще промовчати або сказати з іронією. Так, інтригуючим варіантом відповіді на питання про те, де і з ким ти проживаєш (одна в кімнаті/ одна в квартирі/ з чоловіком/ з батьками) буде жарт, щось на зразок «в переході метро з ручним папугою».

Якщо хлопця зацікавили твої фото, тобто первинний відбір ти пройшла, то саме час дати йому потужний стимул до розвитку знайомства, заповнюючи поле «кого шукаю». І знову: вмій заінтригувати! Придумай нестандартну "чіплялку" типу " Шукаю хлопця, який вміє відкривати йогурти!"&8212; це, напевно спрацює на твою користь і допоможе спокушанню чоловіка.

Пройти тест на сумісність

додаткова інформація:
Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео