Назад
Список бажань: 6 відмінних способів як його оформити

Навигация по разделу
список желаний

6 варіантів, як оформити список бажань

Як зробити свій список бажань і що для цього потрібно? Які мрії слід перенести з голови на папір? 6 способів як це зробити.

Перший крок до здійснення мрії – зрозуміти, чого насправді хочеться. Для цього потрібно скласти список бажань. Зробити це не так-то просто. Спробуйте написати 100 своїх "хочу". З першого разу, як правило, ледь набирається 50. Щоб полегшити процес, зробити його цікавіше і краще сконцентруватися на своїх мріях, можна підключити творчість.

1. Колаж.

Щоб створити колаж бажань, потрібно аркуш ватману. У центр поміщається фотографія того, чиї мрії будуть виконуватися завдяки такому чарівному інструменту. Навколо розміщуються вирізки з журналів, газет. Можна пошукати тематичні картинки в Інтернеті і роздрукувати їх. Машина, гарна фігура, відпустка на Мальдівах або трикімнатна квартира – все це можна зобразити в картинках.

Використовувати колаж можна і для виконання нематеріальних бажань. головне, щоб картинки означали щось конкретно для людини. Наприклад, комусь для зображення любові досить двох сердечок, інший вибере фото обнімається пари. Зліт в кар'єрі може бути зображений у вигляді людини, що піднімається по сходах, що сприймається як кар'єрна, або у вигляді шикарно обставленого Кабінету.

Немає точного правила, як правильно зробити колаж бажань, тому не обов'язково збирати його з вирізок, на ньому можна малювати. Чим більше особистого творчості в ньому буде, тим краще. Повісити його потрібно в затишному місці, доступному тільки для автора, але так, щоб їм можна було насолоджуватися щоранку і перед сном.

Пройти тест на емоційний інтелект EQ

2. Щоденник.

Особистий щоденник - підходяще місце для запису своїх бажань . У ньому можна детально описувати цілі , мрії та шляхи їх досягнення. Можна ділитися з собою тим, що вже зроблено для реалізації бажання, як від цього змінюється життя. Невдачі також описувати корисно, це ж досвід.

Щоб налаштуватися на мрійливу хвилю, в щоденнику бажань потрібно описувати кожну подробицю, які конкретно відчуття будуть у людини від виконання мрії. Наприклад, запис "хочу мільйон" абсолютно недієвий, щоб він почав працювати, потрібно пояснити самому собі, навіщо цей самий мільйон потрібен. Ефективніше написати " хочу жити у власному двоповерховому особняку на березі океану, проводити один літній місяць в Мадриді, і т.д». Ще краще записувати бажання без приставки «хочу», а в теперішньому часі, так, нібито воно збувається в даний конкретний момент. Ніяких частинок» не " в мріях бути не повинно.

3. Лист з бажаннями.

Багато хто скаржиться на те, що не вміють візуалізувати, у них погано розвинена фантазія . Для них є свій простий метод виконання мрії – скласти лист бажань. Це самий звичайний перелік того, чого хочеться. Але є одне правило, список повинен бути довгий, чим більше в ньому буде пунктів, тим краще. Почати варто з сотні, і ніяких поблажок. Якщо» великі " мрії закінчуються, потрібно переходити на «дрібні», аж до «хочу морозива з шоколадною крихтою».

Коли фантазія вичерпається остаточно, отриманий результат потрібно перечитати і негайно виконати будь-яку мрію. Якщо використовувати все той же приклад з морозивом, одягнутися і вийти в магазин за десертом. У разі необхідності, перебороти лінь . А потім, поїдаючи пломбір, помітити в листі бажання, як збулося.

Лист потрібно постійно поповнювати новими мріями в міру виконання старих. Викидати його не варто, краще перечитувати, щоб бачити, що вже збулося. Іноді люди зберігають свої Віш-листи по кілька років, з подивом помічаючи, як багато з них збулося.

4. Мотивуюча стіна.

Принцип створення стіни бажань практично такий же, як і у колажу, але ось місця вона займає більше і вже не вважається суто особистої, так як знаходиться на виду. Її можна зробити трохи по-іншому. Можна уявити, якою людиною хочеться бути, чого досягти і відобразити це на стіні. Крім картинок можна використовувати висловлювання людей, на яких хочеться рівнятися, або просто цікаві і надихаючі цитати.

Стіну бажань можна перетворити на авансцену досягнень. Нехай те, що ще не збулося, сусідить з тим, що вже виповнилося. Можна повісити на стіну кілька рамок, що символізують кроки до мрії. Їх потрібно поступово заповнювати. Наприклад, хочеться відкрити фірму. У першій рамці виявиться диплом про закінчення університету, в другій – фото з місця проходження практики, в третій Свідоцтво приватного підприємця, якісь рамки можуть залишитися поки порожніми.

Буває, навпаки, хочеться не придбати, а позбутися від зайвих комплексів і страхів. Долаючи якийсь із них, можна зафіксувати момент на знімку, щоб нагадувати собі про свою сміливість. Можна створити відразу кілька «рамкових доріжок», окремо для кожного бажання.

5. » Говорить " дошка.

Стане в нагоді магнітно-маркерна дошка. На ній потрібно записувати бажання на задуманий період, наприклад, день, тиждень, місяць. Протягом цього періоду потрібно буде робити приписки до бажань. Наприклад, біля бажання про підвищення можна написати " сьогодні важлива презентація! Ти найкращий!", а після повернення дописати " тебе помітили, ти крутий!"або»не Цього разу, друже, але я знаю, як це виправити". Чим іронічніше будуть ремарки на дошці бажань, тим краще.

Можна бажати собі удачі або нагадувати про свої достоїнства. віра в себе і свої можливості важлива для здійснення бажань. Якщо хочеться схуднути, можна величезними буквами і яскравим маркером написати «я сита». Саме в такому формулюванні, тому що пропозиція «Я не голодна» може дати зворотний ефект.

6. Звітна таблиця.

Зручніше буде вести таку таблицю бажань в електронному варіанті, наприклад, в програмах Word або Excel, так як вона буде постійно редагуватися. Таблицю потрібно розділити на два стовпці. У перший записати бажання. Причому обов'язково з датою, коли вони були загадані. У другій стовпець потрібно буде вписувати, як і за яких обставин бажання збулося.

Це тренажер для загадування і здійснення бажань, який допоможе тим, хто не вміє мріяти. Така таблиця покаже, що іноді мрії миттєво збуваються, а іноді через роки. Це навчить не втрачати надію, чіткіше формулювати, чого хочеться. Крім того, людина побачить, скільки вона може досягти, якщо захоче.

Щоб зрозуміти, як працює список бажань, варто згадати знамениту сучасну притчу про те, як людина в розмові з Богом дорікнув йому в тому, що він все життя молився про виграш в лотерею, але Бог так і не допоміг йому в цьому. На що Господь відповів: "А ти пробував купувати лотерейний квиток?». Почавши виконувати свої маленькі бажання, людина відчує, що на його боці Фортуна, Всесвіт і інші вищі сили.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Психічні захворювання: що це таке, які бувають і їх види.
Що таке психічні захворювання і як визначити їх наявність? Яке ставлення ...
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Конфлікт поколінь: що це таке і які є способи вирішення??
Що таке конфлікт поколінь і в чому його прояв? Особливості різних поколі ...
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Планування: що це таке, його основні види і принципи
Що таке планування і які його види і інструменти бувають? Відмінності мі ...
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок: 9 порад
Як позбутися від шкідливих звичок і наскільки це складно? Які бувають? 9 ...
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Історія тайм-менеджменту: від виникнення до наших днів
Екскурсію по основних віхах і етапах розвитку тайм-менеджменту для нас р ...
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Проникливість: що це таке і як її в собі розвинути??
Що таке проникливість професійна і життєва? 5 способів розвинути свої зд ...
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Уява: що це таке і 7 способів його розвинути
Що таке уява і які види бувають? 7 відмінних методик як розвивати уяву в ...
Новое youtube видео