Назад
Яких жінок люблять чоловіки? 13 неявних відповідей

Навигация по разделу
каких женщин любят мужчины

яких жінок люблять чоловіки?

яких жінок люблять чоловіки? Яка поведінка і риси характеру подобаються чоловікам? 13 порад для жінок щодо поліпшення відносин.

Якості, які чоловіки цінують у жінок, часто не мають нічого спільного із зовнішнім виглядом, розміром бюста чи будь-яким іншим стереотипом. Є, як мінімум, 13 не фізичних параметрів, які для представників сильної статі важливіше, ніж чудова статура, красиві очі і голлівудська посмішка. Кожен чоловік хотів би бути з такими жінками.

1. Впевнених у собі.

Немає нічого сексуальнішого, ніж жінка, якій комфортно у власному тілі.

Багато дам задають своїм коханим питання на кшталт: "ця спідниця мене повнить?"Досить! У кожного чоловіка своє уявлення про ідеальному статурі. І якщо він залишається з обраницею, значить, вона подобається йому такою, яка є. Якщо жінка хоче змінити щось в собі-вперед, але робити це потрібно для себе, а не для інших.

2. Є хорошим слухачем.

Більшість чоловіків цінують жінок, які здатні просто сидіти і слухати. Так, це вимагає певного терпіння, але результат того вартий. Уміння слухати і дійсно чути те, що говорить співрозмовник &8212; це демонстрація підтримки, турботи і інтересу по відношенню до нього. Не кажучи вже про те, що це різко підвищує шанси на взаємність.

3. Радіє подарункам, але не вимагає їх.

Так, чоловік хоче бути лицарем в сяючих обладунках і ставитися до коханої як до принцеси, але! Це не дає ліцензію на перманентну поведінку принцеси. Яких жінок люблять чоловіки? Тих, які дозволяють коханому влаштовувати романтичні вечері і дивувати дрібничками, але не перетворюють це в його обов'язки.

4. Готова зробити перший крок.

Навіть самий мужній чоловік не любить стикатися з відторгненням і не хоче, щоб його почуття були зачеплені. Якщо жінка не збирається вербально ініціювати взаємодію, то може показати, що готова до спілкування і іншими способами. Наприклад, доторкнутися до чоловіка рукою, або подарувати йому теплу посмішку. Словом, дати зрозуміти, що буде рада зав'язати розмову або вийти поцілунок .

Пройти тест на сексуальність

5. Не соромиться просити про допомогу.

Більшість жінок вважають, що чоловіки & 8212; ледарі , які ненавидять працювати по дому або виконувати будь-які доручення. Однак це вірно лише для тих, хто вже вступив в довгострокові відносини.

Якщо до самотнього чоловіка підходить жінка і з посмішкою просить допомогти їй, він, в більшості випадків, з готовністю відгукується. Чоловіки дуже люблять жінок, які просять про допомогу. Це змушує їх відчувати себе більш мужніми, дає привід для розмови, і пробуджує умовний інстинкт захисника. І коли мила леді дякує джентльмену за допомогу кокетливою посмішкою, є хороший шанс, що він впорається з почуттям збентеження і попросить її номер телефону.

6. Має почуття гумору.

Хлопцям подобаються дівчата, які сміються над їхніми жартами, і можуть пожартувати у відповідь. Веселе або кокетливе хихикання може розтопити навіть найтвердіше і мужнє серце. Ось чому у позитивних, нехай і не дуже привабливих зовні жінок завжди багато шанувальників, на відміну від похмурих і строгих красунь. Справді, щирий і радісний сміх-один з кращих афродизіаків.

7. Не маніпулює у відносинах.

Чоловіки не хочуть піддаватися будь-яким маніпуляціям. Вони не хочуть читати думки своєї партнерки або намагатися інтерпретувати будь-які її сигнали. Вони не хочуть бачити поруч з собою розпещену маленьку дівчинку. Вони не хочуть поодинці нести всю тягар провини за невдалі відносини.

  • Сльози;
  • Відмова від сексу;
  • Істерика;
  • Вимога " любиш-доведи!».

Ось найбільш поширені види жіночої маніпуляції.

Однак, перш ніж вдатися до будь-якого з цих «безвідмовних» засобів, дамі слід сісти і подумати: а що, якщо задумане матиме абсолютно зворотний результат? Якщо партнер, злякавшись потоку сліз або не бажаючи гадати про причини образи по черепках від розбитого посуду, просто піде? Перспектива залишитися на самоті не лякає? Вперед, до виконання задуманого!

Щоб побудувати прекрасні відносини жінці потрібно навчитися говорити без натяків про те, чого вона хоче або, навпаки, не хоче. Це простий і чесний спосіб взаємодії з коханою людиною.

Пройти тест Фрейда

8. Вміє зробити комплімент чоловікові.

Є стереотип про те, що чоловіки не потребують компліментів. Це неправда. Будь-якій людині приємно, коли його вчинки, слова або особисті якості визнають і цінують.

Комплімент - одна зі сходинок, що ведуть до підвищення рівня довіри. Він не повинен бути словесним. Захоплений погляд на біцепс або на красиву сорочку теж буде прийнятий в якості компліменту. Є лише одна умова: похвала повинна бути щирою.

9. Чесна з партнером.

Якщо чоловік не може довіряти жінці, то чи зможе він бачити її в ролі своєї подруги &8230; і, в кінцевому підсумку, дружини? Навіть маленька брехня може вийти з-під контролю дуже швидко і перетворитися на повномасштабну проблему.

10. Емоційно стійка.

Яких жінок більше люблять чоловіки: спокійних або неврівноважених? Напевно, більшість людей вибере перший варіант і не помилиться. Чоловіки хочуть жінку, яка працює над своєю поведінкою і відповідає за свої емоції. Це не означає, що не варто проявляти емоцій зовсім. Це означає здатність прораховувати «відповідну реакцію» партнера на них.

11.Здатна підтримати в скрутну хвилину.

Навіть найсильніші чоловіки іноді хочуть, щоб їх схвалили і втішили. Вони хочуть знати, що жінка буде поруч і схвалить його життєвий вибір, будь то зміна місця роботи або переїзд в Нове місто.

Щоб відповісти на питання «які жінки подобаються чоловікам» згадаємо леді Мері-Енн, дружину Бенджаміна Дізраелі. Вона не відрізнялася красою і витонченістю, до того ж була старша за чоловіка, який одружився на ній за розрахунком. Однак її турбота, моральна підтримка і доброта завоювали якщо не любов , то гарячу прихильність Дізраелі. Згодом він говорив:»всім, чого я досяг, я зобов'язаний своїй дружині".

12.Не зловживає макіяжем.

Жінка, яка використовує натуральний макіяж, виглядає сексуальніше, ніж дама, яка носить на обличчі «бойову розмальовку». Справа в тому, що відсутність (або мінімальна кількість) косметики показує, що жінка не соромиться здатися такою, яка є. Це-своєрідний знак довіри і собі і світу.

13. Любить і хоче сексу.

Так, це правда! Чоловікам приємно, якщо дама позитивно реагує на прояв бажання, а не відкидає його. Це особливо вірно в тому випадку, коли чоловік шукає жінку для створення сім'ї. Немає нічого гіршого, ніж на довгі роки бути пов'язаним з холодною, безпристрасною жінкою, чий сексуальний темперамент абсолютно не відповідає темпераменту чоловіка.

Хоча чоловіки та жінки по-різному спілкуються та висловлюють емоції, є одна річ, яка є правдивою для всіх. Кожній людині хочеться любити і бути коханим.

Розуміння гендерних відмінностей є дуже важливим, Однак, коли мова заходить про пошук партнера, основні правила поширюються на всіх. Всі люди шукають того, хто надасть підтримку у важку годину, буде другом і коханим або коханої в одній особі, готовий буде пройти з обранцем вогонь і воду.

Пройти тест: Чи Люблю я його?

Зараз читають
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Емоції людей: 7 основних емоцій і як їх відрізняти по обличчю??
Які бувають емоції людей і чи завжди відображаються на обличчі? Як за ви ...
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Емоційне лідерство та емоційна компетентність: що це??
Що таке емоційне лідерство і чому це важлива якість для керівника? Як по ...
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Позитив: що це таке і яка від нього користь??
Що таке позитив і чи завжди він доречний? Добре чи погано мати лише пози ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку: 10 перевірених порад
Як написати казку? Що повинно обов'язково бути присутнім в казці, а що к ...
Як стати привабливою для свого чоловіка??
Як стати привабливою для свого чоловіка??
У будь-якому шлюбі настає період, коли на зміну палким почуттям приходят ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео