Назад
Як розвинути почуття гумору: 7 порад і план дій

Навигация по разделу
как развить чувство юмора

Як розвинути почуття гумору & 8212; 7 порад

Як розвинути почуття гумору і чи можна взагалі це зробити? Розвиваємо почуття гумору за тиждень, виконуючи практичні завдання.

Вам кажуть, що ви не розумієте жартів? Популярні камеді-шоу не викликають посмішки? Або, може, ви просто втомилися від постійних стресів і хочете навчитися дивитися простіше на життя? Тоді пора дізнатися, як розвинути почуття гумору. Ми розповімо про 7 кроків, які зроблять з вас справжнього цінителя іронії і сарказму.

1. Налаштувати позитивне мислення.

Позитив діє як магніт, притягуючи оточуючих. Але що означає "бути позитивним" і як досягти такого статусу? Бути позитивним-значить не виходити з себе при найменших невдачах, Шукати в усьому позитивні сторони, підтримувати інших.

Якщо ми навчимося контролювати власні емоції , то зможемо з легкістю налаштувати позитивне мислення і розвивати почуття гумору.

Для цього потрібно любити життя , себе, прислухатися до своїх бажань, забути про зроблені помилки, прийняти себе справжнього.

Бажано навчитися радіти дрібницям. наприклад, починати свій день з приємних побажань собі самому або близьким, дякувати світ за життя, знаходити привід для радості в кожній миті. Це може бути промінчик сонця, улюблена квітка на підвіконні або плитка смачного шоколаду.

Щоб налаштувати позитивне мислення, потрібно ліквідувати проблеми.

Крістофер Хансард у книзі про те, як вести здоровий спосіб життя , запропонував наступні вправи для перенастроювання на позитив :

Прийняти зручне положення і подумки зануритися в злободенні проблеми. Потрібно уявити, що в момент зіткнення з тілом проблеми розбиваються на осколки або згоряють. Якщо з'являються негативні емоції, їх не варто стримувати – вся негативна енергія повинна вийти назовні.

Так можна швидко і легко позбутися негативних емоцій, зробивши перший крок до розвитку почуття гумору.

Пройти тест на почуття гумору

2. Вчитися самоіронії.

Самоіронія – потужна зброя зі стресами і показник зрілої повноцінної особистості. Якби гумористи сприймали все з серйозністю, ображалися на жарти товаришів, то у них ніколи б не вийшло досягти успіху в своєму ремеслі. Іронічне сприйняття себе позбавляє від депресій , допомагає пережити труднощі і розвинути почуття гумору.

Виховати самоіронію можна, потрапивши в неприємну ситуацію. Наприклад, врізавшись у вітрину магазину або спіткнувшись на рівному місці, відразу уявити, як це виглядає з боку. Якщо фізичного болю немає, то, швидше за все, дуже навіть смішно.

3. Знайти свою хвилю.

Сміх зцілює і притягує людей. Але як розвинути в собі почуття гумору, якщо більшість жартів здаються дійсно несмішними? Знайти свою хвилю!

Хтось любить класичний чорний американський гумор і сміється над героями, які потрапляють у різні неприємності. Яскравий приклад-фільм»Один вдома". Комічний ланцюжок побудована на тому, які пастки головний герой придумує для грабіжників.

Іншим це здається несмішним і вони, щоб посміятися, вибирають твори Чехова, вважаючи їх еталоном комічного.

А хтось сміється тільки з «плоских» жартів, де абсурд-головна риса.

Щоб зловити свою гумористичну хвилю, потрібно, прислухаючись до себе, почати пошуки.

Наприклад, переглянути виступи найяскравіших світових коміків, починаючи Чарлі Чапліном, закінчуючи Михайлом Задорновим. Бажано, прочитати топові комічні твори, побувати на гумористичних заходах. Десь обов'язково клацне. І коли стане ясно, що по-справжньому смішить, можна буде рухатися далі.

4. Ставитися до всього простіше.

Щоб розвинути почуття гумору, потрібно бути вільним від упереджень, стереотипів , не боятися засуджень, бути собою. Наприклад, пролунав жарт, що дискримінує якусь націю або з вульгарним підтекстом. Можна, звичайно, зробити зауваження, вказавши на її недосконалість. Але можна на секунду забути про внутрішні рамках або поглядах, м'яко посміхнувшись.

Бажано навчитися не сприймати жарти на свій рахунок, не ображатися на їх зміст.

Пройти тест на тип особистості

5. Налагодити комунікацію.

Є люди, поруч з якими неможливо не сміятися. Вони можуть в будь-якій важкій ситуації знайти привід для жарту. Такими людьми бажано максимально оточувати себе. Їх можна знайти серед дітей, родичів, сусідів. Важливо просто проводити з ними час, спілкуватися, насичуючись позитивною енергією і вмінням жартувати.

6. Тренуватися.

Перші гумористичні кроки повинні закріпитися практикою. Потрібно навчитися» красиво " сміятися. Досить стати перед дзеркалом і подивитися на себе сміється. Можна записати свій сміх на диктофон або зняти себе на камеру за переглядом комедії. Якщо інтонація сміху буде вдало обрана, розвинути почуття гумору здасться справою принципу.

Перед тим, як пожартувати в колі малознайомих людей, краще потренуватися на подрузі або близьких. Голос повинен звучати впевнено, настрій бути веселим. Такий стан увійде в звичку.

7. Жартувати.

Якщо є прагнення дізнатися, як розвивати почуття гумору, потрібно практикуватися. А саме-жартувати самому. Необов'язково виловлювати з себе анекдоти або вигадувати розіграші. Можна, перебуваючи наодинці, придумувати смішні назви ситуацій, безглузді порівняння, переставляти в пропозиціях слова.

Як розвинути почуття гумору за 7 днів.

Як поліпшити почуття гумору або розвинути його? Цікавий челендж допоможе зробити це за тиждень, якщо кожен день старанно виконувати по одному завданню.

День 1

Відвідайте сучасне комедійне шоу. Бажано сісти ближче до сцени і повністю розслабитися .

День 2

Як розвинути почуття гумору з користю для настрої ? Розважитися! Батути, атракціони, солодка вата, ігри – все згодиться для того, щоб відчути себе дитиною, отримати хорошу порцію сміху, адреналіну.

День 3

Замовити фотосесію. Потрібно підібрати яскравий образ для веселої фотосесії. Це може бути обливання водою або похід в зоопарк. Головне, щоб було весело і смішно. Зроблені фото стануть частиною домашнього інтер'єру.

День 4

Придумати про себе смішну і безглузду історію. Вона повинна виглядати правдоподібно, тому що її доведеться розповісти колегам або сусідам.

Наприклад:

Запізнилася на роботу, тому що мене забрали у відділення міліції.

Не спав вночі, бо на думку спадали вірші Шекспіра. В оригіналі.

День 5

Потрібно переодягнутися в якогось яскравого персонажа: милу стареньку, суворого професора. У новому образі доведеться розіграти знайомих, сусідів і сторонніх людей.

Приблизні теми для розіграшу:

Підкажіть, де можна відремонтувати саквояж?

Вибачте, ви не бачили мавпочку? Вона загубилася пол чеса назад.

День 6

Скласти список найсмішніших в житті моментів. Подумати, що спільного було між усіма ситуаціями.

День 7

Придумати жарт або анекдот про близьких. Поділитися з ними своїм творчістю , подивитися на реакцію. Посміхнутися-значить шлях написаний правильно.

Тільки що ви дізналися, як розвинути почуття гумору весело і без особливих зусиль. Наші поради допоможуть налаштуватися на позитив, а кумедний челендж подарує яскраві моменти і враження. Може, коміком стати не вийде, але приводів для сміху точно стане більше!

Пройти тест на півкулі мозку

Зараз читають
Панічний розлад: що це таке, його лікування і профілактика
Панічний розлад: що це таке, його лікування і профілактика
Що таке панічний розлад, як з цим жити? Як розпізнати, проводити профіла ...
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним: 9 простих порад
Як стати смішним і наскільки це складно? Які прийоми можна використовува ...
Риторичне питання: що це таке і як його використовувати??
Риторичне питання: що це таке і як його використовувати??
Що таке риторичне питання і коли воно доречне? Яку функцію в собі несе і ...
Колесо життя: що це таке, як скласти і заповнити його правильно??
Колесо життя: що це таке, як скласти і заповнити його правильно??
Що таке колесо балансу життя? Як його намалювати, з яких сфер складаєтьс ...
Як навчитися цілуватися і робити це правильно??
Як навчитися цілуватися і робити це правильно??
Як навчитися цілуватися і чому перший поцілунок так лякає і що з цим роб ...
Презирство: що це таке, звідки береться і чим небезпечно??
Презирство: що це таке, звідки береться і чим небезпечно??
Що таке презирство? Чому вираз презирства може бути маскуванням нелюбові ...
Альтруїст: хто це такий, добре це чи погано і як розпізнати
Альтруїст: хто це такий, добре це чи погано і як розпізнати
Хто такий альтруїст і чи легко їм стати. Як розпізнати альтруїста і які ...
Новое youtube видео