Назад
Перше побачення: що це таке і його 6 базових правил??

Навигация по разделу
первое свидание

Що таке перше побачення і що на ньому варто робити?

Що таке перше побачення і чому воно часто дивне? Чи можна провести зустріч так, щоб відразу дізнатися, чи підходить людина?

Перше побачення — найбільш хвилююче і довгоочікуване. Однак часто буває так, що воно перетворюється в суцільну ілюзію. Люди, у яких перша зустріч пройшла на ура, цілком можуть незабаром посваритися і повністю втратити контакт. Чому? Тому що на першому романтичному рандеву всі намагаються здаватися краще. Через це складно зрозуміти, хто насправді опинився поруч. Як же вести себе так, щоб точно визначити, чи є шанси на спільне майбутнє з новим захопленням?

Що таке перше побачення?

Перше побачення — це початковий етап усвідомленого контакту між двома зацікавленими людьми. Воно може стати базовою сходинкою для дружби, відносин, партнерства. І навіть для особистісного зростання, адже на побаченнях відкривається не тільки партнер, а й сама особистість з усіма її мріями, бажаннями, уявленнями.

Перша зустріч далеко не завжди призводить до другої, тому що не всі вміють правильно її проводити.

Типові помилки :

 • Говорити не перестаючи, розповідати всю таємницю про себе, не даючи співрозмовнику вставити і слова;
 • Мовчати або відповідати односкладовими фразами "так / ні" « "можливо",»зрозуміло";
 • Приведення друзів або родичів в якості підтримки;
 • Вимагати щось від компаньйона з перших хвилин знайомства;
 • Вести себе грубо, некультурно, намагаючись показати «крутизну» (на ділі її і в помині немає).

Але ще більший промах &8212; грати чужу роль. І цим пороком страждав кожен хоча б раз. З одного боку, це природно, адже так хочеться сподобатися ось тому симпатичному мачо або тієї шикарної красуні. Спрацьовувати комплекси &8212; і ось вже маска іншої людини повільно, але міцно прилипає до шкіри.

Однак таке гримасування створює нові проблеми:

 1. У спробах сподобатися людина забувають запитати себе, а чи подобається йому його новий знайомий;
 2. Розігруючи іншу особистість, можна пропустити свою справжню пару, яку ця роль відлякає;
 3. Часто особа сама не помічає, наскільки надіта маска сама по собі огидна, вульгарна. Кого можна нею приманити? Правильно &8212; такі ж огидні та вульгарні. Або грають їх ролі.

Якщо ж співрозмовник адекватно реагує на недоліки, встигаючи при цьому помічати позитивні якості, &8212; це вже привід дізнатися його ближче. А якщо ні, то чи варто взагалі заради цього старатися?

Ось чому важливо не тільки придивлятися до співрозмовника, уважно його слухаючи, але і вести себе природно. Шедевр художника з легкими потертостями і тріщинами цінується куди вище, ніж глянсова картина в золотій рамі від дилетанта.

Пройти тест на впевненість у собі

Що робити на першому побаченні?

1. "Наплювати" на зовнішність.

Елементарна акуратність, звичайно, важлива, але, якщо в душі немає надмірної тяги до педантизму , то миттєво забивати його в себе ніхто не вимагає. Краще надіти одяг з уже наявного гардероба, притому не те єдине плаття для особливих випадків або «щасливу» сорочку.

З зачіскою теж можна не мудрувати. чому б не прийти зі звичайною укладанням (або без неї зовсім) з охайними, чистими, здоровими волоссям? Ще кілька порад:

 • Не експериментувати з парфумом напередодні події, вибрати свій звичайний запах;
 • Дівчатам & 8212; нанести легкий денний макіяж або зважитися прийти без нього, хлопцям &8212; зробити так, щоб борода, вуса не заважали при спілкуванні, обіді / вечері;
 • Взути зручне взуття & 8212; можливо, виникне бажання прогулятися;
 • Не зациклюватися на проблемах в зовнішності & 8212; всі недоліки забуваються вже після 5 хвилин спілкування;
 • Бажано, щоб і наряд був комфортним &8212; спідниця не підскакувала, ремінь не тиснув, блуза не просвічувала, якщо це викликає дискомфорт.

Нехай будуть шпильки з бджілками, яскраво-жовті Краватки-метелики або інші особисті примхи. Хто знає, можливо, саме на першому побаченні з наступною людиною пощастить зустріти такого ж дивака, споріднену душу.

2. Забути про поради з журналів.

" Дівчата, ви повинні мовчати, сміятися над його жартами, навіть якщо не смішно, і мовчки захоплюватися ним кожні 30 секунд» . « Хлопці, ви зобов'язані приходити з дорогими букетами, відкривати рот тільки для компліментів і готуватися на ній одружитися вже з першої секунди знайомства» . І ще 100 порад, що ведуть до довгого, але абсолютно нещасливого і самотнього життя.

Стереотипи &8212; це тупик. У них немає нічого людського, одухотвореного, справжнього. Зате поруч є жива людина з усіма своїми плюсами і мінусами. Як не дати забобонам зіпсувати романтичну зустріч:

 • Не намагайтеся негайно пов'язати зовнішній вигляд людини з його особистістю , дати шанс йому розкритися в бесіді;
 • Адекватно реагувати на відмінну від своєї точку зору, почути її повністю, сприйняти аргументи;
 • При будь-яких негараздах на побаченні спробувати змінити тему або спокійно розібратися, а не збігати або висловлювати байдужість, гнів , розпалюючи обстановку;
 • Якщо якісь слова або дії особи незрозумілі, з'ясувати їх причину або значення &8212; це може виявитися банальним непорозумінням.

У кожної історії є мільйон сценаріїв, поради з дешевих журналів просто не здатні передбачити навіть тисячну їх частину. А значить &8212; є привід дати волю імпровізації і маленькій краплі романтичної магії.

3. Проявити недосконалість.

На першому побаченні раз у раз проявляється незручність. Її створюють страхи &8212; сказати щось зайве або не впопад, здатися дурним, недосконалим. Краще відкинути боязнь свого неідеального тіла або характеру і сміливо зізнатися в недоліках.

«Вибачте, я запізнився. Зі мною таке періодично трапляється. Борюся з непунктуальністю, але поки програю по всіх фронтах» .

«кидаю палити, тому нервую сильніше звичайного. Складно, але доводиться триматися» .

«солодке &8212; моя слабкість. Не можу відмовитися від додаткової порції десерту» .

Можна пожартувати з приводу своєї особливості &8212; це теж цілком прийнятно. Що дає такий хід:

 • Обстановка стає більш вільною, невимушеною;
 • Співрозмовники розслабляються, перестають тримати себе в постійному контролі;
 • Партнеру буде легше відкритися, розповісти про себе правду.

Крім того, така відвертість може зміцнити зв'язок. Можливо, саме ця людина теж бореться зі своїми запізненнями, кидає погану звичку або обожнює солодке.

4. Задавати питання.

Мало тільки говорити про себе і вислуховувати співрозмовника. Важливо цікавитися його особистістю. Це допоможе краще пізнати його, не будуючи при цьому далеких від дійсності образів. Про що можна питати:

 • Захоплення, хобі;
 • Мистецтво( особливо Кіно, Музика);
 • Плани та мрії;
 • Ідеал пари, відносин.

Якщо в ході розмови виявиться загальна тема, можна задати навідні запитання саме по ній. Краще не обговорювати релігію, політику, проблеми, соціальний статус, матеріальне становище.

Якщо все ж дуже хочеться поговорити на таку тематику, доведеться формулювати все так, щоб спілкування не виглядало допитом. Наприклад, замість сухого " Який твій дохід?"запитати" ти любиш свою роботу?».

5. Наплювати на стандарти.

Чоловікам &8212; бойовики, рибалка, м'ясо, жінкам &8212; салати, фітнес, мелодрами. Відхід від подібної моделі нерідко сприймається як відхилення від норми. Насправді ненормальним можна назвати тільки прагнення сліпо відповідати нав'язаним стандартам.

Якщо хлопцеві подобається прогулянки під дощем, романтичні побачення, він має повне право запрошувати саме на таку зустріч.

Якщо дівчина захоплюється футболом, вона може говорити на цю тему, надягати футболку з атрибутикою улюбленої команди, а кращою піснею називати футбольний гімн.

6. Дозволити співрозмовнику вибрати тему.

Часом щоб дізнатися людину, досить відпустити контроль над ситуацією. Дати компаньйону можливість самому направляти хід бесіди &8212; значить зрозуміти його тип мислення. Що можна дізнатися про людину таким чином:

 • Вміння вести бесіду, бути комунікабельним , винахідливим
 • Пріоритети. Про що починає розпитувати / розповідати в першу чергу &8212; то і найбільш важливо;
 • Бажання продовжувати розмову, рівень наполегливості;
 • Ступінь відкритості;
 • Наявність/відсутність делікатності. Як тільки базові теми будуть обговорені, захочеться задати каверзні, занадто особисті або навіть вульгарні питання. Цей момент покаже, чи вистачить особі рішучості або нахабства (дивлячись як це сприймати) їх задати.

Перше побачення може стати казкою, де він &8212; мужній принц, А вона &8212; ніжна принцеса. Або фільмом, в якому пара грає ролі мільйонера і простушки з шаленим резервуаром пристрасті всередині, а любов у них &8212; обов'язково з першого погляду. Однак казки і фільми мають свій кінець, після якого залишається лише невідомість. Життя ж &8212; нескінченна. І в ній краще щиро показати себе, щоб отримати шанс на нові реальні відносини.

Пройти тест Фрейда

Зараз читають
Самооцінка особистості: що це таке, її види і як формується??
Самооцінка особистості: що це таке, її види і як формується??
Що таке самооцінка особистості? Як вона формується і які види бувають? У ...
Сильно втомилася від усього? 7 ідей що з цим робити
Сильно втомилася від усього? 7 ідей що з цим робити
Що робити, якщо втомилася від усього і немає сил рухатися вперед? Які пр ...
Як почати життя з чистого аркуша правильно: 7 ідей
Як почати життя з чистого аркуша правильно: 7 ідей
Як почати життя з чистого аркуша і відкинути лінь? Як задуматися про змі ...
Як почати жити заново незважаючи ні на що? 7 ідей
Як почати жити заново незважаючи ні на що? 7 ідей
Як почати жити заново і побудувати себе з чистого аркуша? Як зуміти пере ...
Як боротися з ревнощами близьких і як знайти причину??
Як боротися з ревнощами близьких і як знайти причину??
Як боротися з ревнощами батьків, дітей,подружжя, друзів? Чи підійде зага ...
Як зачарувати чоловіка за допомогою мови тіла??
Як зачарувати чоловіка за допомогою мови тіла??
Як зачарувати чоловіка, використовуючи його несвідомі інстинкти? За допо ...
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Перебільшувати: що це означає І як правильно робити??
Що значить перебільшувати і чому це є навмисним спотворенням дійсності? ...
Новое youtube видео