Назад
Каверзні питання хлопцеві: 10 способів застати його зненацька

Навигация по разделу
Каверзные вопросы парню

10 каверзних питань хлопцеві, щоб його краще пізнати

каверзні питання хлопцеві змушують його задуматися, а дівчині говорять багато про його характер і поглядах. Про що запитати чоловіка, щоб розгледіти його натуру?

Як дізнатися співрозмовника навіть після недовгого знайомства і перевірити, наскільки він щирий, які у нього погляди? Звичайно, задати каверзні питання хлопцеві. У цих 10 фразах є ефект несподіванки, і, якщо озвучувати їх посеред звичайної бесіди, можна багато чого зрозуміти про нового знайомого. При цьому цінність буде полягати не тільки в сенсі чоловічих відповідей, але також в тому, як він реагує на такі теми, Чи не суперечить сам собі в словах.

1. Назвеш 3 неформальні факти про мене?

Хороший спосіб дізнатися, наскільки уважно хлопець ставиться до слів своєї співрозмовниці і як сильно вона його цікавить. Якщо він взагалі нічого не може сказати у відповідь або спроби згадати що-небудь про панночку даються йому помітно важко, це поганий знак. Те ж відноситься до ситуацій, в яких чоловік посилено намагається змінити тему, відбутися жартами, задати це ж питання у відповідь.

Що взагалі означає "неформальні факти"? це особиста інформація, яку можна отримати тільки при прямому спілкуванні з дівчиною. Ім'я, вік, видимі особливості зовнішності, місто, в якому вона живе, Сімейний стан може дізнатися будь-який незнайомець, який відкриє її сторінку в соціальних мережах. Це всі офіційні загальнодоступні дані. Інша справа, якщо мова йде про її:

 • Характер і поведінкових звичках:
 • Історіях з минулого;
 • Інтересах, захопленнях, ставленні до чогось;
 • Сім'ї, друзів, взагалі людей з її оточення;
 • Плани, мрії, цілі;
 • Заборонах, рамках дозволеного;
 • Попередніх розмовах з цим же хлопцем.

Незацікавлений або просто сумнівний співрозмовник не запам'ятає чого-небудь з цих відомостей. Щоб викрутитися з ситуації, він швидше за все постарається вгадати правильну відповідь або стане відповідати занадто розмитими загальними фразами.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

2. Гроші чи стосунки?

Це дві дуже важливі частини життя, так що відповісти однозначно на це питання дійсно складно. Тому вагомість матимуть саме роз'яснення хлопця з цього приводу. Його тимчасове мовчазне поглиблення в думці свідчить про те, що він правда обмірковує цю тему і намагається зрозуміти своє ставлення. Така поведінка &8212; хороший знак. А ось що може насторожити, так це:

 • Миттєва відповідь на користь відносин &8212; швидше за все це спроба сподобатися;
 • Ухилення від теми, занадто розмита суть &8212; неготовність визнавати правду;
 • Фрази " не знаю» і подібні &8212; небажання заглиблюватися в тему, слабкий інтерес;
 • Очевидний і прямий вибір грошей в разі, якщо дівчина вважає по-іншому.

Примітка до останнього пункту: перевага фінансів відносинам &8212; сам по собі нормальний вибір і чесну відповідь. І якщо жінка підтримує цю точку зору, пара може легко зійтися. Однак найчастіше для дівчат важливіше саме почуття і особисте життя. Відповідно, такий хлопець їм не підійде в силу різних пріоритетів. Про що краще відразу у ввічливій формі сказати співрозмовнику.

3. Брехати і недоговорювати &8212; це одне і те ж?

Каверзне питання, так як не всі хлопці прирівнюють приховування правди до прямої брехні. Точніше не всім це вигідно. Якщо думки з цього приводу у пари сходяться, проблем не буде. Однак якщо відчувається різниця, краще відразу обговорити деталі. Для цього можна задати уточнюючі питання.

 • Ти віриш в те, що брехня може бути на благо?
 • Можеш придумати конкретні ситуації або згадати реальні випадки з минулого, в яких ти вважав за краще (б) промовчати про щось близьким?
 • Якщо ти в чомусь не хочеш зізнаватися, то це зазвичай стосується всіх близьких тобі людей? Або ти все ж можеш приховати правду від одного, але розповісти її іншому?
 • Ти сам нормально б поставився до того, що від тебе щось приховують?
 • Якби від тебе щось приховували, але ти вже знав суть таємної правди, то став би ти вказувати на це співрозмовнику?

Далі залишається лише оцінити відповіді хлопця, звірити їх зі своїми поглядами і вирішити, чи хочеться продовжувати щось будувати з цією людиною. Навряд чи він найближчим часом стане міняти свої принципи.

4. Який досвід ти вилучив з минулих відносин?

Відповідь покаже, чи вчиться хлопець на своїх помилках, чи вміє він бути вдячним, наскільки йому легко говорити погане/хороше про інших. Його поточне ставлення до людей з минулого може одного разу легко поширитися і на його співрозмовницю.

Навіть неприємні ситуації можна подавати в адекватній формі, нікого не ображаючи і не звинувачуючи. Якщо ж чоловік вже на початкових етапах знайомства явно з цим не справляється, така поведінка кидає на нього тінь. До чого краще придивитися, поки хлопець відповідає на питання:

 • Чи немає агресії . Згодом молода людина навряд чи стане м'якше, його мінуси будуть проявлятися більше. Якщо він чи не з першого побачення висловлює явну злість, пора почати турбуватися;
 • Чи говорить він по суті . Уникнення прямої відповіді, розмиті фрази вказують на те, що йому є що приховувати або що він не намагається покращувати своє життя і себе в цілому;
 • Про кого він говорить . Розповідь з позиції "всі погані" або святого/жертви, а тим більше їх об'єднання ставить під сумнів адекватність і зрілість людини.

5. Що б ти хотів змінити в мені?

Мислення в руслі «вона зміниться» або «я її виправлю» незрівнянно зі здоровими відносинами і більше нагадує світогляд абьюзера. Однак насторожує відповідь " нічого, ти ідеальна» теж насторожує. Як же відповість хлопець, з яким можна створити серйозний союз?

В ідеалі він скаже, що ще дуже погано знає свою співрозмовницю, щоб розуміти, що саме йому не подобається в ній (якщо все відбувається спочатку знайомства). У той же час підкреслить, що не хотів би змінювати її як людину, але тільки тому що це неправильно, а не через її уявної «ідеальності». чому саме так?

 • Чи варто будувати щось з людиною, якщо відразу видно, що головні погляди надто вже не схожі? Ні, причому розуміють це майже всі, але виконують одиниці.
 • Здорові стосунки передбачають прийняття партнерами мінусів один одного. Саме прийняття, а не терпіння, очікування змін або страждання.
 • Немає сенсу «підганяти» себе під чужі запити. Це в будь-якому випадку погано закінчиться.

А вважати свою співрозмовницю ідеалом &8212; значить не знати її по-справжньому, створювати завищені очікування, які потім переростуть у вимоги.

Пройти тест на сумісність

6. Ти можеш заплакати при коханій дівчині?

Хлопчиків з дитинства вчать стримувати емоції , блокувати їх прояв, тим більше сльози. На думку багатьох "вихователів" чоловік повинен бути ходячим генератором грошей з кам'яним обличчям і наглухо закупореними почуттями. Іронічно те, що ці ж «педагоги» потім скаржаться на холодність, неговіркість, погану чуйність «справжніх мужиків», яких вони виховали або заохочували спочатку.

Якщо хлопець категоричним тоном відповідає, Що ніколи не дозволить собі заплакати при жінці або навіть взагалі, &8212; це типовий приклад жертви описаного стереотипу . Важливо розуміти, що чекати від такого чоловіка бурхливих проявів почуттів і явної відвертості в них не доведеться. Він може з часом стати більш відкритим, але такі зміни швидше за все зажадають декількох років. І то лише в тому випадку, якщо партнерка буде терпляче ставитися до цієї замкнутості і чи не щодня повторювати, що вона цінує прояв щирості, не вважає її слабкістю.

7. Чи потребують чоловіки компліментів?

Абсолютно всім важливо періодично отримувати приємні слова , підтримку, ласкаві фрази. Є ті, хто спокійно ставиться до таких потреб, і ті, хто їх посилено приховує, а то й пригнічує. Крім того, у всіх свій «ліміт» компліментів . Якщо хтось перевищує цей поріг, людина починає вважати, що йому лестять, намагаються його обдурити або щось від нього хочуть.

Завдання жінки & 8212; дізнатися подробиці про цю саму межу, щоб виключити непорозуміння, конфлікти в майбутньому. Бажано також уникати тих співрозмовників, які вперто заперечують необхідність чути теплі слова. Як правило, ці люди не готові прямо говорити про свої бажання та очікування, сподіваючись на якесь телепатичне сприйняття. Вони уникатимуть проблем замість того, щоб спокійно обговорювати та вирішувати їх.

8. Тобі лестить жіноча увага?

Так, йому подобається, коли інші жінки задивляються на нього або цікавляться подробицями про нього. Йому лестить, коли він розуміє, що його хочуть, про нього мріють, в нього закохані. Але чи зізнається він у цьому? Категоричне заперечення у відповідь може говорити про те, що він:

 • Боїться здатися бабієм, є проступки з минулого, які дають право називати його таким;
 • Намагається сподобатися, показати себе ідеальним, готовий підлаштовуватися і прогинатися, у нього слабкий характер;
 • Володіє внутрішніми комплексами, через які він вважає, що на нього звертають увагу тільки з глузувань, випадково, але ніяк не через його привабливості або позитивних рис.

Це дійсно каверзне питання, тому краще дати хлопцеві шанс самому виправити свою відповідь. А якщо він прямо визнається у важливості жіночої уваги для нього, краще поговорити про рамках дозволеного. Тому що одним досить просто захоплених поглядів, а іншим і спроб поцілувати-помацати буде мало.

9. Якщо я зараз прийду до тебе додому, я побачу там порядок?

Справа навіть не в спробах зрозуміти рівень акуратності чоловіка, хоча це теж важливо, особливо якщо дівчина &8212; педантична чистюля. Важлива реакція хлопця, наскільки це питання виб'є його з колії, чи зможе він пожартувати, придумати оригінальну відповідь.

Незважаючи на нетиповість питання, шансів його «провалити» не так вже й багато. Найгірше, що трапиться &8212; молода людина виявиться надто вже манірним і образливим. Він може також постаратися прибрехати. Хоча часто, якщо дівчина відкрито говорить про те, що їй в цьому питанні чесність важливіше охайності, чоловік все ж визнається в своїх маленьких гріхах і незрозумілою любові його шкарпеток до підлоги.

10. Для тебе відносини починаються з сексу?

Хороший питання, щоб дізнатися подальший розвиток подій, чого варто очікувати від хлопця в цьому плані. Якщо він відповість ствердно, все в порядку. Панянка хоча б почує правду про нього і зможе зрозуміти, чи підходить такий варіант їй самій. Те ж стосується і негативної відповіді, але тільки якщо він відповідає правді. А як взагалі розпізнати брехуна? Він обманює, якщо говорить «ні» , але саме під час відповіді починає несвідомо виконувати хоча б 2-3 наступних дії:

 • Піднімає таз, совається на стільці / лавочці / дивані;
 • Облизує губи, кусає їх, ковтає слину;
 • Намагається зайняти собою якомога більше простору;
 • Нахиляється до дівчини або по-іншому скорочує дистанцію;
 • Робить паузу перед відповіддю або відповідає з полувопросітельной інтонацією;
 • Перебирає пальцями серветки, сигарети, годинник, Інші дрібні предмети або стискає їх;
 • На секунду затримує дихання або змінює темп, інтенсивність вдихів.

Ставити каверзні питання хлопцеві краще вже після перших зустрічей. Так можна буде порівняти його відповіді зі словами, які він говорив раніше, побачити живу реакцію і при цьому не образити його зайвою напористістю і несвоєчасним цікавістю. Якщо чоловік погоджується на зустрічі, сам їх пропонує, підтримує розмову, це вже означає, що співрозмовниця йому безумовно подобається. В такому випадку дізнатися його потаємні думки буде ще цікавіше і важливіше.

Пройти тест: чи любить він мене?

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Що таке Особиста ефективність і лайф-менеджмент? Як можна підвищити свою ...
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Що таке відверта розмова і як вона допомагає краще зрозуміти один одного ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Що таке сентиментальність показна і дієва? Чому корисно проявляти почутт ...
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Що таке парадокс? Парадоксальні методи для лікування фобій і позбавлення ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео