Назад
Як відпустити минуле, психологічна техніка

Навигация по разделу
письма в прошлое

відпустити свої помилки, пишемо листи в минуле

стаття про цікаву техніку з опрацювання минулого і відпускання пережитих спогадів. Психологічна техніка письма в минуле, відпустити минуле

Сьогодні я розповім про цікаву техніку з опрацювання минулого і відпускання пережитих спогадів. Для чого взагалі це робити? Протягом нашого життя з нами трапляються різні хороші, погані речі. Ми можемо пам'ятати про них, або забути, але всі вони складають наш досвід, які зберігається в нашій підсвідомості. І як хороший досвід додає нам енергії для подальшого життя, погані спогади її забирають. І одним з важливих кроків на шляху саморозвитку є усвідомлення і прийняття нашого минулого досвіду.

Сьогодні ми будемо писати листи. Потрібно буде згадати людей, це бажано повинні бути від трьох і більше людей, яких ми образили в своєму житті. І стільки ж людей, які зробили боляче вам. Звичайно, більш ефективно було б в живу поговорити про це з ними, але це не завжди легко. Є більш простий, але в той же час ефективний спосіб &8212; це написати їм листа, в якому розповісти, то що ви відчуваєте або відчували в той момент, який осад це відклало у Вашому житті. Тут не треба робити це зі злістю, звинувачувати або щось ще, важливо пробачити або попросити прощення за минулі образи. Ви все одно давно вже це пережили, не залишайте в собі ті негативні почуття, що були.

Хочеться ще додати, треба саме написати ці листи, а не в розумі їх подумки скласти і звичайно не брехати собі при їх написанні.
Коли ви це зробите &8212; перечитайте листи, спробуйте помріяти про те, що б було якби ви відправили ці листи і вони дійшли. Що відчули б ті люди. Коли це зробите &8212; перейдіть до наступної частини.

А тепер уявіть собі, що якби ви відправили ці листи і вони дійшли? Спробуйте подумки уявити собі, як би це все було. Як людина якій ви писали лист дістає його, відкриває і починає читати. Що він би відчув, яке було б вираз обличчя. Як ви думаєте, чи хотів би він відповісти?

І незалежно Як відповіли на попереднє запитання, ми все таки будемо відповідати, робити це за них. Напиши тепер собі лист від імені тієї людини. Спробуйте вжитися з ним, як він ставився до тих подій, до вас, що він міг би вам відповісти? Як думаєте, пробачив би він? попросив вибачення?. Напишіть відповіді від усіх, кому ви писали.

Коли це зробите, відпочиньте якийсь час, а потім перечитайте ці листи.

Інтерес цієї вправи в тому, що його можна робити скільки завгодно кількість разів. Часто не відразу згадуються найболючіші моменти з минулого життя, деякі з них могли забутися, але час від часу вони все одно згадуються. І як тільки ви згадаєте такий епізод зі свого життя &8212; тепер знаєте що з цим робити, як відпустити минуле.

Зараз читають
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Самовпевненість: що це і хто така самовпевнена людина??
Що таке самовпевненість і коли вона буває зайвою? Хто такий самовпевнена ...
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Стримувати емоції: як це робити і які можуть бути наслідки??
Як стримувати емоції і чи може бути шкідливо для психічного здоров'я? Як ...
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Вправи на розвиток уваги: 5 технік концентрації
Які є вправи на розвиток уваги і наскільки вони складні? 5 перевірених і ...
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Лайф коуч: хто це такий і для чого потрібен лайф коучинг??
Хто такий лайф коуч і навіщо до нього звертатися? Що таке лайф коучинг і ...
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Зрада: що це таке і чому люди зраджують??
Що таке зрада і чому вона відбувається? Як визначити потенційного зрадни ...
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Соціофоб: хто це такий і в чому виражається соціофобія??
Хто такий соціофоб і які причини виникнення соціофобії? 9 питань для сам ...
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Іпохондрія: що це таке, причини, симптоми та лікування.
Що таке іпохондрія і чому це хвороба розуму, а не тіла? Чим іпохондрик в ...
Новое youtube видео