Назад
Як відпустити бажання: 6 перевірених технік

Навигация по разделу
как отпустить желание

як відпустити бажання і чому це важливо?

як відпустити бажання, не завдаючи шкоди його виконанню? Чому важливо відпускати бажання і як людина може сам заважати його реалізації?

Одна з умов здійснення мрії – вміння її відпустити. І це найскладніше. Багатьом незрозуміло, як відпустити бажання і одночасно візуалізувати його виконання. Є кілька простих технік, які допоможуть втілити мрію в реальність, не зациклюючись на ній.

Часто трапляється так, що людина прикладає масу зусиль, щоб його мрія збулася, але цього довгий час не відбувається. Він занадто до неї прив'язаний, тому сам заважає її виконанню. Повітряна куля може літати, але ми ніколи про це не дізнаємося, якщо не відпустимо її. Так і з мрією, вона вміє збуватися, але якщо розтиснути долоні і дозволити їй це зробити.

Головна помилка – надання бажанням занадто великої важливості . Якщо воно не збудеться, то про Щастя доведеться забути. Так зазвичай і відбувається. Трапляється це з двох причин:

  • Виконується те, на чому зосереджений мозок . Чим більше людина тривожиться, тим більш негативною робить свою мрію. Це як візуалізація з частинкою "не" , якщо задати формулювання "хочу не хворіти", в підсвідомості спочатку промайне хвороба. Коли бажання довго не збувається, мозок фокусується на невдачі, а не на самій мрії.
  • Бажання, «отруєне» негативом, відкидається мозком . У людини закладена функція самозбереження. Якщо мрія, навіть найпозитивніша, викликає страх, тривогу і негатив, то мозок намагається від неї абстрагуватися і не допустити її виконання. А постійно докладаючи пекельні зусилля, людина втрачає задоволення від процесу.

Відпускати не означає Нічого не робити для виконання бажання . Але іноді людина так зациклюється на цілі і складеному плані по її досягненню, що не бачить, що все робить неправильно. А прикладені не туди зусилля результату все одно не дадуть

Отримує той, хто нічого не вимагає і не чекає. бажання не повинно керувати життям тиснути на людину і перетворюватися в потребу.

Пройти тест на тип особистості

1. Задіяти Всесвіт.

Згадайте відчуття полегшення, коли вам доручили щось важливе, а у вас є можливість перекласти це на когось іншого. Той самий принцип працює і в цьому методі. Необхідно написати лист Всесвіту або скласти з нею офіційний договір. Щоб пам'ятати, що час від часу все ж потрібно робити деякі дії для реалізації мрії, можна прописати, що саме потрібно робити, наприклад, з'являтися в громадських місцях раз в тиждень, щоб зустріти хлопця мрії або переглядати по четвергах оголошення про роботу з більш високою зарплатою. Знімаючи з себе відповідальність , можна знизити рівень тривоги.

2. З голови на папір.

Дана техніка допоможе в прямому сенсі звільнити голову. Людина весь час носить бажання в собі. Якщо додати до цього щоденні візуалізації, то енергії нереалізована мрія може забирати багато. Потрібно написати всі свої бажання на папері. Зробити це можна у вигляді списку або у вигляді цілої історії, в якій будуть прописані подробиці, аж до відчуттів, емоцій . Для цього підійде особистий щоденник або окремий аркуш.

Також можна провести своєрідний ритуал. Наприклад, після того як всі бажання будуть виписані, потрібно їх прочитати і сказати: «я вільна від своїх бажань, я гідна їх виконання, Я відпускаю свої мрії, щоб вони легко здійснилися». Можна перечитувати список раз на тиждень.

3. А що буде, якщо бажання не збудеться?

Це техніка розмови з собою. Потрібно уявити, що буде, якщо бажання не збудеться. Для початку потрібно уявити найстрашніше, а потім подивитися на це в позитивному ключі. Залежно від мрії, це може бути злегка дивно, але тільки так можна відпустити бажання. Наприклад, жінці дуже хочеться стати мамою, але у неї не виходить завагітніти. Вона може прийти до висновку, що відсутність дітей подарує їй свободу, убезпечить від безсонних ночей, у неї буде більше часу на чоловіка, їх сімейний бюджет не постраждає. Навіть якщо плюси від невиконання бажання будуть незрівнянні з мінусами, знайти їх все одно потрібно.

4. Ні хвилини спокою.

Думати про невиконання бажань абсолютно ніколи, якщо графік забитий приємними речами. Зустрічі з друзями, подорожі, забавні хобі - все це круто відволікає. До того ж, чим цікавіше людина, чим більше у нього захоплень, тим легше йому влаштувати особисте життя, налагодити комунікацію з іншими людьми і побудувати кар'єру.

Якщо вільного часу, хоч відбавляй, потрібно знайти, чим його зайняти. Це може бути читання, прогулянки, фітнес.

5. Підготовка до виконання бажання.

Буває, що мрія не збувається, тому що людина сама до цього не готова. Наприклад, дівчина хоче побудувати відносини, але у неї нічого не виходить, а все через установки, що їй спочатку потрібно закінчити ВУЗ, а потім заводити серйозні стосунки. Внутрішнє протиріччя не дає її мрії збутися. Щоб навчитися відпускати бажання, можна не позбавлятися від цього переконання, а повернути його в позитивне русло. Наприклад, повторювати " потрібно добре вчитися, а то до 24 я буду за чоловіком». Причому в це потрібно вірити.

Ще один варіант, потрібно подумати, за яких умов бажання теоретично могло б здійснитися. Наприклад, можна влаштуватися в туристичну компанію, якщо вивчити англійську. Логічно, що навіть якщо всі сили Всесвіту будуть спрямовані на виконання лише цієї мрії, цього не станеться, поки людина не піде на мовні курси. Але при цьому записавшись на уроки англійської, потрібно дати собі установку, що навіть якщо в туристичній компанії працювати не вийде, знання іноземної мови-корисний майстерність .

6. Тайм-аут.

Потрібно давати собі можливість розслабитися . На час перестати гребти в сторону бажання, а відкласти весла і спокійно погойдатися на хвилях. Установка в голові повинна бути наступна:» я не опустив руки, я просто тимчасово відпочиваю «або»на даному етапі я зробила все від себе можливе, я відкритий для можливостей і як тільки вони з'являться, я ними скористаюся".

Знання того, як відпустити бажання, допоможе в його виконанні не менше, ніж візуалізації. Людина, вільна від бажань, отримує все.

Пройти тест: оптиміст або песиміст

Зараз читають
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю? 8 ідей
Як позбутися від душевного болю і вилікувати душу? 8 різних універсальни ...
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим? 7 основних правил
Як стати щасливим і що в цьому може допомогти? 7 дієвих способів знайти ...
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Шкала самооцінки: низька самооцінка, занижена, адекватна, висока і завищена
Що таке шкала самооцінки? Що таке низька самооцінка, занижена, адекватна ...
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Що робити, коли все погано? 9 відповідей
Стан що робити, коли все погано, не приходить раптом. 9 простих порад, я ...
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Смуток: що це таке і що робити якщо сумно??
Що таке смуток і чому нам буває сумно? Як позбутися від смутку: кращі сп ...
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Егоїст: хто це такий, як його розпізнати і чи добре їм бути??
Хто такий егоїст і його види. Позитивні і негативні сторони егоїстів. Як ...
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Білий шум: що це таке, Чи безпечно його слухати і навіщо??
Що таке білий шум, як виникає і які у нього є природні джерела? Для чого ...
Новое youtube видео