Назад
Як спокусити чоловіка: 3 базових ради для першого знайомства

Навигация по разделу
как соблазнят мужчин

Як спокусити чоловіка? Поради першого знайомства

Як спокусити чоловіка на вулиці, в клубі або інтернеті? Чи є основні правила, які працюють завжди і діють гарантовано?

Багатьом дівчатам мистецтво спокушати дано при народженні, а що ж потрібно знати тим, у кого від природи інші таланти, та й фігура далека від голлівудського стандарту? Зрозуміло, що заняття фітнесом, дієти, гарний одяг-це дуже важливі інструменти при досягненні своєї мети, але іноді буває так, що все це є, а успіху немає і, незрозуміло, як потрібно себе вести, щоб Сподобатися Хлопцеві?

Ніхто не стане заперечувати, що визначальну роль у розвитку майбутніх відносин грає перше знайомство. Від того, як і де воно відбулося, залежить приблизно 80% подальшого успіху.

Як спокусити чоловіка на вулиці?

Існує думка, що знайомитися на вулиці нібито непристойно, але все це дрібниці: вулиця – прекрасне місце для знайомства, особливо якщо ти товариська і не відчуваєш зайвої боязкості. Безсумнівна перевага вуличного знайомства-в його несподіванки. Якщо підійшов на вулиці хлопець починає обсипати тебе компліментами, то на них необхідно правильно і тонко реагувати. Головне, не переграти. Зрозуміло, що якщо хлопець робить грубі і неоднозначні компліменти , треба негайно розвертатися і йти, тому що мета його ясна, і вдосконалювати мистецтво спокушання в даному випадку абсолютно безглуздо.

Якщо компліменти ненав'язливі, та й сам хлопець сподобався, можна відповісти йому стриманою прихильною посмішкою, проявити трохи кокетства. Тут порада полягає в тому, що вести себе треба максимально природно, не намагатися показати себе такою, якою насправді ти не є. По-перше, він, так чи інакше, це відчує, а по – друге-ти не зможеш довго грати ту роль, яку вибрала, намагаючись сподобатися. Манірність, манірність – це вороги мистецтва спокушання. Запам'ятай, чоловіків відштовхують жінки, в поведінці яких відчувається неприродність.

Пройти тест на сексуальність

Як можна спокусити хлопця в клубі?

Цей вид знайомства також має свої переваги. По-перше, в клубі хлопець, навіть якщо він прийшов туди в супроводі своєї дівчини або в компанії друзів, однозначно налаштований на те, щоб приємно провести час: до цього привертає сама атмосфера подібного роду місць. Тут зазвичай всі відкриті для спілкування і привітні, тому приверніть увагу хлопця і сподобатися при знайомстві не складе особливих труднощів.

Легкість, невимушеність, аура гарного настрою – твої вірні союзники. Головне-не тримай себе відсторонено, посміхайся, даючи тим самим зрозуміти, що у тебе немає, і не може бути ніяких проблем. Якщо хлопець побачить, що ти ведеш себе активно, що ти тут – не чужа, а «своя в дошку», він відразу ж зафіксують на тобі увагу і буде внутрішньо готовий для спілкування саме з тобою. Відчувши, що передумови створені – відразу ж бери бика за роги: погоджуйся на танець, посміхайся у відповідь на компліменти, викликай на відвертість, не відмовляйся від коктейлю – готуй базу для переростання знайомства в більш тісні відносини і поглиблення в процесі залучення уваги хлопця.

Спокусити чоловіка через Інтернет.

Можливо, тобі доводилося чути, що Знайомства в Інтернеті – доля боязких або невдачливих. Не вір подібної нісенітниці! Якщо ти-не схильна до авантюризму, і не любиш діяти навмання, Інтернет для тебе найбільш прийнятний спосіб знайомства. Сьогодні в Мережі існує безліч сайтів знайомств, якими можна скористатися в будь-який час доби, перебуваючи вдома або на роботі. При цьому цілком можливе знайомство з серйозними намірами.

Знайомитися через Інтернет вигідно ще й тому, що тут завжди можна не просто вибрати хлопця собі до смаку, але і переконатися в правильності зробленого вибору, не створюючи при цьому проблем ні собі, ні об'єкту твоєї уваги. Так, спокушання в Інтернеті – перш за все захоплююча гра, своєрідна віртуальна сцена, виходячи на яку кожен хлопець може «надіти на себе» будь-яку маску-аватар хлопця мрії, або скористатися фотографією красеня-друга.

Однак маска приховує обличчя, але не душу, і дуже скоро після початку знайомства ти побачиш, з ким маєш справу. Взаємна симпатія виникне лише після того, як ви обидва переконаєтеся в схожості інтересів і намірів. І тоді без ризику для свого і його самолюбства ти можеш «Скинути маску» і переводити знайомство з віртуальної площини в реальну.

Як краще позиціонувати себе, розміщуючи свою анкету на сайті знайомств? Тут існують свої особливості - » чіплялки", суть яких полягає в тому, щоб заінтригувати, викликати і утримати інтерес хлопця саме до тебе, адже анкет тисячі, і вибір на твою користь багато в чому обумовлений саме інтригою.

Зрозуміло, найкраща інтрига – професійно виконане фото, тим більше, що хлопці прекрасно знають: жінки у величезній більшості не схильні використовувати чужі фотографії та анімаційні картинки-аватари. Пам'ятай: гарне фото — обов'язкова запорука успіху. Краще використовувати не одну, а кілька фотографій, в різних ракурсах, в різному одязі, з різними сюжетами, з виразом обличчя від безтурботно – грайливого до ніжно-турботливого і романтичного.

Заповнюючи поле " анкетні дані» , намагайся говорити про себе тільки правду. Про те, що виставляє тебе не в кращому світлі, краще промовчати або сказати з іронією. Так, інтригуючим варіантом відповіді на питання про те, де і з ким ти проживаєш (одна в кімнаті/ одна в квартирі/ з чоловіком/ з батьками) буде жарт, щось на зразок «в переході метро з ручним папугою».

Якщо хлопця зацікавили твої фото, тобто первинний відбір ти пройшла, то саме час дати йому потужний стимул до розвитку знайомства, заповнюючи поле «кого шукаю». І знову: вмій заінтригувати! Придумай нестандартну "чіплялку" типу " Шукаю хлопця, який вміє відкривати йогурти!"&8212; це, напевно спрацює на твою користь і допоможе спокушанню чоловіка.

Пройти тест на сумісність

додаткова інформація:
Зараз читають
Наставник: хто це такий, як знайти і навіщо потрібно наставництво??
Наставник: хто це такий, як знайти і навіщо потрібно наставництво??
Хто такий наставник і навіщо йому займатися наставництвом? Як знайти сво ...
Як змінити своє життя на краще? 10 простих секретів
Як змінити своє життя на краще? 10 простих секретів
Як змінити своє життя на краще, якщо все навколо здається не таким? 10 п ...
Конфлікт інтересів: що це таке і як ним керувати??
Конфлікт інтересів: що це таке і як ним керувати??
Що таке конфлікт інтересів і в чому його основна проблема? Як ним керува ...
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як зміцнити пам'ять і відновити її? Які фактори впливають на стан пам'ят ...
Види конфліктів і 6 порад як їх використовувати
Види конфліктів і 6 порад як їх використовувати
Як використовувати різні види конфліктів з користю для себе? Як навчитис ...
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік
Якщо чоловік зраджує, хочеться одночасно виплеснути біль і втекти від ус ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео