Назад
Як відпустити минуле, психологічна техніка

Навигация по разделу
письма в прошлое

відпустити свої помилки, пишемо листи в минуле

стаття про цікаву техніку з опрацювання минулого і відпускання пережитих спогадів. Психологічна техніка письма в минуле, відпустити минуле

Сьогодні я розповім про цікаву техніку з опрацювання минулого і відпускання пережитих спогадів. Для чого взагалі це робити? Протягом нашого життя з нами трапляються різні хороші, погані речі. Ми можемо пам'ятати про них, або забути, але всі вони складають наш досвід, які зберігається в нашій підсвідомості. І як хороший досвід додає нам енергії для подальшого життя, погані спогади її забирають. І одним з важливих кроків на шляху саморозвитку є усвідомлення і прийняття нашого минулого досвіду.

Сьогодні ми будемо писати листи. Потрібно буде згадати людей, це бажано повинні бути від трьох і більше людей, яких ми образили в своєму житті. І стільки ж людей, які зробили боляче вам. Звичайно, більш ефективно було б в живу поговорити про це з ними, але це не завжди легко. Є більш простий, але в той же час ефективний спосіб &8212; це написати їм листа, в якому розповісти, то що ви відчуваєте або відчували в той момент, який осад це відклало у Вашому житті. Тут не треба робити це зі злістю, звинувачувати або щось ще, важливо пробачити або попросити прощення за минулі образи. Ви все одно давно вже це пережили, не залишайте в собі ті негативні почуття, що були.

Хочеться ще додати, треба саме написати ці листи, а не в розумі їх подумки скласти і звичайно не брехати собі при їх написанні.
Коли ви це зробите &8212; перечитайте листи, спробуйте помріяти про те, що б було якби ви відправили ці листи і вони дійшли. Що відчули б ті люди. Коли це зробите &8212; перейдіть до наступної частини.

А тепер уявіть собі, що якби ви відправили ці листи і вони дійшли? Спробуйте подумки уявити собі, як би це все було. Як людина якій ви писали лист дістає його, відкриває і починає читати. Що він би відчув, яке було б вираз обличчя. Як ви думаєте, чи хотів би він відповісти?

І незалежно Як відповіли на попереднє запитання, ми все таки будемо відповідати, робити це за них. Напиши тепер собі лист від імені тієї людини. Спробуйте вжитися з ним, як він ставився до тих подій, до вас, що він міг би вам відповісти? Як думаєте, пробачив би він? попросив вибачення?. Напишіть відповіді від усіх, кому ви писали.

Коли це зробите, відпочиньте якийсь час, а потім перечитайте ці листи.

Інтерес цієї вправи в тому, що його можна робити скільки завгодно кількість разів. Часто не відразу згадуються найболючіші моменти з минулого життя, деякі з них могли забутися, але час від часу вони все одно згадуються. І як тільки ви згадаєте такий епізод зі свого життя &8212; тепер знаєте що з цим робити, як відпустити минуле.

Зараз читають
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність? 12 секретів як змінитися зовні
Як змінити зовнішність без втрати індивідуальності? У чому секрети ефект ...
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Саморозвиток особистості: що це таке і його основи.
Що таке саморозвиток і чому це основа для вдосконалення людини? Які у нь ...
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Невдаха: хто це такий і чому так трапляється??
Хто такий невдаха і за якими ознаками його можна визначити? Механізми пе ...
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Як розвинути пам'ять: 20 + способів для дорослих і дітей
Які існують способи розвитку пам'яті? Якими методами користуються відомі ...
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати: 7 простих рекомендацій
Як навчитися медитувати, якщо самостійно не все виходить? У чому полягаю ...
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Егоцентризм: що це таке, як розпізнати і чому він небезпечний??
Що таке егоцентризм, вроджене це якість або набуте? У чому відмінність в ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео