Назад
Як вселити собі: техніки і поради самонавіювання

Навигация по разделу
как внушить себе

Як вселити собі все що завгодно?

Як вселити собі і отримати те, що хочеш? Чи є робочі способи самонавіювання? Яких правил при цьому необхідно дотримуватися?

Проблема виконання бажання полягає в тому, що більшість людей недооцінюють силу думки. Деякі помилково думають, що це поняття магічне, але навіть Гіппократ, Аристотель і Платон використовували прийоми самонавіювання і навіювання. Щоб реалізувати мрію, потрібно знати, як вселите собі, що вона вже збулася, і тоді реальність почне підлаштовуватися під образи, намальовані в голові.

Наукове обґрунтування теорії самонавіювання.

Г. Райт, який досліджував знахарство в слаборозвинених державах, головною причиною дієвості їх методів називав вміння маніпулювати чужим свідомістю . Контроль здійснювався у вигляді навіювання людині необхідної інформації. Ефективність методики залежить від рівня емоційності і вразливості пацієнта.

Поки шамани і чаклуни кидають пил в очі, вчені зайнялися дослідженням цього психологічного феномена . Со амовнушеніем вони назвали навіювання, спрямоване на себе , що дозволяє викликати певні відчуття, впливати на пам'ять , керувати увагою, почуттями. На думку Павлова, в момент самонавіювання спостерігається концентроване роздратування центрального відділу кори головного мозку, а всі інші її ділянки починають працювати повільніше.

В Європі в 20-і роки стала популярною нестандартна медицина, заснована на навіюванні. Зокрема, цьому сприяло відкриття клініки самонавіювання, заснованої Емілем Куе.

Техніка самонавіювання.

В основі техніки Куе лежать словесні формули, що відображають бажання , цілі і прагнення. По суті, це ті ж афірмації. Складаючи формули для пацієнтів, Куе допомагав їм позбутися не тільки від психологічних проблем, але і від деяких фізичних захворювань. Крім того, відбувалася корекція характеру , наприклад, скупість змінювалася щедрістю, замкнуті люди ставали товариськими. Панацеєю ставала Заміна негативного мислення на позитивне .

Пройти тест: оптиміст або песиміст

1. Правильно складена формула.

При складанні формул потрібно притримувати наступних правил:

 • Мислеформа повинна бути короткою і зрозумілою.
 • Формулювання має бути простим, легким для запам'ятовування.
 • Формула позитивна, не містить частинки «не».
 • Формула спрямована на себе, в ній використовується займенник «я».

Приклади вдалих формул:

 • Я щаслива у стосунках зі своїм чоловіком.
 • Я отримую задоволення від своєї роботи.
 • Я живу у власній квартирі.
 • Я подорожую двічі на рік.
 • Я здоровий і чудово себе почуваю.

При складанні формули не потрібно обмежувати свою фантазію . Якщо хочеться чогось, що здається нездійсненним, не треба боятися про це говорити в афірмації. Підсвідомості все одно на яке бажання налаштовуватися, просто для здійснення складних завдань буде потрібно трохи більше часу.

2. Час для вимови.

Найкращий час для виголошення формул – ранок і вечір. Увечері, лягаючи спати, найлегше розслабитися і налаштувати мозок на позитивну хвилю. У цей час розум готовий сприймати нову інформацію, йому буде легше її візуалізувати. Вранці, прокинувшись, можна кілька хвилин приділити тому, щоб вимовити формули. Але в цей час краще налаштовуватися на загальний позитивний лад, наприклад, говорити собі: я щасливий і повний бадьорості ; я готовий до нових можливостей, які відкриває цей день; я впевнений у собі .

Але обмежуватися тільки цими періодами не варто. Приголомшливий час для афірмацій – поїздка в маршрутці або метро, очікування в черзі до стоматолога. Головне налаштуватися на хвилю позитиву.

3. Правило 20 разів.

Кожну формулу потрібно повторювати принаймні 20 разів. Якщо вам складно поєднувати рахунок і вимова заповітної фрази, можна перебирати чотки з 20 намистинами, шнурок з вузликами, а якщо під рукою немає нічого підходящого, можна просто натискати на подушечки пальців.

Також важливо не тільки те, скільки разів буде вимовлена мислеформа, але і як саме:

 • Промовляти потрібно від свого обличчя.
 • Потрібно робити це вголос, можна пошепки, але так, щоб губи ворушилися, і людина себе чув. Тоді формула буде сприйнята мозком, як завдання до виконання.
 • Куе радить вимовляти слова монотонно і механічно. Але багато психологів з ним не згодні і рекомендують наповнювати кожну фразу емоцією. Це дозволяє відчути, що саме дасть виконання бажання , в який стан воно занурить людини. Чим яскравіше буде емоція , тим швидше підсвідомість почне шукати шляхи для здійснення мрії.

Психологія і трошки чарівництва.

Кожна людина повинна сам для себе вирішити, що допоможе йому виконати бажання. Хтось має щасливе плаття, яке допомагає пройти співбесіду. Комусь, щоб день був вдалим, потрібно побачити вранці 3 білих пуделя. Хтось купує амулети. Це зовсім не нерозумно. Так, мозку легше сконцентруватися і повірити в те, що бажання може здійснитися.

Як не викликати зворотний ефект?

Вселити собі негатив набагато простіше, тому що це відбувається несвідомо. Будь-який страх або невпевненість в собі можуть перешкодити виконанню бажання, витіснивши його з підсвідомості . Тому так важливо вірити в мислеформу, яку повторюєте.

Закон зворотного ефекту пояснюється фразою «у реальності є межі, а у фантазії їх немає». Якщо зіштовхнути лобами свідомість і підсвідомість, друге завжди переможе. Якщо бути точніше, переможе його вміст-страх і низька самооцінка або впевненість у собі та віра у виконання бажання.

Щоб зрозуміти, як працює зворотний ефект, досить уявити дошку шириною 50 см, яка лежить на землі. Пройти по ній буде не важко. Але якщо підняти її на висоту двох метрів, то завдання буде здаватися вже складніше, хоча це все та ж дошка, на якій людина спокійно поміщається. А тепер дошка піднімається ще вище і розміщується між двома висотними будівлями. Страх перед падінням робить завдання проходження по ній майже нездійсненним.

Якщо ви спробували різні методи і все ще не знаєте, як вселити собі, що ваші бажання здійсненні, вам буде корисний головний теза Куе. Він стверджував, що навіювання не існує, є лише самонавіювання. Людина, яка противиться власним бажанням і не вірить, що гідний їх або, що вони можуть збутися, буде несприйнятливим до будь-якого навіювання, що виходить зсередини або ззовні.

Пройти тест на самооцінку

Зараз читають
Наставник: хто це такий, як знайти і навіщо потрібно наставництво??
Наставник: хто це такий, як знайти і навіщо потрібно наставництво??
Хто такий наставник і навіщо йому займатися наставництвом? Як знайти сво ...
Як змінити своє життя на краще? 10 простих секретів
Як змінити своє життя на краще? 10 простих секретів
Як змінити своє життя на краще, якщо все навколо здається не таким? 10 п ...
Конфлікт інтересів: що це таке і як ним керувати??
Конфлікт інтересів: що це таке і як ним керувати??
Що таке конфлікт інтересів і в чому його основна проблема? Як ним керува ...
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як відновити пам'ять і зміцнити її: 17 + цікавих ідей
Як зміцнити пам'ять і відновити її? Які фактори впливають на стан пам'ят ...
Види конфліктів і 6 порад як їх використовувати
Види конфліктів і 6 порад як їх використовувати
Як використовувати різні види конфліктів з користю для себе? Як навчитис ...
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік
Чоловік зраджує: 7 головних помилок жінок, яким змінив чоловік
Якщо чоловік зраджує, хочеться одночасно виплеснути біль і втекти від ус ...
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Відчуття: що це таке і як розвинути тактильні відчуття??
Що таке відчуття і чому їх важливо практикувати? Як продовжити відчуття ...
Новое youtube видео