Назад
Як зробити особистий щоденник самостійно? 10 правил

Навигация по разделу
как сделать личный дневник

Як зробити особистий щоденник своїми руками?

Як зробити особистий щоденник своїми руками? Який формат він може мати? Як можна його оформити? 10 способів оформлення.

Щоб зрозуміти, як зробити особистий щоденник, досить подумати про те, де саме хотілося б зберігати свої секрети. Важливо, щоб людині подобалося робити в ньому записи, перечитувати їх час від часу. Саме бажання і відчуття наштовхнуть на вибір формату і способу оформлення.

1. Сучасний щоденник в Word.

Такий формат щоденника вибирають багато людей. Він зручний для тих, хто багато часу проводить за комп'ютером і відвик від рукописного тексту. Плюс такого щоденника полягає в тому, що на файл можна поставити пароль, і ніхто сторонній не побачить записи, зроблені всередині нього.

Хороший такий щоденник ще й тим, що набір інструментів в програмі Word досить широкий, тому можна використовувати різні стилі, шрифти, кольори в оформленні. При необхідності можна вставити фото або картинку, що описує емоцію. За допомогою інструменту «зміст» можна створити зміст щоденника по датах, тоді буде легко знайти потрібну запис, просто клікнувши по ній.

2. Творчий підхід: презентація в Power Point.

Якщо хочеться творити і бути творчим , можна піти ще далі. Створення щоденника в програмі Power Point зустрічається вкрай рідко, але тому такий спосіб і привабливий для тих, хто любить відрізнятися. Його плюси полягають в тому, що переглядати його буде цікаво, а якщо людина любить у всьому проявляти фантазію , то і записи в такому щоденнику будуть перетворюватися на своєрідне хобі . Можна вибрати фон для слайда, позначивши Так своє настрій . Для цього підійде звичайна заливка кольором або вибір картинки або фотографії. Коли прийде час переглядати щоденник, це буде схоже на гортання альбому чи книги про своє життя.

Пройти тест на півкулі мозку

3. Строгий і аскетичний файл Excel.

Такий варіант підійде людям, які не звикли писати багато, люблять впорядкованість і мінімалізм. Інструментів для прояву фантазії тут набагато менше, але зате можна скласти графік настрою, діаграму хороших і поганих днів або досягнень. Це дуже допоможе в самоаналізі, дасть можливість зрозуміти, що слід поміняти, а в чому розвиватися.

4. Перевірена роками класика-паперовий щоденник.

Психологи не наполягають, але рекомендують ведіть особистий щоденник від руки. Це допомагає кращому виходу емоцій . Якісь фрази будуть написані легко і плавно, при написанні інших ручка буде глибоко вдавлюватися в папір, а почерк нервово танцювати. Це допоможе звільнитися від негативу, скинути вантаж з душі.

5. Повністю своїми руками.

Як зробити свій особистий щоденник по-справжньому особистим? Його можна створити повністю своїми руками. Наприклад, Обкладинку можна зробити з оксамитового паперу, сторінки прошити ниткою. Це можуть бути звичайні білі листи або різнокольорові, проліновані або чисті. Сторінки краще пронумерувати, щоб не було спокуси вирвати їх на емоціях.

6. Новий щоденник на кожен рік.

Можна уявити, що кожен рік-це новий тому книги під назвою життя . А що потрібно книзі? Звичайно, назва. Місце для нього краще залишити порожнім до кінця року, а в грудні перечитавши його сторінки, назвати відповідним чином. Щоб місця вистачило, краще взяти для цього блокнот побільше, підійде Канцелярська книга.

До речі, якщо немає ризику, що щоденник хтось прочитає, можна також роздрукувати комп'ютерний файл, зробити в ньому отвори дироколом і скріпити стрічкою або тасьмою.

Пройти тест на характер людини

7. Писати в щоденнику необов'язково.

Якщо писати непотрібно, що можна зробити в особистому щоденнику? Малювати! Якщо день видався важким настільки, що немає сил писати про це, можна просто заштрихувати сторінку сірим кольором, вилити поганий настрій можна за допомогою чорної фарби. Якщо ж навпаки, позитив б'є ключем, можна зобразити на аркуші сонце або усміхнений смайлик. Передати романтичний настрій допоможе виріб, наприклад, якщо пройшло романтичне побачення, можна приклеїти на сторінці кілька пелюсток з подарованого букета або квиток з кіно, описавши всього одним рядком свої враження.

8. Помилок бути.

Якщо щоденник пишеться від руки, в ньому іноді з'являються помарки, помилки, закреслені рядки. Це абсолютно нормальна реакція. Людині іноді не подобається, що він пише, або думки, на його думку, викладені неправильно, щоденник перетворюється в рукопис незадоволеного автора. Закреслень краще уникати, заспокоївши трохи внутрішнього критика, але якщо вони все ж з'явилися, прийняти їх як належне. Непотрібно виривати листи або лаяти себе за неохайність, кожен запис, кожна сторінка важливі.

9. Скринька з секретами.

Незвичайний спосіб ведення щоденника – у вигляді записок. Це повинні бути маленькі шматочки паперу. Іноді вони можуть бути незвичайними: уривок газети, серветка з кафе, вирваний аркуш паперу. Головне, щоб під рукою завжди була ручка, тоді записувати емоції можна невідкладно. Потрібно взяти шкатулку, в якій ці записки будуть зберігатися, наприклад рік. На кожному клаптику повинна бути позначена дата, а писати потрібно тільки з одного боку, в кінці року записки краще вклеювати в блокнот. Такий щоденник вийде креативним і самобутнім, буде відображати справжній настрій в момент написання.

10. Листи з підсвідомості.

Якщо замислюєтеся про те, як зробити свій особистий щоденник незвичайним і цікавим, тоді допоможе ще один рідкісний, але досить цікавий спосіб його ведення. Створіть дві нові поштові скриньки. Одному дайте назву "твоя підсвідомість», «твій внутрішній світ», "Твоя я" або щось подібне, особисте. Це буде відправник. Другий назвіть на свій розсуд, пишіть собі листи і відправляйте на нього. Періодично перевіряйте пошту. Важливо користуватися цими ящиками тільки для спілкування з самим собою. До речі, якщо дуже хочеться відповісти на лист з підсвідомості , робити це теж буде корисно. Можна навіть створити окрему гілку з діалогом.

Можна зробити те ж саме, але в паперовому варіанті. Тут за бажанням навіть можна відправляти самому собі листи поштою, а потім складати їх в окремий ящик.

Головне, щоб ведення щоденника приносило йому задоволення і було комфортним. Вибравши, як зробити особистий щоденник, можна приступати до творчості . Нехай перший запис буде надихає і сокровенною, що навіває бажання писати в щоденнику в майбутньому.

Пройти тест: інтроверт чи екстраверт?

Зараз читають
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Які бувають емоції людей і чи завжди відображаються на обличчі? Як за ви ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Що таке позитив і чи завжди він доречний? Добре чи погано мати лише пози ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео