Назад
Як стати сміливим: 9 простих способів

Навигация по разделу
как стать смелым

Як стати сміливим &8212; 9 ефективних порад

Як стати сміливим і рішучим ? Що таке сміливість і як її знайти? Чому важливо повірити в себе і як це зробити?

Для того, домогтися успіху і стати лідером, потрібно бути сміливим. Але що робити, якщо цієї якості від народження немає, а страхи не дають схаменутися? Як стати сміливим, впевненим в собі людиною? Ми розповімо, як змінити себе і перестати боятися.

1. Зрозумійте, що таке мужність.

Сміливість — це більше, ніж перемога над страхом. Опанувати сміливістю-означає стати успішним і комунікабельним .

Сміливість-це майстерність:

Розібравшись, що означає Це якість, можна починати курс під назвою «Як стати сміливим і успішним». Він викладений в наступних пунктах нашої статті.

Пройти тест на темперамент

2. Повірити в себе і не боятися змін.

Одна справа – невпевненість, а інша – недовіра до себе: «я не зможу», «нічого не вийде», «все безнадійно». Отакий настрій - вже поразка. Потрібно вірити в свої сили, можливості, здібності, а також довіряти собі.

Є ще один важливий пункт, що підштовхує на відверту розмову з собою. Іноді наша невпевненість є результатом страху перед змінами. Адже пройти співбесіду-означає Змінити життєвий ритм, показати кращі якості, напружитися, так би мовити. А навіщо, якщо на нинішній роботі намагатися вже особливо не треба. Правда, зарплата невелика, розвитку ніякого немає.

Не буває, щоб і вовки ситі, і вівці цілі. Адже як стати кращим , сміливіше, якщо не бути готовим до змін? Тим більше, до кращих.

3. Перемогти страх.

Страх-це одна з реакцій свідомості на те, що відбувається. Він виникає в момент, коли потрібно вирішити – тікати або наступати. Коли ми боїмося, в організмі починає активно виділятися кортизон – «гормон стресу». Саме його можна дякувати за напади паніки.

Цікаво, що страх притаманний навіть новонародженим . Він проявляється у вигляді інстинкту самозбереження. Перші страхи, які видає наше підсвідомість - боязнь шуму і падіння. Решта страхи-результат впливу близьких або життєвих обставин.

Практично всі фобії або комплекси сягають корінням в дитинство, коли турботливі батьки вселяють: «туди не можна – злий собака», «будеш погано вчитися – станеш невдахою», «так ніхто не робить, будь як всі!». Формуючись під страхом соціального осуду, ми, будучи вже дорослими дядьками або тітками боїмося собак, хворіємо синдромом відмінника і боїмося заперечити керівництву.

Інші страхи ми старанно прищеплюємо собі самі , боячись захворіти, зійти з розуму, померти.

Тим, хто бажає дізнатися, як стати сміливим, потрібно позбутися своїх страхів, змінити мислення, зрозуміти, що наші думки не дають нам стати хоробрими.

Ось правила, з яких можна почати:

  • Не уникайте страху та ситуацій, які його викликають.
  • Зустрінеться лоб в лоб з вогнищем страху, якщо це безпечно.
  • Раціонально, логічно пояснити те, що відбувається.

4. Виробити рішучість.

Як стати сміливим або хоча б їм здаватися? Навчитися швидко приймати рішення. Важливо, не дати уяві намалювати картину негативних наслідків свого вчинку.

Можна взяти за правило – на роздуми не більше 2 секунд. Наприклад, з-за рогу з'являється собака, побачивши якої душа йде в п'яти. Потрібно порахувати в розумі до двох, отямитися, взявши в себе в руки. Не так важливо, що саме робити – кликати на допомогу, підбирати з землі камінь, головне не втратити самовладання.

Якщо вдасться себе перебороти, бажано винагородити себе – з'їсти тістечко або провести пару годин в розважальному центрі.

5. Ризик2.

Ризик-це ліки під чіткою назвою»Як стати сміливим". Справа в тому, що коли ми ризикуємо, організм виробляє адреналін, а він блокує страх.

Помилитися, програти або щось втратити не так страшно, як взагалі ніколи не ризикувати. Перебування в "шкаралупі" знижує самооцінка , а ризик її збільшує. Можна почати з участі в аукціоні, а закінчити відкриттям власного кафе або покупкою мотоцикла.

Пройти тест на самооцінку

6. Тренуватися.

Як стати сміливим? Вчитися основи цієї якості на практиці. Легко не буде, але іншого шляху немає. Читання розумних книг, корисних статей-відмінний початок, хороший мотиватор, тверда опора. Але це всього лише теорія, а навички кожен повинен виробляти сам.

Наприклад, поставити ліміт – до трьох сміливих вчинків в день. Мова не про те, щоб рятувати потопаючих або наздоганяти озброєних грабіжників. "Планка" сміливості у всіх різна. Кому – то заговорити з незнайомцем-це вже важкий вчинок, що вимагає зусиль і роботи над собою. Можна написати сподобалася дівчині (хлопцю), повернути в магазин товар або, врешті-решт, зробити зауваження сусідці, чий пес привласнив ваш килимок собі.

Все відразу може не вийти, але результат не змусить себе чекати. Через місяць інтенсивних тренувань можна буде самому поділитися досвідом, як стати сміливим.

7. Знайдіть натхнення.

Психологи впевнені, що досягти хорошого результату можна тільки тоді, коли є опора. Наприклад, бігати вранці краще з компанією, а займатися йогою – з тренером. Поодинці долати вершини можна, але це набагато важче.

Так і з саморозвиток . Потрібно знайти сміливого і рішучого людини, який точно знає, як стати сміливим, може надихнути або підбадьорити.

Хтось черпає сили, переглядаючи серію фільмів «Міцний горішок» з Брюсом Віллісом, а для кого-то прикладом для наслідування є людина, яка подолала страшне захворювання.

Не має значення, хто стане натхненням , головне, щоб він був, і на нього хотілося рівнятися.

8. Використовувати афірмації.

Як стати сміливим? Вселити собі це шляхом позитивного настрою. Кожен день потрібно починати зі слів: "Я вірю в себе і свої сили. У мене все вийде. Я нічого не боюся"» Ідеально, якщо вдасться промовляти рядки в голос і дивлячись в дзеркало. Так можна обдурити власну підсвідомість.

9. Зайнятися своїм тілом.

Статистика говорить, що 85% сміливців-це фізично здорові люди, що стежать за своїм харчуванням і режимом дня , що займаються спортом.

Як стати сміливим, якщо ніколи таким не був? Записатися в спортивну секцію, вивчити прийоми самооборони, відкрити в собі нові грані.

Досягнення на тренуваннях додадуть віри в себе, так і сміливості в загальному.

Ці 9 порад – чудова шпаргалка для того, хто хоче навчитися бути сміливим. Ми розповіли, як змінити своє життя на краще, побороти страхи, налаштувати позитивне мислення . Є думка, що сміливим по-особливому щастить, тому сміливіше дотримуйтесь наших порад і у вас все вийде!

Пройти тест на впевненість у собі

Зараз читають
Психологія: що це таке, основні методи, напрямки та концепції??
Психологія: що це таке, основні методи, напрямки та концепції??
Що таке психологія, звідки вона почалася і як розвивалася наука? Етапи, ...
Типи темпераменту: що таке і як визначити? Класичний тест
Типи темпераменту: що таке і як визначити? Класичний тест
Що таке типи темпераменту і яка їх класифікація? Як визначити свій темпе ...
Як заспокоїти нерви? 13 швидких технік
Як заспокоїти нерви? 13 швидких технік
Як заспокоїти нерви і що застосувати в якості заспокійливих засобів, якщ ...
Як розвинути харизму чоловікові і жінці: 8 універсальних вправ
Як розвинути харизму чоловікові і жінці: 8 універсальних вправ
8 базових методик, як впевнено розвинути харизму. Що допомагає в розвитк ...
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
Як притягнути до себе удачу: 5 робочих технік
5 прийомів як притягнути до себе удачу на різні випадки життя. Ефективні ...
Як зустрічатися з хлопцем: 4 поради і 4 основні помилки
Як зустрічатися з хлопцем: 4 поради і 4 основні помилки
Як зустрічатися з хлопцем так, щоб відносини приносили щастя? Як надовго ...
Подорож з дітьми в радість: 5 лайфхаків
Подорож з дітьми в радість: 5 лайфхаків
Народження дітей – не привід відкладати подорожі. Як бути, якщо ви зважи ...
Новое youtube видео