Назад
Як навчитися жартувати легко? 9 порад і 4 вправи

Навигация по разделу
как научиться шутить

Як навчитися жартувати & 8212; 10 порад

Як навчитися жартувати і чи можна це зробити? 9 ефективних порад. Практичні вправи, за допомогою яких можна навчитися жартувати.

Людям з хорошим почуттям гумору довіряють більше, ніж іншим. Їм завжди раді на роботі, вдома, в галасливій компанії. Жартівники легше переносять стреси, простіше ставляться до проблем, практично не мають комплексів. Їм однозначно пощастило, а вам? Дізнайтеся прямо зараз, як навчитися жартувати, щоб веселим бути, а не здаватися. Прочитавши статтю до кінця, вам не вдасться стримати посмішку.

1. Стати комунікабельним.

Комунікабельність – це та риса, без якої складно бути смішним. Практично всі герої касових комедій володіють схожими якостями: балакучість, метушливість, оптимізм, весела вдача. Прикладів безліч-починаючи від ослика з мультфільму «Шрек», закінчуючи неповторним Джимом Керрі у всіх його кінематографічних іпостасях.

Навички комунікабельності потрібні для того, щоб відчувати настрій і почуття оточуючих, то, як вони сприймають дійсність і особистість самого жартівника. Йому ні в якому разі не можна бути відірваним від реальності, хіба що він навмисно вибрав такий стиль.

2. Розвивати кругозір.

Поверхневі жарти розраховані на вузьке коло людей, зачепити всіх ними навряд чи вдасться – багато хто шукає в словах сенс.

Ми живемо в епоху постмодернізму, коли все вже було до нас сказано і про все «пожартувало». Завдання сучасного коміка-навчитися жартувати над цим усім. Але щоб приплести Отелло до своєї історії, потрібно як мінімум знати, хто такий Шекспір.

Отже, бажаючому освоїти ремесло блазня, до речі, одну з найдавніших професій, потрібно:

  • Багато читати
  • Поповнювати словниковий запас
  • Відвідайте цікаві місця
  • Спілкуватися з різними людьми
  • Різнобічно розвиватися

Пройти тест на почуття гумору

3. Сміятися над собою.

Самоіронія-це ефективна зброя проти стресу і депресій . Психологи стверджують, що кожному корисно навчитися жартувати над собою. Як це зробити? Забути про сором-нехай комплекси стануть приводом для жарту. Парадокс , але коли ми висміюємо себе, оточуючі відчутно розташовуються, чого не скажеш, якщо ми починаємо себе вихваляти.

Як зрозуміти людину та її почуття гумору ? Стати ним, бути схожим на нього, бути відвертим там, де він сам не може в силу сором'язливість або інших психологічних бар'єрів.

Згодяться спогади з дитинства, безглузді ситуації, конфузи або розповідь про власні емоціях . Головне-бути щирим, чесним і безпосереднім.

4. Тренувати емпатію.

Навіть найсмішніші жарти бувають провальними. Наприклад, коли вони не доречні. Щоб не виглядати дивно, потрібно вчитися відчувати людей, їх прихильність, душевний стан. Чорному гумору теж є місце в цьому світі, але з ним варто бути подвійно акуратним. Такт і толерантність - не самі програшні якості в цьому випадку.

5. Набратися досвіду.

Щоб добре і впевнено тримати себе, потрібно більше виступати і спостерігати за тим, як це роблять інші. Відвідування КВН, гумористичних тусовок, перегляд різноманітних камеді-шоу – доречно все. Тому, хто хоче дізнатися, як навчитися жартувати, повинен завжди задавати собі питання «Що було смішно/добре, а що – не дуже?». Відповідно сильні сторони слід перейняти, а помилок постаратися уникнути.

6. Шукати смішне скрізь.

Щоб навчитися жартувати, потрібно в усьому шукати смішну сторону. Про будь-яку подію або ситуації, особливо яка відбувається з собою, обов'язково варто знайти щось смішне. Як навчитися жартувати за 7 днів? Придумати для себе незвичайний челендж-тиждень не випромінювати негатив, не обурюватися, відчувати тільки позитивні емоції , не шкодувати себе, перебувати в постійному пошуку приводу для жарту.

Спочатку може не все виходити, адже жартувати легко, коли в житті все добре, а сміятися в обличчя труднощам – це вже справжня майстерність.

7. Створити колекцію безпрограшних жартів.

Усі прагнуть, щоб жарти були унікальними та оригінальними. Але вчитися створювати свої власні гумористичні шедеври можна почати з Колекціонування кумедних історій, каламбурів або анекдотів. Головне-не привласнювати собі авторство, а відкрито зізнатися: «якось друг розповідав&8230;», «з моєю бабусею трапилася ось така історія...» і так далі.

8. Бути собою.

Практично всі відомі люди мали яскраву харизму. Їх стиль пізнаваний, манера приваблива, а Тексти завжди на висоті. Але наслідувати відомим метрам не можна-плагіат завжди легко пізнаваний. Напевно, немає нічого гіршого, ніж почути щось типу «так цьому жарті вже 100 років», «так весь час такий-то жартує».

Навчитися жартувати можна тільки залишившись ні на кого не схожою індивідуальністю, маючи власний стиль, манеру, харизму.

9. Не здаватися.

У всіх різне почуття гумору. Особливо це помітно на перегляді комедії в кінотеатрі. Деякі вже з перших кадрів забираються зі сміху під сидіння, інші тільки час від часу хихикають, а треті дивляться весь фільм з кам'яним обличчям. Тобто, цілком природно, що один сміється з того, що другому здається «плоским».

Пройти тест на впевненість у собі

10. Практичні вправи.

Жарти найчастіше приходить спонтанно. Навряд чи кому вдається передбачити, що буде смішно в тій чи іншій ситуації. Проте існує якісь конструктори гумористичних висловлювання, які при нагоді завжди можна використовувати. Чому б не освоїти їх прямо зараз? Тому, хто бажає навчитися жартувати доречно і смішно, пропонуємо кілька вправ, кожне з яких розкриває той чи інший вид жарти.

Шукаємо контраст.

Якщо ми побачимо людину відпочиваючого за робочим місцем, можна серйозно запитати: "що, відпочиваєш?». Навряд чи розмова зав'яжеться або розрядиться атмосфера. "І так видно, що я відпочиваю, навіщо питати», – подумає він. Але якщо використовувати кардинально протилежний сенс, може вийти цілком кумедний діалог. Наприклад:»досить працювати, пора б і відпочити".

З'єднуємо непоєднуване.

Напевно, всім відомий жарт «чогось так хочеться: чи то заміж, чи то насіння». Почувши вперше цю фразу, рідко якій дівчині вдається стримати посмішку. За аналогією можна створювати схожі характеристики, одна з яких повинна бути абсолютно ні до села, ні до міста. І чим абсурдна остання фраза, тим яскравішою буде реакція. Наприклад:»мені подобаються чорні лаконічні туфлі, якими можна підкорити чоловіка, ефектно пройти по танцполу і в разі необхідності розчавити сколопендру".

Граємо зі словами.

Шукати подвійний сенс – одне з головних завдань людини, яка бажає зрозуміти, як навчитися жартувати легко і невимушено. Для цього варто вирвати слово або фразу з контексту, скористатися омонімами. Наприклад:

- поверніть ручку.

- яку-праву або ліву?

Створюємо ілюзію емпатії.

Потрібно зробити вигляд, ніби зрозумілі приховані мотиви людини, напустити серйозність, а потім висловити якусь нісенітницю. Наприклад, " дивлюся, ти другий раз за останні п'ять хвилин повертаєшся додому. Напевно, тільки прикидаєшся, що забув щось, а насправді тобі просто подобається повертати туди-сюди ключ в замковій щілині, так?»

І все-таки, як навчитися жартувати так, щоб всі сміялися? Перше - сильно захотіти, друге – прислухатися до наших порад, третє – щодня виконувати вправи. А там, як то кажуть, саме закрутиться.

Пройти тест на емпатію

Зараз читають
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, коли нудно??
Чим зайнятися на роботі, якщо завдань немає, а нудьга вже дає про себе з ...
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Особиста ефективність: що це таке і 7 способів її розвинути
Що таке Особиста ефективність і лайф-менеджмент? Як можна підвищити свою ...
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Відверта розмова: що це таке і з чого почати??
Що таке відверта розмова і як вона допомагає краще зрозуміти один одного ...
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Любов і пристрасть: які їх ознаки і в чому відмінності??
Чим відрізняються між собою любов і пристрасть? Чи завжди вони уживаютьс ...
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Сентиментальність: що це таке і коли корисно плакати??
Що таке сентиментальність показна і дієва? Чому корисно проявляти почутт ...
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Парадокс: що це таке і які бувають в психології і мисленні??
Що таке парадокс? Парадоксальні методи для лікування фобій і позбавлення ...
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Ксенофобія: що це таке, яка буває і як боротися??
Що таке ксенофобія і чому це ненависть до всього чужого? Види ксенофобії ...
Новое youtube видео